Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lolek42

Apel do kochanek i kochanków

Polecane posty

moi drodzy ... wiem, że nastał odpowiedni czas do rypania się z szefem, bądź szefową w samochodach na odludziu, ale bardzo was proszę, byście zwrócili uwagę na to gdzie zatrzymujecie samochód ... :( Przez wasze niedopatrzenie często muszę schodzic z roweru i was niepokoić w aucie ... i po co ? jedźcie gdzieś do hotelu, a nie ustawiajcie się na leśnych dróżkach, bo mi blokujecie przejazd rowerem ... i to jeszcze wczesnym rankiem, bądź wieczorem !!! w południe nie możecie, co ? wtedy jest gorąco i nie jeżdżę rowerkiem ... Dziękuję za wysłuchanie mej prośby ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolek popieram apel
:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zauważcie jeszcze ile tumanów kurzu wzbijacie ... i ja tym muszę oddychać ... a jakby wam ktoś podczas rypanka kurz do samochodu wpuszczał, co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieużytek z ciebie facet...
...pewnie sam nie masz za dużo seksu a innym jeszcze żałujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolek to TY
? pukales nam w te szybe ? ozesz ty ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lav itd
....ciesz się, że zabawiają się w samochodach...............:))) a gdyby robili to na rowerkach...??? :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, że to ja pukałem ... w szybkę oczywiście jeno .... ;) na szczęście ten wasz piesek tak się rozszczekał, że w końcu mnie zauważyliście ... ;) na drugi raz uważajcie, by was ktoś z toz-u nie przyłapał, bo pozwie ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hau hau hau
oj Lolek Lolek.... a pamiętasz jak się od nas przyłączyłeś...? niezły był trójkącik :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ nie przypominam sobie ... natomiast bardzo dziękuję za propozycję i nie chciałbym was urazić, a zwłaszcza waszego ukochanego pieska, ale nie interesują mnie tego rodzaju propozycje i uprzejmie proszę od powstrzymania się od tego typu zachowań... za co będę niezmiernie dźwięczny .... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe :D zieja :P świat dla rowerów! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaDOwa
Uwielbiam kochać się w samochodzie, to takie ekscytujące... no i ten dreszczyk emocji, że może ktoś nas zobaczyć.... Robimy to aktualnie koło lasku na Małym Kacku i jeszcze nas nikt nie przyłapał... Pozdro wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czadowa nikt nie zapukał Wam
w szybę .. natomiast myślę że wiele osób widziało wasze "grzmocenie" w samochodzie ... jesli potrzebujesz widowni aby uprawiać sex to może zaprosicie do domu jakąś miłą parę żeby was mogła podglądać ... przynajmniej nie będziedzie narażać innych "lesnych" ludków na widok waszego seksowania się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałbym wam wszystkim bardzo podziękować :) Dziś nigdzie nie było waszych samochodzików :) Bardzo wam dziękuję, że wysłuchaliscie mojego apelu i zrozumieliście mnie i mój ciężki trud jazdy na rowerze ... naprawdę ciężko jest co chwila schodzić z roweru ... :) Czyli rozumiem, że zawarliśmy układ ... ja nie jeżżę wieczorami na rowerze (przerzuciłem się na bieganie), a wy nie pukacie się nad ranem na ścieżkach rowerowych ... :) jesteście kochani ... :) polubiłem was :) i pomysleć, że juz miałem zamiar porobić wam zdjątka i wrzucić to na jakąś stronkę ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaDOwa
NIKT NIE WIDZIAL NASZEGO GRZMOCENIA, BO BYŁO JUŻ CIEMNO I PRAWIE W LESIE... cHOCIAŻ SZKODA.... pARY NIE ZAPROSZE, BO TO ZBYT WSTYDLIWE. jA WOLĘ JAK KTOŚ MNIE PODGLĄDA Z UKRYCIA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podaj namiary na dziś, a ręcze ci, że połowa luda będzie cię dziś podglądało ... ;) no nie wstyd się ... ;) a zdjątka to gdzie przesłać ? rodzinie, czy do pracy ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś chciałbym bardzo podziękować kochankom z tego fioletowego tyko, które stało na poboczu ... nie zawadzało nikomu, a wy bardzo ładnie skryliście sie głęboko w lesie ... chwała wam za to ... ;) ale następnym razem trochę uważajcie, bo wasz gorący seks może spowodować pożar całego lasu, więc tak od czasu do czasu szklaneczka zimnej wody .... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Lolka 42: Wolnosc Tomku..znasz takie powiedzenie...........moze Ty jestes rocznik nie ten??? Zazdrosicisz ludziom...?? Zmien sowbie trase lub rower.............na szosowy....!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy, że dla ciebie pobocze lasu to dom ? znaczy, że jesteś człowiek z lasu ? chyba masz za dużo siana w głowie, bo ci butami wychodzi ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty świętoszek
pilnuj lepiej swoich gaci na dupie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty świętoszek
a może ty po lesie rowerem jeździsz i swojej żony w samochodzie szukasz? bo coś za gorliwy jesteś na tych leśnych ścieżkach i zagłądasz to każdego samochodu napotkanego ;) a może z ciebie zwykły podglądacz jest i tyle!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaDOwa
A ja lubię lolka, nie dokuczajcie jemu. Normalny facet - sportowiec, który napotyka kochających się w autach. Normalka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslicielka
Ja tam nie mam nic przeciwko. Jesli ktoś lubi jak mu sie kieownica lub trawa w tyłek wbija to jego wybór... a z roweru wcale nie trzeba schodzić mozna taka parke spokojnie ominąc... a dzięki takim ludziom świat nie jest banalny i szary, a lato jest krótkie wiec musza korzystać ile sie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moi znajomi
właśnie pojechali do lasu urozmaicić sobie życie bo w domu dzieci nie dawały, i żonka już już prawie dochodziła... a tu nagle jakiś zakapiorny ryj zagląda przez okno i świeci latarką!!! mało się nie poszczepiali albo zawału jakiegoś nie dostali. serio., uciekali szybciuteńko. ! jak nam to opowiadali to była polewka ale nie chciałbym być na ich miejscu. chyba bym się zesrał ze strachu! no i myślę,że oni to chyba trafili na tego lolka42 hihihihi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tego wynika
że Lolek straszy wszystkie pary w lesie :) Ma facet hobby niech go gęś kopnie w ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ;) koniec ze straszeniem ;) od jutra zamiast pompki biore flintę ze sobą ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko uważaj
i nie postrzel sobie pewnej części ciała ~!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×