Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Gość martka19
no ale jak w pierwszym tygodniu bede sie kochac do konca a w drugim już nie to zajscie w ciaze jest mało prawdopodobne tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perelkaa
Nie rozumiem troche tego pytania :P jak mozna brac tabletki tylko przez 2 tygodnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca_się
Miałam plamienia 3 dni, 4 rano dostałam okres, ale popołudniu znowu plamienia bez normalnego okresu... i na następny dzień mi się skończyło. A tabletkę wziełam tego 4 dnia, bo teoretycznie wtedy miałam pierwszy dzień okresu... ale coś tak dziwnie z nim było u mnie w tym miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytająca_się jak nie masz pewności to zabezpieczaj się teraz dodatkowo całe te opakowanie. Po zażyciu tabletek anty czasem zdarza się a nawet bardzo często że okres się skraca itp. co do ceny tabletek to są heh zróżnicowane bardzo bo od ok7zł az do 45zeta....tak gdzieś.mniej - więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martka19...Jeju, poczytaj sobie ulotkę!!! Zawsze masz ryzyko co najmniej 1 %, czy będziesz się kochać w 1 dniu czy w 35 tygodniu...W tym 1 tygodniu będziesz miała normalnie ryzyko 1 % jeśli będziesz przestrzegać wszystkich zasad...W tym drugim też, jeśli w śluzie Twojego kolesia są plemniki... Perelkaa...Trzeba być dziwnym...Też tego nie kapuję...Dziewczynka pewnie nie wie co to są hormony, że to nie są witaminy... pytająca_się...Ja już się wypowiadałam na ten temat wyżej...Ja mam swoje zdanie, Ty rób co chcesz...Moim zdaniem nie jesteś zabezpieczona, bo moim zdaniem powinnaś wziąć 1-szą tabletkę w pierwszy dzień plamień... Malinka-...To zależy...Od 8 do 50 złotych mniej więcej...Pójdziesz do ginekologa, będziesz mieć badania i Ci przepisze i tak według badań, a nie ceny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kefir
hej .biorę drugie opakowanie tabletek i jakis dziwny biały gęsty śluz mi sie pojawil !!! przecież tak nie powinno byc!!! ludzie co jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neskaaa
Witam! Czy tabletki antykoncepcyjne można zacząć przyjmować tylko z rozpoczęciem się miesiączki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neskaaa
Witam! Czy tabletki antykoncepcyjne można zacząć przyjmować tylko z rozpoczęciem się miesiączki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejujejujeu
Witam :) mam maly problem... mam 17 lat dostalam od lekarza tabletki anty na uregulowanie okresu... ostatni raz mialam okres 3 miesiace temu :O teraz od wczoraj mam plamienia, raz sa to brazowe plamy raz bardzej czerwone... brzuch boli mnie tak jak na okres juz od 3 dni... wczesniej bolaly mnie piersi... nie wiem czy juz moge wziasc pierwsza tabletke z opakowania....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neska tak się powinno robić,w pierwszy dzien okresu jesli chce sie miec pełne zabezpieczenie. Jesli weźmiesz w innych dniach to zabezpieczona nie będziesz od razu. Co do śluzu to nie wiem,nie miałam tak nigdy albo nie pamietam. A co do plamien i przyjęcia tabletki to poczytaj sobie pare centymetrów wyzej lub na poprzedniej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kefir...Przy drugim opakowaniu Twój organizm jest jeszcze na etapie przyzwyczajania się do hormonów, jeśli to się powtórzy przy kolejnych, powiedz lekarzowi...A jak się teraz martwisz to powiedz lekarzowi już teraz...Ja tak nie miałam więc w sumie to nie wiem... Neskaaa...Jeśli chcesz być zabezpieczona w 99% po 4 h od zażycia musisz wziąć w 1-szy dzień okresu...Jeśli weźmiesz w inny musisz się zabezpieczać dodatkowo 7 dni albo i nawet całe opakowanie, to zależy od tabletek... jejujejujeu...Ja będąc na Twoim miejscu wzięłabym pierwszą tabletkę wczoraj, wraz z pojawieniem się plamień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejujejujeu
te plamienia to dzisiaj sa mocniejsze... zastanawiam sie czy moge dzisiaj wziasc ta tabletke... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejujejujeu
te plamienia to dzisiaj sa mocniejsze... zastanawiam sie czy moge dzisiaj wziasc ta tabletke... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kefir
do aaaaaa dzięki tak właśnie zrobie bo dziwnie sie czuje po tych tabletkach (biore Minulet ). juz nawet test zrobilam hehe(chociaz kochalam sie z zabezpieczeniem i w dziewiatym dniu przyjmowania tabletek ) no ale ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca_się
aaaaaaaaa czyli uważasz, że będę zabezpieczona dopiero od następnego opakowania tabletek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca_się
aaaaaaa czyli uważasz,że będę zabezpieczona dopiero od następnego opakowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejujejujeu...Ta ja Ci powtarzam, że dla mnie dzisiaj to już drugi dzień... pytająca_się...Zobacz co masz w ulotce...Albo masz napisane, że musisz się zabezpieczać 7 dni albo całe opakowanie...I to też zależy od tego, w który dzień wzięłaś pierwszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perelkaa
Tak czytalam dzisiaj z ciekawosci forum na temat prezerwatyw, to bezmyslnosc ludzka mnie przerazila :P Jeszcze rozumiem faceta, ale zeby kobieta uwazala, ze uzywanie tabletek zwalnia faceta z odpowiedzialnosci wpadki, ktora przeciez praktycznie nie ma prawa sie zdarzyć, przy prawidlowym stosowaniu tabletek :P nie mowiac o tym 1% :P Co kto woli... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiczek88
Hej mam taki problem , biore 4 opakowanie yasminelle , wszystko było ok dobrze sie czułam zadnych plamien oprocz pierwszych paru dni .Wziełam 4 opakowanie bez robienia 7 dniowej przerwy i od jakis 5 dni mam brazowe plamienie a dzis od paru godzin brzuch boli mnie tak jak przy okresie a gdy sie załatwiam to krwawie na czerwono i to dosyc mocno (jak normalny okres ) ale to tylko przy zalatwianiu sie . Zostało mi jeszcze 8 tabletek do konca opakowania. Z tego co czytałam to plamienia mogą wystepowac przez całe opakowanie jak sie nie robi przerwy ale zaniepokoiło mnie to dzisiejsze krwawienie i ból brzucha.Aha dodam jeszcze ze mam sporą nadżerkę (ale nie boli mnie wcale i normalnie nigdy nie krwawiła) Moze ktoś potrafi mi doradzic czy isc teraz do lekarza .Prosze o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiczek88
Hej mam taki problem , biore 4 opakowanie yasminelle , wszystko było ok dobrze sie czułam zadnych plamien oprocz pierwszych paru dni .Wziełam 4 opakowanie bez robienia 7 dniowej przerwy i od jakis 5 dni mam brazowe plamienie a dzis od paru godzin brzuch boli mnie tak jak przy okresie a gdy sie załatwiam to krwawie na czerwono i to dosyc mocno (jak normalny okres ) ale to tylko przy zalatwianiu sie . Zostało mi jeszcze 8 tabletek do konca opakowania. Z tego co czytałam to plamienia mogą wystepowac przez całe opakowanie jak sie nie robi przerwy ale zaniepokoiło mnie to dzisiejsze krwawienie i ból brzucha.Aha dodam jeszcze ze mam sporą nadżerkę (ale nie boli mnie wcale i normalnie nigdy nie krwawiła) Moze ktoś potrafi mi doradzic czy isc teraz do lekarza .Prosze o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiczek88
Hej mam taki problem , biore 4 opakowanie yasminelle , wszystko było ok dobrze sie czułam zadnych plamien oprocz pierwszych paru dni .Wziełam 4 opakowanie bez robienia 7 dniowej przerwy i od jakis 5 dni mam brazowe plamienie a dzis od paru godzin brzuch boli mnie tak jak przy okresie a gdy sie załatwiam to krwawie na czerwono i to dosyc mocno (jak normalny okres ) ale to tylko przy zalatwianiu sie . Zostało mi jeszcze 8 tabletek do konca opakowania. Z tego co czytałam to plamienia mogą wystepowac przez całe opakowanie jak sie nie robi przerwy ale zaniepokoiło mnie to dzisiejsze krwawienie i ból brzucha.Aha dodam jeszcze ze mam sporą nadżerkę (ale nie boli mnie wcale i normalnie nigdy nie krwawiła) Moze ktoś potrafi mi doradzic czy isc teraz do lekarza .Prosze o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema... Perelkaa...Nie czaję Twojej wypowiedzi?Najpierw piszesz\"ale zeby kobieta uwazala, ze uzywanie tabletek zwalnia faceta z odpowiedzialnosci wpadki, \", a potem \"ktora przeciez praktycznie nie ma prawa sie zdarzyć\"--->To znaczy, ze co sądzisz na ten temat? \"która przecież praktycznie nie ma prawa sie zdarzyć, przy prawidłowym stosowaniu tabletek \"--->Jak to nie ma prawa!?Zawsze jest 1 % ryzyka!ZAWSZE!!Radzę dokładnie przeczytać w ulotce treść info na ten temat...Może od razu przytoczę tą treść z ulotki Cilest:\"Skuteczność działania doustnych preparatów antykoncepcyjnych Przy stosowaniu dokładnie według zaleceń bez pominięcia jakiejkolwiek tabletki, prawdopodobieństwo zajścia w ciążę wynosi poniżej 1% (tzn. mniej niż 1 ciąża na 100 kobiet stosujących preparat przez rok). Średni wskaźnik niepowodzeń wynosi 5% w ciągu pierwszego roku stosowania. Prawdopodobieństwo zajścia w ciążę zwiększa się z każdą pominiętą tabletką w danym cyklu miesiączkowym.\" Kasiczek88...Powinnaś wiedzieć, że jeśli łączysz opakowania, to w czasie tego 2 mogą wystąpić plamienia... \"ale nie boli mnie wcale i normalnie nigdy nie krwawiła\"--->To, że kiedyś nie krwawiła chyba nie oznacza, że nie może zacząć...No możesz iść, jak Cię to męczy, martwi, itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema... Perelkaa...Nie czaję Twojej wypowiedzi?Najpierw piszesz"ale zeby kobieta uwazala, ze uzywanie tabletek zwalnia faceta z odpowiedzialnosci wpadki, ", a potem "ktora przeciez praktycznie nie ma prawa sie zdarzyć"--->To znaczy, ze co sądzisz na ten temat? "która przecież praktycznie nie ma prawa sie zdarzyć, przy prawidłowym stosowaniu tabletek "--->Jak to nie ma prawa!?Zawsze jest 1 % ryzyka!ZAWSZE!!Radzę dokładnie przeczytać w ulotce treść info na ten temat...Może od razu przytoczę tą treść z ulotki Cilest:"Skuteczność działania doustnych preparatów antykoncepcyjnych Przy stosowaniu dokładnie według zaleceń bez pominięcia jakiejkolwiek tabletki, prawdopodobieństwo zajścia w ciążę wynosi poniżej 1% (tzn. mniej niż 1 ciąża na 100 kobiet stosujących preparat przez rok). Średni wskaźnik niepowodzeń wynosi 5% w ciągu pierwszego roku stosowania. Prawdopodobieństwo zajścia w ciążę zwiększa się z każdą pominiętą tabletką w danym cyklu miesiączkowym." Kasiczek88...Powinnaś wiedzieć, że jeśli łączysz opakowania, to w czasie tego 2 mogą wystąpić plamienia... "ale nie boli mnie wcale i normalnie nigdy nie krwawiła"--->To, że kiedyś nie krwawiła chyba nie oznacza, że nie może zacząć...No możesz iść, jak Cię to męczy, martwi, itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perelkaa
No przeciez napisalam o tym jednym procencie :P chodzilo mi o to, ze dziewczyna miala pretensje, ze faceci kaza jesc dziewczynom tabletki, zeby odpowiedzialnosc spadla calkowicie na nie :P tak jakby wina nie lezala po obu stronach :P a tak w ogole... skonczyly mi sie tabletki i musialabym pojsc na wizyte, ale w piatek prawdopodobnie nie zdaze, bo mam egzamin, a od niedzieli bede miala okres, nie wiem czy moge pojsc na wizyte podczas okresu, bo jesli nie zdaze bede miala problem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perelkaa
No przeciez napisalam o tym jednym procencie :P chodzilo mi o to, ze dziewczyna miala pretensje, ze faceci kaza jesc dziewczynom tabletki, zeby odpowiedzialnosc spadla calkowicie na nie :P tak jakby wina nie lezala po obu stronach :P a tak w ogole... skonczyly mi sie tabletki i musialabym pojsc na wizyte, ale w piatek prawdopodobnie nie zdaze, bo mam egzamin, a od niedzieli bede miala okres, nie wiem czy moge pojsc na wizyte podczas okresu, bo jesli nie zdaze bede miala problem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perelkaa
No przeciez napisalam o tym jednym procencie :P chodzilo mi o to, ze dziewczyna miala pretensje, ze faceci kaza jesc dziewczynom tabletki, zeby odpowiedzialnosc spadla calkowicie na nie :P tak jakby wina nie lezala po obu stronach :P a tak w ogole... skonczyly mi sie tabletki i musialabym pojsc na wizyte, ale w piatek prawdopodobnie nie zdaze, bo mam egzamin, a od niedzieli bede miala okres, nie wiem czy moge pojsc na wizyte podczas okresu, bo jesli nie zdaze bede miala problem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perelkaa
No przeciez napisalam o tym jednym procencie :P chodzilo mi o to, ze dziewczyna miala pretensje, ze faceci kaza jesc dziewczynom tabletki, zeby odpowiedzialnosc spadla calkowicie na nie :P tak jakby wina nie lezala po obu stronach :P a tak w ogole... skonczyly mi sie tabletki i musialabym pojsc na wizyte, ale w piatek prawdopodobnie nie zdaze, bo mam egzamin, a od niedzieli bede miala okres, nie wiem czy moge pojsc na wizyte podczas okresu, bo jesli nie zdaze bede miala problem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perelkaa
No przeciez napisalam o tym jednym procencie :P chodzilo mi o to, ze dziewczyna miala pretensje, ze faceci kaza jesc dziewczynom tabletki, zeby odpowiedzialnosc spadla calkowicie na nie :P tak jakby wina nie lezala po obu stronach :P a tak w ogole... skonczyly mi sie tabletki i musialabym pojsc na wizyte, ale w piatek prawdopodobnie nie zdaze, bo mam egzamin, a od niedzieli bede miala okres, nie wiem czy moge pojsc na wizyte podczas okresu, bo jesli nie zdaze bede miala problem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N-I-K-A
hej dziewczyny czy wy podczas brania tabletek tez macie zwiekszony apetyt...bo u mnie sa dni ze nie moge sie opanowac...(biore Yasminnel) sa to moje pierwsze tabletki, czy tak bedzie caly czas, czy organizm sie przyzwyczai...a moze poprosic lekarza o zmiane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×