Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Biała Dama 20

tabletki antykoncepcyjne...

Polecane posty

hejka.............sorki ze nie zagladalma.......kompa formatowali mi , a jutro musze go znow oddac, bo mi wirusow sie nazbieralo bo programik szwankuje............... 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ja robie sobie przerwe w tabsach.............to postanowione....mam koniec okresu a jutro mialabym zaczac koejny blister.......chce sprawdzic czy okres normalnie przyjdzie.....boje sie troche ale zobaczymy........ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 malgoskia, aaaaaaa, anulka.buzio🌻🌻le i dla pozostalych tazke........👄👄👄 ja poszcze............do niedzieli zero kompa.....moze odpokutuje swoje \"grzeszki\"yehaaaaa :P:P:P:P:P:P:P:P:P:🌻🌻🌻🌻...............w ooncu wiosenke mamy...........ja mykam juz spac...dobrej nocki zycze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynkaxxx23
ja tak dłuzej nie dam rady normalnie się wykończę, moje schizy są nie na miejscu ale jednak trudno mi się ich pozbyć, czy można tak panikować, jeśli bierze się tabletki od 2 lat, regularnie, facet używa prezerwatywy, i dodatkowo nie dochodzi do całkowitego zbliżenia, no jedyne co moze martwić to wymioty jednego dnia po 1,5 godziny od zażycia tabnletki lyb ewnetualnie ze jakiś plemnik gdzieś czmychnął w trakcie przytulanie bez prezerawtywy, a teraz ja sobie dobieram do głowy, ze ciąza bo jakiś brzuszek od dwoch dni jest lekko wiekszy no i moze tak mi troszke mdlo, a jestem w polowie cyklu, to naprawde nienormalne z mojej strony no nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jenetka...No to lipka, że nie będziesz miała kompa:( No dla Ciebie też buziole🌻👄 katarzynkaxxx23...Moim zdaniem za bardzo panikujesz!!!Zobacz - dziewczyny się kochają tylko na tabletkach, mają pełny stosunek(czyli facet się spuszcza do środka)i takiemu zabezpieczeniu ufają!Ja rozumiem nerwy i wszystko, ale w Twoim przypadku po 1. Nie doszkło do pełnego stostunku, 2. Miałaś prezerwatywę, 3. Bierzesz tabletki antykoncepcyjne!!!Więc w sumie nie ma takiej możliwości!!!Plemnik nie przejdzie po ciele do pipki!!!Z tego co ja wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tak nie ma nikogo, za porządki się wszystkie wzięły!!!Hihi:):P Życzę Wam moje kochane pięknych, spokojnych, uroczych:D, udanych Świąt Wielkanocnych🌻 Poza tym \"multum najlepszych chwil\":D:D:DZ Waszymi kochanymi partnermi❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta_mloda5
Hej dziewczyny. Bylam w czoraj u mojej Pani ginekolog i ona kazala przestac mi panikowac. Mam zapalenia pecherza moczowego, poza tym przepisane antybiotyki na zapalenie przydatkow no i jeszcze infekcja w pochwie!!! ehh. No ale ja i tak swoje przemyslenia w glowie mam!!. Dzis jest drugi dzien siedmiodniowej przerwy i nie ma okresu :/. A po pierwszym miesiacu przyjmowania tabsow okresik pojawil sie juz wlasnie drugiego dnia. JAk jest u was? W jakich dniach najpozniej pojawial wam sie okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneta_mloda5...Dziewczyno, Ty na serio masz jakieś paranoje:/Lekarz Ci powiedział co i jak, a Ty jeszcze masz jakieś jazdy!!!Skąd się u Ciebie tyle rzeczy nazbierało!Tych negatywnych!Dzisiaj jest DOPIERO 2 dzień, masz jeszcze pięć!!! Mnie się pojawia w 4!!! Ogarnij się a zobaczysz, że od razu się lepiej poczujesz!!! Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie złościć się, że tak nakrzyczałam, ale nieraz trzeba, żeby podkreślić to co ważne:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajkakajka
Witam. Dziewczyny mam takie pytanie: CZy jesli biorę tabletki antykoncepcyjne i zaszłabym w ciążę to wtedy krwawienie z odstawienia NIE pojawi się??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajkakajka...Tak szczerze, to różnie może być!Ja osobiście myślę, że się nie pojawi!Że jak kobieta jest w ciąży to nie ma okresu!Ale jaka jest prawda to nie wiem!Pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :D Ale się uśmiałam czytając Wasze wypowiedzi z wczoraj hehe :D niezle humorki miałyście...Mnie nie było wczoraj juz wieczorkiem bo tak jak anulka zgadła wzięłam się za porządki (i pewnie nie tylko ja :P).Dzisiaj czeka mnie romantyczna kolacja z Moim Miskiem-wineczko,slodkosci i oczywiscie mile zakonczenie w postaci...hmm wiadomo czego :P juz po okresiku takze moge szalec :D Ja rowniez chcialam Wam zyczyc milych,spokojnych swiat wielkanocnych ktore uplyna w cieplej,rodzinnej atmosferze :) duzo pysznosci na stole i oczywiscie mokrego dyngusa (nie koniecznie przez to ze oberwiecie wiadrem z woda hehe :P - ale ze mnie zboczuch :D). Aha i jeszcze a propo Natalii18...nie rozumiem dlaczego robilas 5 dniowa przerwe...W ogole moje zdanie jest takie ze im mniej sie kombinuje z zazywaniem tabsow tym lepiej.Najlepiej zazywac tak jak pisze na ulotce,bo wtedy chyba jest najmniejsze prawdopodobienstwo ze cos pomylisz albo zapomnisz.Mysle ze chyba mam racje?? Ja np nigdy nie kombinowalam z przesunieciem okresu,bo w koncu on i tak sie kiedys pojawi...a po co mam sobie cos pomylic... A co do Kajki.to szczerze mowiac tez nie wiem,bo slyszalam ze niektore dziewczyny maja normalnie krwawienia a po kilku miesiacach sie okazuje ze jest w ciazy...Sporo ostatnio takich wypowiedzi widzialam,no i znam tez dwie dziewczyny ktore wlasnie tak mialy...Mysle ze to jest troche nie do przewidzenia jak to sie u kazdej z nas rozwinie. Ale sie rozpisalam hehe ale w koncu rzadko dosyc jestem ostatnio wiec musze nadrobic :) pozdrawiam cieplo buziaczki :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta_mloda5
hehehe spoko nie zloszcze sie. ale w zyciu jeszcze nie oczekiwalam tak okresu. Ale masz racje aaaaaaa!!! musze sie uspokic. Kiedys jak nie mialam okresiku przez 2 miesiace to potrafilam tego nie zauwazyc nawet. A dzisiaj dwa dni jak czekam to juz mnie cos bierze. heh. Wesolych Świat dziewuszki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa3211
No a ja mam malutkie pytanko Biorepierwsze opakowanie tableteczek i dlatego takie male watpliwosci:) Czy po siedmiodniowej przerwie moge przesunac sobie spokojnie branie tableteczek dwie godziny do tylu? Czy bede wtedy zabezpieczona i czy wszystko bedzie ok? Z gory dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam wszystkich!:) WESOLYCH SWIAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa3211
aaaaaaa dzieki wielkie za odpowiedz Tak zrobie i miejmy nadzieje ze wszystko bedzie oki:) Jestem tutaj na forum pierwszy raz ale musze powiedziec ze bardzo bardzo mi pomoglyscie w zrozumieniu o co chodzi z tableteczkami i tutaj znalazlam odpowiedzi na wiele trapiacych mnie pytan Dzieki za wszystko Pozdrawiam wszystkich i zycze milych przygotowan do swiat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa3211...Nie ma za co, jak czegoś nie wiesz, to od razu pytaj:) A powiedz mi, chcesz przesunąć porę do tyłu, to znaczy, że chcesz brać na przykład zamiast o 21 to o 19, tak!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa3211
No dokladnie tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo 👄 ewa nie bój nic jak przestawisz tak to ok. ja z 16 na 19 przestawiam i codziennie o godzine później brałam aż doszłam do 20 🌻 mam nadzieje dziewczyny że macie lepszy humor ode mnie 😭 ja dziś mam tragiczny dzień, miałam iść na 18 ale nie wiem czy pójde......🌻 ❤️ trzymajta się cieplutko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa3211
dzieki anulka 156 Troszke mialam watpliwosci ale teraz juz nie:) Moj humorek tez nie jest zbyt swiateczny ale mam nadzieje ze mi sie poprawi:) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynkaxxx23
hej dziewczyny, przedwczoraj pisałam do Was że tak bardzo się boję czy czasem nie jestem w ciąży bo zaobserwowałam jakoś dziwnie większy troszkę brzuszek i w ogóle wiecie no i dostałam opowiedź że nie powinnam się martwić bo w takiej sytuacji jak Wam opisałam nic się nie powinno zdarzyć no ale ja i tak się dalej obawiam bardzo choć nie powiem że opowiedź troszkę podniosła mnie na duchu, ale i tak dalej doszukuje się objawow a to mi niedobrze a to jestem senna a to coś tam znowu a to może gdzieś jakoś no wiecie a to jeszcze jak czytam że dziewczyny miały okres i to przez kilka miesięcy a potem się okazywało że sa w ciąży to dostaje szału oj te moje schizy przewrażliwiona jestem proszę pocieszcie mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa3211...No to tak jak pisałam, nie ma problemu z przestawieniem:) anulka156...elo👄 I jak, polazłaś w końcu:P Ja mam humor spoczko nawet, ale rano miałam taki jakiś nie w sosie:) katarzynkaxxx23...Moim zdaniem nie można mieć okresu i mieć dzidzi w brzusiu!Chociaż niby takie coś jest możliwe, ale mnie się to jakoś coś dziwne wydaje!Już kiedyś wcześniej na tym forum pisałam na ten temat, więc możesz sobie przejżeć:) A poza tym, objawy ciąży są jakoś w 3 miesiącu ciąży, a Ty od kiedy masz podejrzenia!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa3211
A czy ktoras z was miala po tabletkach obnizone samopoczucie Ja biore Diane35 Jak juz wczesniej pisalam biore pigulki pierwszy miesiac i strasznie czesto mi smutno i jestem przygnebiona:( W srode wybieram sie do ginekologa po recepte na nastepne opakowanie Jak myslicie powiedziec zeby mi zmienil pigulki? A moze ja juz tak mam ze kazde pigulki tak beda na mnie dzialy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa3211...Ja mam normalne samopoczucie, a jak mam jakieś doły to na bank nie z powodu tabletek, tylko jakiegoś na przykład problemu!:) W ciągu pierwszych 3 mieszków mogą isę dziać różne rzeczy(także przygnębienie)To jest Twoje dopiero pierwsze opakowanie, więc poczekaj jeszcze jak się będzie wszystko działo dalej(przez te 2 następne) Nie zmieniaj pigułek po miesiącu!!!Chyba, że będą się działy jakieś na serio dziwne i złe rzeczy!!!Z resztą to tylko moje zdanie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam nadzieje ze to tylko tak na poczatku Na razie chyba bede musiala sie pogodzic z placzkami wieczorami i to bez powodu Masz racje poczekam jeszcze cierpliwie moze bedzie lepiej A za 2-3 misiace pomysle o innych ZYCZE WSZYSTKIM WESOLYCH ZDROWYCH I RADOSNYCH SWIAT!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynkaxxx23
aaaaaa Jeśli chodzi o moje objawy, to od kilku dni widzę jakby mój brzuch był troszkę większy twardszy, co prawda nigdy nei byłam super szczupła ale to akurat jest ciekawe bardzo, dziś rano nawet wydawalo mi się że jest mi troszkę niedobrze, no nie wiem sama, i tak sobie przypominam że raz w marcu zatrułam się czyms i wymiotowałam jakies 1,5 godz po zazyciu tabletki i rozne rzeczy mi do glowy przychodza no a tak poza tym to nic innego nie widze u siebie nie jestem senna ani zmeczona z jedzeniem raczej w porzadku, panikuje po prostu, oby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynkaxxx23
teraz np jest mi troszke niedobrze i odczuwam bóle w dolnej częsci brzucha jak przy okresie no od kilku dni to mi strasznie zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynkaxxx23
a moze to dlatego ze to polowa cyklu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo 👄 aaaaa poszłam na tą 18 mojego miśka brata i powiem że nie żałuje bo było zaje*iście..........nad ranem jak spałam u mego to wiadomo co było ;) ale,ale....ja zasiałam sobie ziarenko paniki ponieważ po bara-bara mój wstał ubrał się i powiedział....:\"z tego będą dzieci, urodzisz mi w styczniu córke\" nosz......to mnie nie pokoi bo mój tak jak czasem coś powie to się jak do tej pory wszystko sprawdza...... No i cóż.......tableteczki nie zapomniałam wziąść,ale....różnie w życiu bywa......... katarzynkaxxx23 -----> te objawy to moge być spowodowane braniem tabsów,także bez obaw.......a ja np mam tak że ok tydzień przed odstawieniem tabsów,tzn przed tą 7dmio dniową przerwą bolą mnie jajniki.....dziwne,no ale....... POZDRAWIAM.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka156 to widze ze poszalalas :P:P hehe 18stki zazwyczaj sa fajne :) a ztym tekstem Twojego faceta to niezle...ja bym mojego chyba udusila za takie coś hehe :D A jak tam swieta dziewczynki w ogole?? ja siedze w domku prawie caly czas i albo komputer,albo TV albo spie :P w oogole ostatnio jakas taka niedospana jestem i leniwa strasznie...pogoda moglaby sie poprawic to moze wtedy bym troszke odżyła :) sprawcie żeby już się porządna wiosna zrobiła :))) Pozdrawiam cieplutko i przesylam buzioleeee :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×