Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

Witam Was tak w ogóle:)🖐️ Dzisiaj mnie czeka zamotany dzień:)Najpier wybywam na zakupy z bratem:classic_cool:, później na meczyk piłki nożnej:classic_cool:, a później na piwko:classic_cool::):PSię będzie działo;):D Pozdrawiam Was moje kochane👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki :) Bardzo ladna pogoda nam sie zrobila i jak widze przez caly dzionek bylo cichutko na forum :P ja pojechalam na dzialeczke troche sie zrelaksowac...A tak w ogole to mam pytanko do Was...Wiem ze nie powinno sie palic papierosow jak sie zazywa tabletki anty,ale pytalam sie lekarza kiedys i powiedzial ze taka ilosc jaka ja wypalam nie ma znaczenia (tzn.1,2 papierosy dziennie).No i tak wlasnie ostatnio palilam (czasem na imprezie 2,3 wiecej) i zaczelam sie strasznie zle czuc...Zawroty i bole glowy,ciagle spalam i w ogole taka beznadziejna bylam.Wiec stwierdzilam ze sama sobie zrobie test: nie palilam w ogole wczoraj i dzisiaj,no i czuje sie super- w ogole bez porownania z wczesniejszym samopoczuciem.Lekarz mi powiedzial ze moge sie tak czuc tez przez pogode np (bo ostatnio byla beznadziejna a teraz sie poprawila) albo zmiane klimatu (przez moj wyjazd do Francji). No wiec roznie to moze byc,ale mam pytanie co Wy o tym myslicie? albo moze ktoras miala podobna sytuacje??jak myslicie,papierosy moga miec jakis wplyw?? Jesli sie okaze ze to przez nie,to wreszcie bede miala motywacje zeby rzucic na dobre (i tak sie ograniczylam przez te tabsy do minimum) :P:P:P Pozdrawiam Was i milego weekendu :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo kochane👄🖐️ Zakupy luzik, mecz wypas, A piwko jak to piwko:classic_cool: gosienka2809...Ja nie iwem czy mają wpływ, bo się nie interesowałam tym nigdy, bo nie palę już dłuuugo i nie paliłam już w okresie od kiedy biorę tabletki!:) Miłego dnia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 👄 Co tam :) wiosna na calego nastała aż chce się żyć :) dostałam okresik :D ale nawet to mi humorku nie popsuje :):):) gosienka ja mam tak z papierosami, odkąd biore tabsy to mi jakoś tak dziwnie, glowa boli, mdli mnie.......dlatego nie pale już :):):) tzn nie tak jak przedtem,zapale z dwa trzy fajurki NA TYDZIEN :) Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za odpowiedz dziewuszki :) wyglada na to ze bede musiala jeszcze bardziej fajeczki ograniczyc,co mnie wcale nie martwi,a wrecz przeciwnie... :) wiosna na calego to fakt,dlatego pewnie na forum tak pusciutko :P ja co prawda troszke sie musze uczyc teraz i w sumie siedze w domu dzisiaj... :/ no coz jak mus to mus. Milego dnia :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie palę i się z tego straaasznie cieszę:)Dla miśka rzuciłam w sumie:)Ja na szczęście nie mam nauki:PSesja dopiero w czerwcu:D:D:D Zmykam już babeczki:*Pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiosna nastała i cisza na forum........🌻 a co się dzieje z Malgorzatką?????? 👄 👄 👄 ja też mam spokój od nauki, moge leniuchować na sloneczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona.....
zamieściłam już ten temat gdzie indziej, ale moze tu też ktos pomoże: Mam do was takie pytanie, od ok 4 lat biorę tabletki antykoncepcyjne, ostatnią przerwę miałam rok temu, tak więc od roku zarzywam je regularnie, bez żadnego pominięcia. Niestety ostatnio, co zdarzyło mi się po raz pierwszy zapomniałam tabletki(była to ósma tabletka) przed zapomnieniem uprawiałam seks. Zapomnianą tabletkę przyjełam dopiero po 24 godzinach wraz z kolejną.Dostałam krawawinie takie jak z odstawienia.Byłam u lekarza i powiedział mi, że jest to normalna reakcja organizmu.Minęło już półtora tygodnia a ja nadal mam plamienie. Troszkę sie martwiłam tym pominięciem tabletki, dlatego postanowiłam zrobic test ciążowy. Pierwszy zrobiłam po 9 dniach od teoretycznego zapłodnienia-negatywny, postanowiłam go powtórzyć za 4 dni, kolejny raz negatywny.Zrobiłam jeszcze jeden po 14 dniach od mozliwego zapłodnienia, oczywiście rano z porannego moczu(bobotest), wynik negatywny.Już sama nie wiem co myśleć, bo nie najlepiej sie czuję, mój gin powiedział mi, że moje złe samopoczucie to wynik tej zapomnianej tabletki, organizm się troszke rozregulował, pojawiło sie krwawinie itp.Co o tym sądzicie?Czy bobotest po 14 dniach jest już wiarygodny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagubiona........Ile Ty masz lat!?Jestem w szkou!!!Gadasz z lekarzem mówi Ci co i jak, że jest okej, robisz testy jest wszystko ok, to co Ty chcesz jeszcze usłyszeć!!!???Chcesz, żeby ktoś wszedł do Twojego brzucha i wywąchał, czy masz w sobie dzidziusia!!!Paranoja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona.....
nie, chciałam tylko usłyszeć czy test jest już wtedy wiarygodny i chyba slowa pocieszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona.....
ale widze, że tutaj ich nie znajde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagubiona........Rozumiem, mam nadzieje, że będzie okej, ale zrozum, że jeśli przeczytałabyś całe forum to wiedziałabyś to o co pytasz!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pre-testy czy jakoś tak można już robić po 6 dniach od współżycia.dają 99% czy 97% pewności,wiem bo sama je robiłam...kiedys tam.....i nie kłamały ;) Tylko że ja jak zrobilam jeden wyszedł negatywnie to szalalam ze szczęścia i drugiego już nie robilam.......👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona.....
Wiem dziewczynki, a ulotke jak najbardziej czytałam, tylko chyba moja poswiadomośc płata mi figle i cały czas mam obawy.Jednak dziekuje bardzo, że potraktowałyście mnie poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona.....
dzięki Cleo841 Bo już myślałam, że mnie odwiozą do szpitala psychiatrycznego, tak panikowałam.Ech....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola19761
Czesc dziewczyny jestem nowa w waszym gronie, byłam wczoraj u swojego gina który przepisał mi tabletki anty.o nazwie RIGEVIDON czy któras z was brała,jakie są ewentualne skutki uboczne. Mialam wczoraj wziąsc pierwszą tabletkę ,ale wstrzymałam się . Czekam na wasze opinie o tym wlasnie leku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umbrella
do mariolki-ja biore rigovidon juz 3 rok i jestel z tych tabletek bardzo zadowolona!! czuje sie po nich swietnie nie mialam zadnych objawow tzn. plamień ,wymiotów, biegunek, zawrotów głowy itp. chodze na badania krwi i wszystko jest super! jedynym skutkiem ubocznym jaki mi nie odpowiadal byl zwiekszony apetyt, ale nad tym mozna zapanowac ( najlepiej brać tabletke przed snem). te tabletki bierze tez moja mama. lekarz na poczatku przepisal jej inne ale czula sie po nich fatalnie wiec zmienila wlasnie na rigovidon i tez czuje sie swietnie!! dodatkowo maja one atrakcyjna cene. jak dla mnie rewelacja, ale wiadomo ze kazdy organizm jest nny. gorąco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umbrella
zapomnialam dodac ze zwiekszony apetyt mialam tylko na poczatku przyjmowania. potem bylo juz ok. mam tez ziwne wrazenie ze pomagaja mi one kontrolowac wage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola19761
UMBRELLA -strasznie ci dziekuje,mi też doltor kazał brac na wieczór przed snem. TAk więc jestem uspokojona, dzis wieczorem wezmę pierwszą tabletkę.(to są moje pierwsze tabletki anty,dlatego jestem taka przerażona)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola19761
Wychodziłam z tego zalożenia że jeżeli są tanie to nie są najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola19761
Płaciłam 7,50 za poakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola19761
Na poakowaniu jest cena 14 zł, ale są w 50% refundowane i cena ich to 7 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umbrella
prawde mowiac wszystko zalezy od apteki.zdazalo sie ze w jednej aptece placilam za 3 opakowania 21 zl a w innej juz tylko 19. takze musisz w swoim miescie znalezc tania apteke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×