Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna76

Hej, Hej!!!! Mamuśki,marcówki 2006!!!!!

Polecane posty

Gość Iwona23
Witam wszystkie szczęściary !!! Mam do Was takie pytanko : mam nadzieje że jestem w ciąży ale to dopiero 1 tydzień, mam wrażenie jakby spuchła mi pochwa i jak się schylam to mi to przeszkadza, tzn. czuje że tam coś jest czy to możliwe w tak krótkim czasie od zapłodnienia coś czuć ?? błagam proszę o odpowiedź Pozdrawiam wszystkie marcówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia_77
iwona23, szczerze mowiac ja nic takiego nie czulam, ani tez nic mi nie wiadomo o takich objawach...powieksza sie na pewno macica (rozpulchnia sie), ale zeby puchla pochwa, to nie wiem. Najlepiej zrob wczesny test ciazowy, a jesli to za wczesnie, to mierz temperature rano w pochwie, jesli jest podwyzszona, okolo 37, to jest szansa na ciaze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona23
no tak raczej macica a nie pochwa - pomyłka a temp. mierzyłam pod językiem dzisiaj i miałam 37.2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona23
a jeżeli dobrze licze to dzisiaj jest 7 dzień od zapłodnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia_77
no to mysle, ze mozna Ci pogratulowac, ale zrob jeszcze test 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju, tydzień po zapłodnieniu objawy ciążowe??? Ja jestem chyba staromodna. Wiadomo, że w czasie starń modliłam się co by @ nie przyszła, ale wiecie co, test zwykle robiłam jak nie przyszła @ i nie zastanawiałam się czy juz mam jakies objawy czy nie wczesniej niz zrobiłam test - w końcu po to one sa.. Ale to może ja jestem dziwna...:). Miałam dzisiaj ciężki dzień w pracy i po pracy w zasadzie tez byłam w pracy - dokształcałam sie w związku z zawodem.... Smutno mi sie trochę zrobiło jak przeczytałam post Kuny - trzymaj się kochana i nie dawaj.🌼. Niunia - mój dziadek już nie żyje parę lat, ale byłam z nim bardzo mocno związana - mama pracowała, a że mieszkalismy blisko - to w zasadzie pomieszkiwałam u dziadków kątem. Tez mi szkoda, że wnuka nie doczekał. A własnie 2 września będzie w rocznicę msza za niego - na którą niestety nie pójdę bo mam wizyte u gina. Także trzymajcie się dziewczynki - walczcie jakoś z tymi przeciwnościami. Swoja droga NIunia - ja troche marzę żeby pójść sobie na zwolnienie i się pobyczyc - zobacz jaki paradoks:)) Jakos tak smutno ogólnie. Pozdrowienia dziewczynki idę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki! :) 🌼 Właśnie staram się wyglądać przez okno- uwielbiam widok biało-czarnych dzieci, do szkoły pędzących. ;) Narazie żadnego nie widziałam. Magda77- nie, nie jesteś staroświecka. Podobnie jak Ty- objawów doszukiwałam się dopiero po terminie wyczekiwanej @. A żeby było śmieszniej- gdy ta ostatnia, majowa mi się spóźniała- odczekałam spokojnie 16 dni zanim zrobiłam test. Ciąża zjawia się chyba wtedy, gdy najmniej się jej spodziewamy. ;) Rany, dziewczynki, czy Wam też tak spieszno do dzidzi? Bo mnie bardzo. Albo chociaż do brzuszka pokaźnego. I żeby był to już szósty-siódmy miesiąc...Tak mi pilno do mojego Maleństwa. :) Instynkt mam juz zupełnie rozbudzony. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek, witam mamuski a szczegolnie te ktore ostatnio zaniedbuja forum i nie pojawiaja sie tutaj...wracajcie do nas!!! za oknem swieci slonce i jest uroczo :) a ja czuje sie calkiem fajnie. wszystkie mamy ktore przeszly przez ciaze zgodnie mowia ze najlepszy jest drugi trymestr bo brzuchol jest jeszcze wzgledny a mijaja objawy z pierwszego trymestru to znaczy ze powoli zblizamy sie do tego okresu :) jutro ide do lekarza, zamierzam zapytac miedzy innymi o wady rozwojowe. czy o cos jeszcze powinnam doradzcie mi-jakie wy macie doswiadczenia??!! aurelia-ja chcialabym zeby dzidzius sie juz pojawil na swiecie ale raczej dlatego ze choc w pewnym stopniu chcialabym wrocic do poprzedniego zycia. od ponad 2 miesiecy nie pije kawy bo mnie odrzuca a zawsze ja uwielbialam. chialabym juz przestac uwazac na to co jem i przestac czytac uwaznie ulotki wszystkich preparatow. nie jestem egoistka, chce miec dzidzie i chce sie nia opiekowac ale 9 m-cy wyrzeczen to troche duzo. cieplutko pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyśka- o tak. Bardzo dobrze Cię rozumiem. Mnie również marzy się powrót do \'normalności\'. Najbardziej brakuje mi papierosów, kilka kubków kawy dziennie, piwa ze znajomymi- no używek, po prostu, do których przywykłam. I szkoda mi swoich spodni, które teraz trochę należą się w szafie- miast na mnie. A wiesz co mnie irytuje? Że to tylko my musimy rezygnować z przyjemności- nasi faceci i sprawcy zamieszania robią nadal, co chcą. Ech. ale i tak jestem szczęśliwa. Mimo że ciąża to okres bardzo wielu wyrzeczeń, nakazów i zakazów. Jeśli chodzi o lekarza- ja wizytę mam 26 września dopiero. I prywatną prośbę- czy możesz Pysiu zapytać lekarza o bóle pleców i żeber oraz ich przyczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona23
Hej może niektórym wydaje się to niemożliwe ale ja naprawde czuje że coś jest innaczej, nigdy wcześniej niczego podobnego nie czułam i dlatego mam nadzieje że jestem w ciąży, a zresztą w niedziele zrobie test i wszystko się wyjaśni. A temperatura wciąż między 37,1 a 37,3. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona23
w niedziele napisze co i jak !! :):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ NICK.............TERMIN.......TYDZ.CIĄŻY.....NABYTE KG........MIASTO amadzia.........01.03.2006..........14..........koło 3(chyba)...Tczew enka76..........01.03.2006...........13..............4..............Konin Aurelia22.......01 (03).03.2006......14..............4.............Gorzów Magda77.......03.03.2006.............13...............3............Warszawa Niunia_77.......04.03.2006............14..............-1............Lublin Kamilla79........05.03.2006...........12...............0.............Gdańsk Mandzia.........05.03.2006...........13...............0.............Łódź fifi30.............06.03.2006...........13...............3.............Warszawa Kama.............07.03.2006............9...............???............Kwidzyn Pyśka25.........10.03.2006............12..............2.............Poznań Słonko1335.....17.03.2006. ..........12...............-2............Szczecin Paula78..........20.03.2006............8................0............Wrocław mi28 .............21.03.2006...........12................1,5 ...........Lublin Mysz_31.......21.03.2006..............11...............0............Warszawa Marta76.........22.03.2006...........10................0.............Rzeszów Ania26 ...........30.03.2006............9................1,7...........Rzeszów moni271..........18.03.2006..........10,5.............2............Kraków Kuna .............23.03.2006...........10...............2..........Środa Śląska Miałam dzisiaj rozpoczęcie roku, więc koniec laby pora zacząć pracować, a najbliższe miesiące zapowiadają się bardzo pracowicie, oby dzieciaki nie były za bardzo dokuczliwe ;) Zajrzę później , bo właśnie wychodzę :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia_77
iwonko, nie czuj sie winna...jesli tak czujesz to ok, podobno niektore kobiety wiedza od razu...ja czekalam na dzidzie ponad pol roku, czasem wydawalo mi sie, ze jest inaczej, ale to byla raczej moja autosugestia. za bardzo sie przejmowalam i chcialam, a potem jak przeszedl @ to byl ryk. tak na prawde, to wlasnie gdy zaszlam czulam sie najmniej w ciazy. po tygodniu od zaplodnienia nastepuje dopiero implantacja czyli zagniezdzenie jajeczka i dopiero wtedy tak na prawde jest sie w ciazy. po dwoch tyg zaczelam czuc bole brzucha jak przed @ i bolesnosc piersi, ale tak naprawde myslalam, ze dostane@, choc mialam nadzieje, ze tym razem....no i czesciej biegalam do toalety+podwyzszona temp... Zycze Ci iwonko jak najlepiej, ale w tych sprawach lepiej sie nie ekscytowac za wczesnie i mile sie zaskoczyc, niz rozczarowac. czekam na wiesci po tescie:-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enka76
hej dziewczynki ! Ja dzisisaj troche póżniej zagladam niż ostatni, ale pozdrawiam rownie serdecznie!Tez bym chciala mieć przede wszystkim troche wiekszy brzuszek,żeeby było widać,ze jestem w ciąży, a nie tak jak teraz wyglądam jakbym po prostu przytyła!A dzidzia niech sobie spokojnie rośnie i rozwija się! Mam wrażenie,że najbezpieczniejsza jest właśnie tam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulję Iwonko, zostałaś mamą. To jeden z objawów uznawalych przez lekarzy jako jeden z objawów chyba prawdopodobnych. Albo jakoś tak, są 3 grupy obajwów ciąży. Jest to rozpulchnienie i zsinienie warg sromowych małych. Brzmi mało romantycznie i moze dlatego mało się o tym mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonko. Na pocieszenie a raczej na podniesienie na duchu powiem, że ja na drugi dzięń czułam się inaczej. Siedziałam cicho zeby nei wyjść na idiotkę ale krzyczało we mnie i nei miałm z kim nawet pogadac. Brzuch miałam wielki, ze guzika nie mogłam zapiąć i bolał mnie bardzo. Tak było 2 dni, potem zrobił się normalnych gabarytów ale bolał jeszcze przez 3 dni i pstryk wróciło wszystko do normy. Po ok tyg zobaczyłam to co Ty, po kolejnym tyg zrobiłam test i tak niby wyszedł, ale..... Lekarz nic nie zauważył. Zobaczył po kolejnych 2 tygodniach. Czego i Tobie życzę, ale bez tej pierwszej diagnozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amadzia
cześć pozdrawiam. iwonko to mozliwe, ale test zrób! znam osoby, które juz na drugi dzięn wiedziały, że sa w ciaży. u mnie sprawa wyglądała inacze. planowaliśmy dzidzie od około pół roku - to znaczy nie mierzyłam temperaturki co dzięń, ale po rostu wszystko, zawsze i bez ograniczen... Ale jak co miesiąc nadchodziła 9jak to fajnie nazwałyście) @. byłam nawet na etapie rozglądanaia sie za wózkami i z zazdrościa spogladałam w ich stronę... aż tu czerwiec nadchodzi i mówimy sobie - teraz wakacyjne szaleństwa, więc spoko spoko, ale od września jakby sie jakiś czas nie udawało to pójdziemy się przebadać - tak kontrolnie pod względem płodności. a pod koniec czerwca - bóle jak co miesiąc, z tym że byłam bardziej senna i włosy mi sie przetłuszczały strasznie - a to dziwne, bo zazwyczaj to mam raczej suche włosy- jakoś na twarzy się zmieniłam - kolezanki z pracy to zauważyły i mówią - coś jest nie tak z tobą - rób test bo nie wiemy czy możemy razem koniec roku oblewac. i w czwartek - przed końcem roku test mi kupiły i zgwałciły wręcz, żebym go natychmiast zrobiła - kolezanka odczytała teścik - no tak jak myślałyśmy kochana w ciąży jesteś!!! - wyobrazacie sobie!!! popłakałam sie ze szczescia - taki dziwny smiech przez łzy - wyściakały mnie...suuupppeerr to było dokładnie 23 czerwca czyli w dzień ojca! kupiłam kwiaty, katke z bobaskem i test do koperty dołączyłam i po męża do pracy ;pojechałam. jak weszłam do biura- wiedział od razu jak mnie zoivbaczyl - alesie wyściskaliśmy i razem popłakaliśmy!!!!fajne przezycie!!!!! a co do brzuszka, to tez chce żeby już sie większy pokazał, bo wyglądam jakbym troche przytyła - a ja w ciąży jestem no nie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Dzisiaj bolał mnie brzuch - taki ciągnący ból po bokach. Troche sie przestraszyłam, więc pogrzebałam w internecie i teoretycznie to normalne bóle (niebezpieczne są takie jak na @). Zreszta jutro idę do gina więc się wszystkiego dopytam. Wzięłam nospe i zmykam teraz do łóżeczka. Pozdr.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witch 3
WITAM WAS WSZYSTKIE ja mam termin na 1 kwietnia ale możliwe że załapię sie na marzec ,w końcu prawo natury ;-)) MADZIA 77 jak wrócisz od gina to podziel się proszę co dowiedziałaś się na temat tych bóli bo mnie od czasu do czasu podolewa brzuszek POZDRAWIAM papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amadzia
madzia trzymkaj sie i nie panikujmy!!! - ja ostatnio po zjedzeniu grzybów (mniam) miałam takie kolki, że myslałam że brzuch mi eksploduje....ale sie strachu najadłam i popędziliśmy od razy do gina. ale on zbadał i mówił że to nie jest problem ginekologiczny a jelitowy i śmiał sie jak dowiedział sie że grzyby jadłam - ale przestrzegł, że mam jesć jak osobą z chorym żołądkiem . a co do bólów jakie masz - Madziu - ja też czasem takie czuje - rozszerzają się więzała macicy i niektóre kobiety tak silnie to odczuwają, ale to ok! jednak zapytaj swojego lekarza jak on to widzi, co o tym sadzi i daj znać - taki mały rekonesans...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobitki :) kolejny sloneczny dzionek a ja oficjalnie dzis jestem ostatni dzien w pracy :) dzis ide do gina ciekawe co zobacze i co uslysze... magda77-tez mam takie bole w pachwinkach i na wysokosci brzuchola ale po jakims czasie mija - ale tez o to zapytam. mam do Ciebie pytanko magda77 o co zamierzasz zapytac jeszcze lekarza?? no i kobitki piszcie co tam u was bo tak jakos cicho na tym naszym forum... cieplutko pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, jeszcze jedno pytanko czy wyprozniajac nos tez leci wam krew z niego?? wyczytalam w madrej ksiedze \"w oczekiwaniu na dziecko\" ze takie rzeczy sie zdarzaja ale to nie jest fajne czuc krew w nosie.. co wiecie na ten temat?? cieplutko pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysia - mam zamiar zapytać o ból brzucha i o bóle kręgosłupa - bo raz bolał mnie też kręgosłup. Oraz o USG - co mysli na temat robienia go częśćiej niż przepisowe trzy razy:)). Jak macie jakieś sugestie to piszcie - zapytam. Wizyte mam o 18, także gdzieś do 16 prosze składac interpelacje;):). Co do naczynek - ja niestety mam cere naczynkową, także oiprócz tego, że pękaja mi w nosie - widzę, wysmarkawszy się, to jeszcze pękaja mi na twarzy. Po porodzie będę wyglądac jak .... Oprócz tego moja cera przy[pomina cerę nastolatka w wieku pokwitania i to obcego bo ja w życiu nie miałam tylu wyprysków ile mam teraz:(. Także ogólnie wygladam niespecjalnie uroczo;)> Ale cóz... Pozdr.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enka76
Hej dziewczyny,ja tyklko na chwilę zawiadomic was ,ze biore tygodniowy urlop w związku z tym tydzień mnie raczej nie będzie,chyba że w wysokich polskich górach znajdę jakąś kawiarenkę, albo którys baca pozwoli mi skorzystać ze swojego domowego internetu!Pozrawiam serdecznie, przede mną długa droga! Gdybyś Magda77 mogła to spytaj gina, czy bóle glowy są normalne?Wczoraj po południu strasznie bolała mnie głowa, u mnie to się raczej nie zdarzalo wcześniej.Mialam wieczorem mieć gości, więc w perspektywie sprzątanie-a tu kiedy zaczęłam się schylac, czulam jakby ktoś wbijał mi wielkiego gwoździa w tyl głowy! Musiaam przerwać sprzatanie i połozyć sie. Po pół godzinie leżenia ból był już do zniesienia, ale tylko w pozycji poziomej względnie pionowej-żadnych skłonow! Miałyście kiedys coś takiego?Dzisiaj czuję sie już dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amadzia
witam po pierwszy dniu w pracy. kochane rozrabiaki daja do wiwatu! po wakacjach troche rozbrykane jeszcze, ale mam nadzieje, że sie unormuje. co do krwi z nosa to nie leci , ale jak czyszcze nos to zauwazyłam takie "strupki" o krwistym zabarwieniu - ale to normalne. niestety dziś również dorwała mnie zgaga i coraz trudniej prowadzi mi sie auto z pasem na brzuszku - oj rosnie z dnia na dzien! babeczki - bierzmy się w garść - kwietniowe nas przebijają! pozdrawiam gorąco wszystkie panie i ich "Fasolki". ponawiam temat - jakie kremy na rozstępy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amadzia
Enka 76 - baw się dobrze!!! i nie zapomnij robic fotek- pokarzesz Fasolce jak podrózowała z mamusią... a właśnie czy mozna tu zdjęcia przesyłać? fajnie byoby siebie zobaczyć, co? w końcu tak dobrze się znamy - i mam nadzieje, że ta znajomośc dopiero się rozwija - potem razem bedziemy rodzić, wychowywać nasze skarby, zachodzić w ciaże od nowa, starzeć sie - hehehehe - niezła wizja co? wizja dozgonnej przyjaźni internrtowej - hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny 🖐️ Amadzia - ja też po pierwszym dniu w pracy :) faktycznie dzieciaki rozbrykane, oby się poprawili ;) A Ty w jakiej szkole uczysz? Ja czuję się już lepiej, mdłości prawie nie występują, co do krwi z nosa to u mnie też czasami pojawiają się ślady krwi, ale nie za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia_77
oj Marcówki, ja tez mam bole glowy, w tym tygodniu juz trzeci raz:-(, ale podobno to normalne...poza tym czasem brzusio mnie kluje, na szczescie nie czesto...i zeby mam wrazliwsze... co do kremow amadziu, to mam penaten na rozstepy, ale zgodnie z radami kolezanek po ciazy, uzywam dwa razy dziennie oliwki dla dzieci i skore mam super ❤️, madga jak tam u lekarza? ja usg mialam robione juz 5 razy, ze wzgledu na moje plamienia, ale wszyscy zapewniali i w szpitalu i prywatnie, ze to nie szkodzi....najchetniej to bym robila co tydzien, by widziec male jak najczesciej:-) pamietacie jak wam mowilam o comiesiecznej regularnosci moich plamien? wczoraj wypadal "ten czas" i nic sie nie stalo:-)...czysciutko, bialo, najwyzej lekko zoltawo... a tak sie balam co do zdjec, to jestem za:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×