Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna76

Hej, Hej!!!! Mamuśki,marcówki 2006!!!!!

Polecane posty

Hej Dziękuje Wam dziewczynki za życzenia dla Kubusia, miło, że o nas pamiętacie :) Mam tak mało czasu na wszystko, że nie daję rady pisać, ale podczytuję Was od czasu do czasu. Kubuś po urodzinkach, było fajnie (w wolnej chwili, jak ją znajdę podeślę zdjęcia). Przestałam go karmić piersią, bo zbuntował się i nie chciał wziąć do buzi cycusia. Ale rok to chyba spokojnie wystarczy. Ma 4 ząbki i zaczyna już chodzić, chociaż jeszcze z pomocą. Pozdrawiam Was bardzo serdecznie i obiecuję, że jeszcze się odezwę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pirania27
Najserdeczniejsze życzenia dla wszystkich roczniaków. Samych pogodnych dni i kolejnych pięknych urodzin. magda78 moja córcia także nie pije mleka od czasu jak przestałam ją karmić pije kaszki mleczno-ryżowe smakowe bo mleka nie chciała. U neurologa z małą nie była bo lekarz pediatra nie kierowała miała wiele badan ale neurologicznych nie, pani doktor nie widziała potrzeby. Twierdziła, że jej to przejdzie z wiekiem. Może przed szczepieniem po roku skieruje na badanie zanim ją zaszczepią. Bo zaburzenia tego typu chyba kwalifikują się aby wstrzymać się przed szczepieniem MMR. Zwrócę na to uwagę lekarce przed zaszczepieniem Karolinki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorętsze życzenia dla wszystkich dzieciaczków roczniaków i tych większych rownież. My wczoraj mieliśmy urodzinki Jasia, fajnie było, prezenty trafione, dziś pół dnia spokoju bo się bawił swoimi nowościami. Żadko teraz zaglądam, ale moje dziecko jest tak ruchliwe(pomimo że jeszcze nie chodzi), że nawet czasem zapominam przy nim coś zjeść, a jeszcze starszym też trzeba się czasem zająć. A więc pozdrawiam Wszystkie serdecznie i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś nadejdzie taka chwila, że będę się nudzić i mieć dużo wolnego czasu na forum i inne tego typu przyjemności...... może od sierpnia bo wracam w końcu do pracy hi hi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piranio problemy neurologiczne raczej nie są przeciwzskazaniem do szczepienia MMR, bardziej DTP, komórki krztuśca działają na układ nerwowy i dlaego dzieciom z niektórymi zaburzeniami neurologicznymi daje się samo DT bez krztuśca albo krztusiec w formie acelularnej czyli DTPa skojarzoną na receptę i wtedy jest bezpłatnie. Dziwię się trochę , że nie wysłali Cię z Mała do neurologa, Alce główka przyrosła 3 cm i moja pediatra już panikowała, zresztą neurolog też, chociaż jeśli robiłś usg i było w porządku a Mała się dobrze roziwja to chyba nie ma powodu do zmartwień. Illeli zaczynam się niepokoić....... Dziewczynki pusto coś ostatnio na topiku. Jestem na urlopie, 3 dni na roczek Alki. Piękny tort już czeka w lodówce, oby jeszcze smaczny był, chrzestna właśnie jedzie, czekamy. Jutro jeszcze idę z Alką na usg głowy, rano bardzo jej ciemiączką pulsowało, trochę się wystraszyłam i wolę to sprawdzić. Co do awansu to na razie się nie zgodziłam. Zaproponowano mi niby niezłe warunki ale jak dopytywać się o szczególły zaczęłam to okazało sie, że praktycznie cała robota jednej osoby spadła by na mnie a niby miał być podział jej zajęć, podwyżka jaką mi zaproponowali byłaby więc niewspółmierna do ilości pracy. Poza tym o kadrach i płącach nie mam bladego pojęcia a planuję niedługo drugą ciążę i trochę chyba by kicha była, jakby mnie przeszkolili a ja im bym na dłużej zniknęła. Zobaczymy jeszcze. Całuski Dziewczynki:) MIłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej Ginewro Jasia przegapiłam. Wszystkiego naj,naj,naj lepszego dla Twojego szczęścia!!!! Buziaki 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dla Naszej Jubilatki Alusi .Dużo Dużo ZDRÓWKA , beztroskiego dzieciństwa, tylko uśmiechu na Jej Pięknej Buziuni , wielu prezentów, wiernych przyjaciół i aby zawsze Była Twoim Słonko Największym Promienie i oczywiście Tatusia .❤️ 👄 🌻 Piękny dzień jej dziś przyświeca taki wiosenny , radosny . Ginewro Wszystkiego Najlepszego dla Jasia 👄 Życzę miłych spacerów . Mam nadzieje , że im się nie sprawdzi i następny tydzień również będzie słoneczny i pogodny no chociaż weekend .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaki i uściski dla wszystkich jubilatów a dziś szczególne dla Alusi!!!! Sto lat w zrdówiu, kruszynko!!! My świętujemy w sobote ;))) Ja sie od tygodnia bycze i w zasadzie dopiero dzis włączyłam komputer. Super urlopik, pogoda cudna, Hania roześmiana i......CHODZĄCA dokładnie od piątku 09.03. Rewelacja!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alusiu w dniu Twojego święta życzymy Ci duzo , dużo zdrówka, rośnij śliczniutka i niech radosny uśmiech nie znika Ci z buźki - Maja z mamą i bratem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pirania27
Serdeczne życzenia dla dzisiejszej jubilatki Aluni. Wiele, wiele, zdrówka, samych pogodnych dni, uśmiechu na codzień, sukcesów w życiu i samych radości życzy Pirania, Paweł i Karolinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ HEJ DZIEWCZYNY CO Z WAMI !!!!! Gdzie sie podziewacie , zlikwidują Nas . Co u Waszych Pociech Mój Maluch nie chce chodzić sam tylko za rączkę i chyba to szybko nie nastąpi. Krystian idzie twardo stabilnie ale tylko za rękę lub przy ścianie meblach itp., ale za tym nie tęsknie bo jeszcze mam chociaż małą kontrolę nad nim . Przedwczoraj byliśmy u babci i była kuzynka z koleżanką,panny maj po 9 lat , wiecie pierwszy raz widziałam jak się wstydzi ukrywał sie za krzesłami i przyglądał nowej dziewczynce i głupkowato sie uśmiechał i oczywiście nie chciał podejść . Mówię Wam jak to komicznie wyglądało czyżby mój syn już dorastał , ja protestuję to jeszcze za wcześnie HiHiHi. Słonko jak po urodzinach co Maleńka pierwsze wyciągnęła , oczywiście jeżeli sie tak bawiliście . Pyśka, Renacia co z Wami. Stara Gwardia zaniedbujecie Nas . Dajcie znak życia . Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane Dziękujemy bradzo za życzenia. Nie mam czasu bo cały czas są goście więc zajrzałam tylko na momencik. A Alka wyciągnęła różaniec a potem forsę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Słonko, czyźbyśmy mieli kolejną forumową bogatą zakonnicę???;) Maja nadal nie chodzi sama, ale za to doczekałam się kolejnych dwóch ząbków, wyszły jej nareszcie górne jedynki. Dobre i te 4 sztuki bo juz się martwiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, pochwalę się sukcesem ./maja w nocy nie ciągnie już cycusia, napije się troche wody i śpi, ale niestety z rodzicami. Przyjdzie kolej nan oduczenie i tego. W dzień też robię wszystko żeby nie dać jej ciamkać. Dostaje cyca tylko wieczorem i rano, ale piersi mam już cały czas miękkie więc już nie produkuję dużo mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika gratulacje z cycusia , ja nie mogę jak chcę Go przetrzymać to awanturuje się nie możliwie . krzyk płacz lament ogólna histeria , ostatnio nawet sie przestraszyłam bo dostał takiej histerii , że tchu nie mógł złapać . Z Jackiem dobre pół godziny go uspakajaliśmy . Oprócz tego nie wiem jak u Was ale Mały mi raczkuje po łóżku w nocy na śpiocha , siada . Ponieważ z nami śpi to cały czas muszę Go kontrolować aby nie spadł jak Jacka nie ma . Już myślałam i chyba porozmawiam o tum jego wstawaniu i rzucaniu się z lekarka to chyba nie jest normalne nie wiem . Napiszcie jak jest u Was, czy Maluch też tak przeżywają w nocy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki. Na poczatek spoznione ale bardzo gorace zyczonka kolejnym roczniaczkom. Dzieciaki rosnijcie zdrowo, zabkujcie bezbolesnie, szalejcie z malymi przyjaciolmi i nie dawajcie za mocno w kosc rodzicom. :) U mnie praca dom i tak do weekendu. Ale czuje sie wspaniale pomimo notorycznego braku snu i calego dnia poza domem. W nowej pracy czuje ze sie spelniam wiec jest cudownie. Mieszkanie mam zarosniete brudem ale juz nawet nie zwracam na to uwagi. Po powrocie z pracy kazda minute staram sie spedzic z larwa. Mala nota bene cudownie biega. Wygada to conajmniej komicznie :) Dzisja maz poszedl z kumplami na piffko a ja delektuje sie winkiem przed TV i wiecie co?? jest cudownie... takie male sprawy a ciesza :) cieplutko pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo zdrówka dla kolejnych solenizantów: Kamilku rośnij zdrowo Alu tobie przede wszystkim zdrówka i jeszcze raz zdrówka, żebyśmy się już nie miesilei o Ciebie martwić Julio spełnienia marzeń, samych słonecznych dni I Hani samych radonych dni i pobłażliwych rodziców Pozdrawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu, dla Ciebie w dniu Twojego Swięta życzenia dużo zdrówka i radości, pociechy z rodziców oraz wirtualne uściski i buziaki👄 od Mai z mamą.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo zdrówka dla dzisiejszej Jubilatki Hani , samych radosnych chwil , beztroskiego dzieciństwa, wora prezentów i bezstresowych rodziców . Życzą Krystianek i Jego mama. Również już dzisiaj pragnę złożyć życzenia jutrzejszej Jubilatce Leni. przede wszystkim Dużo zdrówka , samych pogodnych dni , urodzaju zabawek, wielu prawdziwych przyjaciół, samej pomyślności. Życzą Krystianek i Jego mama Słonko masz cudowną prześliczną radosną córeczkę jest po prostu super. Tak sobie myślę , że jest chyba podobna do Ciebie a te piękne duże oczy samo niebo na ziemi. serdecznie pozdrawiam i życzę miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ najserdeczniejsze życzenia zdrówka, beztroskich dni i samej radości dla Lenki👄 👄 👄 Słonko, Alusia śliczna , a jaka modna laska rosnie!!! Mamuśki dawajcie zdjęcia!!! i piszcie, bo nam topik zdycha!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slonko1335
Dziś Święto Lenki:) Wszystkiego najlepszego panienko. Rośnij zdrowo i niech rodzice przymykają oczy na Twoje psty. 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę się pochwalić - Maja zrobiła dziś pierwsze samodzielne kroczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czejść Dziewczęta Hej Hej Hej odezwijcie się !!!!!!!!!!!!!!, bo Nas zlikwidują :( Nie wiem jak u Waszych Dzieci , ale mam wrażenie , że po roczku mój Mały przyspieszył w gadulstwie , upartości i wykłócaniu się , nerwus z niego rośnie , ale słodki zobaczę jak będzie dalej Hi HIHI :) Krystian zrobił w sobotę samodzielnych z 7 kroków i ..... na tym koniec . Ale coraz częściej stoi bez trzymania i sprawdza zdolność równowagi chyba lada dzień zacznie chodzić . Z piątku na sobotę robiłam próbę z mlekiem modyfikowanym , herbatką i poległam :( . Mały nawet nie wziął smoczka do ust na śpiocha . Zaczęłam Go oszukiwać najpierw cycuś i szybciutko smoczek , ale to na nic usta od razu się zaciskały i nawet kropla by się nie przecisła. Będziemy próbować dalej . a tak po za tym pogoda była \"pod psem\" deszcz deszcz i wiatr okropieństwo auuuu auuuu byle do wiosny . Dziewczęta jak u Was jak u Waszych dzieci piszcie Muszę kończyć może sie jeszcze odezwę dzisiaj . Monika jak u córci co porabia . Pa Pa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochane! Przepraszam, ze mnie nie było ale sie pochorowałysmy... Najpierw Maja (39,4), potem ja (38,5). Kaszlemy dalej ale temperatura juz ok. Troszke sie pomęczyłyśmy. Temp. nie chciała spadac itd... Ito akurat w roczek... No ale choroby sie nie wybiera. Dzieki dziewczynki za zyczenia! Również zycze wszystkim roczniakom samych szczęliwych i słonecznych dni...Dla Kamilka tez! Roczek wyprawiamy w najbliższą sobote. Mam nadzieje ze wszystko sie uda. Wszystkie zdjęcia Śliczne !!! CO do mleka...Maja tez nie chciała pic mleka (poza moim) ale spóbowałam NAN2 i poszło! Pije i w dzień i w nocy i to czasami zarar po ssaniu z piersi. Także chyba jej smakuje. Spróbujcie! Moze Wasze maluszki tez polubią! Z kolei jak przyzwyczajałam Maja do picia czegokolwiek nie z piersi to dawałam z kubeczka. Moze to tez bardziej dzieci zaintryguje i wypiją zawartość. Maja coraz czesciej stoi bez trzymanki ale samodzielnych kroczków jeszcze nie zrobiła...a wszyscy pytają... Niby mi sie nie spieszy ale chyba bym juz chciała zeby tuptała. Mam nadzieje ze juz wkrótce. No to buziaczki, ide sobie pokaszlec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, serdeczne dzieki za życzenia dla Hani. Imprezka sie udała. Wybaczcie, fatalnie sie dzis czuje wiec nie bede sie rozpisywac. Wziełam bromergon na zatrzymanie laktacji i mam odlot, jest mi niedobrze i mam zawroty głowy co chwila. Mysle ze to po tym cholerstwie. Miałyście któras podobne objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja sobie popiszę! Renaciu, ja też robie imprezkę roczniakową w tą sobote! Dwie Majeczki bedą sie cieszyc prezentami w ten sam dzien! Cóż za zbieg okolicznosci.:D Moja pociecha wczoraj pokazała nam że potrafi przejść parę kroczków, potem dreptała w kółko od babci do mamy ,od mamy do cioci, i z powrotem do babci. Wszyscy bili brawo więc spodobało sie jej i się popisywała. Dziś widzę że drepta samodzielnie od telewizora do fotela, lub kanapy, na krótkich dystansach. Więc to już chyba będzie trwałe. Jednak większośc raczkuje, bo tak jest szybciej:P Jak już pisałam ma już 4 zęby, a bałam się że późno będą te górne jedynki. Fakt bardzo boleśnie je przeżyliśmy. My nie spaliśmy 3 noce a ona wyła niemiłosiernie.:O Mówi mama,\" pa pa\" i macha ręką na pożegnanie, kiedy wyciągam jej kombinezon i ubieram na spacer, cieszy się i woła \"da da\", zrzuca różne przedmioty na podłogę i mówi \"ba\" . kiedy chce dotknąć czegoś gorącego i powiem \"si\" to szybko cofa rączkę. Na nocniku siedzi bez oporów i jak utrafię to nawet coś zrobi w niego. ;) W nocy dostaje tylko pić wody i śpi z nami. Karmię piersią tylko rano i wieczorem, czasem dam jej trochę w dzien, bo łazi ciągle za mną chce na ręce i poklepuje mnie po piersiach. Zrobiła się straszna przylepa, ciągle sie do mnie przytula. do taty i braciszka też, a już do babci nie! Ważyłam ja i ma 10kg (przez ostatni miesiąc przybrała aż1kg) i mierzy 76cm. No , dziewczyny ja trzęsę portkami, bo @ mi się już tydzień spóźnia. Daję sobie czas do piątku i robię test. Jakoś nie panikuję i mam wewnętrzny spokój, nie czuję żeby to było TO. Pożyjemy ,zobaczymy! Napiszcie co u Waszych rocznych dzieciaczków, taki bilans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, zpomniałabym.... Dana dla twojego Bartoszka, który dziś kończy roczek, wszystkiego naj, naj....samych radosnych dni, dużo zdrówka, wora prezentów i bezstresowych rodziców!!!! 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×