Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Madzia21

Przeżyłam szok, czy jeszcze kiedyś.....

Polecane posty

Gość HYHYHYHY
oczywiście,że żal.....ale nazywajmy rzeczy po imieniu,mądra dzewczyna nie idzie z facetem do łóżka z facetem po dwóc miesiacach znajmości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale za to
facet może pójść z dziewczyną do łóżka po 2 miesiącach twoim zdaniem, dziewczyna nie może, tak? Hipokryta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HYHYHYHY
ja tego nie powiedziałem....nie dorabiaj faktów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HYHYHYHY===> powinienes wiedziec ze nie zawsze dlugosc trwania zwiazku jest tym co powinno o decydowac kiedy ktos sie zdecyduje na pierwszy raz. Po prostu zdazylo sie zaufala mu i to byl blad. Przeciez teraz nie cofnie juz czasu,a pewnie bardzo by chciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mp
Madzia wierze ze musialo zaboleć kiedy tak powiedział. Przynajmniej wiesz na czym stoisz nie musisz się meczyć z tym sk..ynem, który nie był Ciebie wart. Zapomnij o nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HYHYHYHY
tak....zamiast na początku ruszyć mózgownicą to nie...a teraz płacz i lament.ja skomentuje to jednym zdaniem..."gdyby kózka nie skakała..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale za to
mądra dziewczyna pójdzie do łóżka z facetem wtedy, kiedy go kocha, coś do niego czuje i tyle a faceci lubią wykorzystać każdą nadarzającą się okazję, żeby jak to oni mówią "zaliczyć"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrz, że sa tacy co stoja w mojej obronie. Nie wiem czy potrafiłaby jeszcze podjac walke o swoja godnośc. Pewnie kolejny raz poddała bym sie. Tak jak dotychczas w życiu. Przez ta historie zarwałam studia, prawie wcale nie podszedłam do sesji. Od trzech tygodni praktycznie siedze zamknięta w czterech ścianach, dla swoich znajomych po prostu przestałam istnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimimi
Droga Madziu bardzo mi przykro bo to jest straszne co cię spotkało. Jednak mam nadzieję ,że to przykre doświadczenie nauczyło cię , że 2 m-ce znajomości to stanowczo za krótko by iść z kimś do łóżka. Nie można w takim czasie kogoś dobrze poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HYHYHYHY
czyli pójście z facetem do łóżka po dwu miesiecznej znajomości jest ok jeśli sie kocha...no cóż,mimo mojego młodego wieku jestem niedzisiejszy ;0)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale za to
HYHYHYHYHY coś masz z głową Ty też mówisz tak kobiecie po seksie? a na koniec dodajesz: "gdyby kózka nie skakała"? gratuluję wyobraźni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HYHYHYHY
wszystko toleruję,ale nie lubię dorabiania faktów,czy też wypowiadania się mymi ustami....dlatego nie skomentuję ostatniego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale za to
HYHYHYHY jakkolwiek to oceniasz, to jednak facet w tej sytuacji okazał się gnojkiem nie pierwszy raz zresztą potwierdzając w ten sposób przynależność do swojej płci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HYHYHYHY===> nie wiem czy wiesz, ale kobiety sa po prostu bardziej latwowierne, a gosci co potrafia nawijac makaron na uszy co niemiara. Moze po prostu myslala ze to TEN i dlatego postapila tak a nie inaczej. Wiem ze za bledy sie placi ale to bylo zwykle sk......stwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale za to
HYHYHYHY załóż więc, że kochasz się z dziewczyną po 2 miesiącach znajomości potraktowałbyś ją tak samo? moim zdaniem nie powinieneś tak zrobić nawet, gdyby to stało się po 2 tygodniach nie wspomnę już o tym, że to był zakład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HYHYHYHY
Przyznaję jestem głupkiem i pedałem dlatego tak mówię o dziewczynach po prostu dawno w dupe mnie nie ładowano!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HYHYHYHY
aczy ja twerdzę inaczej ?czy powiedziałem,że on jest w porządku,NIE JEST.Ale wina jest obustronna...wiesz,dziwczyn miałem juz sporo...ale ja nie lubie tak szybko lecieć do łóżka...im dalej od niego tym bardziej działa magnetyzm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mp
Prawdziwa Madziu nie izoluj sie od znajomych. Siedząc sama za dużo o tym wszytkim myślisz a myślę, że chciałabyś zapomnieć. Prawdopodobnie teraz masz uraz do facetów dlatego poszukaj oparcia w przyjaciołach. Sesja będzie we wrzesniu nie martw sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale za to
HYHYHYHY wybacz ale nie widzę winy dziewczyny to było zaplanowane działanie faceta i on jedynie jest winny zachował sie jak gnojek nie wspomne już o tych, którzy się z nim założyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HYHYHYHY
nie wiem,ja się nie daję wrzucić w ogień,nawet jeśli mówi mi to ktoś komu bezgranicznie ufam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praktycznie ja sie boje wyjść do znajomych. Wiem, że część napewno mnie zrozumie. Jednak jak ktos znajdzie sie tak jak tu co oskarża nie dam rady sie bronić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mp ma racje glowa do gory, postaraj sie zapomniec o tym zdarzeniu , sesja we wrzesniu wiec problem z glowy, a jezeli masz prawdziwych przyjaciol to Ci pomoga ukoic nerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu, a zebys ty zdechla, bo nie jestes godna aby chodzic po tym ziemskim padole. Przystojny byl ten gosc co ? Skinal palcem i polecialas jak mucha do gowna. Teraz cierp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mp
Prawdziwa Madziu nie rozmawiaj ze znajomymi na ten temat, bo ból będzie wracał. Jeśli oni wiedzą o tym, co się zdarzyło to powinni Cie wysłuchac i pocieszyć a nie potępić. Nie zrywaj kontaktu z osobami, którym naprawde ufasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm Madziu coz mozna poradzic. Olej to co mysla inni, na zlosliwosc nie ma rady jesli nie podejdziesz do tego z podniesiona glowa to tak jakbys sie z tym zgadzala. A jak to nie bedzie Cie ruszac to sobie odpuszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pójście do łóżka nie jest żadną zbrodnią, nie wstydz się tego. Jeśli gnojek będzie rozpowiadał coś na ten temat, powiedz puśc plotkę że gościowi w ogóle nie staje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×