Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Gość siwa86
Dziewczyny mam do Was pytanie. Zażywam tabletki Yasmin. Ostatnio w 3 tygodniu brania tabletek zdażyła mi się taka sytacja, że wymiotowałam po ok. 3 godz. po wzięciu tabl. dlatego wzięłam następną, ale dopiero po 16 godz. i kolejną o stałej porze- po 24 godz. Z racji tego nie robiłam przerwy tylko zaczęłam od razu kolejne opakowanie. I teraz moje pytanie brzmi: czy mam do końca zażyć opakowanie i zrobić 7 dniową przerwę czy też dobrać jeszcze jedną dodatkową tabletkę żeby było 21 dni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calinkaaaa
mam pytanko,poprzednie dwa opakowania Cilestu ,pigulke zawsze bralam o 23,czy teraz przy kolejnym opakowaniu moge zmienic godzine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilii
Dzień dobry. Mam pytanie. Jestem 9 tygodni po naturalnym porodzie. 2 tygodnie temu zaczęłam przyjmować tabletki antykoncepcyjne Cerazette. Brałam je 12 dni poczym dostałam pierwszą miesiączkę i przestałam je przyjmować. W trakcie drugiego dnia okresu odbyłam stosunek z mężem w trakcie którego doszło do pęknięcia prezerwatywy i miałam kontakt z jego nasieniem. Wzięłam Postinor w pierwszą dobę po sotsunku. Ginekolog zalecił mi zaprzestanie przyjmowania Cerazette kiedy dostanę miesiączkę na 7 dni. Ósmego dnia miałam zapoczątkować Cilest. Czy w takim przypadku kiedy wzięłam Postinor mogę spokojnie wziąść Cilest? Na opakowaniu jest napisane że pierwszą tabletkę antykoncepcyjną należy przyjąć podczas pierwszego dnia miesiączki. Ja jestem przecież w trakcie miesiączki. Co powinnam zrobić? Proszę o szybką odpowiedź. Dorota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elooo... siwa86...Zrób tak jak masz napisane w ulotce...Ja nie znam ulotki Twoich tabletek!! W Twojej ulotce jest napisane tak jak piszesz:\"Z racji tego nie robiłam przerwy tylko zaczęłam od razu kolejne opakowanie.\", a w ulotce Cilest jest zupełnie inaczej...Więc nie będę Ci doradzać według Ciebie, bo w Twojej ulotce możesz mieć napisane inaczej... Z tego opakowania co zwymiotowałaś wzięłaś normalnie 21 tabletek plus ta zwymiotowana, tak?Czyli 21 normalnie i potem nie robiłaś przerwy i zaczęłaś następne opakowanie, w którym masz 2-0 tabletek ponieważ z niego wzięłaś jedną za tą zwymiotowaną, tak?Czyli masz 20 tabletek i pytasz czy masz wziąć 21 sztuk?Dobrze Cię rozumiem? Poza tym, czemu wzięłaś tą zwymiotowaną po 16 h, a nie w czasie 12h? calinkaaaa...Możesz... Lilii...Po co brałaś anty \"po\" skoro byłaś zabezpieczona Cerazette??W przerwie one też działają!Chyba, ze to są jakieś inne niż nasze... Rób tak jak kazał lekarz...Jeśli weźmiesz Cilest w innym dniu niż 1-szy to zabezpieczaj się dodatkowo przez cały cykl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa86
->aaaaa ... tak zostało mi 20 tabletek i chyba powinnam je przyjąć i zrobić 7 dniową przerwę. A tabletkę wzięłam dopiero po 16 godz. ponieważ nie byłam pewna czy tamta zdążyła się wchłonąć, a pozatym wszystko działo się wieczorem i rano gdy się obudziłam to i tak było już za późno, bo 13 godz. minęło :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jestem nowa i mam do was takie pytanie. byłam ostatnio u lekarza przepisano mi tabletki Yasminelle.. przestudiowałam dokładnie ulotke. no i oczywiscie miałam zażyć pierwsza tabletke 1 dnia okresu(misiaczki zawsze regularne) tak wiec w spodziewanym dniu dostalam lekkiego plamienia ale do wieczora się troche rozkręciło (zawsze u mnie pierwszy dzien okresu jest mało obfity) wszystko mi sie zgadzalo wiec wziełam tabletke ale teraz juz 3 dzien i krwawienia niema..ginekolog powiedziała mi ze to normalne,ale tak sie zastanawiam czy jezeli wziełam przypadkiem tabletke za wczesnie to czy jestem zabezpieczona juz w tym cyklu? ginekolog powiedziala ze tak,ale czy któraś z was miała podobną sytuacje? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siwa86...Możesz przyjąć tylko 20 i zrobić 7 dni przerwy i potem już dalej po 21... \"ponieważ nie byłam pewna czy tamta zdążyła się wchłonąć,\"--->Gdybyś przeczytała ulotkę wiedziałabyś ile tabletka się wchłania...Masz zapewne napisane coś takiego(treść z Cilestu):\"W przypadku wystąpienia wymiotów w ciągu 3 godzin od momentu przyjęcia tabletki\"...Więc?Dalej jest też pewnie napisane, że 12 h a nie 16... eweczka112...\"przestudiowałam dokładnie ulotkę.\"--->Czyżby??Coś mi się zdaje, że nie do końca!!A wiesz czemu?Bo w ulotce zapewne jest napisane, że podczas 3 pierwszych opakowań z okresem może być różnie, że przy 1-szym opakowaniu często okres ustępuje szybciej niż przed braniem tabletek... \"ginekolog powiedziała mi ze to normalne\"--->Nikt Ci lepiej nie powie niż lekarz lub ulotka, więc czego Ty chcesz jeszcze od nas?Czegoś mądrzejszego??I uwierzysz nam, a nie lekarzowi, jeśli napiszemy Ci inaczej niż powiedział lekarz:o \"ale tak sie zastanawiam czy jeżeli wzięłam przypadkiem tabletkę za wcześnie to czy jestem zabezpieczona już w tym cyklu?\"--->Czemu niby za wcześnie?Zawsze tak dostajesz okres, więc czemu sobie problem stwarzasz??Przeczytaj ulotkę tym razem bardziej DOKŁADNIE i zobaczysz, ze mam rację... \"ale czy któraś z was miała podobną sytuacje?\"--->No i co, jak miała??Śmieszna jesteś, że wolisz się zasugerować kimś kogo nie znasz, niż uwierzyć lekarzowi:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4ta
Czy ktos uzywal "Milvane"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa86
->aaaaa... dziękuję Ci za odpowiedź .... jedno tylko nie daje mi spokoju..wtedy kiedy pominęłam tabletkę to był 3 tydzień ich przyjmowania, a w tym dniu kochałam się z moim skarbem... boję się że przez to pominięcie tabl. nie byłam już wogóle zabezpieczona :(( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4ta...A co?...Chcesz wiedzieć co i jak?To od razu mówię - nie sugeruj się kimś innym, bo to bez sensu, bo i tak nic Ci to nie da... siwa86...Ty ją wzięłaś po prostu za późno...Nie pominęłaś jej, bo wzięłaś dwie na dobę, ale za późno o 4 h...Jeśli Twoje tabletki wchłaniają się tak jak np. Cilest 3 h to masz luz, ale jeśli 4 h to może być gorzej...Skuteczność nie spadła do zera, bez przesady...Obniżyła się tylko o ileś procent...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwa86
->aaaaaa.. dzięki wielkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sareczka
Moze ktos mi cos podpowie... Biore Harmonet juz przez jakis rok i niestety mam teraz problem. Biore tabletki regularnie w zeszlym mieisacu mialam bardzo znikome krwawienie nie trwalo nawet dwoch dni a w tym nie mam wogóle. Zrobiłam sobie test i wyszedł negatywny ale nie jestem do konca przekonana co do tego testu. Ostatnia tabletke wzielam w ten wtorek nie wiem co mam o tym myslec. Czy istnieje prawdopodobienstwo ze moge byc w ciazy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Istnieje 1% ze tak, ale może to raczej czas na zmianę tabletek lub ich odstawienie. Idź do gina a nie pytaj na s tu o to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co się dzieje..
tabletki biorę regularnie od 3 lat (od roku microgynon) w czasie ostatniej 7 dniowej przerwy wszystko było ok. potem mój chłopak wyjechał i wrócił dopiero w niedzielę, w ostatni dzień 21cyklu (czyli od poprzedniego krwawienia było to pierwsze współżycie) .... kochalismy się normalnie ale tak naprawdę skończył , że tak powiem bez sczegółów , na zewnątrz. Zwykle miałam krwawienie 4 dnia przerwy..dzisiaj jest szósty...i prawie nic...piszę prawie , po po gorącej kąpieli rano, jednak trochę krwawienia miałam, ale od rana ..kompletnie nic!!!! nawet śladu plamienia boję się, że wpadłam....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki mam pytanko...Chyba pierwszy raz jestem w tak glupiej sytuacji...Zaczelam zazywac Cilest od nowa i nie wiem czy dobrze zaczelam.Opakowanie wyglada tak ze od gory jest pierwszy poniedzialek i dalej te dni tygodnia...Ja zaczelam brac od gory,ale nie od tego pierwszego poniedzialku tylko od tego drugiego jakby...Czy to ma jakies znaczenie?? Wczytywalam sie w ulotke i nic tam nie pisze,czy w takim wypadku zrobilam blad...Z tego co wiem to kazda tabletka Cilestu ma taka sama dawke hormonow,wiec chyba nie powinno to grac zadnej roli od ktorego poniedzialku zaczne? Nie wiem,glupia sytuacja...Moze ktoras mi powie cos na ten temat,Anulka Ty zazywalas Cilest moze wiesz?? Prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sareczka..."a w tym nie mam w ogóle"--->Ile masz dni przerwy na okres?7 no nie!!I tego się trzymaj!!Nie raz i nie jednej okres się przesunął...Ostatnią wzięłaś we wtorek co oznacza, że dzisiaj masz dopiero 4 dzień przerwy!!Poczekaj 7 dni i jak nie dostaniesz to dopiero się martw!! "Czy istnieje prawdopodobieństwo ze mogę być w ciąży??"--->No pewnie!!To panna ni ewie(pewnie nie czyta łaś ulotki:o), że zawsze jest ryzyko 1 %!!?ZAWSZE, nawet przy przestrzeganiu wszystkich zasad!! co się dzieje.....To, ze ostatni dzień cyklu to nie jest ważne, przy tabletkach każdy dzień jest taki sam, czy to przy 21 tabletkach, czy przy 7 dniach przerwy...To, ze skończył na zewnątrz nie daje bezpieczeństwa, bo jeśli wprowadzał penisa w Ciebie i jego śluz zawiera plemniki, to mogło dojść do zapłodnienia, bo ryzyko zawsze jest...To, że zawsze miałaś 4 dnia krwawienie to też nie reguła(patrz wyżej)...Zawsze może się przesunąć...Coś Ci wyleciało, ale takie "coś" ponoć wylatuje nawet przy ciąży...Nie wiem, nic nie potrafię Ci doradzić poza czekaniem...Zrób sobie test za kilka dni... gosienka2809...Dziewczyno, ręce opadają!Ty nawet nie wiesz co zażywasz!!Poducz się z deka okej, bo cinkoooo To nie ma żadnego, absolutnie żadnego znaczenia, bo to są tabletki JEDNOFAZOWE, czyli każda ma taki sam skład... No ja właśnie brałam Cilest prawie 2 lata i nie ma o tym nic w ulotce, bo ci co ją pisali myśleli, ze te dziewczyny co będą go zażywały będą wiedziały chociaż co to jest...To nie gra żadnej roli...To ma nam tylko pomóc, by się nie zamotać, czy się wzięło w danym dniu czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co się dzieje..
i cały czas nic ....:(!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co się dzieje.....Stres Ci nie pomoże, tylko jeszcze może opóźnić krwawienie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co się dzieje..
ale to byłby pech....nie dość, że skutecznośc tabletek jest bardzo wysoka, a ja je biore porządnie i regularnie, to jeszcze nawet nie skończył we mnie...wiem, że wszystko mozliwe, ale to byłoby straszne zastanawiam się też...ostatnio dużo siedziałam w domu i obżerałam się jak świnia ... od poniedziałku..wstydź sie przyznać....utyłam 4 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co się dzieje..
czy testy ciążowe są wiarygodne jeżeli bierze się tabletki?przecież cała gospodarka hormonalna wygląda wtedy inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co się dzieje.....Jest bardzo wysoka, ale zawsze jest prawie 1% ryzyka...To, ze bierzesz je porządnie i regularnie nie zmienia tego fakt, bo ZAWSZE jest ryzyko i to jest napisane w ulotce!! No nie skończył i niby wszystko ładnie pięknie, ale jeśli w jego śluzie nie ma plemników, jeśli są może być gorzej... \"wiem, że wszystko możliwe, ale to byłoby straszne\"--->No bo to jest tak, ze jeśli się ktoś decyduje na seks i na metodę anty musi być świadomy ewentualnego ryzyka, które jak już wcześniej pisałam zawsze jest i o tym trzeba pamiętać... \"zastanawiam się też...ostatnio dużo siedziałam w domu i obżerałam się jak świnia ... od poniedziałku..wstydź sie przyznać....utyłam 4 kg\"--->Co w związku z tym?? \"czy testy ciążowe są wiarygodne jeżeli bierze się tabletki?\"--->No a jak inaczej, czemu niby nie??No i co, ze inaczej. Test \"dostosowuje się\" do tej gospodarki, że tak to ujmę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co się dzieje...
no i jest .... prawie ostatniego dnia...ufff do aaaaa- gdybyś nie wiedziała- gospodarka tłuszczowa organizmu ( a więc m.in. szybkie tycie, chudnięcie) ma ogromne znaczenie dla gospodarki hormonalnej, a szczególnie estrogenów, stąd moje, sensowne , pytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co się dzieje......No widzisz - zawsze trzeba czekać całe 7 dni, a nie stękać czwartego, że nie ma!Pamiętaj, że na okres masz zawsze 7 dni i nic tego nie zmieni... Pytałam co w związku z tym utyciem, bo napisałaś to tak "z powietrza", w środku wypowiedzi, więc nie wiedziałam o co Ci chodziło, do czego to się tyczyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa...Jezu jaki bulwers :/ Tylko zapytalam,do cholery a po co jest to forum co?? Opanowalabys sie troche,bo nie jestes tutaj pepkiem swiata :/ Tez zazywalam dlugo Cilest,ale taka sytuacja trafila mi sie pierwszy raz i dlatego zapytalam...Wiem co zazywam i wiem ze wszystkie tabletki maja taki sam sklad,ze sa jednofazowe itd...Ale zapytalam dla pewnosci.Czy cos w tym zlego do cholery?? Wiesz,po Tobie bym sie takiej reakcji nie spodziewala...Nie wiem za kogo sie tutaj uwazasz zeby tak najezdzac na ludzi.To forum zeszlo na psy,zamiast pomagac dziewczynom i rozmawiac na wazne dla nas tematy to kazdy na siebie najezdza ze czegos tam nie wie...Ciekawe czy Ty na poczatku zazywania wszystko wiedzialas,a nawet w trakcie pewnie wielu rzeczy sie dowiedzialas,wiec moze przystopuj troche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosienka2809...Ja się nie bulwersuje, tylko raczej Ty...\"do cholery a po co jest to forum co??\"--->po to, żeby zadawać pytanie, na które odpowiedzi nie znajdziesz w SWOJEJ ulotce wiesz!!Mam Ci pisać wszystko według siebie i swojej ulotki, żebyś wpadła na pierwszym lepszym bzykaniu!!Nie czaisz, ze tabletki są różne i organizmy też więc trzeba działać według swojej a nie czyjejś... \"Opanowałabyś sie trochę,bo nie jesteś tutaj pępkiem świata :/\"--->A kto mówi, ze jestem?Wcale się tak nie czuje... \"ale taka sytuacja trafiła mi sie pierwszy raz \"--->No straszna ta sytuacja, rzeczywiście...Robisz aferę z niczego, jakbyś wiedziała co i jak, to byś takich głupich i niesamowicie banalnych pytań nie zadawała i nie robiła z siebie dziecka nie nie wiedzącego... \"wiem ze wszystkie tabletki maja taki sam skald, że są jednofazowe itd\"--->Wiesz?To po co pytasz?? \"Czy coś w tym złego do cholery??\"--->Nic złego!!To Ty przedstawiasz się, jakbyś nic nie wiedziała... \"Nie wiem za kogo sie tutaj uważasz, żeby tak najeżdżać na ludzi\"--->Uważam się za normalnego człowieka, za nikogo lepszego, ale sama przeczytaj sobie twój post i zobacz czy to wygląda, jakbyś wiedziała co zażywasz... \"To forum zeszło na psy,\"--->Jeśli tak uważasz to papa... \"Ciekawe czy Ty na początku zażywania wszystko wiedziałaś\"--->Pewnie, ze wiedziałam!Bo ja w przeciwieństwie do Ciebie czytałam dużo o tym wcześniej, a nawet jeśli mam wątpliwości to najpierw zaglądam do ulotki i nie zadaje takich pytań jak Ty, bo to jest dla mnie jasne jak słońce...I dla Ciebie też powinno być skoro wiesz dużo...I ulotkę czytałaś, itp... \"a nawet w trakcie pewnie wielu rzeczy sie dowiedziałaś\"--->Tak jak pisałam nieco wyżej, mam wątpliwość - sięgam do ulotki i widziałaś kiedykolwiek, żebym tu na forum pytanie zadała?Nie zadałam, bo nie muszę, bo mam ulotkę, którą się posługuję, proste... \"wiec może przystopuj trochę...\"--->Nie mów mi co mam robić, nie pasi Ci coś, to nie czytaj moich wypowiedzi i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosienka2809...Ja się nie bulwersuje, tylko raczej Ty..."do cholery a po co jest to forum co??"--->po to, żeby zadawać pytanie, na które odpowiedzi nie znajdziesz w SWOJEJ ulotce wiesz!!Mam Ci pisać wszystko według siebie i swojej ulotki, żebyś wpadła na pierwszym lepszym bzykaniu!!Nie czaisz, ze tabletki są różne i organizmy też więc trzeba działać według swojej a nie czyjejś... "Opanowałabyś sie trochę,bo nie jesteś tutaj pępkiem świata :/"--->A kto mówi, ze jestem?Wcale się tak nie czuje... "ale taka sytuacja trafiła mi sie pierwszy raz "--->No straszna ta sytuacja, rzeczywiście...Robisz aferę z niczego, jakbyś wiedziała co i jak, to byś takich głupich i niesamowicie banalnych pytań nie zadawała i nie robiła z siebie dziecka nie nie wiedzącego... "wiem ze wszystkie tabletki maja taki sam skald, że są jednofazowe itd"--->Wiesz?To po co pytasz?? "Czy coś w tym złego do cholery??"--->Nic złego!!To Ty przedstawiasz się, jakbyś nic nie wiedziała... "Nie wiem za kogo sie tutaj uważasz, żeby tak najeżdżać na ludzi"--->Uważam się za normalnego człowieka, za nikogo lepszego, ale sama przeczytaj sobie twój post i zobacz czy to wygląda, jakbyś wiedziała co zażywasz... "To forum zeszło na psy,"--->Jeśli tak uważasz to papa... "Ciekawe czy Ty na początku zażywania wszystko wiedziałaś"--->Pewnie, ze wiedziałam!Bo ja w przeciwieństwie do Ciebie czytałam dużo o tym wcześniej, a nawet jeśli mam wątpliwości to najpierw zaglądam do ulotki i nie zadaje takich pytań jak Ty, bo to jest dla mnie jasne jak słońce...I dla Ciebie też powinno być skoro wiesz dużo...I ulotkę czytałaś, itp... "a nawet w trakcie pewnie wielu rzeczy sie dowiedziałaś"--->Tak jak pisałam nieco wyżej, mam wątpliwość - sięgam do ulotki i widziałaś kiedykolwiek, żebym tu na forum pytanie zadała?Nie zadałam, bo nie muszę, bo mam ulotkę, którą się posługuję, proste... "wiec może przystopuj trochę..."--->Nie mów mi co mam robić, nie pasi Ci coś, to nie czytaj moich wypowiedzi i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosienka2809...Ja się nie bulwersuje, tylko raczej Ty..."do cholery a po co jest to forum co??"--->po to, żeby zadawać pytanie, na które odpowiedzi nie znajdziesz w SWOJEJ ulotce wiesz!!Mam Ci pisać wszystko według siebie i swojej ulotki, żebyś wpadła na pierwszym lepszym bzykaniu!!Nie czaisz, ze tabletki są różne i organizmy też więc trzeba działać według swojej a nie czyjejś... "Opanowałabyś sie trochę,bo nie jesteś tutaj pępkiem świata :/"--->A kto mówi, ze jestem?Wcale się tak nie czuje... "ale taka sytuacja trafiła mi sie pierwszy raz "--->No straszna ta sytuacja, rzeczywiście...Robisz aferę z niczego, jakbyś wiedziała, co i jak, to byś takich głupich i niesamowicie banalnych pytań nie zadawała i nie robiła z siebie dziecka nic niewiedzącego... "wiem ze wszystkie tabletki maja taki sam skald, że są jednofazowe itd"--->Wiesz?To po co pytasz?? "Czy coś w tym złego do cholery??"--->Nic złego!!To Ty przedstawiasz się, jakbyś nic nie wiedziała... "Nie wiem za kogo sie tutaj uważasz, żeby tak najeżdżać na ludzi"--->Uważam się za normalnego człowieka, za nikogo lepszego, ale sama przeczytaj sobie twój post i zobacz czy to wygląda, jakbyś wiedziała co zażywasz... "To forum zeszło na psy,"--->Jeśli tak uważasz to papa... "Ciekawe czy Ty na początku zażywania wszystko wiedziałaś"--->Pewnie, ze wiedziałam!Bo ja w przeciwieństwie do Ciebie czytałam dużo o tym wcześniej, a nawet jeśli mam wątpliwości to najpierw zaglądam do ulotki i nie zadaje takich pytań jak Ty, bo to jest dla mnie jasne jak słońce...I dla Ciebie też powinno być skoro wiesz dużo...I ulotkę czytałaś, itp... "a nawet w trakcie pewnie wielu rzeczy się dowiedziałaś"--->Tak jak pisałam nieco wyżej, mam wątpliwość - sięgam do ulotki i widziałaś kiedykolwiek, żebym tu na forum pytanie zadała?Nie zadałam, bo nie muszę, bo mam ulotkę, którą się posługuję, proste... "wiec może przystopuj trochę..."--->Nie mów mi co mam robić, nie pasi Ci coś, to nie czytaj moich wypowiedzi i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurde, 3 razy się wkleiło:P Coś się tnie to forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perelkaa
Tak czytajac ostatnio to forum, to az strach sie bac o cos zapytac :P Niby wszystko pisze w ulotce, a w mojej np. nie pisze po jakim czasie antykoncepcja spelnia swoje pierwotne zadanie. Jesli zazylam pierwsza tabletke z opakowania rano, to czy wieczorem bylam juz calkowicie zabezpieczona? Do tej pory stosowalam tabletki jedynie w celu uregulowania okresu i tym podobne, wiec nie wglebialam sie szczegolnie w temat poza przeczytaniem ulotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perełka tabletka wchłania się ok 4 h. Po tym czasie jeśli nie zwymiotujesz, nie będziesz mieć biegunki no i nie bierzesz antybiotyków osłabiających działanie tabl, to jesteś już zabezpieczona,aha no i jeśli tą pierwszą tabletkę z pierwszego opakowania wzięłaś w pierwszy dzień okresu oczywiście,to najważniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×