Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna76

Hej, Hej!!!! Mamuśki,marcówki 2006!!!!!

Polecane posty

Dziękuję dziewczyny!!! Co ja bym bez was zrobiła.Już jestem o wiele spokojniejsza, a dzidzia jakby wiedziała ze się tym tak przejęłam i zaczęla się ruszać i to prawie cały dzień a w ogóle to chyba sie po prostu przekręciła że ją lepiej czuję. Jeżeli chodzi o tą glukozę to poproszę ginekol.przy następnej wizycie w grudniu żeby mi zlecił ten test. Moja mama sie dziwi dlaczego w ogole mój lekarz nie słucha serduszka mojego dziecka ...jeżeli chodzi o mierzenie ciśnienia to chyba 2 razy w ogole mi zmierzył...też zaczynam się dziwić. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! 🖐️ :) Ja jak zwykle poranny pełnię dyżur. ;) Dzisiaj wpadłam na pomysł abyśmy porozmawiały o zabobonach odnośnie stwierdzenia płci dziecka, bo wyczytałam właśnie, że: a) jeżeli pierwszy ruch dziecka odnotowałyście po prawej stronie- to chłopiec. Po lewej- dziewczynka. b) jeżeli linia na brzuchu (ta słynna ciążowa krecha) jest ciemna, wyraźnie zarysowana- to chłopak. Bledziutka kreska lub jej brak zwiastuje dziewczynkę. Jak jest u Was kochane? Bo mnie się akurat sprawdziło. Ma być chłopiec i wszystko na to wskazuje. Nie mam za to pojęcia jaki kształt brzucha jest na chłopca, a jaki na małą kobietkę. Może znacie inne przesądy? Porozmawiamy? Co by topic ożywić. A wierzyć niekoniecznie musimy. ;) Tymczasem znikam na zajęcia. Dziś do 17. :( moni271- ja też czuję Małego w kilku miejscach, :) amadzia- ja niestety psychologiem nie jestem,ale rozumiem Twoje samopoczucie. Jesienna chandra może? Ale warto czasem sie podąsać. Ściskam, mam nadzieję, że już Ci lepiej. :) mritta28- no właśnie po to tutaj jesteśmy- by wzajemnie dodawać sobie otuchy. :) Chodzisz do lekarza prywatnie? Jeśli tak, to go zmień, bo szkoda kasy. Mnie zawsze położna odsłuchuje tętno dziecka, mierzy obwód brzucha, dno macicy, waży i mierzy ciśnienie. Pozdrawiam cały wątek. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze aktualizacja tabelki: NICK.........TERMIN.......TYDZ.CIĄŻY....KG+........MIASTO..........Płeć..........Imię agniecha_79..16.02.2006......29............9-10.......Rzeszów..............?... amadzia.....01.03.2006.......28............8,5..........Tczew......córeczka Adrianna(Ada) enka76......01.03.2006.......28............7..........Konin........synek....Filip.?.... Aurelia22....01.03.2006.......28............8..........Gorzów......synuś Patryk Magda77.....01.03.2006......28.............12.........Warszawa...synuś Mateuszek Magda78.....02.03.2006......28.............9..........Gdynia.......córcia Paula Niunia_77....05.03.2006......27.............5........Lublin.........synuś Maksymilian Kamilla79.....05.03.2006......17.............4..........Gdańsk............?...........? Juulka........05.03.2006.......22.............2......Sandomierz...........?..........? Pyśka25......10.03.2006......25.............8..........Poznań.......córa Wiktoria Evi83.........10.03.2006........21............2..........Malbork...........?...........? Ania26 .......10.03.2006........14............3..........Rzeszów..........?.........? Słonko1335..16.03.2006. .....25............2 .......Szczecin.......córeczka Alicja moni271......18.03.2006.......24............8..........Kraków............?...........? Ola25.........18.03.2006.......25............7...........Dublin.............synus......Alan Jagoda73.....18.03.2006........23............6........Zielona Góra........?..........? renacia.......19.03.2006.......19...........4...........Poznań.............?..........? mritta28.......19.03.2006......25...........5.........Krosno.............córa....??? mi28 ..........20.03.2006.......25............9..........Lublin............synek .....? Mysz_31.......20.03.2006......22..............9....warszawa.....................córeczka Emilka moni78........21.03.2006.......24............5..........Lublin..............?...........? ILLELI........21.03.2006.......24.............2.?.....pl.Holandia...Jonathan lub Luzia Marta76......22.03.2006.......25............7........Rzeszówsynuś Michał......? Asia26..........22.03.2006......19............2.......Legnica..............??? Dana25.........22.03.2006......22............4.....Kraków.......... ?? Sabcia.........24.03.2006.......19............3,5..........Krosno............?..........? Iwi30..........26.03.2006.......24............4.......płd.Anglia..........synuś......? Agunia1.........27.03.2006.......24.........3........Kutno.... ..córeczka... Kamila albo Karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijaneczka
NICK.........TERMIN.......TYDZ.CIĄŻY....KG+........MIASTO..........Płeć..........Imię agniecha_79..16.02.2006......29............9-10.......Rzeszów..............?... amadzia.....01.03.2006.......28............8,5..........Tczew......córeczka Adrianna(Ada) enka76......01.03.2006.......28............7..........Konin........synek....Filip.?.... Aurelia22....01.03.2006.......28............8..........Gorzów......synuś Patryk Magda77.....01.03.2006......28.............12.........Warszawa...synuś Mateuszek Magda78.....02.03.2006......28.............9..........Gdynia.......córcia Paula Kijaneczka...03.03.2006....27..............9...........Jaworzno......? Niunia_77....05.03.2006......27.............5........Lublin.........synuś Maksymilian Kamilla79.....05.03.2006......17.............4..........Gdańsk............?...........? Juulka........05.03.2006.......22.............2......Sandomierz...........?..........? Pyśka25......10.03.2006......25.............8..........Poznań.......córa Wiktoria Evi83.........10.03.2006........21............2..........Malbork...........?...........? Ania26 .......10.03.2006........14............3..........Rzeszów..........?.........? Słonko1335..16.03.2006. .....25............2 .......Szczecin.......córeczka Alicja moni271......18.03.2006.......24............8..........Kraków............?...........? Ola25.........18.03.2006.......25............7...........Dublin.............synus......Alan Jagoda73.....18.03.2006........23............6........Zielona Góra........?..........? renacia.......19.03.2006.......19...........4...........Poznań.............?..........? mritta28.......19.03.2006......25...........5.........Krosno.............córa....??? mi28 ..........20.03.2006.......25............9..........Lublin............synek .....? Mysz_31.......20.03.2006......22..............9....warszawa.....................córeczka Emilka moni78........21.03.2006.......24............5..........Lublin..............?...........? ILLELI........21.03.2006.......24.............2.?.....pl.Holandia...Jonathan lub Luzia Marta76......22.03.2006.......25............7........Rzeszówsynuś Michał......? Asia26..........22.03.2006......19............2.......Legnica..............??? Dana25.........22.03.2006......22............4.....Kraków.......... ?? Sabcia.........24.03.2006.......19............3,5..........Krosno............?..........? Iwi30..........26.03.2006.......24............4.......płd.Anglia..........synuś......? Agunia1.........27.03.2006.......24.........3........Kutno.... ..córeczka... Kamila albo Karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijaneczka
Hejka Marcóweczki :)) Powiedzcie mi czy chodzicie do swoich ginów prywatnie czy państwowo. Ja do niedawna sądziłam że nie ma sensu chodzić prywatnie bo co innego może lekarz mi powiedzieć ale ostatnio mój gin strasznie mnie zjeżył jak chciałam z nim ustalić termin usg tak aby mój mąż był przy tym obecny. I czego się dowiaduje....u nich jest taka zasada że żadnych panów przy usg.....to jakieć chore :(((( Chyba jednak pójdę prywatnie Pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni271
kijaneczka, ja chodzę prywatnie a jak mi coś dolega to jeszcze na dyżur do szpitala. Mój lekarz pozwolił mężowi podglądać, ale troche go zmusiłam (lekarza oczywiśćie :) ) mój dzidziolek dziś cichutki, mam nadzieje że go to nie wpływ mojego spania na pleckach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek mamuski :) sloneczko za oknem zacheca do zycia... pogoda nas normalnie rozpieszcza... :) maritta - co do ruchow dziecka to sa one jeszcze nieregularne to raz a dwa ze moze dzidzia kopie Cie w plecy i nie czujesz tego tak wyraznie... wiec nie ma powodow do obaw...u mnie mala tez ma dni lepsze i gorsze... to tak jak my ;) co do lekarza - to cisnienie powinien Ci mierzyc na kazdej wizycie bo zbyt wysokie moze swaidczyc np. o zatruciu ciazowym. powinien cie wazyc za kazdym razem no i posluchac serducha dziecka korzystajac chociaz ze zwyklych sluchawek jak nie chce mu sie lub nie ma takiej mozliwosci aby uruchomic usg. aurelko - co do zabobonow - moja mala rzeczywiscie pierwszego kopniaka (jakiego poczulam) byl po lewej stronie natomiast krecha nie wydaje mi sie wcale blada ;) kijaneczka - ja chodze prywatnie i nie ma problemow zeby maz byl przy kazdym usg. jezeli ma ochote jechac ze mna to jedzie :) powiedzialbym ze to nawet jest modne - tatus u gina z ciezarna zona ;) moni - nie przejmuj sie ze czasami budzisz sie na plecach..ja tez tak mam a to dlatego ze moj kregoslup od lezenia na bokach boli mnie jak cholera!! i ja nawet czasami celowo klade sie na plecach zeby sobie ulzyc. amadzia - dobra kobieto...nie zadreczaj sie i odsun od siebie czarne mysli - wiem ze takie stany dopadaj nas coraz czesciej ale musimy byc silne!! jeszcze troche i wszystko wroci po czesci do normy ;) a teraz zwalmy wine na hormony ;) ja weekend spedzam na uczelni i wlasnie uswiadomilam sobie ze jeszcze tylko ten zjazd i nastepny no i juz mam test konczacy pierszy semestr- bede go pisac bedac juz prawie w 9 m-cu...a pozniej tylko krotka praca do napisania i obrona...no a w miedzyczasie daj Bog szybki i bezbolesny porod ;) cieplutko pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć. witam w pochmurny poranek. Aurelio dzięki, mam nadzieje, że dystans odnajde, choć mój nastroj nadal nieciekawy. ale cóż, ubieram sie i wychodze, nie bede siedziec w domu i rozmyslac! a poza tymprawda jest taka, ze jak cos człowieka poruszy to jego spojrzenie na swiat zawęza sie - a wiec obraz swiata jest zniekształcony! a to takie napedzanie - martwie sie, ze tym martwieniem zaszkodze dziecku i maszynka sie nakreca....ale jestem zła ze dałam sie wciagnąc w takie sprawy!!!!zawsze w cos sie wpakuje!!!BASTA!!!!CZAS POMYSLEĆ O SOBIE!!! A CO!!! kazdy sobie rzepkę skrobie - i poniekad ma to na co zasłuzył. a do lekarza to chodze prywatnie. do 4 miesiaca chodziłam państwowo, ale lekarz nie był przyjemny i absolutnie mi nie odpowiadał. nie odpowiadał na moje pytania,a wątpliwości moje ignorował - czułam dyskomfort. teraz chodze prywatnie i jestem zadowolona, zwłaszcza ze ten lekarz pracuje na porodówce w moim mieście - i to daje mi poczucie bezpieczeństwa. na usg byłam z męzem naturalnie. teraz mam wizyte 16 i chyba bedziemy oglądac Nasze Maleństwo. przesądy hmmm, nie wiem , nic do głowy mi nie przychodzi, ale pogadam z koleżanka - ona zna tego całą masę! w każdym razie ja już p;owoli ciuszki w szafce układam - jeszcze nie kupuje, najpierw zbieram te "darowane" - oj słodkie sa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Marcóweczki:) Właśnie wróciłam od laryngologa, wszystko jest ok, więc mój stan zapalny nie jest od schorzeń laryngologicznych. Hm.. ciekawe od czego w takim razie, bo już pomysłów nie mam, zęby zdrowe, nic mnie nie boli, a białych krwinek za dużo. Ja chodzę do ginekologa państwowo i wszytskie badania i usg mam za darmo, lekarz wcale mi nie żałuje skierowań wręcz przeciwnie chyba aż za bardzo przesadza z ilościa i częstotliwością badań. Na USG oczywiście był mój mąż, zresztą świetnie się dogadywali, to jemu dokładnie wszystko pokazywał i tłumaczył. Co wizytę też mam sprawdzane cośnienie, wagę, obwód brzuszka i tętno Małej a chodzę przeważnie co drugi tydzień czasem nawet częściej. Dodatkowo mam telefon komórkowy i jak mnie coś niepokoi mogę dzwonić. Aurelko, mi się przesądy chyba nie sprawdzają, a przynajmniej ten z kreską, ja ją mam, całkiem wyraźna a ma być Dziewczynka, ale wróżba obrączkowa i chińska się sprawdziły, obżeranie się słodyczami również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aurelia a przy twoim lekarzu jest zawsze położna czy chodzisz do położnej czy jak to jest bo ja nawet nie wiem że tak może być? Moni- ja też dzisiaj spałam na plecach i powiem ci że moje maleństwo strasznie ożywione dzisiaj:-)) Co do przesądów to pierwszy kopniak poczułam faktycznie po lewej stronie(dziewczyna) krechy to jeszcze w ogóle nie mam. Na dziewczynę jeszce ma się ochotę na słodkie i to by się zgadzało pochłaniam takie ilości jak nigdy przed ciąża. Na syna kwaśne lub ostre.. Co do lekarzy to ...gdybym zaczynała od początku to wybrałabym pewnie kogoś innego , wiem że przynajmniej mój lekarz ma dyżury w szpitalu w ktorym rodzę poza tym jest bardzo troskliwy i można się z nim umówić na poród. Zobaczymy jak się ze mną sprawdzi na razie zaczyna mnie wkurzać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga__26
Mritta do kogo chodzisz? Ja też jestem z Krosna. Pytam z ciekawości. pozdrawiam i życzę miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja :) co do zabobonow to jeszcze jak ma byc dziewczynka to mama ma brzydka cere a jak chlopak to wyglada kwitnaco - to zdecydowanie sie u mnie nie zgadza bo ja wlasnie wygladam kwitnaco a cera na buzi wyglada jak pupa niemowlaka...i co o tym sadzic?? co do slodkiego to bardzo sporadycznie , natomiast jem od samego poczatku sledzie i pikantne wrecz ostre potrawy...kurde, moze ja chlopaka jednak nosze... juz sama nie wiem... wlasnie mala zmieniala pozycje bo caly brzuch mi plywal...hihihihi....dziwne uczucie ;) maritta - ja chodze do lekarza i to on cierpliwie wykonuje te wszystkie czynnosci. a tak w ogole to w karcie ciay powinien Ci regularnie uzupelniac wszystkie dane...przede wszystkim cisnienie i wage oraz jak wyglada Twoja macica... moj lekarz mi opowiadal o pacjentce ktora zaczela chudnac - szczegolow nie znam ale jest to nie dobre - a powiedzial mi to przy okazji jak sie zbuntowalam ze juz nie chce wchodzic na wage... a on wtedy ze to jest koniecznosc... cieplutko pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, no lekarz zawsze waży mnie, bada dno macicy, sprawdza wyniki badań....ale ciśnienia to raczej nie mierzy i serduszka też nie słucha . Stwierdzam że lekarze podchodzą do położnictwa z większym leniem bardziej od strony ginekolog. sie wykazują. Położne, powinny też się tym zajmować..ale to lekarze trzepią kasę na ciężarnych. Oczywiście są super lekarze ale okazuje się że czasem nie daja rady wszystkiego robić. Ogólnie jestem zadowolona z mojego gina tylko nie wiedziałam o tych dodatkowych badaniach póki mi mama na to nie zwróciła uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc witam Marcóweczki Dziewczyny coś tu się nie bardzo zgadza... z tymi przepowiedniami ;) bo mam mieć syna a pochłaniam straszne ilości słodkiego. Kwaśnym i ostrym też się objadałam ale w 3 i 4 miesiacu krechy na brzuchu nie mam no jedyne co by się zgadzało to to że mam super cere .To ja już nic z tego nie rozumiem ...a może na USG się pomylono;) Ruchy czuje od 19 tyg. najpierw były nieśmiałe no a teraz to czasem nadziwić się nie moge że Mały tak śmiga:) Amadzia nie daj się!!!teraz czas na bycie egoistą. Ja to zazwyczaj też taka dobra byłam ale ludzie nie zawsze to doceniali i życie mnie nauczyło teraz trochę mniej już z siebie daje. [ kiss]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyna Aurelia, Pyska, Iwi i cała reszta jesteście niezastąpione - to fakt basta!!! trzeba być asertywnym i umiec powiedziec nie - zwłaszcze, ze moja wiedza o kłopotach nic nie zmiena - jedynie przysparza mi stresów - a po co! nie potrafię pomóc i nie potrafie być obiektywna w sprawach bliskich mi osób - a tu potrzebne jest obiektywne spojrzenie...koniec trucia! ale mam nowa porcje ciuszków, kocyków, poscieli....ale cuda - zaraz wpadnie kolezanka i sobie poogladamy - trzeba oczy nacieszyć - musze wiedziec co mam , żeby wiedziec co potem ewentualnie dokupowac...cudne to!!! - Wy też już składujecie??? a przesady - Pyśka ręce mozemy sobie podac - moja córeczka ma ciśnienie na kwasne, raczej konkretne smaki - słodnie i owszem ostatnimi czasy, ale teraz odrzuciłam bo cukier w pierwszym badaniu wyszedł troche ponad normę, po drugiej próbie - była norma, ale nie jadłam jakis czas słodyczy, dla swietego spokoju odstawiam słodkie. w soczkach owocach wystyarczy słodyczy. ale na początku - kwasne jabłka - tonami, ogórki, kiszone, śledzie marynowane...aa pamiętacie moje ciśnienie na zurek, a ostatnio na ogórkowa..podejrzane. a i cera niezła - wiele osób mówi, ze do twarzy mi z ciążą:) :) :) (moze chca być mili???;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda73
Hej dziewczyny Dlugo się nie odzywałam, ale byłam ponad tydzień w szpitalu. mam twardy brzuch i moj lekasz zrobił mi ktg i tam wyszły regularne, częste choć malutkie skurcze. No i do szpitala. Poleżałam tam, potem w domu i wczoraj na ktg u mojego lekarza juz wyszło wszystko dobrze. Dalej mam twardy brzuch. I czuje skurcze co jakis czas. Ale widocznie tak może byc, bo sa duzo rzadsze. No i troche mi sie brzuch obnizyl, mam takie parcie. I dlatego mam lezec. Nawet do kompa nie zagladam. Nie chce znowu wyladowac w szpitalu :( I tak się boję żeby wszystko było dobrze i udało się donosić tą ciążę. Ale jestem dobrej wiary :) Nie może być inaczej :) Buziaki dla wszystkich przyszlych mam. 3majmy sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda73
I uzupełniam tabelke NICK.........TERMIN.......TYDZ.CIĄŻY....KG+........MIASTO..........Płeć..........Imię agniecha_79..16.02.2006......29............9-10.......Rzeszów..............?... amadzia.....01.03.2006.......28............8,5..........Tczew......córeczka Adrianna(Ada) enka76......01.03.2006.......28............7..........Konin........synek....Filip.?.... Aurelia22....01.03.2006.......28............8..........Gorzów......synuś Patryk Magda77.....01.03.2006......28.............12.........Warszawa...synuś Mateuszek Magda78.....02.03.2006......28.............9..........Gdynia.......córcia Paula Kijaneczka...03.03.2006....27..............9...........Jaworzno......? Niunia_77....05.03.2006......27.............5........Lublin.........synuś Maksymilian Kamilla79.....05.03.2006......17.............4..........Gdańsk............?...........? Juulka........05.03.2006.......22.............2......Sandomierz...........?..........? Pyśka25......10.03.2006......25.............8..........Poznań.......córa Wiktoria Evi83.........10.03.2006........21............2..........Malbork...........?...........? Ania26 .......10.03.2006........14............3..........Rzeszów..........?.........? Słonko1335..16.03.2006. .....25............2 .......Szczecin.......córeczka Alicja moni271......18.03.2006.......24............8..........Kraków............?...........? Ola25.........18.03.2006.......25............7...........Dublin.............synus......Alan Jagoda73.....18.03.2006........25............7........Zielona Góra........?..........? renacia.......19.03.2006.......19...........4...........Poznań.............?..........? mritta28.......19.03.2006......25...........5.........Krosno.............córa....??? mi28 ..........20.03.2006.......25............9..........Lublin............synek .....? Mysz_31.......20.03.2006......22..............9....warszawa.....................córeczka Emilka moni78........21.03.2006.......24............5..........Lublin..............?...........? ILLELI........21.03.2006.......24.............2.?.....pl.Holandia...Jonathan lub Luzia Marta76......22.03.2006.......25............7........Rzeszówsynuś Michał......? Asia26..........22.03.2006......19............2.......Legnica..............??? Dana25.........22.03.2006......22............4.....Kraków.......... ?? Sabcia.........24.03.2006.......19............3,5..........Krosno............?..........? Iwi30..........26.03.2006.......24............4.......płd.Anglia..........synuś......? Agunia1.........27.03.2006.......24.........3........Kutno.... ..córeczka... Kamila albo Karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w pochmurny poranek - oj pogoda nie rozpieszcza na pomorzu. szaro, buro i nieprzyjemnie. ale cóz na to nie mamy wpływu. dziś - mimo aury - nastrój niezły. wyspałam sie dziś - nawet nie pamietam żebym do toalety biegała - pewnie szłam, ale nie poamietam - lunatyczka...??? a wczoraj spotkałam sie ze znajomymi kumpelkami z pracy - ploteczki, ploteczki - i od razu lepiej. tak - masz problem - swiat zawęża się do odbierania tego problemu, wiec wyjdz z domu, działaj, - myslenie bez dziełamnia to strata czasu, zmień otoczenie i poszerzy sie widok na życie!!! - moja sprawdzona rada. a ciuszków juz mam ...ojjj super!!! nawet mam takie rajstopki cienkie dla Malszka - cudne sa - oj Mała Maleńka Kobietka...piekne są wszystkie!!!ntylko musze posegregowac wg wzrostu - szafki już pękają w szwach - a wydawało mi sie że tyle tam miejsca!!! - no moje ciuchy z pewnoscia tam by sie zmiesciły - więc Mała już teraz ma więcej nij ja - a to konkurencja mi Rośnie...hehe :) :) :) :) odpoczywajmy, dbajmy o siebie!!! zdrówka życze i pogodnych nastrojów!!! 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni271
hej wszystkim! ale pogoda, nic tylko leżeć w łóżku... Ja tez mam juz trochę ciuszków-wszystko kupione, nie mam nikogo kto miałby małe dzidzi i chciał cos podrzucić...ale to może dobrze-dzidzia będzie miała wszystko nowe :) mam jednak problem bo nie znam płci i musze kupowac uniwersalne kolory (dlatego na razie wszystko jest niebieskie i bezowe :) ) powoli będziemy się zabierać za pokoik dzidziolka i mysle o jakimś słonecznym kolorze plus tapeta na wysokości łózeczka (taki dekor w misie) Jagoda, a jak ty czujesz te skurcze? takie jak na @? pytam bo ja ostatnio mam czasem takie bóle...no i czy w szpitalu ci cos przepisali na to?? Pozdrawiam wszystkie marcóweczki!!! Chyba z becikowego nici ale może chociaż macierzyński wydłużą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moni271
I jeszcze tabelka :) NICK.........TERMIN.......TYDZ.CIĄŻY....KG+........MIASTO..........Płeć..........Imię agniecha_79..16.02.2006......29............9-10.......Rzeszów..............?... amadzia.....01.03.2006.......28............8,5..........Tczew......córeczka Adrianna(Ada) enka76......01.03.2006.......28............7..........Konin........synek....Filip.?.... Aurelia22....01.03.2006.......28............8..........Gorzów......synuś Patryk Magda77.....01.03.2006......28.............12.........Warszawa...synuś Mateuszek Magda78.....02.03.2006......28.............9..........Gdynia.......córcia Paula Kijaneczka...03.03.2006....27..............9...........Jaworzno......? Niunia_77....05.03.2006......27.............5........Lublin.........synuś Maksymilian Kamilla79.....05.03.2006......17.............4..........Gdańsk............?...........? Juulka........05.03.2006.......22.............2......Sandomierz...........?..........? Pyśka25......10.03.2006......25.............8..........Poznań.......córa Wiktoria Evi83.........10.03.2006........21............2..........Malbork...........?...........? Ania26 .......10.03.2006........14............3..........Rzeszów..........?.........? Słonko1335..16.03.2006. .....25............2 .......Szczecin.......córeczka Alicja moni271......18.03.2006.......25............8..........Kraków............?...........? Ola25.........18.03.2006.......25............7...........Dublin.............synus......Alan Jagoda73.....18.03.2006........25............7........Zielona Góra........?..........? renacia.......19.03.2006.......19...........4...........Poznań.............?..........? mritta28.......19.03.2006......25...........5.........Krosno.............córa....??? mi28 ..........20.03.2006.......25............9..........Lublin............synek .....? Mysz_31.......20.03.2006......22..............9....warszawa........córeczka Emilka moni78........21.03.2006.......24............5..........Lublin..............?...........? ILLELI........21.03.2006.......24.............2.?.....pl.Holandia...Jonathan lub Luzia Marta76......22.03.2006.......25............7........Rzeszówsynuś Michał......? Asia26..........22.03.2006......19............2.......Legnica..............??? Dana25.........22.03.2006......22............4.....Kraków.......... ?? Sabcia.........24.03.2006.......19............3,5..........Krosno............?..........? Iwi30..........26.03.2006.......24............4.......płd.Anglia..........synuś......? Agunia1.........27.03.2006.......24.........3........Kutno.... ..córeczka... Kamila albo Karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renacia
Czesc Dziewczynki, Kolejny tydzien przeziebienie nie puszczalo wiec siedzialam w domku. Ale juz dobrze wiec teraz musze tylko uwazac zeby znowu cos sie nie przyplatalo. Na ostatnim badaniu mialam jakas bakterie w moczu, a wydzielina tez sie lekarzowi n8ie podobala wiec znowu jakies prochy trzeba bylo aplikowac. Po poludniu ide po wyniki dzisiejszych badan i mam nadzieje ze juz ok. Z innych tematow to zaczelismy remont łazienki....masakra... Jedna sciana jest wywalona polowa starych plytek skuta, umywalki juz nie ma, robi sie coraz brzydziej (to malo powiedziane). Ale mam nadzieje ze koncowego efektu sie doczekam i bedzie slicznie. A ile to wszystko kosztuje, jakby sie chcialo wszystko co sie najbardziej podoba...Głowa boli No i uzupelniam tabelke... bo dzisiaj weszlam na wage... Patrzac po rosnocym z dnia na dzien brzuchu powinnam sie spodziewac ale jednak jakos tak dziwnie... Co do płci to oczywiscie malenstwo ukrywa swoja tajemnice jak tylko moze... NICK.........TERMIN.......TYDZ.CIĄŻY....KG+........MIASTO..........Płeć..........Imię agniecha_79..16.02.2006......29............9-10.......Rzeszów..............?... amadzia.....01.03.2006.......28............8,5..........Tczew......córeczka Adrianna(Ada) enka76......01.03.2006.......28............7..........Konin........synek....Filip.?.... Aurelia22....01.03.2006.......28............8..........Gorzów......synuś Patryk Magda77.....01.03.2006......28.............12.........Warszawa...synuś Mateuszek Magda78.....02.03.2006......28.............9..........Gdynia.......córcia Paula Kijaneczka...03.03.2006....27..............9...........Jaworzno......? Niunia_77....05.03.2006......27.............5........Lublin.........synuś Maksymilian Kamilla79.....05.03.2006......17.............4..........Gdańsk............?...........? Juulka........05.03.2006.......22.............2......Sandomierz...........?..........? Pyśka25......10.03.2006......25.............8..........Poznań.......córa Wiktoria Evi83.........10.03.2006........21............2..........Malbork...........?...........? Ania26 .......10.03.2006........14............3..........Rzeszów..........?.........? Słonko1335..16.03.2006. .....25............2 .......Szczecin.......córeczka Alicja moni271......18.03.2006.......25............8..........Kraków............?...........? Ola25.........18.03.2006.......25............7...........Dublin.............synus......Alan Jagoda73.....18.03.2006........25............7........Zielona Góra........?..........? renacia.......19.03.2006.......25...........8...........Poznań......wstydniś/a..........? mritta28.......19.03.2006......25...........5.........Krosno.............córa....??? mi28 ..........20.03.2006.......25............9..........Lublin............synek .....? Mysz_31.......20.03.2006......22..............9....warszawa........córeczka Emilka moni78........21.03.2006.......24............5..........Lublin..............?...........? ILLELI........21.03.2006.......24.............2.?.....pl.Holandia...Jonathan lub Luzia Marta76......22.03.2006.......25............7........Rzeszówsynuś Michał......? Asia26..........22.03.2006......19............2.......Legnica..............??? Dana25.........22.03.2006......22............4.....Kraków.......... ?? Sabcia.........24.03.2006.......19............3,5..........Krosno............?..........? Iwi30..........26.03.2006.......24............4.......płd.Anglia..........synuś......? Agunia1.........27.03.2006.......24.........3........Kutno.... ..córeczka... Kamila albo Karolina Pozdrawiam cieplutko (choc pogoda bywala ladniejsza) Pa, milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda73
Ale dzis spokojnie tutaj. Jeszcze nikt sie nie odezwal :) Ja prawie wogle nie wychodze z domu, bo mam leżeć, dlatego pogoda na dworze jest mi właściwie obojętna. W domu cieplutko... Moni271: co do tych skurczów, to czuję jak mi jeszcze bardziej brzuch twardnieje, tak już zupełnie na kamień i tak trzyma jakiś czas. W szpitalu dostawałam siarczan magnezu w kroplówce i Asmag (to też magnez) w tabletkach. Teraz w domu dalej łykam Asmag 3 x dziennie. Pozdrowionka dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc1 witam - fakt cisza u Nas!!! oj cisza!!! mnie tez czasem brzuch ttwardnieje - ale to może byc od zjedzenia czegos też - prawda - bo w nocy miałam twordszy brzyszek, a rano rozwolnienie - nie jedzcie frytek z knajp!!!zwłaszcza o 21 a ja biore prenatal i tardyferon fol - żelazo z kwasem foliowym. zalecił lekarz ze względu na morfologię. pozdrawiam, papa. becikowe mnie ominie jak tak dalej pójdzie - a co to jest zasilek za urodzenie? czy kazda kobieta to dostaje, czy tylko te o niskim dochodzie? a tak na marginesie - sadze, że to nie fair!! pracujemy z mezem uczciwie i odprowadzamy podatki od zarobków - tak , ale jak mozemy cos dostać ze swoich podatków, to nie bo za DUZO zarabiamy!!! - to ma niby byc nagroda za uczciwa pracę??? a ile osób pracuje na czarno - za granica często- nie płaca podatków, wiec wyglada na to, ze umieraja z głodu - a wiec opieka pomaga, dodatek na mieszkanie, itp. oczywiscie z Naszych podatków - porąbane to jakies!!! i nieuczciwe!!! Co o tym sądzicie??? - rozkręcimy dyskusje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki i brzucholki :) wlasnie wrocilam z weeknedowego maratonu na uczleni :) z zajec na zajecia jestem coraz bardziej z nich zadowolona pomimo ze pupa i kregoslup daja o sobie znac podczas dluzszego siedzenia...i tutaj podziwiam nasza aurelke ktora studiuje u kazdego dnia musi wysiedziec po kilka godzin... amadzia - zeby dostac kase z tytulu urodznenia dzidziusia z ZUS musisz razem z mezem miec dochod na glowe 504 zl. czyli pewnie malo ktora tu sie zalapie na cokolwiek od panstwa... ja juz wczesniej pisalam ze na becikowe nie zalapuje sie z zaden sposob i na inna pomoc od panstwa tez nie i dlatego tak pilnie sledze chociaz wydluzenie macierzynskiego... ja jakos nie zauwazylam twardnienia brzuchola albo nie potrafie go rozpoznac... generalnie skore mam juz napieta do granic wytrzymalosci a pepkiem to juz moge kogos zabic ;) tak wystaje mala sie rusza co mnie bardzo cieszy...wczoraj mnie kopala przez caly dzien a dzis to chyba se odpoczywa... ja rowniez ide sie troche poleniwic... musze cos miec z tego weekendu.... cieplutko pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! ja tez bym gdzieś pochodziła - jakies zajecia ciekawe, hmmm. ale teraz to juz za późno...a brzusio nono - pępek też odstaje, zwłaszcza wieczorkiem. ale ponuro jest!!! cały dzień szruga, fee, ale nie mamy na to wpływu. weekend spokojny - az za spokojny hehe, mężuś pracuje w domku a ja siedze z nim - ksiazki telewizja - ale nie narzekam, fajnie jest. spokój i taka stabilizacja - tego było mi trzeba po ostatnich przejściach. i tak powinno byc!!! pozdrawiam wszystkie Mamusie i Maluszki. Niunia, Aurelia, Słonko - gdzie sie podziewacie - lezcie , lezcie jak musicie - wytrwałości i pogody ducha ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Amadziu ale tylko na chwilkę, bo do kompa się nie mogę dostać, mąż sprzęt przejął i mnie wpuścić nie chce, jutro z rana jak będę sama w domku to do Was napiszę. Miłego niedzielnego wieczorku Dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko, doskonale Cię rozumiem. mój tez ma monopol na komputer - taka praca.. ale w przerwach lub gdy wychodzi do pracy to już moja maszyna, hehe :) pozdrawiam jedzac pyycha jogurcik: jogobella ze zbozami i suszona śliwka, pyychchaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz ja :) odnosnie dostepu do kompa to u nas kazdy ma swoj wiec nie ma problemu :) ale to z koniecznosci bo oba wykorzystywane sa do pracy. wlasnie rozgladalam sie za wozkiem dla dziecka i ostatnio zafascynowaly mnie wozki firmy \"polak\" http://www.2o2.pl/index.php?d=produkt&id=71 cena przyzwoita i jest dwufunkcyjny... fotelik do samochodu chcemy kupic osobno. ogladalam wozki tej firmy w sklepach i ich atutem jest duuuza gondola czyli nie ma wiekszych obaw ze dziecko za szybko wyrosnie... a wy nad jakimi wozkami myslicie lub macie po znajomych no i na co zwracac uwage przy wyborze... cieplutko pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hej marcóweczki dawno mnie nie było ale praca daje mi tak w kość , że później już nic się nie chce no a weekend cóż........trochę za krótki Ale to już postanowione od wtorku idę na zwolnienie i koniec z tym wszystkim fajnie tak sobie poczytac te Wasze narzekania bo odrazu człowiekowi robi się lepiej na duszy że nie jest sam jeszcze mam delikatne zaległości bo nie doczytałam dwóch stron ale już niedługo czasu będzie na tyle........ u mnie dokuczają głównie bóle w krzyżach po prostu masakra na szczęście takich wyraźnych skurczy nie ma, jakieś tam pojedyncze ale za to z płaczem i zmiennymi nastrojami to jest różnie...... na razie pozdrawiam Was cieplutko i we wtorek może coś się zmieni w tabelce jak maleństwo nie będzie wstydliwe pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×