Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna76

Hej, Hej!!!! Mamuśki,marcówki 2006!!!!!

Polecane posty

małe nie daje się obejrzeć :) sprawadzaliśmy płeć trzy razy, we wtorek miałam wizytę, ale już odpuściłam, pewnie byłoby to samo :) tyle czeakałam, że już wytrzymam najgorzej, że maluch ciągle siedzi na tyłeczku i nadal stoi przede mna wizja cesarki.. chociaż jak czasem głaskam tą jego głowę i uświadamiam sobie jaka jest sporawa to może i lepiej? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę Amadzia, że mamy to samo imię dla chłopca wybrane :) u mnie chłopiec Kuba, a dziewczynka Julia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek babeczki :) mrozny ale za to sloneczny poranek w poznaniu :) myslalam ze bede pierwsza a tu prosze :) aurelko gratuluje zakonczonej sesji!!!!!!!! a po feriach bierzesz urlop dziekanski czy bedziesz laczyc wychowanie dziecka ze szkola?? agniecha- moj berbec tez nie ma ochoty stanac na glowie :) wlasciwie to lezy se w poprzek: glowa po prawej stronie, nozki po lewej... wczoraj wieczorem tak sie ruszalo ze wygladalo jakbym miala jakiegos obcego w brzuchu... z tym ze moj lekarz juz raczej nie wierzy w to ze jeszcze sie obroci... co do antykoncepcji - to ja wiem ze na pierwszej wizycie kontrolnej po porodzie dostane zastrzyk na 3 m-ce - na czas karmienia cycem... a pozniej to juz wroce do tabletek... a o porodzie to mysle tylko dlatego ze chce zeby juz bylo po wszystkim - i nic mnie nie obchodzi ani bol, ani sposob w jaki porod sie odbedzie... co do golenia - to sadze ze zalatwie to w zaciszu domowym, a co do lewatywy to ja se odpuszcze ale na pare dni przed data porodu skorzystam z czopkow glicerynowych zeby troche oczyscic jelita ;) sadze ze to powinno wystarczyc :) zyczymy milego dzionka :) moj minie nad ksiazkami - wizja egzaminu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niunia - chyba tez zdecydujemy sie na wozek x-lander xa. ogladalismy go razem w necie i jest takim kompromisem pomiedzy tym co ja wybralam a tym co wybral maz... tylko musimy obejrzec go jeszcze na zywo... wiesz moze czy mozna przewozic dziecko w gondoli w samochodzie?? bo deltim focus mial taka opcje - ze fotelik nie byl na poczatek potrzebny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witch3
CZEŚĆ MARCÓWECZKI Widzę,że nie tylko ja zastanawiam się nad antykoncepcją po porodzie.Coprawda nie wiem kiedy znajdę czas na seks ;-))ponieważ czekać mnie bedzie ostatni rok studiów ,no i maleństwem trzeba bedzie się zająć ale ja myślalam nad tabletkami Cerazette (mogą je stosowac kobiety karmiącre piersią. oto link z informacjami na ich temat: http://www.potomek.pl/antykonc_horm_noestrogen_Cerazette_free.html Czytałam na waszym topiku coś o chartowaniu brodawek.Jeśli mogłaby mi któraś odpisać coś więcej na ten temat będę wdzięczna MIŁEGO DZIONKA pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniecha- to w sumie nie ma tego złego. :) Fajnie mieć w brzuszku niespodziankę. ;) A Jakub to super imię. ❤️ Pysiu ja staram się aktualnie o indywidualny tok studiów w drugim semstrze. Mam nadzieję, że mi przyznają. I mam też nadzieję, że dostanę jakąś kaskę z uczelni z tytułu urodzenia dziecka. Orientuje się któraś, czy na taką pomoc można w ogóle liczyć? Dziewczyny, no nie wiem, trochę Wam zazdroszczę tej cesarki. Każdy rodzaj porodu ma plusy i minusy a ja mam sieczkę w głowie i nie wiem już, co lepsze. Co do golenia, to też będę próbować w domowym zaciszu (choć mam z tym koszmarne problemy...No ale wanna, lustereczko, może pomoc chłopaka. ;) ),a na lewatywę jestem przygotowana (swoją drogą- Mycha, świetna historyjka o tej pruderyjnej kumpeli :D ) witch3 dzieki bardzo za linka. Po porodzie chyba każda porozmawia ze swoim ginekologiem o najlepszych metodach antykoncepcji i wtedy wymienimy się wiadomościami. :) A te tabletki to nawet niezłe. Pozdrawiam raz jeszcze, mam nadzieję, że topic jakoś się ożywi. :D Ach, zapomniałabym: Pysiu, trzymam kciuki za egzamin!!! I życzę przyjemnej i owocnej nauki. Ja od rana sprzątam,a potem spędzę sobotę najleniwiej jak tylko można. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! No faktycznie, dzis coś drgneło na naszym topiku, SUPER!! Jeśli chodzi o antykoncepcje to jednak myslę ze rozmowa z ginem bedzie tu bardzo pomocna. Co do lisci malin, w poniedziałek lece do zielarskiego - moze upoluję. O rane , coraz ciężej mi, wieczorami to już zamieniam się w taką marudę, bo coś mnie strzyka, coś mnie kuje, coś uwiera, gadki starej babci. I co rano jestem jakaś spuchnięta, nie wiem może mam za gorąco w sypialni. Od pewnego czasu śledzę wpisy dziewczyn z lutego i ostatnio bardzo żywo jest poruszony temat - seks - naturalnie przyspiesza poród, :p co wy na to?????? Strasznie mi ostatnio czas szybko leci, praktycznie os soboty do soboty, mam wrazenie ze mija jakieś trzy dni - dziwne, tym bardziej że moje ostatnie dni są dosyć monotonne, myślałam że by jeszcze wybrac sie do teatru czy poprostu wyjść wieczorem gdziec z domu w miłe miejsce, ale jak przyjdzie co do czego to ciezko mi sie wybrać, a to nie mam co na siebie założyc, a to zimno, i tak pod góre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aurelko -trzymaj te kciuki - kazde wsparcie sie przyda...hihihihi :) no i zapomialam napisac ze dostalam juz ksiazke \"pierwszy rok zycia dziecka\" i moge ja szczerze polecic... jest super opisany kazdy miesiac zycia dziecka: jak powinno sie rozwijac, jak powinno sie karmic... jest opisane tak jak \"w oczekiwaniu na dziecko\" byl opisany kazdy miesiac ciazy :) super pozycja - polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amadziu :D no właśnie tak się zastanawiałam, gdzie jesteś. :) Trzymamy za słowo- proszę tu później zajrzeć i dorzucić swoje trzy ciążowe grosze. :D MISIA75 sex? niegłupi pomysł w sumie, bo ja ostatni raz kochałam się jakieś trzy miesiące temu. :o i już nie pamiętam, jak to jest. ;) Ale i popęd mam jakby mniejszy... :D Ja też puchnę coraz częściej, zwłaszcza rano, po wstaniu z łóżka, mam palce u rąk i stopy spuchnięte, w dzień to mija. A narzekać mamy prawo. :) Pysiu no to trzymam. :) A książkę, o której napisałaś ja też mam- dotsałam pod choinkę od najlepszej przyjaciółki. :) Zaledwie okiem rzuciłam, bo nauka, ale też przypuszczam, że jest bardzo dobra. Za dwa tygodnie dokładniej ją przestudiuję. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Aurelii
Możesz starać sie o stypendium socjalne, ale innych pieniążków z okazji urodzenia nie dostaniesz raczej z uczelni, ja urodziłam na drugim roku i nie otrzymałam nic, a o styp. soc. się nie ubiegałam bo rodzice mają za duże dochody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witch3
Aurelia -jesli chodzi o dodatkowe dochody to możesz starać się z MPSU.Taki dodatek przysługuje ciężarnej ,która niepracuje tzn jest osobą bezrobotną lub niemoże podjąć pracy (ciąża).Przysługuje on po 16 tygodniu ciąży.ja dowiedziałam się o tym 2 tyg temu ,leżąc w szpitalu na sali była dziewczyna ,która taki dodatek dostawała.nie jest to dużo bo 180 zł ale zawsze coś. Ja też się uczę więc nie mogę zarejestrować się do urzędu pracy,ponieważ status bezrobotnej mi nie przysługuje,więc o taką dotację musiała wystąpić moja mama. Wiem już,że dostanę taki dodatek -tylko mama czeka teraz na pisemną decyzję.Jak ją otrzymam to podam dokładnie z jakiego paragrafu ona jest nadana. Szkoda tylko ,że nikt o tym nieinformuje.Bo mogłyśmy dostawać pieniążki już od 4 m-ca ciąży.Moim zdaniem takich informacji powinna udzielać położna .Przecież zakładając kartę ciąży ma rozeznanie co porabiamy.Czy uczymy się,czy pracujemy,czy też jesteśmy bezrobotne. Jak dowiem się coś jescze to dam Wam znać pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aurelia - fakt, faktem że u mnie ten ochota na sex tez jak by mniejsza, ale to chyba za sprawą mojej psyche, bo nie powiem sny czasem mam całkiem, całkiem mmhhhhh. ;) Mój, mówi że nie długo to zapomni o co w tych sprawach chodzi i ze więdnie :D No ja właśnie pichcę obiadek, i się kłade, bo chyba trochę dzis przesadziłam z praniem, zmianą pościeli itd. a teraz jakos brzuch mnie ciągnie, i powiedziałam że dosyć na dziś!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej!! jestem, jak obiecałam!!!! Aurelio prosze prosze - jakie oceny - GRATULACJE!!! Pysiu a tobie szczescia rzycze i kciuki trzymam... bedzie dobrze!!! sex powiadacie - a wiec szczerze jakoś nie mam ochotki, choć przyśni sie czasem cos nie powiem , az slinka leci...:) a mój maż chyba sie boi :O że dzidzi zaszkodzi - jest czuły, ale jakoś inaczej na mnie patrzy...hmmm, ale przyznać musze ze prawdziwy facet - wzrokowiec - juz widzi mój brzucholek i tak czule patrzy i dotyka i ciuszki ogląda...to miłe bardzo musze przyznać i nawet sie nie buntuje jak musi coś zrobic , np. pomyc, bo mnie kregosłup boli...no ale tak powinno byc wiec nie bede sie tym zachwycac, no nie?! kupiłam \"kod leonarda\" i zabieram sie za lekturkę, ale musze jeszcze skonczyc \"emma pragnie dziecka\" - fajna., taki lajcik, coś w stylu \"troje w jednym łózku\" - o kobiecie, która obsesyjnie pragnie zajśc w ciaze - opisane z dużym poczuciem humoru, fajne . we wtorek ostatnia lekcja w szkole rodzenie - szkoda, fajne te spotkania!! tak mnie przygotowały do porodu i nastawiły optymistycznie - wiem , że bedzie bolało, ale najwazniejsze nie spanikować, oddychac i SŁUCHAĆ POŁOŻNEJ - WSPÓŁPRACOWAC - to połowa sukcesu. juz męża instruuje, jak ma mi pomagac - co mówić, jak masowac, jak pomagac przy piłce czy pod prysznicem - mam nadzieje, że damy rade!!! musimy!!! ale sie rozpisałam...pozdrawiam ide do wyrka, paa do juterka kochaniutkie!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiu oczywiście, że Ci ŻYCZE, a nie rzycze!!!! ale wpadka ortograficzna - jak sie tak klepie w klawiature to takie byki sie popełnia , że normalnie wstyd...:( Laseczki, ja też położna bede miała - wiem, że to nieuczciwe może, a;le cóz nie chce ryzykowac...u nas poród rodzinny kosztuje 50 zł - to kasa za ubranie dla osoby, która przy nas bedzie...no w kazdym razie uważam, że nie jest wygórowana. do tego położna, ale jeszcze nie wiem ile, to sie zobaczy - 15-go jestem z Nia umówiona i sie dogadamy - ale mam jej tel. i w każdej chwili dzwonić moge - to daje mi duży komfort - moge spanikować niestety, a Ona to sie na tym zna i fachowo przetłumaczy!!!(mam nadzieje, ze dam sobie przetłumaczyc hihi:) ) a chciałam zapytac o krem Fissan - faktycznie taki dobry??? bo akurat konczy mi sie sanosan i moze cos innego spróbuje - Niunia Ty chyba go testowałas, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amadziu, ja uzywam fissan na zmiane z penatenem. Lepiej sie rozprowadza, ale niezbyt pachnie:-( ale chyba skuteczny, bo skora na brzuszku jest ladna no i zadnego rozstepu jak dotad:-) pozdrawiam caly wateczek...i zmykam bo juz pozno. Cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Marcóweczki:) To ja chyba w niedzielę pierwsza będę, jeny przez dwie godziny przewracałam się z boku na bok i stwierdziłam,że bez sensu sę tak męczyć i nasz topik sobie odwiedzę tym bardziej, że mam spore zaległości w czytaniu. Wirusy nam trochę komputerek nadgryzły i nie miałam internetu od środowego wieczora. Aurelko gartuluję sesji, Twój Kubuś to chyba uconym zostanie, tyle się uczyć jeszcze w brzuszku:) Pysiu ja też trzymam kciuki, na pewno będzie ok. Mysz trochę mnie zszokowałaś cenami porodów rodzinnych w Warszawie, i teraz wydaje mi się że te 150 zł u nas to niewiele. Amadziu, ja Kodem Leonarda byłam zachwycona, gorzej już było z następnymi wydanymi książkami Browna. A u mnie tak sobie, mam problem z poziomem cukru i najprawdopodobniej skończy się na wstrzykiwaniu insuliny, na razie ograniczyłam fenoterol do dwóch razy dziennie i zobaczymy co się stanie. Byliśmy wczoraj na usg (już 11 raz w tej ciąży) i przynajmniej tutaj prawie wsystko w porządku. Prawie, bo moja Gwiazdeczka cały czas ułożona główką w dól postanowiła się przekręcić i siedzi sobie teraz z nóżkami skrzyżowanymi po turecku i łepetynką na górze. Doktorek stwierdził, że daje jej jeszcze da tygodnie na przekęcenie a potem już by na to nie liczył.... Dziewczynki sory za literówki ale piewszy raz piszę na laptopie i mam jeszcze problem z przestawieniem się na klawiaturę, strasznie to tutaj małe. Pozdrwaiam i życzę miłej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirrikirri
Czołem kolażankom... Ja wprawdzie termin na kwiecien mam ale dobrze ,ze "wstąpiłam" bo dowiedziałam się ,ze moze moge liczyc na pomoc socjalną... Też studiuję i wiem ,ze od uczlni dostanę z racji urodzenia parę złotych ,na stypendium socjalne sie nie łapię....ale Witch3 czy wiesz moze dokladnie czy studentkom tez przysługuje jakis zasilek czy tylko zarejestrowanym bezrobotnym...? próbowałam sie wypytać forumowej specjalistki Violi ....ale akurat kwestie studenckie nie są jej mocną stroną ....jak to okresliła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! witam przy niedzieli :) mój maluch nadal ani myśli się obrócić, może to i lepiej? jakby chciał to zrobić na siłę, to wolałabym nie być we własnej skórze ;) bo nie wiem gdzie on miałby to zrobić :) i jak więc najpewniej cesarka... trudno, nie doświadczę porodu, ale najważniejsze żeby bobo było zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Aurelko gratuluje skończonej sesji i takie wyniki wow. Ale teraz ulga, co?? :) A Tobe Pysiu oczywiście powodzonka, brnij do końca i odpoczywaj :) Amadziu ja używam fissan praktycznie od początku i jestem bardzo zadowolona. Mimo, że skórę na brzuchu mam bardzo napiętą to żadnego do tej pory rozstępu - mam nadzieje, że tak zostanie. Ja dziewczyny o seksie nawet nie myślę, bo mnie zaszyli :P :) Ale już 20 lutego mają mi zdjąć szew, więc może troszki nadrobię :) :) :) ;) Dziś u mnie jakoś humoru brak totalny!!!! Mimo, że wczoraj tak fajnie minął dzionek. Castorama i zakupki do naszego mieszkanka - co prawda dostaniemy je dopiero w kwietniu ale powoli składujemy najpotrzebniejsze rzeczy. A później kino i \"Tylko mnie kochaj\" - całkeim fajny, delikatny film (w sam raz dla kobiet w ciąży ;););)) A dziś tak mnie rodzinka od rana denerwuje i już się nie mogę doczekać jak się wyprowadzimy :O Oj ciężko czasem buuuu Miłej niedzieli dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Niedziela u mni raczej leniwa, pomimo iż miałam dzisiaj robic zakupki dla dzidzi, nic z tego nie wyszło gdyż mój misio przeziębiony jest i ledwo zipie, tak wiec zwlekł sie z łóżka i polecielismy tylko do Ikei po komodę, dla Małej i to by było na tyle. Prawde powiedziawszy to mnie też nie specjalnie sie dzis chciało łazić po sklepach, w nocy znowu nie spałam od3 do 6 rano tak wiec nie jestem jakoś w formie, a teraz misio zrobił pyszny obiadek i ja leze i sie zastanawiam czyprzysnąc, czy może lepiej nie to moze w nocy padne, moja bezsenność dzis była spowodowana chyba jakims naciskiem, bo tak mi serce waliło i miałam wrazenie ze mam jakies skoki ciśnienia, niestety nie posiadam ciśnieniomierza, wiec to są tylko moje domysły, ale samopoczucie miałam naprawdę nieco dziwne :o Marzę o wiośnie, słońcu i normalnej temperaturze za oknem!!!!! Spacerkach całą rodzinką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witch3
kirrikirri - ja też studiuję,dlatego o ta pomoc mogła wystąpić moja mama.A później jak urodzę to ja będę mogła o nia wystapić.Wpadaj na topiki na ten lub na kwiecień bp ja mam termin na 01 kwietnia.Jak tylko coś się dowiem to napisze Wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolcia81
Witajcie Marcóweczki,jaktam wasze samopoczucie?Myślę że nie chce się zadnej pisać po tym co słyszy się w telewizji o tragedii w Chorzowie. Straszne. współczuję wszystkim ludziom którzy się tam znaleźli. U mnie dzidzia odwrócona głowką do góry (32 tydzień) i tak jak Słonko mam nadzieję że jeszcze się przekręci. W końcu ma na to trochę czasu. I po ostatnim usg wiem jeszcze że waży 1800 g. Ale płci niestety nie chciała ujawnic (mały wstydzioch). Słonko jak wysokie masz te wyniki że aż będziesz potrzebować insuliny? Czy to był jednokrotny wyskok czy też cały czas masz wysokie pomiary? Bo przyznam że troche mnie przestarszyłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam marcowe przyszle mamuski jak u was samopoczucie bo ja juz nie moge mama strasznie nerwowy dzien nie moge sie juz schylac nawet wyciagniecie prania z pralki sprawia ogromne trudnosci a juznie mowiac o tym jak cos spadnie na ziemie.na dokladke moj facet pojechal sobie na impreze z pracy a ja sama siedze w domu i chce mi sie wyc:(buuuuuuuuuu ja juz chce miec to za soba jeszcze 5 tygodni termin mam na 3 marca.a wy jak sobie radzicie z obciazeniem.zycze mniej nerwowego ozekiwania na rozwiazanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolcia, moje wyniki nie są jakoś strasznie wysokie, 175 to najwyższy odczyt ale na 4 pomiary, przeważnie jakieś 3 przekraczają normy a podobno im starsza ciąża tym organizm będzie radził sobie gorzej. Poza tym w ciągu dwóch tygodni schudłam prawie kilgram i doktorek od cukrzycy stwierdził, że nie może tak być że jestem na diecie cukrzycowej, cukry są za wysokie a ja chudnę,dlatego też kazał jeść częściej ale tłuściej, żeby Mała miała na czym przbierać na wadze. Fakt, że od wczoraj biorę fenoterol tylko dwa razy dziennie i od razu jest lepiej więc może jenak odpuści mi tą nsulinę, chociaż mój doktorek mnie uspokajał, że to nic strasznego.W czwartek idę do doktora od cukrzycy i zobaczymy co zdecyduje. A w czwartek wreszcie zaczyna się moja szkoła rodzenia, co prawda za dużo już się na nią nie nachodzę, bo zajęcia są co dwa tygodnie ale ponieważ jest za darmo to skozystamy ile się da, już nie mogę się doczekać:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z nastriojami to tak już jest!!! i tak bedzie - czasem pełna energii, a czasem wypluty flaczek - i wszystko mnie wkurza i chodze jak osa!!! ze sprzataniem to wolniej duzo i to mnie wkurza - a podnosić - o jazda niezła - zawsze sie nawkurzam - ciężko strasznie, a do tego jak na złość wszystko z rąk leci!!!! ale ogólnie staram sie cieszyc tym czasem - odpoczynkiem, bo potem to sie zaczniejazda - brak snu, higieny, o filmie i książce to marzenia a odwiedzic znajomych - oooooonie............. a dzis to jestem podminowana - MAM OPRYSZCZKE- cholera i to drugi raz!!! 2 tyg. temu miałam i znowy!!!kurw...a człowiek dba o siebie, witaminki bierze - nie wiem co jest??!!! sucho w tym domu - kaloryfery powietrze wysuszają, zalegania mam jakies i niekończący sie kaszel i katar - fujjjj nawizacz mi sie zepsuł - kupić musze nowy, bo sie wykończe!!!! a mam prosbe - spytajcie swoich lekarzy o opryszcze na ustach - na tym etapie ciązy, prosze. ja swojego pytałam, mówił, że teraz to nic nie bedzie Małej, gożej 1 trymestr, a poza tym i tak nic z tym teraz nie zrobimy, zaleczyc jak zawsze (bo opryszczka to moja dolegliwość od lat dziecięcych). ale zdanie innych interesuje mnie - dzieki i życze Wam lepszych nastrojów niż mój!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dana 25
Amadziu, co do opryszczki nie uwierzysz, ale istnieje na nią świetny sposób - wypróbowany przez moją mamę i męża - działający natychmiastowo! Po prostu potrzyj ją OCTEM - tylko mocno ją pocieraj. Trochę podobno boli i szczypie ale znika po paru godzinach a nie męczy człowieka przez tydzień.U nich zadziałało natychmiastowo, tylko zastosowali to kurację zaraz na początku, ale mam nadzieję, że Tobie też pomoże. Co do schylania, ubierania butów itp - zgadzam się z Wami, to jakiś koszmar, u mnie też ze względu na zgagę, która po każdym skłonie natychmiast się uaktywnia na nowo. Więc mężuś jest od przypodłogowych robót. My już zakupiliśmy wózek DELTIM Voyager easy (b polecam, jest naprawdę świetny) w kolorkach niebiesko - granatowych. Teść zaoferował się pokryć koszty więc nie odczujemy tych 630 zł. Łóżeczko też już mamy - radek II firmy Klupś i materacyk. NIc tylko rodzić. Jak się czujecie leżące mamy i te aktywniejsze, pracujące jeszcze?(swoją drogą podziwiam Was) - ja ledwo wyrabiam z prostymi domowymi obowiązkami jeśli w ogóle można powiedzieć że wyrabiam... Pozdrawiam i jeszcze tabelka pa pa NICK.........TERMIN....TYDZ.CIĄŻY....KG+.....MIASTO....Płeć...Imię agniecha_79..16.02.2006....38......12.......Rzeszów..............? amadzia......01.03.2006......36......14....Tczew..córeczka Adrianna(Ada)/Oliwia? enka76......01.03.2006.......36........7.........Konin........synek Filip Aurelia22....01.03.2006......36.........21........Gorzów......synuś Jakub Magda77.....01.03.2006......36.......12........Warszawa...synuś Mateuszek Magda78.....02.03.2006......36........17........Gdynia.......córcia Paula Kijaneczka...03.03.2006.....36........15.......Jaworzno....synek Szymon Piotr Niunia_77....05.03.2006......36........10......Lublin........synuś Maksymilian Kamilla79.....05.03.2006......36.......4.........Gdańsk............?......? Juulka........05.03.2006.......36.......2.........Sandomierz.......?.....? Pyśka25.....10.03.2006.......34......14........Poznań.....córa Wiktoria Evi83........10.03.2006........33.......2.........Malbork...........?.....? Ania26.......10.03.2006.......33........3.........Rzeszów..........?.....? Karol_ina.....13.03.2006......33........13.......Bielsko-B......córeczka Hanna Słonko1335..16.03.2006. .....33....... 3 ........Szczecin....córeczka Alicja moni271......18.03.2006.......33......11......Kraków ...synuś....Kamil Ola25.........18.03.2006.......27........7..........Dublin......synus Alan Jagoda73.....18.03.2006......33.........10,5.........Zielona Góra......?.....? Emi25..........19.03.2006......33.........7........Tomaszów Maz......synuś Kacperek renacia.......19.03.2006......31.........11..........Poznań....chyba dziewczynka.......? mritta28......19.03.2006......32........9.............Krosno......córa....Izabela mi28...........20.03.2006......33........15..........Lublin.......synek .....? Mysz_31......20.03.2006......26........11..........Warszawa....SYNEK Franek albo Ignaś moni78........21.03.2006.......26........5..........Lublin...córeczka...Zuzia ILLELI.........21.03.2006.......26.......2?.......pl.Holandia...Jonathan lub Luzia Marta76.......22.03.2006.......26.........7.......Rzeszów...synuś Michał Dana25.........22.03.2006......33..........10.......Kraków.......... ....? Sabcia..........24.03.2006.......29..........12........Krosno...............? Iwi30...........26.03.2006.......29..........10.......płd.Anglia...synuś....? Agunia1........27.03.2006.......28..........3.......Kutno...córeczka Kamila albo Klaudia Asia26..........29.03.2006/.....27..........6.......Legnica......... Gracjan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×