Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

katarzynkaxxx23...Halo dziewczyno, woda Ci się mogła od tabsów zatrzymać w organiźmie i tyle, a jak Ci lekarz powiedział, że w ciąży nie jesteś a Ty się dalej boisz to współczuje!!!Popadniesz w depresję jeszcze z tego wszystkiego!!! gosienka2809...👄 ewa3211...To co piszesz to każda powinna wiedzieć zanim sięgnie po tabletki!!! miiija...Ja miałam tylko przez pierwsze kilka dni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula23
hej mam problem przez tabletki prawie całkowicie straciłam ochote na seks , pieszczoty >Próbowałam zmieniac tabletki ale to nic nie dało .Nie mam ochoty nawet myslec o seksie i dlatego chciałabym zrezygnowac z tabletek ,nie wiem jak to zrobic czy musze poczekac az skonczy sie opakowanie czy moge w kazdej chwili i kiedy bede mogła znowu zaczac je brac pomozcie pozd papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli chcesz calkowice skonczyc z tabletkami to lepiej poczekaj az skonczysz opakowanie Ale mysle ze moze sprobuj jeszcze czegos innego Moze akurat te dwa rodzaje tabletek nie dzialaja na Ciebie zbyt dobrze Dobieranie tabletek to metoda prob i bledow takze radzilabym probowac Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ja wlasnie @ mam jeden dzien puzniej ale jest hihihihi slyszalyscie moze o nowych tabletkach ktore nie zatrzymuja wody w organizmie jakas nowosc na rynku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fruti
kasiula... słyszałam dużo wypowiedzi na temat STRACIŁAM OCHOTĘ NA SEX PO TABLETKACH. Słyszałam gdzieś, że podobno tabletki nie wpływają na libido... ale kto wie jak naprawdę z tym jest. A od ilu lat/ miesięcy bierzesz już tabletki?? Bo do 3 opakowania jeżeli zaczęłaś, może tak być... może narazie ich nie przerywaj bo to się zmieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solidnykopniak
nikusia84 wiekszosc nowych tabletek, nawet te takich sprzed 5 lat:p nie zatrzymuja wody w ogranizmie, przynajmniej powinny. Ale i tak kazdy organizm reaguje inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja np jestem dowodem ze tabletki jednak nie tylko moga zmniejszyc libido a zwiekszyc heh :) a ja bylam u ginekologa powiedzial mi ze nie mam sie martwic bo bylam zabezpieczona... i dal mi jakies globulki na uplawy ach... oby wszystko bylo dobrze:* pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mychaaaa ja mam podobnie :D po tabletkach jeszcze bardziej zwiększyła mi się ochota na seksik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mowiac to maja przygode z seksikiem rozpoczelam 3 tyg temu juz z tableteczkami takze nie wiem jak na mnie wplywaja tableteczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruti...To jest tak, że każda reaguje inaczej więc wiesz, róznie to bywa...Na nią może wpływać, a na mnie akurat nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie bo dostalam @ ale zuwazylam ze jest inny niz poprzednie wczoraj mialam krew prawie czarna a dzis jasniutka i zawsze mam obfita a teraz ledwo ledwo myslicie ze wszystko jest w pozadku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaśkowa_mama
dziewczyny gdzie w Poznaniu mozna tanio kupic yasminelle? moze ktos wie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikusia84...A to jest normalny czas na okres!?Miałaś dostać tak jak dostałaś!?I ile czasu bierzesz tabletki anty!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaa w sobote bralam ostatnia tabletke i zawsze dostaje @ w srode a teraz dostalam w czwartek rano i jest inny niz zawsze tabletki biore juz okolo 3 lat dlatego to jest dla mnie dziwne i nie wiem co o tym myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki* nikusia ja tam nie wiem ale po paru latach brania tabsów może conieco sie pozmieniać z @ a czasem może wcale nie wystąpić.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikusia84...Hmm...Mnie się wydaje, że też tak miałam raz czy dwa i nic z tym nie zrobiłam, po jakimś czasie miałam normalnie okres!Po kilku godzinach!Więc myśle, że może masz to samo, że normalni edostaniesz okres niedługo, a jak nie to znaczy, że Twój okres w tym miesiącu będzie miał taką postać! anulka 156...Witaj słońce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spioch
hej dziewczyny moze ktoras z was miala podobny problem i bedzie potrafila mnie osiwecic:) i powiedziec co i jak, a wiec... od 6 miesiecy biore harmonet, zawsze zaczynam w srode, jednak w tym miesiacu "przespalam recepte" no i wzielam tabletke w czwartek, oznaczona czwartkiem, teraz mam watpliwosci czy nie powinnam przypadkiem wziac dwuch naraz "srody i czwartku" w czwartek, teraz nie wiem czy mam brac caly czas tak jak zawsze, ale teraz do samego czwartku, czyli o dzien mi sie przesunie przyjmowanie, czy skonczyc przyjmowanie tak jak zawsze i ominac jedna tabletke. Zamotalam strasznie ale mam nadzieje ze ktoras z was mnie zrozumiala i moze pomoc. A jeszcze jedno, a jakbym chciala przesunac przyjmowanie tabletek np. do niedzieli, to jak? nastepne opakowanie zaczac od niedzieli, czy jak? i czy po tym moim zapomnieniu tabletki w tym miesiacu, moge probowac przesunac juz przy zaczeciu przyjmowania nastepnej tabletki? ehhhh... post dla inteligentnych:) sory za zamotanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spioch
poprawka ostatniej linijki "zaczeciu przyjmowania nastepnego opakowania" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spioch...Trochę skumałam z Twojej wypowiedzi, ale... 1. Ja zaczęłam pierwszą tabletkę w czwartek, bo w czwartek dostałam okres i już zawsze pierwszą tabletkę każdego kolejnego opakowania biorę w czwartek a opakowanie kończę w środę! 2. Powinnaś wziąść od razu jak się skapnęłaś w czawartek, co oznaczałoby, że w czwartek wzięłabys dwie!Z środy i z czwartku! 3. Bierz normalnie dalej, ale zabezpieczaj się dodatkowo jakiś czas, bo przez zapomnienie 1 każdej jednej tabletki skuteczność się zmniejsza! 4. Nie doradzę Ci z tym, jak masz teraz brać:/Sama nie wiem co bym zrobiła! 5. Nie możesz sobie przesuwać przyjmowania jak chcesz(zaczęłaś 6 miechów temu w środę i tak masz brać zawsze, a nie zmieniać na niedzielę)!Przynajmniej takie jest moje zdanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszeluniunia
Witam..pisałam ostatnio w sprawie harmonetu..pisałam o moich wymiotach..ale już teraz jestem bardzo szczęśliwa jak do tej pory..wymiotowałam tylko po tamtej pierwszej tabletce..nic mnie nie boli..i jest wogóle wszystko dobrze!! mam jeszcze tylko jedno pytanie..po jakim czasie mogę zacząć się kochać bez zmartwień o zajście w ciążę???? muszę czekać miesiąc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisi2323
Mam maly problemik!!!Uzywam tabletek antykoncepcyjnych juz troche czasu.Od jakiegos czasu postanowilam przerwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszelunia czekać miesiąc? heheh :P już po pierwszej tabletce się jest zabezpieczonym oczywiście jeżeli tą tabletkę wzięłaś 1 dnia okresu. Więc kochaj się tyle ile się da :) i miłej zabawy, bez obaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×