Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna76

Hej, Hej!!!! Mamuśki,marcówki 2006!!!!!

Polecane posty

dziedoberek kobiki :) na poczatek serdecznie i cieplutko witam nowe mamusie :) mi28- nie strasz ludzi. na taka wiadomosc my reagujemy stresem z Toba ;) super ze wszystko ok :) niunia- dobrze ze sie wszystko wyjasnilo i ze to nic powaznego. no i super ze mozesz normalnie funkcjonowac jednak nie przemeczaj sie za bardzo :) aurelio-nie popadaj nam tu ino w depresje. wez tego swojego chlopa na powazna rozmowe, powiedz mu co czujesz i ze Twoje hormony szaleja 10 razy bardziej niz wczeniej i ze jest ci buuuu... powazna i szczera rozmowa czyni cuda :) wiec do dziela!! gratuluje zaliczonych praktyk na 5 :) no i jutro czekamy na relacje z wizyty amadzia- moj maz tez jest bardzo zaradny i wszystko przynosi do domu. ostatnio tez go cos zaczelo lamac wiec nafaszerowalam do lekarstwami i jakos sie wybronil. bylismy wczoraj w zobaczyc art. dzieciece - wybor przeogromny we wszystkim. ale zeby cos kupowac to jeszcze za wczesnie. ponoc sa jakies przesady ale nie znam szczegolow. od piatku czuje paskudny bol w dole brzucha, nie jest on bardzo upierdliwy ale czuje dyskomfort. czyzby moja macica zwiekszala jeszcze swoje gabaryty? bo ten bol to tak jakby mnie cos ciagnelo tak w srodku. w piatek mam wizyte to przepytam gina. w ksiazce jest napisane ze to normalne. tez to macie?? dzis jedziemy do moich rodzicow wiec zycze ma milego dzionka i zajrze do was wieczorkiem. cieplutko pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WITCH 3
WITAM WSZYSTKIE PRZYSZŁE MAMUSIE Zastanawiam się jak u was wygląda brzuszek u mnie ładny okrągły tylko zauważyłam że włoski zaczynają mi rosnąć ,z początku myślalam że to moje wymysły ale jest ich coraz więcej a jak to u was wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola25
Hej mamuski!! Uwielbiam weekend, mozna sobie poleniuchowac.Zaraz jedziemy z telewizorem do sklepu bo sie wlaczyc nie chce a moj maz to bez niego zyc nie umie:) Magda78 - wspolczuje takiej meczarni ponad miesiac, na szczescie masz juz za soba! A teraz tak jak mowisz podobno najlepszy okres przed nami. Hormony sie niejako uspokoily a my odczuwamy przyplyw energii. Mnie w sumie nic nie bylo ale bylam senna i zmeczona a teraz rzeczywiscie jestem taka pelna zycia i czekam na ruchy dzieciaczka z wielka niecierpliwoscia. Witch3 - ja tez zauwazylam ze mam o wiele wiecej wloskow ma brzusiu . Myslalm ze to jakies zludzenie ale skoro tez tak masz to chyba tak jest naprawde. Moj brzuszek lekko sie zaokraglil ale to tylko ja, moj maz i bliscy znajomi moga zauwazyc. Ten kto nie wie ze jestem w ciazy to by sie nigdy nie domyslil. No lece z tym telewizorem, pokaze sie wieczorkiem bo moze uda mi sie wyciagnac mojego na jakis spacerek nad morzem.. Milego popoludnia dziewczyny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. U mnie po staremu:). Bulgoce i motylkuje:)). Więc mam nadzieję, że niedługo poczuję pierwszy kop - tylko zastanawiam się skąd będę wiedziała, że to własnie to:)). U mnie pogoda ciągle piękan - polska złota jesień w pełni. Mnie jakoś włosków nie przybyło, ale ja jestem blondynką, więc może ich po prostu nie widzę, za dobrze:)). Pyska a to rozciąganie to raczej norma, tez tak miałam. Jak przestało to nawet się zmartwiłam, że nic mnie jakoś nie pobolewa:)). Teraz juz tylko te nieszczęsne więzadła po bokacvh bolą i kręgosłup - a to ponoć miednica się rozszeża:)). Szkoda, że nie jestesmy z gumy:)) Wtedy by sie po prostu naciągnęło tu i ówdzie bezboleśnie:))) Tym co mam maile - wysyłam swoje zdjęcia z wczoraj. Ale chyba dużo się nie zmieniłam:)) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No. I udało się:))). Jakby były chętne to prosze o odzew - napisze na forum jak to zrobic - nie jest to trudne:)) Pozdr.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Marcóweczki:) Witam szczególnie ciepło nasze nowe Mamusie:). Podopisujcie się do tabelki i jeszcze prosimy o kilka słów o sobie i sprawdzałyśmy jakiś czas temu naszą intuicję i każda typowała czy nosi chłopaczka czy dziewusię pod serduszkiem a poem się okaże jak nasz 6 zmysł. Wiecie co ależ dzisiaj się stracha najadłam. Poszłam się wykąpać i jak myłam łepetynkę to oczywiście oczy zaknęłam żeby mi szampon nie naleciał, spłukuję otwieram a tam w wodzie pełno krwi, ja oczywiście zaraz histeria a to po prostu nos sobie puścił, i jak trzymałam głowę w dół to akurat do wanny wszystko poleciało. Też macie ciągle krwawienia z nosa? o dziąsłach już nie wspomnę. Ach i to fakt, że też mi włoski na brzuszku rosną, może wcześniej tego nie widziałam bo tak intensywnie się nie wpatrywałam w niego :) Magda ja poproszę o instrukcję jak umieścić zdjęcie na forum, bo to dużo prostsze niż wysyłać każdemy po kolei :) U mnie też pogoda była cały weekend przepiękna, zeby tak jeszcze długo było..... Całusy:) Miłego wieczorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas na cotygodniowe uaktualnianie tabelki:-) Zaczyna się 18 tydzień i wg mojej nowej biblii (serdecznie polecam wszystkim mamom, widziałam tez że mamy na innych forach bardzo tą ksiege polecają, przypominam tytul: W oczekiwaniu na dziecko, ja zaplacilam 46zl):-) - to naprawdę już 5 MIESIĄC:-) I w końcu waga drgnęła:-) Mam wilczy apetyt od paru dni. NICK.............TERMIN.......TYDZ.CIĄŻY.....NABYTE KG........MIASTO amadzia.........01.03.2006...........18..........koło 3(chyba)...Tczew❤️ enka76..........01.03.2006...........18..............4..............Konin❤️ Aurelia22........01 (03).03.2006.....18..............4.............Gorzów❤️ Magda77........01.03.2006...........18..............4...........Warszawa❤️ Magda78........02.03.2006...........18..............5............Gdynia❤️ Niunia_77.......04.03.2006...........18..............1............Lublin❤️ Kamilla79........05.03.2006...........17..............4.............Gdańsk❤️ Mandzia.........05.03.2006...........13...............0.............Łódź❤️ fifi30.............06.03.2006...........13...............3..........Warszawa❤️ Kama.............07.03.2006............9...............???...........Kwidzyn❤️ Pyśka25.........10.03.2006...........16...............2.............Poznań❤️ Słonko1335.....17.03.2006. ..........16............-2,5..........Szczecin❤️ Paula78..........20.03.2006............8................0...........Wrocław❤️ mi28 .............21.03.2006...........15...............4..............Lublin❤️ Mysz_31.......21.03.2006.............11...............0........Warszawa❤️ Marta76.........22.03.2006...........13................0...........Rzeszów❤️ Ania26 ...........30.03.2006............9................1,7........Rzeszów❤️ moni271..........18.03.2006..........10,5.............2............Kraków❤️ Magda31......... ........... ............. .......................................❤️ Aga28.............27.03.2006...........13..............0.............Kutno❤️ Ola25..............18.03.2006...........16..............0.5..........Dublin❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandzia, Fifi, Kama, Paula, Mysz, Marta, Ania, Moni - dziewczyny już na zawsze na opuściłyście:-( :-( :-( Wasze \"tygodnie\" w tabelce stoja w miejscu od dawna, gdzie jesteście?? Opuszczacie nas, wypisujecie sie od Marcówek na zawsze:-( 😭 Witch, fajnie, ze znow wpadlas:-) JA nie zauwazylam wzrostu wloskow na brzuszku, ale wczoraj wydawalo mi sie, ze zrobil mi sie pierwszy rozstep na piersi i zalamalam sie, ale posmarowalam i zeszlo, musialo mi sie cos odcisnac;-) Jak tam emocje wyborcze? Ja chcialam zazadac dwoch glosow...hi,hi:-) Aurelia, jak tam, przyjechal ukochany? Magda, fajne zdjecie, daj instrukcje jak to wkleic:-) Ale to piwko, to na pewno nie dla Ciebie???:-):-) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola25
Hej! I jutro znow poniedzialek ale na szczescie zamiast do pracy to lecimy z mezem do szpitala na pierwsze zajecia, a jest ich dziewiec. Pierwsze zajcia te jutrzejsze trwaja podobno 2-3 godziny i sa o tym jak sie odzywiac, jak cwiczyc podczas ciazy i tego typu. Jak sie czegos nowego dowiem to was poinformuje..w koncu co kraj to obyczaj:) Pozostale sa dopiero w 8-ym i 9-tym miesiacu ciazy i sa juz o tym jak przewijac malenstwo, jak karmic, jak kapac, o porodzie itd.Ale to jeszcze daleko.. Słonko1335 - Moj maz jest nastawiony na chlopczyka jak kazdy facet chyba ale ja od tygodnia przeczuwam ze to bedzie dziewczynka i staram sie zeby to do niego dotarlo i chyba dotarlo bo mi sie dzis zapytal ze jak to bedzie dziewczynka to czy mimo tego bedzie mogl ja zabierac na ryby:)) Co do krwawienia dziasel to codziennie prawie odkad sie dowiedzialam ze jestem w ciazy regularnie krwawia przy kazdym myciu zebow. Ale czytalam ze to normalne..wiec nie ma co sie martwic. Co do krwawienia z nosa to mnie sie nie zdarzylo nawet razu ale pamietam ze moja kolezanka miala bardzo czesto podczas ciazy..wiec to tez chyba norma. No lece...kolorowych snow wam zycze. Bede sie pojawiac wieczorami bo w pracy niestety nie moge korzystac z netu. Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Instrukcja obsługi:)) http://www.imageshack.us/ - wchodzimy na tą stronę. jak już jestes klikasz przeglądaj i wybierasz zdjęcie z komputera które chcesz pokazać, a następnie klikasz host it! (nieco niżej) Na stronie która się pojawi nad zdjęciem na górze jest adres tego zdjęcia w ramce, która ma podpis: Thumbnail for forums (1). Trzeba skopiować adres widoczny w tej ramce. Jak masz już skopiowany ten adres wracasz do postu na forum i wklejasz ten adres do postu i wysyłasz post. Powodzenia:)) Pozdro.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do piwka, Niunia - to chciałoby się duszy do raju;):). Ale nic z tego. Na otarcie łez dostałam łyka i tyle:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszłam na etat poranny, mam to już w zwyczaju ;) Dzień dobry kochane Marcówki!!! :D Ale tu ruch się zrobił, no, no. Super! :D Nie wiem tylko, czy zdołam zapamiętać kto o co pytał, więc nie obraźcie się za ewentualne pomyłki, ok? ;) Zacznę od tego, że wczoraj od komputera odpoczywałam oraz byłam na wyborach. Tak, tak. Obywatelski przywilej, z którego skorzystałam. Niunia- nie, ON znowu nie przyjechał. Ale wiesz co? Ja nawet nie czekałam, więc rozczarowana zanadto nie jestem. Pysiu, Magda77, Amadzia- z tym moim narzeczonym to sprawa bardzo pokomplikowana. Jego pocżątkowy entuzjazm z powodu mojej ciąży osłabł wyraźnie, gdy moja mama zaleciła mu finansowe dla mnie wsparcie (no wiecie- On jest przyczyną zamieszania, i to On powinien dbać, żebym miała na zachcianki, ubrania ciążowe, witaminki czy usg- nie moi rodzice, którzy i tak mnie utrzymują i którzy pomogą mi i pomagają). Wtedy zaczął wykręcać się w rodzaju: \'mam pracę\', \'mam remont\', \'mam za mąłą wypłatę w tym miesiącu\' i zwyczajnie przestał przyjeżdzać. Nie widziałąm Go od miesiąca kobietki!! Mało tego- od dwóch tyg. utrzymuje, że nie ma karty w komórce i nie dzwoni (choć tel. domowy ma). ja przestałam odzywać się do Niego w czwartek (stwierdziłam, że może zainteresuje Go moje milczenie)- wtedy On też przestał. w weekend ani razu nawet sygnału nie puścił, nic. Oto mój facet- 25-letni. Taki z niego gówniarz. Myślę, że stchórzył- boi się odpowiedzialności, zwłaszcza finansowej, utraty wolności. I zostałam z tym wszystkim sama. i wiem, że muszę z nim poważnie porozmawiać, ale przez telefon się nie da, a ja do spotkania ze mną Go nie zmuszę. I jestem w kropce. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciąg dalszy- tym razem Wasze pytania. :D Witch- włoski na brzuszku rzeczywiście mam. :o I jest ich dość dużo, ciemne takie, no wyraźne. Czytałam, ze wiele kobiet ma ten problem (bo to problem), ale to tylko działanie hormonów, nie ma się co przejmować. ;) Ola25- ja CHYBA poczułam pierwsze ruchy w 15t2d, potem kolejne po 5 dniach, następne też po 5, a teraz od tygodnia cisza.😭 Mam nadzieję, że to tylko dzidzia taka spokojna. :) Poza tym ruchów można nie wyczuwać do 23tc. Magda77- zdjęcie super. I proszę tu nie siać smaka na piwko! :D :D Dziewczynki: dziś wszystkie trzymajcie za mnie kciuki. Idę do gina! W końcu, po miesiącu. Wierzę, że wszystko dobrze (ale nerw jest, nie ukrywam- takie schizy) i usłyszę bicie serduszka. pewnikiem zostanę także zważona i będę mogła uaktualnić tabelkę. ;) Zdam relację, jak wrócę. Niunia- to co w tej \'biblii\' ciekawego jeszcze? Ta rozpiska na miesiące ciąży jest taka sama jak cytowałaś wcześniej? Buziaki Marcóweczki. 👄:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciąg dalszy- tym razem Wasze pytania. :D Witch- włoski na brzuszku rzeczywiście mam. :o I jest ich dość dużo, ciemne takie, no wyraźne. Czytałam, ze wiele kobiet ma ten problem (bo to problem), ale to tylko działanie hormonów, nie ma się co przejmować. ;) Ola25- ja CHYBA poczułam pierwsze ruchy w 15t2d, potem kolejne po 5 dniach, następne też po 5, a teraz od tygodnia cisza.😭 Mam nadzieję, że to tylko dzidzia taka spokojna. :) Poza tym ruchów można nie wyczuwać do 23tc. Magda77- zdjęcie super. I proszę tu nie siać smaka na piwko! :D :D Dziewczynki: dziś wszystkie trzymajcie za mnie kciuki. Idę do gina! W końcu, po miesiącu. Wierzę, że wszystko dobrze (ale nerw jest, nie ukrywam- takie schizy) i usłyszę bicie serduszka. pewnikiem zostanę także zważona i będę mogła uaktualnić tabelkę. ;) Zdam relację, jak wrócę. Niunia- to co w tej \'biblii\' ciekawego jeszcze? Ta rozpiska na miesiące ciąży jest taka sama jak cytowałaś wcześniej? Buziaki Marcóweczki. 👄:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszystkie po weekend\'zie!!! Jak zwykle nie mogłam odezwać się w weekend, bo zwyczajnie nie mam jeszcze w nowym domu internetu. Witam bardzo serdecznie nowe marcówki. Fajnie że nas więcej. Magda77- dzięki za zdjęcia. Bardzo fajne. Ja jeszcze nie miałam okazji zrobić, ale postaram się jak najszybciej. Aurelia - ja na twoim miejscu bym porozmawiała jak najszybciej. Masz rację, że on powinien jak najbardziej uczestniczyć w wydatkach. Teraz to jeszcze jakoś sobie poradzisz, ale jak już dzidzia będzie na świecie to co wtedy. Nie chcę Ci nakręcać zwały, ale musisz to sobie poważnie przemyśleć. Moja koleżanka była w podobnej sytuacji - jak przyszło do wydatków to facet się ulotnił na dobre. Cała jego rodzina nie chciała o niczym słyszeć, a o ślubie to nawet mowy nie było. Pytali się jej tylko czy to aby jego dziecko. Ona trochę pocierpiała, ale precież synek był najważniejszy, więc wystąpiła o alimenty, które musieli płacić jego rodzice bo on nie pracował i był za młody. No to wtedy cała rodzina nagle zaczęła ją namawiać żeby jednak wziała z nim ślub, ale my koleżanki jaj poradziłyśmy żeby się nie zgadzała. Pieniędzy by nie miała,bo małolat i bez pracy, a musiała by go karmić, ubierać i prać. Gożej niż mieć tylko dziecko. No i przemyślała i odmówiła. I po czasie okazało się że dobrze zrobiła. Alimenty płacą rodziece i to nie małe, ona miaszka ze swoją mamą i wcale nie jest żle. Maluch świetnie się chowa, a ona studia skończyła i już pracuje i jest szczęśliwa, a on nawet dziecka nie odwiedza. Nie było co tego na siłe utrzymywać. Facet był za smarkaty. Ja nie mówię że u ciebie tak będzie - oby było jak najlepiej - ale warto przemyśleć parę możliwości niż potem żałować. Ja życzę Ci aby wszystko było po Twojej myśli i żebyś była szczęśliwa i Twoje Maleństwo oczywiście też. Któraś z Was pisała że czuje bolesne rozciąganie macicy. Jak dobrze że Was mam, bo ja przez weekend czułam jakbym miała się rozpuknąć od środka, jakbym miała za dużo wnętrzności i one się w brzuchu nie mieściły. Bardzo dziwne uczucie i muszę powiedzieć że się przestraszyłam. I jeszcze brzuch zrobił mi się jakby trochę twardszy. Cieszę się że nie jestem sama z takimi odczuciami, a to znaczy że wszystko w normie i inne też tak mają. Uspokoiłam się trochę, bo do gina idę dopiero na koniec przyszłego tygodnia. Ale się rozpisałam. No to kończę. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek kobitki :) taki ranny ptaszek dzisiaj ze mnie :) hihihi... zapowiada sie sloneczny piekny dzionek - uroczo aurelko Ty nasza kochana...widze ze probelm jest powazniejszy niz wszystkie myslalysmy. ale zobaczysz ze odmieni mu sie wszystko jak zobaczy Twoj zaokraglony brzuchol. moze jeszcze do niego nie dociera ze jestes w ciazy. najlebiej zabierz go na usg mezczyzni wtedy wymiekaja ;) i nie martw sie na pewno wszystko sie ulozy :) niunia - co do ksiazki to dostalismy ja z mezem w prezencie na poczatku ciazy i to ona odpowida mi na iwle nut\\rtujacych pytan. i to z niej wiem ze moje bole brzuchola to norma. i kobiety ta nadmierna ilosc wlosow to tez norma - niestety!! ja tez to mam. moj maz smial sie ze mnie ze zamieniam sie w faceta :) hihihi... mam pytanko pojawila sie ktorejs z was charakterystyczna brazowa kreska na brzuchu?? ponos nie wszystkie ja maja i jestem ciekawa czy mi wyjdzie. co do krwawien to z nosa mam juz od dluzszego czasu a w ostatnim tygodniu pojawilo sie z dziasel - ale \"ciazowa bibila\" mozwi ze to norma ;) cieplutko pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze tabelkę poprawię NICK.............TERMIN.......TYDZ.CIĄŻY.....NABYTE KG........MIASTO amadzia.........01.03.2006...........18..........koło 3(chyba)...Tczew enka76..........01.03.2006...........18..............4..............Konin Aurelia22........01 (03).03.2006.....18..............4.............Gorzów Magda77........01.03.2006...........18..............4...........Warszawa Magda78........02.03.2006...........18..............5............Gdynia Niunia_77.......04.03.2006...........18..............1............Lublin Kamilla79........05.03.2006...........17..............4.............Gdańsk Mandzia.........05.03.2006...........13...............0.............Łódź fifi30.............06.03.2006...........13...............3..........Warszawa Kama.............07.03.2006............9...............???...........Kwidzyn Pyśka25.........10.03.2006...........16...............2.............Poznań Słonko1335.....17.03.2006. ..........16............-2,5..........Szczecin Paula78..........20.03.2006............8................0...........Wrocław mi28 .............21.03.2006...........15...............4..............Lublin Mysz_31.......21.03.2006.............11...............0........Warszawa Marta76.........22.03.2006...........13................0...........Rzeszów Ania26 ...........30.03.2006............9................1,7........Rzeszów moni271..........18.03.2006..........10,5.............2............Kraków Magda31......... ........... ............. ....................................... Aga28.............27.03.2006...........14..............1.............Kutno Ola25..............18.03.2006...........16..............0.5..........Dublin Waga drgnęła o 1kg do góry. Mam tylko nadzieję że nie zacznę przybierać na wadze w koszmarnym tempie. 28.09. mamy z mężem trzecią rocznicę ślubu i idziemy dziś kupić sobie prazent. Niestety nie niespodziankę tylko wspólny i praktyczny. Narazie musi tak być bo wykańczamy nowo wybudowany dom i na fanaberie pieniążków nie ma. Postanowiliśmy kupić sobie Cyfrę+ bo w naszym nowym domu nawet telewizji nie ma i żyjemy jak nasi pradziadkowie - nic o niczym nie wiemy. Dziś to się zmienie. Kupimy, zamontujemy i pooglądamy sobie. Ale fajnie. Dobra to teraz do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enka76
hej dziwczyny, napisałam do was w piątek wyjątkowo długo no i oczywiście ta wredna maszyna się zawiesiła, dzisiaj widzę ,że nic nie dotarło-a dużo sie działo przez weekend. Witam nowe mamuśki! Pozdrawiam aurelie i życzę,aby nażeczony otrzeźwiał i dorósł! Będę trzymać za was kciuki! U mnie wszystko w porządku, było , chyba do dzisiaj. W weekend zaczęłam intensywne przygotowania do 4 urodzin mojej coreczki, a dzisiaj czuję,że chyba się przeziębiłam. Trzęsie mnie,łamie w kościach, czuję ból głowy i rosnącą temperaturkę. Na razie wezmę paracetamol i postaram się wytrwać do końca w pracy. A jutro zobaczę...Radzę dziewczyny, uważajcie na siebie, pogoda jest zdradliwa, jeśli czujecie,że choć troche wam chłodno-włużcie swetr. JA chyba z przypływu dobrego samopoczucia i energii trochę przeholowałam-no i są rezultaty.Mam nadzieję,że na paracetamolu sie skończy. Trzymajcie się cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enka76
Przepraszam za błędy,ale chyba jednak nie funkcjonuję dzisisaj najlepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki! dopisuje sie do tabelki NICK.............TERMIN.......TYDZ.CIĄŻY.....NABYTE KG........MIASTO amadzia.........01.03.2006...........18..........koło 3(chyba)...Tczew enka76..........01.03.2006...........18..............4..............Konin Aurelia22........01 (03).03.2006.....18..............4.............Gorzów Magda77........01.03.2006...........18..............4...........Warszawa Magda78........02.03.2006...........18..............5............Gdynia Niunia_77.......04.03.2006...........18..............1............Lublin Kamilla79........05.03.2006...........17..............4.............Gdańsk Mandzia.........05.03.2006...........13...............0.............Łódź fifi30.............06.03.2006...........13...............3..........Warszawa Kama.............07.03.2006............9...............???...........Kwidzyn Pyśka25.........10.03.2006...........16...............2.............Poznań Słonko1335.....17.03.2006. ..........16............-2,5..........Szczecin Paula78..........20.03.2006............8................0...........Wrocław mi28 .............21.03.2006...........15...............4..............Lublin Mysz_31.......21.03.2006.............11...............0........Warszawa Marta76.........22.03.2006...........13................0...........Rzeszów Ania26 ...........30.03.2006............9................1,7........Rzeszów moni271..........18.03.2006..........10,5.............2............Kraków Magda31......... ........... ............. ....................................... Aga28.............27.03.2006...........14..............1.............Kutno Ola25..............18.03.2006...........16..............0.5..........Dublin moni78.............21.03.2006...........15...............2...........Lublin 3 miesiace pierwsze byly tortura dla mojego zoladka, mialam okropne mdlosci, nie mowiac o paskudnych wymiotach. Nos wyczuwal wszelkie zapachy na kilometr, omijalam stoiska w sklepach z miesem i drobiem, przyprawami. Kawe ktora uwielbialam nie moglam juz parzyc bo mnie odrzucalo. Ale stal sie cud, weszlam w 4 miesiac i powoli odzyskuje sily i apetyt.a nudnosci przechodza, tyle ze zoladek mam troszke zjechany i nie dziala jeszcze tak sprawnie. co do bejbika to jescze nie bylam na USG i go nie widzialam :( bo moja ginekoloszka nie ma takowego sprzetu.(i troche mnie zrobila w trabe mowiac ze sie umowimy u niej w przychodni).Ale dzisiaj ide do innego lekarza, kompetentnego. Pozdrawiam was cieplutko i odezwe sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni271
NICK.............TERMIN.......TYDZ.CIĄŻY.....NABYTE KG........MIASTO amadzia.........01.03.2006...........18..........koło 3(chyba)...Tczew enka76..........01.03.2006...........18..............4..............Konin Aurelia22........01 (03).03.2006.....18..............4.............Gorzów Magda77........01.03.2006...........18..............4...........Warszawa Magda78........02.03.2006...........18..............5............Gdynia Niunia_77.......04.03.2006...........18..............1............Lublin Kamilla79........05.03.2006...........17..............4.............Gdańsk Mandzia.........05.03.2006...........13...............0.............Łódź fifi30.............06.03.2006...........13...............3..........Warszawa Kama.............07.03.2006............9...............???...........Kwidzyn Pyśka25.........10.03.2006...........16...............2.............Poznań Słonko1335.....17.03.2006. ..........16............-2,5..........Szczecin Paula78..........20.03.2006............8................0...........Wrocław mi28 .............21.03.2006...........15...............4..............Lublin Mysz_31.......21.03.2006.............11...............0........Warszawa Marta76.........22.03.2006...........13................0...........Rzeszów Ania26 ...........30.03.2006............9................1,7........Rzeszów moni271..........18.03.2006..........15.............4.............Kraków Magda31......... ........... ............. ....................................... Aga28.............27.03.2006...........14..............1.............Kutno Ola25..............18.03.2006...........16..............0.5..........Dublin moni78.............21.03.2006...........15...............2...........Lublin Dziewczyny, poprawiłam tabelkę tzn uaktualniłam swoje dane. Nie pisałam bo byłam w szpitalu z powodu wysokiego ciśnienia. Muszę poczytać wąteczek, mam nadzieję że nadążę... Większość objawów przeszła, teraz czekam na ruchy ... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............TERMIN.......TYDZ.CIĄŻY.....NABYTE KG........MIASTO amadzia.........01.03.2006...........18..........koło 3(chyba)...Tczew enka76..........01.03.2006...........18..............4..............Konin Aurelia22........01 (03).03.2006.....18..............4.............Gorzów Magda77........01.03.2006...........18..............5..........Warszawa Magda78........02.03.2006...........18..............5............Gdynia Niunia_77.......04.03.2006...........18..............1............Lublin Kamilla79........05.03.2006...........17..............4.............Gdańsk Mandzia.........05.03.2006...........13..............0.............Łódź fifi30.............06.03.2006...........13..............3..........Warszawa Kama.............07.03.2006............9...............???...........Kwidzyn Pyśka25.........10.03.2006...........16..............2.............Poznań Słonko1335.....17.03.2006. ..........16............-2,5..........Szczecin moni271.........18.03.2006..........15...............4.............Kraków Ola25............18.03.2006...........16..............0.5..........Dublin Paula78..........20.03.2006............8................0...........Wrocław mi28 .............21.03.2006...........15...............4..............Lublin Mysz_31.........21.03.2006.............11.............0........Warszawa moni78...........21.03.2006...........15...............2...........Lublin Marta76.........22.03.2006...........13...............0...........Rzeszów Aga28............27.03.2006...........14...............1.............Kutno Ania26 ..........30.03.2006............9................1,7........Rzeszów Magda31......... ........... ............. ....................................... Pozwoliłam sobie ułożyć tabelkę:). Pozdr:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amadzia
ale sie panie rozpisały! fajnie fajnie!!!jeden dzień mnie nie było no i prosze ile czytania. ok zacze od pocz atku, bo sie pogubie co kto pisał. Pska - jeśli chodzi o bóle - o kurcze też to mam - ale bardziej pachwiny mnie bolą, takie to upierdliwe, że nie wiem jak nogi ułożyc! Słonko co do krwi z nosa - jasne tez to mam , jak wysmarkam nos to taka krwista zawiesina - fe!!! a chormony buzuja - to fakt!!!! na początku to spałam wszedzie gdzie usiadłam - a od września - lipa panie ze snami - kręce sie , wiercę i sen nie nadchodzi tak szybko. ale cóż widocznie nie potrzebuje tyle snu. a włoski - są są , ale ja zawsze miałam ich sporo... a dzis ide do nowego lekarza - cierekawe jaki bedzie? wiecie, że przez tamtego lekarza: BUCA ZADUFANEGO W SOBIE!! to mam jakies diwne obawy!!!! MAGDA _ BRAWO!!!zdjecia mozna przesyłac - i skończą sie moje wsciekania na kompurer - a raczej moja nieudolnośc - bo zawsze sie wkurzam jak mam cos wysłac!!!! a to piwko tak apetycznie wygląda - mniam jaka ja mam ostatnio ochote na PIWO!!! a i pogoda taka piknikowa!!! pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amadzia
ale sie Panie rozpisały! fajnie fajnie!!!jeden dzień mnie nie było no i prosze ile czytania. ok zacze od poczatku, bo sie pogubie co kto pisał. Pska - jeśli chodzi o bóle - o kurcze też to mam - ale bardziej pachwiny mnie bolą, takie to upierdliwe, że nie wiem jak nogi ułożyc jak leże- krece sie i krece! Słonko co do krwi z nosa - jasne tez to mam , jak wysmarkam nos to taka krwista zawiesina - fe!!! a chormony buzuja - to fakt!!!! na początku to spałam wszedzie gdzie usiadłam - a od września - lipa panie ze snami - kręce sie , wiercę i sen nie nadchodzi tak szybko. ale cóż widocznie nie potrzebuje tyle snu. a włoski - są są , ale ja zawsze miałam ich sporo... a dzis ide do nowego lekarza - cierekawe jaki bedzie? wiecie, że przez tamtego lekarza: BUCA ZADUFANEGO W SOBIE!! to mam jakies diwne obawy!!!! MAGDA _ BRAWO!!!zdjecia mozna przesyłac - i skończą sie moje wsciekania na kompurer - a raczej moja nieudolnośc - bo zawsze sie wkurzam jak mam cos wysłac!!!! a to piwko tak apetycznie wygląda - mniam jaka ja mam ostatnio ochote na PIWO!!! a i pogoda taka piknikowa!!! pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amadzia
Aurelio kochana!!!!❤️ wirze, że sytuacja w jakiej własnie jestes nie jest najleprza. mam nadzieje , ze rodzice są wyrozumiali. ale wiesz co ja jestem dobrej mysli! po prostu On nie wie jak się zachowac, jak odnaleźć w nowej sytuacji. a moze tio jego rodzice - wiesz czasami róznie bywa!! wiesz co ja bym zrobiła - mimo wszystko, olej jakaś tam dume, - i zrób pierwszy krok - jedz do niego, a cio!!! jedź teraz puki masz wolne! nie móww nikomu, rodzicom na pewno nie, bo Ci bedą odgadywac, albo wypytywac,. po prostu coś wymyśl i jeź. zobacz jak się sprawy maja na miejscu - bo przec telefon to lipa-nie ma sensu! jak Go zobaczysz, jak on Ciebie zobaczy - wyjaśni się - wyczytasz tio z głosu, z mimkki, , wyczujesz o co chodzi! ostatecznie taka z Ciebie śliczna dziewczyna, młoda , dzielna!!! uwierz we własny potencjał!!! i mówie Ci - jedx - a właśnie jak daleko On mieszka od Ciebie? przytulam Cie mocno i całuje, pa - napisz co u gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aurelio
Alimenty na ciężąrną tez przysługują, na witaminy i na wyprawkę Nie życzę Ci tego, ale gdybyś była zmuszona do tego posunięcia to idź do prawnika on powie co i jak. Nie jesteś zostawiona bez środków do życia. Może tym sie chłopak obudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amadzia
NICK.............TERMIN.......TYDZ.CIĄŻY.....NABYTE KG........MIASTO amadzia.........01.03.2006...........19..........koło 3(chyba)...Tczew enka76..........01.03.2006...........19..............4..............Konin Aurelia22........01 (03).03.2006.....19..............4.............Gorzów Magda77........01.03.2006...........19..............4...........Warszawa Magda78........02.03.2006...........19..............5............Gdynia Niunia_77.......04.03.2006...........18..............1............Lublin Kamilla79........05.03.2006...........17..............4.............Gdańsk Mandzia.........05.03.2006...........13...............0.............Łódź fifi30.............06.03.2006...........13...............3..........Warszawa Kama.............07.03.2006............9...............???...........Kwidzyn Pyśka25.........10.03.2006...........16...............2.............Poznań Słonko1335.....17.03.2006. ..........16............-2,5..........Szczecin Paula78..........20.03.2006............8................0...........Wrocław mi28 .............21.03.2006...........15...............4..............Lublin Mysz_31.......21.03.2006.............11...............0........Warszawa Marta76.........22.03.2006...........13................0...........Rzeszów Ania26 ...........30.03.2006............9................1,7........Rzeszów moni271..........18.03.2006..........15.............4.............Kraków Magda31......... ........... ............. ....................................... Aga28.............27.03.2006...........14..............1.............Kutno Ola25..............18.03.2006...........16..............0.5..........Dublin moni78.............21.03.2006...........15...............2...........Lublin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amadzia
no i jestem po pierwszej wizycie u mojego nowego lekarza. wydaje sie być ok! zdziwiony był, że w karcie nie pisze nic na temat usg! a miałam już 4 razy...??? czy to nie dziwne??!! poza tym badanie piersi - nie miałam , a w karcie, że miałam... tetno płodu - ostatnio mnie nie badał - a tętno wpisał - ciekawe na jakiej podstawie, hę? w każdym razie , mówił mi, że nie mam sie martwić lekarzem! musze sie zająć sobą - to ja mam prawo wyboru! a wiec jak lekarz nie odpowiada - to słusznie ze zmieniam teraz - a co do zwolnienia, to mówil, że mnie całkowicie rozumie - szkoła to źródło infekcji - zwłaszcza o tej porze roku, wiec jak będe chciała zwolnienie to no problem! jestem zadowolona! ale jeszcze jedno - 30 ma mi zrobić badanie usg - nie wiem czy to nie za dużo? juz 4 miałam... co o tym pisza w madrych książkach - Niunia help! a w zasadzie to popytajcie swoich lekarzy co sądzą o tych badaniach, ok. Aurelio trzymaj sie kochanie!!! i pisz co postanowiłas. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×