Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Madzia21

Przeżyłam szok, czy jeszcze kiedyś.....

Polecane posty

a ja bym nie odpuszczal, bedziesz zmieniac studia przez takiego pacana??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HYHYHYHY
to jest jak z węzem i biblijną Ewą...Ewa miała wolną wolę,uległa,i kara spadła na nią i na jej męża Adama.Kurcze,ale znam biblię ;0)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak słów
na prawde tego chlopca kaza ci odpowiadac klamstwem. Tak wlasnie zachowuja si etypowe dziwki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak słów
Zabij sie Madziu. Odkrec gaz, podetnij sobie zyly lub nalykaj srodkow nasennych a problem zniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co z tego ze po dwoch miesiacach uleglas??Jak napisal Gold Angel to nie zbrodnia a bledy popelniaja wszyscy. A jak uslyszysz cos na swoj temat skwituj to tak jak mowilem wczesniej, tego ze nie konczy po minucie nikomu nie bedzie udowadnial, a meska duma bedzie urazona i to jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brak słów odpie.... się Ok? Jaka prawda? Gdzie ty tu q.... prawdę widzisz? To on ją okłamał czubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brak slow @ wez odwroc krzeslo na ktorym siedzisz i usiadz sobie na nodze moze bedzie Ci lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mp
Prwdziwa Madziu rób wszystko, co skupia Twoją uwagę, zajmij się swiom hobby, aby nie myśleć ciagle o tym co było. Spróbuj tez siebie okłamać, że to Ty od niego odeszłaś bo nie był Ciebie wart. Wmawiaj sobie, że on nie był przystojny. Wyrzuć wszystko co łaczy wspomninia z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu mój mąż stwierdził, że gdyby przytrafiło się coś takiego naszej córce to dorwałby gościa na końcu świata. Widzę, że twoja rodzinka też cię wspomaga. Mam nadzieję że trafisz na dobrych przyjaciół, którzy pomogą ci upora się z sytuacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gold Angel@ no i ma racje ja gdybym mial corke i dowiedzialbym sie o czyms takim to az sie boje pomyslec co by sie stalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mp jedna z Twoich rad już zrobiłam wyrzuciłam wszystko z mojego pokoju co by mi o nim przypominało, wszystkie od niego rzeczy które dostałem. Dzięki takim osobom jak TY może z tego jakos wyjdę>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdziwa Madziu i nie zmieniaj kieruku studiów. Mogłaś nie być pierwszą ofiarą tego sk..yna wiec jesli pochwali się kolegom oni nie będą tego kojarzyć z Tobą bo pewnie juz słyszeli więcej takich opowiastek. Tam nie studiuja tylko jego koledzy i dla wielu ludzi zostaniesz taka Madzią jak byłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam do łóżeczka bo już późno, a jutro rano do pracy. Madziu, jeśli chciałabyś się jeszcze wypłaka na czyimś ramieniu, służę: goldangel@op.pl Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj sobie spokoj.
myslisz szmaciarzu ze na "pocieszanie" ja zlapiesz ? gnoju ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co jutro zrobie pierwszy krok spotkam sie z przyjaciólmi (dwie albo jedna osoby) choc będzie trdno mimo iż one wiedzą i rozumieją. Co do moich studiów to ciężko będzie mi tam wrócić, ale... fajnie, że ktos mnie próbuje zrozumieć i wspiera!!! Chyba juz pójdę spać. Dobranoc mp, gre, Gold Angel, On27 i wszystkim tym co mnie rozumieją i pomagają w trudnym dla mnie czasie. Dziękuje i odezwę się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blokersi
No i stracila bys meza gold angel. buahhahah. Zalosnego matolka puscilibymy nagiego z polamanymi lapami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do daj sobie spokój (jeśli to do mnie)... wcale nie mam ochoty jej łapac na pocieszenie, jestem mężatką z 11-letnim stażem, a na męża nie narzekam :-D hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak slow
Madzia ty jestes psychiczna rozumiesz !! Jestes nikim !! Bron boze nie miej dzieci bo glupota bedzie sie rozprzestrzeniac !!!. Mowie ci najprostrzym wyjscie jest samobojstwo. Skocz z wysokiego budynku i po sprawie. Ewentualnie mozesz rzucic sie pod nadjerzdzajacego TIR'a, Nic nie poczujesz a uwolnisz sie od tego "strasznego" klopotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blokersi
ale jesli twoj maz lubi sie wpierdalac w nie swoje sprawy to kiedys moze nie wrocic do domu, bohater od siedmiu bolesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc brak słów przykro mi ale już Cie bym nie posłuchała Dlaczego? - ze względu na moich rodziców z abardzo ich kocham by im to zrobić - już wiem, że nie jestem sama i są ludzie którzy rozumieją i wspomagają - takich jak Ty od dzisiaj olewam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brak slow@ zamisat pisac pierdoly i zasmiecac forum idz lepiej poczytaj slownik ortograficzny jezyka polskiego, moze uda Ci sie skonczyc gimnazjum.Jednaksadzac po twojej wypowiedzi i z tym moga byc problemy.Zatem powodzenia w probach dalszej edukacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak slow
dziwka Madzia raczyla napisac co nastepuje: "W tym dniu byłam sama w domu (no prawie sama "z ukochanym"). No wiecie atmosfera panowała bardzo miłosna- pocałunki, obięcia. Aż nadeszła chwila kiedy Paweł zaczął rozpinać mi bluzkę guzik po guziku, a ja ulegając pozwoliłam krok po kroku siebie obnażać. Szalałam z rozkoszy kiedy Paweł delikatnie pieścił i calował moje łono i w końcu wchodził we mnie rytmicznymi ruchami. Byłam w siódmym niebie gdy prawie jednocześnie przeżywaliśmy nasz pierwszy wspólny orgazm. Jednak to niebo trwało bardzo krótko bo zaczęło sie dla mnie piekło. Po skończonym numerku (jak to teraz nazywam) Paweł szybko się ubrał i odchodząć wypowiedział te słowa "Nie wiedziałem, że jesteś taka łatwa. Czy każdemu tak szybko ulegasz dziwko? A ta nasza miłość to był tylko zakład z kumplami kto ile panienek przeleci. I wiesz w czasie naszego związku miałem niejedną. dobrze robisz loda będę miał co kolegom opowiadać. Cześć" i ty zdziro wraz ztymi swoimi kurewskimi poplecznikami macie czelnosc mowic ze jestes bez winy ?????????????? buahahahahah Tu pisze czarno na bialym ze---> jestes latwa dziwka ktora puscila sie z jakims blokersem, a pozniej ma pretensje ze nie zaproponowal jej malzenstwa buahahahhah Szkoda ze ci bachora nie zrobil bo bys miala pamiatke bo wlasnej głupocie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blokersi@ smaruj wrotki i ... zjezdzaj gowniarzu do spania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak slow
"juz mnie bys nie posluchala" ???? LOL Ty skoncz pustaku najpierw podstawowke bo naprawde nastepny cie dmuchnie i z bachorem zostaniesz i na garnuszku panstwa pod drzwiami opieki spolecznej bedziesz w kolejkach po zapomogii wystawac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brak slow@ noga od krzesla nie pomaga??? To idz skocz z dachu ulzysz rodzicom w cierpieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak slow
uderz w stol a kurwy sie odezwa.....(czyt. niejaki smiec gre) buahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×