Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Madzia21

Przeżyłam szok, czy jeszcze kiedyś.....

Polecane posty

Gość mokka 17
DO PRAWDZIWA MADZIA matko takich facetów jak ten chuj który ci to zrobił to .... to kastrować przy narodzinach odrazu trzeba no ,,, nie jaki bezczelny niedorobiony impotent umysłowy !!!! i weź tu zaufaj facetowi :( takich to nawet facetem nie można nazwać ./// hmmm takie imitacje człowieka są żałosne no nic Madziula trzymaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wszystkich, którzy uważają, że iść z facetem do łóżka po 2 miesiacach znajomości to \"puszczenie się\": a ile waszym zdaniem trzeba czekać???? Kurcze, krew mnie zalewa jak czytam takie pierdoły!! To nie jest średniowiecze! Ja kochałam się ze swoim obecnym chłopakiem po dwóch DNIACH!!! I wcale nie znaczyło to, że się puszczam (on był drugim facetem z którym w życiu spałam - statystyka chyba niezbyt okazała jak na \"puszczanie\" się!), to znaczyło tylko tyle, że MIAŁAM OCHOTĘ SIĘ Z NIM KOCHAĆ! I koniec! Mam do tego prawo - każdy ma. Szkoda tylko, że nasi mężczyźni uważają, że tylko facet ma prawo do przyjemności, a kobieta to kurcze dziewicą do ślubu ma być. Boże, co za hipokryzja!!! Weźcie się zastanówcie, czy sami jesteście tacy święci i czy nigdy nie bzykneliście panny, którą znaliście krócej, niż 2 miesiące. Madzia nie przejmuj się - pomysl o tym tak: skoro Ty - według jego światopoglądu - \"puściłaś się\", to on zasadniczo też się puścił (w końcu też poczekał \"tylko\" dwa miesiące;-) ), w dodatku, z tego co powiedział, nie tylko z Tobą. Nie wszyscy faceci są tacy. Pozdrawiam Cię serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basenn
Luell z tego to powodu jestes łatwą dziewczyną proste prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basenn
i jeszcze jedno. Dla samca pierdolenie jak najwiekszej ilosci samic to rzecz pierwszorzedna i normalna. Tak juz jest w przyrodzie. Ale zawsze to jednak samica musi dopuscic do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basenn zasadniczo, jakbyś nie doczytał, nie \"dopuszczam\" do siebie wszystkich samców, skoro już z Ciebie taki znawca behawioryzmu. A swoja drogą nie słyszałam, żeby w przyrodzie jakoś specjalnie długo się czekał o - albo samica dopuszcza w miare szybko, albo nie dopuszcza wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brednie jakich wiele w bravogirl hahahahhahah i wy daliście się na to nabrać???Wexcie to na logike!! Jej pierwszy raz??? I przezyła rozkosz i orgazm??? hahahhahahah A po drugie to standartowy scenariusz historyjek z pism dla małolatów!! hahahahahhahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym Basenn coś mnie tu zastanawia - oprócz Ciebie \"łatwą\" nazwał mnie jeszcze jeden znajomy (kolega, który zresztą bezskutecznie mnie podrywał gdy dowiedział się o tym) \"łatwa\" okazałam się zasadniczo dla JEDNEGO faceta i on jakoś nie robi z tego problemu, a ci, dla których jakoś \"łatwa\" nie jestem bez zastanowienia szafują słowami. Może to sposób na podbudowanie swojego urażonego ego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beheha
Luelle zwykła kurewka jesteś i tyle :D,całe szczęscie ze większośc sie ze mna zgodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finezjjaaaaa
Jak ja WAS nienawidze, męskie szowinistyczne świnie. Faceci to jedna wielka banda DUPKÓW !!!!!!!!!!!!!!! Bez nas byście konia walili całe zycie buhahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, beheha, Ty za to zapewne jesteś święty/-a i cnotliwy/-a i poczekasz do ślubu - Twoje prawo. Zapewne uznasz, że każda która sypia ze swoim facetem to kurewka, więc ok - dla Ciebie mogę być nawet kurewką, jeśli tak mnie chcesz nazywać - przynajmniej mi z tym dobrze i nie muszę swoich frustracji przelewać na innych na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wszystkich dziewczyn , co im wiecznie cos nie pasi . :D Zapiscie sie do Ligii Kobiet . Liga broni liga radzi , Liga nigdy Cie nie zdradzi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu, glowa do gory, jesli nie wiesz, jak zareaguja Twoi znajomi, to spedzaj jak najwiecej czasu z rodzina, sama wspomnialas, ze w niej znalazlas oparcie. Nie przejmuj sie jakimis chamskimi komentarzami ludzi, ktorzy zakonczyly swoja edukacje na przedszkolu albo i tego nie. NIKT nie ma prawa Cie potepiac, zostalas oszukana i to nie jest Twoja wina. Na razie na pewno jest Ci trudno, ale czas leczy rany i wierze, ze bedzie dobrze. Trzymaj sie i nie rezygnuj ze studiow!!! Poradzisz sobie, tylko musi minac troche czasu. Pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet to swinia
Do innych lasisz sie jak pies ! Od kogo jest ten SMS ? Facet to swinia , ja dobrze o tym wiem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do beheha
Ja mam 39 lat i wale , przez cale swoje zycie i dobrze mi jest !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promil
jestem z tobą madziu. podaj namiary na tego pacjenta i tez go pochwale że dobrze robi loda facetowi. trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promil
jak coś to napisz. promil5@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieciekawie
ale mają nauczkę dziewczyny ,które są zbyt szybkie. Trzymaj się madzia , bo wierzę,że miałas czyste intencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżeli naprawde zdarzyło się
to opisujesz madzia, to musiałaś spottykać się z potężnym chamem, zerem, prostakiem, którey perfidnie się kamuflowal... Trudno uwierzyć w coś takiego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba uważać na facetów
nawet tych, w których jest się bardzo zakochanych, po 2 miesiaącach trudno poznać człowieka, można się nabrać i bardzo rozczarować.. ale to co piszesz wydaje się jakieś nierealne, na pewno nie był to chłopak na poziomie tylko jakiś prymitywny dres... istnieją naprawdę godni wszelkiej pogardy faceci, którzy potrafią mamić, kłamać, udawać i rozkochać w sobie dziewczxynę, a po zbliżeniu rzucić, wymigiwać sie od spotkań ...to są zwierzęta, niedorozwinięte emocjonalnie śmiecie, jeżeli facet zbyt szybko sugeruje, nalega na tego typu sprawy, lepiej się wstrzymać i wyjdziew praniu co to za człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basenn
heheh Tyle ze czlowiek to nie zwierze i ma te przewagi iz ma rozum. Kiedy samica czlowieka szybko dopuszcza samca nazywana jest przez inne rozumne istoty latwą ot co. No chyba kazdy sie z tym zgodzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28 latek
Witaj Madziu :) ten facet jak mu tam Paweł na 100% jakiś popierdolony jest sorry za słownictwo Madziu ;) ale jak to mówią czasmi można "wdepnąć w gówno" i chyba ci się takie trafiło, weź więc obetrzyj but i idź dalej Facet ma jeskieś bloki psychiczne albo jest krypto gej staraj sie zapomnieć o tym czubku i nie marnuj czasu na rozpamiętywanie pamiętaj to on ma problemy a nie ty , jak dla mnie jesteś fajną dziewczyną i nie zrobiłaś nic złego, poszłaś za głosem serca i tyle z że trafiłas na czuba to juz nie twoja wina radzę ci zamknij ten topik , głowa do góry i chódź sobie po świecie uśmiechnięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;-) No teraz to mnie Basenn rozbawiłeś - przecież to Ty wyjechałeś pierwszy z tekstem, że \"dla samca pierdolenie jak najwiekszej ilosci samic to rzecz pierwszorzedna i normalna. Tak juz jest w przyrodzie\". A teraz nagle, że różnimy się od zwierząt tym, że mamy rozum. No zgadza się, tylko gdzie tu konsekwencja - kobiety maja się kierować rozumem, a faceci to co? Zakładasz, że takowego nie posiadają???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S. A tak przy okazji - jak byś nazwał faceta, który przy każdej okazji bzyka nową panne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspolczuje i chyba bym do takiego podeszla i obciela jaja!! Juz widzialam taki dokument jak babka odgryzla fiuta gosciowi jak ja zgwalcil i...na szczescie nie mozna go bylo juz przyszyc:) Mial dupek na szczescie... Wiesz, ja swoij pierwszy raz (taki naprawde pierwszy) mialam ze swoim pierwszym chlopakiem z ktorym jestem do tej pory. Stalo sie to po 4 miesiacach bycia razem, ale wczesniej byly inne igraszki itp. ciesze sie ze bylo jak bylo i kocham go nadal a on mnie:) Zobaczysz, znajdziesz takiego ktory cie pokocha naprawde i taka jaka jestes. I moze jak spotkasz nastepnego chlopaka, poznaj dobrze jego grono znajomych (czy nie obraca sie wsrod jakichs kretynow) i odczekaj troche wiecej czasu do wspolnego stosunku. nie wiem w sumie co mam ci poradzic, bo przeciez jak wyczuc czy sie jest oszustem czy z osoba na ktorej nam zalezy? Na pewno po jakims czasie mozna wyczuc, ale nie zaraz na poczatku...Na poczatku, jak to sie ladnie mowi kazdy gra, stara sie pokazac siebie z jak najlepszej strony a pozniej dopiero wychodza jego wady... Pozdrawiam i zycze powodzenia!:) Ps: nie traktuj wszystkich facetow jak tego twojego, bo naprawde wszyscy tacy nie sa. znam takich, ktorym dziewczyna zrobila taki numer jak tobie chlopak:( ehh...sa ludzie i parapety!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WYBACZCIE, ALE DZIWKA TO JEST TEN KRETYN KTORY JEJ TO ZROBIL!! ZAKLADAC SIE Z KUMPLAMI KTORY WIECEJ ZALICZY TO NIC INNEGO JAK DZIWKARSTWO!! PEWNIE TERAZ STOI GDZIES POD LATARNIA I LAPIE STOPA NA SWOJA DUPE, HEHE:P takich cymbalow jak on powinno sie kastrowac i skazywac na roboty w kamieniolomach w ciasnych trampkach i zaciasnym berecie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOKLADNIE Finezjaaaaa !!!!!!!!! Przeciez oni by siedzieli bidoku w chatach i walili swoja opuchnieta lapa konia sliniac sie przed jakas marna imitacja golej dupy na zdjeciu:P Poza tym idioto Basenn prosze zwalac stad na inne forum!! moze jakies gejowskie albo Mlodziezy Wszechpolskiej, he?:) poza tym: wiesz znam sporo chlopakow, jakos nie widze zeby kazdy mial w \"naturze\" zaliczenie jak najwiekszej ilosci samic ( nooo...chyba ze tobie chodzi o zwierzatka to nie wiem, moze jestes zoofilem...?). Moj chlopak mial swoj pierwszy raz ze swoja 1 dziewczyna po kilku miesiacach (tak jak ze mna) i w ZYCIU nie chcialabym miec do czynienia z chlopakiem ktory przelecial polowe miasta!! TO SA DOPIERO KURWISZONY KTORE ZARAZAJA HIVEM I INNYMI DZIADOSTWAMI!! WY SIE NIE UKAZUJECIE Z TYM, BO NIE STOICIE POD LATARNIA, ALE ZA LO LAZICIE JAK MALE CHIENY Z JEZOREM NA WIERZCHU CO BY TU DUPNAC...NO TAKIE TYPOWE MESKIE KURWISZONY, KTORE POWINNO SIE ROZSTRZELAC!! Idz Basenn przelec teraz swojego kota lub psa sasiada i idz lulu bo juz zygac sie chce jak widze takie komenty jak ty piszesz. OSZCZEDZ GOSCIU SRANIA I IDZ DO SPANIA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie nie kazdy
TY MESKA DZIWKO BASENNIE !!! Moge sie zalozyc ze jestes zalosnym prawiczkiem ktory jeszcze nie mial ani jednej dziewczyny, ma syfy na ryju, zapadnieta kurza klate i okulary jak denka od musztrady!! hehe:P palant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo jak sie chce miec pewnosc ze dostaniecie od mezczyzny cos wiecej niz chwilke przyjemnosci - to trzeba najpierw ciachnac sobie umowe na papierze... Najlepszy test to sposob w jaki gosciu zareaguje na tekst \"seks po slubie\" ... :-) Ale Wy chcecie byc oklamywane ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niepuszczająca się
Nie czytałam wszystkich wypowiedzi bo jestem zmęczona i idę spac, ale wiem, że jest kilka, które sugeruja, że pójście z chłopakiem po dwóch miesiącach to puszczanie się - POPIERAM Faceci ( nie wszyscy, więc nie obrażajcie si.e uczciwi panowie) często tylko czekaja na okazje aby wykorzystać młodą dziewczyne, ona im na to pozwala, a później powstaja takie topiki. Moim zdaniem 2 miesiące to stanowczo za mało - w dwa miesiące nie można sie dobrze poznać, rozszyfrować, pokochać. Do seksu trzeba dojrzec, a widzę, że wielu z was chociaż macie po dwadzieścia i więcej lat zachowujecie sie jak szczeniaki, które myslątylko kutasami i pizdami. Otóż... ile jest par, które czekały z tym kilka lat, a potem okazało sie, że nie potrafia wsólnie żyć? Mieli zaufanie do siebie, żyli ze soba w poważnych związkach, a tu nagle okazuje się, że przespali sie i ich drogi się rozeszły. Lepiej poczekać, a autorce topiku, życzę by nie spotkała juz takiego chama, nie puszczał się więcej i nie ufała dwumiesięcznym znajomościom. i nie zrozum mnie Madziu źle - po 3 miesiącach też nie wypada I nie myślcie sobie, że jestem głupia moralizatorska stara krową, bo mam 17 lat - ja po prostu się szanuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydanie pierwsze
Moja obecna zerwała z facetem, tak mówiła :(, i była sama 2 tygodnie potem była ze mną a poszła ze mną do łózka po 2 óch tygodniach. Dodam, że z nim była 2 lata a ze mną jest prawie rok. Jaka Ona jest ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×