Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Madzia21

Przeżyłam szok, czy jeszcze kiedyś.....

Polecane posty

Gość fakt jest faktem jesteś
łatwa Madziu, ale dostałaś nauczkę więc może się zmienisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet 1 - 2 - 3
Wiesz, w sumie to mial racje. Skoro polazlas do lozka z nim (a jak widac to niezla szmata jest z niego), to rzeczywiscie tez sie zeszmacilas. Paniom jednak polecam nie tyle wstrzemiezliwosc seksualna, co lepsze dobierania sobie partnerow do lozka. Tylu fajnych facetow chodzi po swiecie, a was zawsze najgorsze smieci "kreca", a potem sie dziwicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu... gdyby nie miał okazji zrobić tego z Tobą, to i tak by się chwalił, że do tego doszło. wszak to prymitywny samiec, walczący o zakład z innymi prymitywusami. niech pokrzepi Cię mysl, że gdy ktoś mądry usłyszy jego przechwałki, będzie wiedział z kim ma doczynienia. ten małpolud sam sobie wystawia świadectwo. pomiń komentarze milczeniem. lub opowiedz jego współtowarzyszom - że ma mikro penisa i skoro twierdzi, że współzył z Tobą, to może ma rację, ale Ty nic nie czułaś, bo milimetrowego członka to żadna kobieta nawet w nosie nie poczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jest
ważny czy idzie się z kimś do łóżka po dwóch miesiącach, dniach czy latach.Ważne jest czy sie kocha druga osobę. Madzia kochała więc dlaczego rozpatrywać problem w sensie czasu.Problem tkwi w tym jak niektórzy się bawią cudzymi uczuciami i to należy piętnować. Nie można też wszystkich mężczyzn mierzyć tą samą miarą, bo nie wszyscy są tak podli. Madziu wiem, że to boli ale nie zrażaj się, znajdziesz wrażliwego, mądrego chłopca, który zmyje winy tego obrzydliwego i będziesz jeszcze szczęśliwa.Nie myśl o sobie że jesteś łatwa.Znam kogoś, kto po 4 dniach znajomości przespał się z dziewczyną i została jego żoną. Po wielu latach twierdzi, że zawsze ją kochał i kocha nadal.Więc w czym problem, trzeba tylko mieć szczęście i dobrze trafić. Czego Ci życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Powiedz wszystkim że
Cię zgwałcił i jest gejem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basenn
Wszystkie kobiety idace z facetem do lozka po 2 miesiacach to suki i dziwki i nikt ich nigdy nie bedzie szanowal bo same sie nie szanuja. Proste. A jesli maja taka wielka chcice to niech sobie kupia wibrator w celu rozladowania swoich chuci. Na swiecie sa dwa rodzaje kobiet - normalne i dziwki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Prawdziwa Madzia21
ależ z ciebie głupia, puszczalska małolata !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksero
Temat: Przeżyłam szok, czy jeszcze kiedyś..... 1 « 4 5 6 Strony tematu: 123456 09:37 wydanie pierwsze Moja obecna zerwała z facetem, tak mówiła , i była sama 2 tygodnie potem była ze mną a poszła ze mną do łózka po 2 óch tygodniach. Dodam, że z nim była 2 lata a ze mną jest prawie rok. Jaka Ona jest ??? 11:08 fakt jest faktem jesteś łatwa Madziu, ale dostałaś nauczkę więc może się zmienisz 12:31 facet 1 - 2 - 3 Wiesz, w sumie to mial racje. Skoro polazlas do lozka z nim (a jak widac to niezla szmata jest z niego), to rzeczywiscie tez sie zeszmacilas. Paniom jednak polecam nie tyle wstrzemiezliwosc seksualna, co lepsze dobierania sobie partnerow do lozka. Tylu fajnych facetow chodzi po swiecie, a was zawsze najgorsze smieci "kreca", a potem sie dziwicie... 13:11 IzabelaIzabela Madziu... gdyby nie miał okazji zrobić tego z Tobą, to i tak by się chwalił, że do tego doszło. wszak to prymitywny samiec, walczący o zakład z innymi prymitywusami. niech pokrzepi Cię mysl, że gdy ktoś mądry usłyszy jego przechwałki, będzie wiedział z kim ma doczynienia. ten małpolud sam sobie wystawia świadectwo. pomiń komentarze milczeniem. lub opowiedz jego współtowarzyszom - że ma mikro penisa i skoro twierdzi, że współzył z Tobą, to może ma rację, ale Ty nic nie czułaś, bo milimetrowego członka to żadna kobieta nawet w nosie nie poczuje. 13:53 nie jest ważny czy idzie się z kimś do łóżka po dwóch miesiącach, dniach czy latach.Ważne jest czy sie kocha druga osobę. Madzia kochała więc dlaczego rozpatrywać problem w sensie czasu.Problem tkwi w tym jak niektórzy się bawią cudzymi uczuciami i to należy piętnować. Nie można też wszystkich mężczyzn mierzyć tą samą miarą, bo nie wszyscy są tak podli. Madziu wiem, że to boli ale nie zrażaj się, znajdziesz wrażliwego, mądrego chłopca, który zmyje winy tego obrzydliwego i będziesz jeszcze szczęśliwa.Nie myśl o sobie że jesteś łatwa.Znam kogoś, kto po 4 dniach znajomości przespał się z dziewczyną i została jego żoną. Po wielu latach twierdzi, że zawsze ją kochał i kocha nadal.Więc w czym problem, trzeba tylko mieć szczęście i dobrze trafić. Czego Ci życzę. 00:05 Powiedz wszystkim że Cię zgwałcił i jest gejem 00:36 basenn Wszystkie kobiety idace z facetem do lozka po 2 miesiacach to suki i dziwki i nikt ich nigdy nie bedzie szanowal bo same sie nie szanuja. Proste. A jesli maja taka wielka chcice to niech sobie kupia wibrator w celu rozladowania swoich chuci. Na swiecie sa dwa rodzaje kobiet - normalne i dziwki. 01:38 do Prawdziwa Madzia21 ależ z ciebie głupia, puszczalska małolata ! 1 « 4 5 6 Strony tematu: 123456 » Odpowiedz na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość javanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzjeść chomika
i ssssssspać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzjeść chomika
robiłaś mu loda ??????? wstydź się dziewucho !!! wyedukowana jesteś i nie chcesz się przyznać, że to lubisz !!! Ściema na całego !!! CICHODAJKA !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka_m
najczęściej "kurwa" w słowniku facetów to : "dziewczyna, która "sypia" ze wszystkimi, tylko nie ze mną" a ta szmata, ktora Cie tak potraktowala, zasluguje na porządną zemstę - pomyśl o tym mozesz opowiadac jego znajomym i znajomym jego znajomych, ze cos Ci wtedy dosypal do napoju, ze ma u siebie pelno filmow z czarnymi gejami, ze prenumeruje czasopismo "Gejzer", ze przez 2 miesiace waszej znajomosci prosil Cie, abys posunela go sztucznym fiutem, ze ma malego, ze jest beznadziejny, ze ma grzybice, ze fantazjuje na temat swoich kumpli, ze uzywa anal pluga do masturbacji, ze swoj pierwszy raz odbyl z kozą u dziadka na wsi... koles, ktory tak traktuje swoja dziewczyne ma ogromne kompleksy na punkcie bycia facetem, wiec zaloze sie, ze jest rowniez homofobem - zrob z niego pedala, to go upokorzy tylko nie miej zadnych wyrzutow, opowiadaj wszystkim i z powazna mina - potraktowal Cie tak, zeby miec, co opowiadac kumplom, wiec zasluzyl na slawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Madziu, jak samopoczucie? Czy już zranione serce mniej boli? Nie przejmuj się docinkami złośliwców, bywają i tacy, ja mam dla ciebie wiele sympatii, pozdrawiam i życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najczęściej \"kurwa\" w słowniku facetów to : \"dziewczyna, która \"sypia\" ze wszystkimi, tylko nie ze mną\" heh zuzka_m skad ja to znam :-) tak tez wlasnie mowie moim kolegom gdy opowiadaja ze ta daje ta daje, a ja mowie ze daje wszystkim tylko nie wam :-) Prawde mowiac slabo mi sie robi jak slucham takich rzeczy. No wlasnie Madziu jak samopoczucie? Mam nadzieje ze juz jest wszystko Ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On25
Ja pierdziele......... wiedzialem ze niektorzy faceci to swinie ale zeby az do tego stopnia. TO przykre Madziu ze trafilas na takiego palanta. Nei pozwol jednak aby to zrazilo Cie do facetow. Sa na swiecie prawdziwi mezczyzni ktorzy potrafia docenic to co kobiata im ofiarowuje - czyli swoja milosc, serce i cala siebie. Moja dziewczyna poszla ze mna do lozka po miesiacu znajomosci. Zrobila to bo mi zaufala tak jak Ty swojemu bylemu partnerowi. Niestety mialas pecha ze trafilas na takiego dupka no i dalas sie mu zauroczyc. Nie przejmuj sie jednak tym faktem, potraktuj to jako kolejne doswiadczenie zyciowe. Moze to glupio zabrzmi ale nastepnym razem spojrz partnerowi gleboko w jego oczy i zaufaj swojej intuicji. Kobiecej intuicji nic nie oszuka, pod warunkiem ze potrafisz jej sluchac. Glowa do gory :) P.S. a temu dupkowi powiedz ze byl beznadziejny i ze udawalas orgazm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"\"Prawdzwia Madzia 21 nie puszczam sie z karzdym, naprawde, uszanujcie to\"\" Dlaczego znów się ktoś głupio podszywa?! Czy naprawde to tak bardzo was podnieca?! Chcesz sobie popisac to załóż swój własny topik i tyle!!! Witaj Gold Angel!!!! Dziękuję bardzo, że od Ciebie doznaję tyle ciepła i uznania. Serce jeszcze boli bo rana ciągle sie rozrywa. Jednak zrobiłam młay (choć w moich oczach duży krok)- \"otworzyłam się na świat\" Poznałam nowe grono ludzi, którym nic nie musze sie tłumaczyć i nic nie muszą wiedzieć. Nawet dostałam propozycje wspólnych wakacji w Chorwacji. Może troche się tam pozbieram i zacznę to i go traktować z dystansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwa prawda
sama się pod siebie podszywasz, wymyśliłaś całą historyjkę, twoje wypowiedzi są na poziomie szkoły podstawowej. Powiedz mamie, żeby ograniczyła twoją bujną, ale niezdrową wyobraźnię !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość - Jestem z Tobą
Jeżeli to prawda (a sądzę, że raczej tak) to Ci bardzo wspułczuję. Trafiłaś na najgłupszego palanta jaki mógł chodzić po tym zakurwiałym świecie.Trzymaj się i nie zwarzaj na tych co Ci ubliżają i docinają. To on jest kurwą i dziwą, pewnie wszyscy jego koledzy go dmuchali. A zresztą może masz jakieś domysły lub plotki czy on tego nie robił z facetem. Jeżeli nie to puść taką plotę w gronie ludzi którzy go znają> PA PA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valentino
co za wstyd zachowałaś sie jak szmata! ja na twoim miejscu bym się nie4 pokazał ludziom na ulicy bym się schował w kąt i siedział tqam do śmierci! jesteś kurwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja również jestem po twojej
stronie. nie ma znaczenia po jakim czasie dochodzi do zblizenia, wazne jest czy sie idzie do lozka z milosci czy z ciekawosci. ja z miom chlopakiem kochalam sie pierwszy raz po 3 miesiacach.bylam zakochana po uszy i wiedzialam ze chce zeby to on byl pierwszy...jestesmy razem 8 lat i wlasnie zakladamy rodzine. madziu to zwykly dran byl i po prostu trzeba sie na nim zemscic.a to co facetow takich jak on najbardziej boli to np. opowiesc o mikroskopijnym, nie dajacy orgazmu fiucie i braku umiejętności założenia prezerwatywy!!! spróbuj. mozesz tez dodac ze jestes pewna ze bylas jego pierwsza bo nie wiedzial nawet co robić. a te wszystkie opowiedsci koniecznie tak zeby dotarly zarowno do niego jak i do jego kolegow. trzymaj sie i pamietaj ze zycie nie jest latwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zetor
Tak to juz jest !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdziwa Madziu21 Nie martw się...wiem, że ciężko jest zrozumieć to dlaczego spotkało Cie coś takiego... Nie sądzę żeby czas po jakim postanowiłaś się z nim kochać miał znaczenie...On był chamem jest nim i juz taki pozostanie...Dopóki nie przyjdzie przysłowiowa \"Kryska na Matyska\"...A kiedys mu ktos też da takiego kopa jak on Tobie... Mają racje wszyscy, którzy piszą, że nawet gdybys sie z nim nie kochała...to i tak wszystkim by opowiadał czego to niby z Toba nie robi... W liceum spotykałam się z facetem, który takie brednie wygadywał...ja miałam to szczęście, że rozstalismy się zanim się z nim przespałam... Potem z róznymi mężczyznami byłam związana..Jednego ja zraniłam drugi... mnie...Jeszcze Ci się to pewnie zdarzy kilka razy :) Nie przejmuj się tym co mówi o Tobie...wiem, że najbardziej boli to, że go kochałaś...a on okazał sie kimś zupełnie innym... Jeśli chcesz szepnij jakies słówko o nim ludziom...niech on się wstydzi... Bo Ty nie masz czego!!!!...Nie mysl o tym co powiedzą znajomi...Jeśli to mądrzy ludzie...to będą mieli o nim tak negatywne zdanie jak wiekszość gości tego topiku:) Ty kochałas się z miłości...Puścił się on :D Ps.Kochanie sie z facetem po dwóch miesiącach to kurewstwo...To ile trzeba czekac?Rok...dwa...więcej? Co za głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymek
Czesc ! przeczytałem to co napisałaś "prawdziwa madziu" i bardzo mi przykro... ja tez sie rozstałem niedawno z moja miłością i to dla mnie tez był wiekli szok i wiele sie przy tym nacierpiałem... ten twoj kochany powiedział ze jestes dziwką ... ale to nieprawda .. to ona jest jebanym chujem bez serca. .. (sora za słownictwo ale nie moglem inaczej tego określić) zeby zakłądać sie zkumplami i jeszcze o takie coś ... chyba sie zaduzo filmow naogladał;/ tez zakład to powienien sie nazywać raczej nei kto wiecej zaliczy panienek tylko kto wiecej dziewczyn skrzywdzi i kto wyrzadzi najwiecej cierpienia... przykro mi z tego powodu ze ci sie to przytrafiło i wspólczuje ci... ale dobrze ze rodzina ci pomogła i kumple chyba tez.. to jest najwazniejsze .. takich facetow powinno sie tempić.. a najlepiej zyczyć mu zeby spotkało go to co on tobie zrobił! ps. a ta osoba ktora sie podszywała... hmm to poprostu załosne i na niskim poziomie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lois
ksero ty to jestes pierdolniety jak groch z kapusta i pewnie wygladasz jak rozdeptany komar. madzia ty sie niczym nie przejmuj faceci to huje i tylko tym mysla , a jak ci jeszcze cos powie to , ze ty taka lub owaka , to walnij w gebe przy jego kumplach i powiedz ,ze takiego gwizdka od czajika to jeszcze nie widzialas i zeby tak nie sciemnia bo jak doszlo do punktu kulminacyjnego to nie wiedzial co zrobic i ucieka jak szara myszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomay
tejjj madzia olej hujaa. zaliczy o jedna panienke wiecej, nabawi sie jakiegos chorubska i wtedy kto sie bedzie smial. hehhehehehee trzymaj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój były tez mi oświadczył, że się założył, że mnie przeleci. Ale zrobił to na szczęście zanim do czegokolwiek doszło. Poczułam się mimo to strasznie upokorzona. PS. Miał małego penisa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan- AM- ka
zuza i gre :D zuza ma zajebiste rady :D zgnoić gościa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldek mietła
TO CI sie laska surwysyn trafił trza by ło mu kutasa odgryźć!!!!!!wrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×