Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

abcd123...Ja nie zawsze mam tyle samo...Przeważnie okres mam 4 dnia przerwy i trwa do dnia, w którym zaczynam następne opakowanie, czyli 5 dni, z tym, że tego piątego dnia mam już tylko plamienia. Czyli cztery dni okresu (4, 5, 6 i 7 dzień przerwy to okres) i jeden dzień plamień (czyli już pierwszy dzień następnego opakowania) i koniec. Nie raz jednak zdarzyło się, ze to wszystko trwało jeden dzień krócej...Ale to zależy od organizmu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurcze ja wasnie zawsze mialam po 6 dni a 7 to bylo plamienie a tym razem mialam 4 i dni bez zadnego plamienia. sam nie wiem o co chodzi. chyba musze sie przejsc na badania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerty12309
witam. biore minulet (1 opakowanie) i dostalam recepte na kolejne 3, lecz okazuje sie ze wycofany z produkcji i nigdzie nie mozna dostac:( slyszalam, ze femoden ma identyczny sklad, ale nie moge sobie pozwolic na pigulki za 37 zl:( ich sklad to Ethinylestradiolum (30 mcg) Gestodenum (75 mcg) czy znacie cos o podobnym skladzie i nizszej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd123...Jeśli okres mieści się mniej więcej w przerwie to nie ma co iść na badania...Jeśli po 3 pierwszych opakowaniach okres jest dłuższy niż na przykład 6 dni i zaczyna się 7 dnia przerwy to wtedy możesz mieć powody do zmartwień...Czy tam po prostu możesz iść się zbadać...Ja nie wiem czym Ty się martwisz teraz... qwerty12309...To pytanie zadaj lekarzowi, koniecznie się do niego wybierz, a nie nas...Mam nadzieje, ze nie miałaś zamiaru robić czegoś na własną rękę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa 3xprzy jednym stosunku tzn ze podczas jednego numerku chłopak będziemial wytrysk 3 razy :) Res tak oczywiście że wtedy też jest się zabezpieczonym, myślisz że jak my sie kochaliśmy to tylko przy jednym stosunku raz był wytrysk :P:P:P:P 3 to podstawa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerty12309
nie, wybieram sie do lekarza, tylko chcialam sie dowiedziec o srodkach podobnych, bo skoro mi nieprodukowany zapisala... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Res
No bo mam tak ze jak raz skacze to dalej lece i caly czas Mój Penis jest gotow do Pracy ze tak powiem :P czyli moge jechac z tematem tak długo dopuki sie nie zmecze lub nie zmeczy :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Res
aha to juz all wiem :P niepotzrebny ten wyżej Post :) Annka Dziekowac zastanawiało mnnie to tylko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Res
Anulka chcialem napisac heh :P; Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka156...Aha, ok:) qwerty12309...Skoro Ci nie produkowany zapisała to właśnie musisz iść do lekarza...Nikt Ci tu nie napisze, który jest podobny, który ma taki sam skład, bo niby skąd my mamy to wiedzieć?Ja nie jestem taka zdolna i nie mam nazw całej palety leków anty w głowie, już nie mówiąc o ich składzie...Z Twoim problemem radzę udać się do lekarza i nie robić nic na własną rękę... Res...Tak, możesz ile chcesz...Anty działają cały czas, non stop, bez przerwy, jeśli kobieta przestrzega zasad w braniu tabletek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvia24
Witam! Mam takie pytanie ,napewno znajdzie sie ktos kto mi pomoze:) Bralam tabletki dlugi okres czasu (okolo 2 lata),mialam 2 miesiace przerwy teraz zaczelam znow je brac,moj partner boi sie ze musze brac je caly miesiac zebysmy mogli wspolzyc,ze jak zaczelam brac tabletki to one zaczynaja dzialac po miasiacu:)Pozdraiwam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylvia24...No to pokaż mu ulotkę, to przestanie się bać, no chyba, ze ten 1 % go przestraszy...Jesteś zabezpieczona w tych całych 99 % już po 4 h od wzięcia pierwszej tabletki, jeśli oczywiście pierwszą tabletkę wzięłaś w pierwszy dzień okresu i przestrzegasz wszystkich zasad w braniu. Wtedy ryzyko wynosi tylko 1 %...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"aaaaaa" Dziekowac też sie nad tym zastanawiłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do sylvia24 Moj kolega tez tak mowil , ze trzeba czekać msc ,Ja nie czekalam i dzidziusia nie mam .Wiec tak jak mowila aaaaaa 4 h od wzięcia pierwszej tabletki jestes zabezpiecozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvia24
Dziekuje za porade:)Musze dac to przeczytac mojemu partnerowi:)Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilu83
Cześć wszystkim! mam pytanie odnośnie tabletek, a mianowicie lekarz pierszy raz przepisał mi anty ( regulon-mam nadzieję, że są dobre) chciałabym wiedzieć po jakim czasie nabierają one skuteczności? Jak szybko po rozpoczęciu ich brania mogę uprawiać bezpieczny seks z partnerem bez dodtakowego zabezpieczania się prezerwatywą? Z góry dziękuję za odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilu83...\"regulon-mam nadzieję, że są dobre\"--->Wszystkie tabletki są dobre...Trzeba je tylko dobrze dobrać do danego organizmu. Ponieważ każda z nas jest inna to najpierw trzeba zrobić badania, żeby na podstawie wyników dobrać odpowiednie...Zażyjesz kilka tabletek (do 3mieszków) i skapniesz się czy są dla Ciebie odpowiednie...Ja obecnie zażywam Regulon i są dla mnie super, zero skutków ubocznych, tak samo jak miałam zawsze z Cilest...Ale to nie znaczy, że Ty też masz się przy nich dobrze czuć, to jest różnie, jak już wspominałam... \"chciałabym wiedzieć po jakim czasie nabierają one skuteczności?\"--->Jak już zakupisz je to przeczytaj ulotkę, masz w niej wszys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurde, nie całe weszło :o Lilu83..."regulon-mam nadzieję, że są dobre"--->Wszystkie tabletki są dobre...Trzeba je tylko dobrze dobrać do danego organizmu. Ponieważ każda z nas jest inna to najpierw trzeba zrobić badania, żeby na podstawie wyników dobrać odpowiednie...Zażyjesz kilka tabletek (do 3mieszków) i skapniesz się czy są dla Ciebie odpowiednie...Ja obecnie zażywam Regulon i są dla mnie super, zero skutków ubocznych, tak samo jak miałam zawsze z Cilest...Ale to nie znaczy, że Ty też masz się przy nich dobrze czuć, to jest różnie, jak już wspominałam... "chciałabym wiedzieć po jakim czasie nabierają one skuteczności?"--->Jak już zakupisz je to przeczytaj ulotkę, masz w niej wszystko...Jeśli pierwszą tabletkę zażyjesz w 1-szy dzień okresu to działają po 4h od przyjęcia, jeśli w tym czasie nie zwymiotujesz i jeśli np. nie zażywasz jakiś leków wpływających na nie(czyt. ulotka)... "(...)mogę uprawiać bezpieczny seks z partnerem bez dodatkowego zabezpieczania się prezerwatywą?"--->Pamiętaj, że zawsze masz ryzyko 1% przy przestrzeganiu nawet wszystkich zasad w braniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abccc
A ja mam taki problem... Pierwsza tabletke opakowania zabralam w pierwszy dzien okresu, ale wtedy mam jedynie plamienia od rana. Mam nadzieje, ze jestem calkowicie zabezpieczona biorac pod uwage te plamienia i prawidlowe zazywanie tabletek o tej samej porze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abccc...zabrałam? Jeśli przestrzegasz zasad w braniu to masz tylko 1 % ryzyka...Pierwszy dzień z plamieniami to dla mnie pierwszy dzień okresu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abccc
Zabrałam, czyli polknelam. Kazda polykalam o tej samej porze dnia bez zadnych zapomnianych tabletek, wiec mysle, ze niespodzianki nie bedzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abccc...W takim przypadku masz jedynie 1% ryzyka...No chyba, że tabletki masz źle dobrane...Miałaś badania, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rivarocci
Mam taki problem mam nadzieję, że coś mi doradzicie:) Zawsze miałam nieregularne miesiączki, ale kiedy w końcu nie miałam okresu 3mc pod rząd poszłam do gina ( 1raz) przepisał mi tabletki anty yasmine i miałam brać je 3mc na \"wyregulowanie\" stwierdził, ze jeśli będę chciała je brać nadal ze względu na chłopaka to nie ma sprawy. No i faktycznie spotkałam \"tego jedynego\" ;)i nadal zażywałam tabletki. W sumie przez ok 8mc. Niedawno zaczełam się troche dziwnie czuć i odstawiłam je. od miesiąca czekam na okres i nadal nic:( Zrobiłam test ciążowy ( kochaliśmy się po odstawieniu) ale nic nie wycszło. Tak więc reasumując:) moje pytanka to :] czy po odstawieniu to normalne że mam problem z miesiączką? (wcześniej też miałam:/) Czy mimo tego, że zrobiłam test i wyszedł negatywny powinnam się obawiać ciąży? Pomóżcie coś prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rivarocci...Tak!!Jest to normalne...Mam nadzieje, że to postępowanie Twoje całe było pod kontrolą lekarza?Miałaś badania, prawda? Kochałaś się po odstawieniu, czyli bez zabezpieczenia?Żadnego?Jeśli tak, to możesz być w ciąży mimo negatywnego wyniku testu...Testy nie dają 100 % pewności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rivarocci
Co do badań to właśnie nie miałam wiem wiem że to głupie ale właśnie kończyłam liceum i zaczynałam studia i lekarz stwierdził, że w innym czasie ale za niedługo umawiam się już do innego mam nadzieję że dostanę potrzebne skierowanie i żadna zakrzepica mnie nie dopadła:/ co do ciąży do mam nadzieję że jednak nie jestem, chyba zrobię drugi test kochaliśmy się co prawda z prezerwatywą, ale potem był hhmmm dość ryzykowny peting i dlatego trochę się niepokoję dzięki za odp 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abccc
aaaaaaa... mialam badania, bo to nie moja pierwsza wizyta u gina byla. po prostu zmienilam tabletki i dlatego pytam czy to plamienie to czasem nie zadna pomylka, zeby pozniej nie bylo, ze wzielam za wczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rivarocci...Badania to podstawa, walić szkołę, zdrowie jest ważniejsze - lekarz dno...Dobrze, że zmieniasz... Jeśli gumka nie pękła to luz, nie ma powodów do zmartwień... \"ale potem był hmmm dość ryzykowny petting\"--->Co masz a myśli?...Tylko przez wprowadzenie spermy w Ciebie może dojść do zapłodnienia...Inaczej nie ma możliwości, bo plemniki nie mają nóżek i same nie przejdą, muszą być wprowadzone w Ciebie i to dość głęboko... abccc...Ja wzięłam w pierwszy dzień plamień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×