Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lolek42

Apel do kochanek i kochanków

Polecane posty

Lolek oddam cię w dobre ręce ... Czadowa jesteś zainteresowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaDOwa
Rybka 35 - rozumiem, że masz kuratelę nad naszym biednym Lolkiem... Tak jestem nim bardzo zainteresowana, wiesz on mi poprostu imponuje, te wycieczki rowerowe... te sexiki w krzakach... 100% mężczyzny. Pozwól mu na wyprawę nad morze... oki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaDOwa
Rybka 35 - rozumiem, że masz kuratelę nad naszym biednym Lolkiem... Tak jestem nim bardzo zainteresowana, wiesz on mi poprostu imponuje, te wycieczki rowerowe... te sexiki w krzakach... 100% mężczyzny. Pozwól mu na wyprawę nad morze... oki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czadowa... 100% mężczyźni zajmują się kobietami z klasą ... takimi jak np. rybka :) na sex albo na krzaki znajdą się chętni, nie martw się ... wystarczy, że postoisz trochę przed, a nie za budką z piwem, co wcale nie oznacza, że jesteś niezabudką ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pamietasaz lolek
jak zatrzymałeś się zajrzałeś do samochodu, stąd wiezał;eś co robimy, bo mamy przyciemnione szyby w samochodzie i zacząłeś ocierać się o ramę swojego roweru, a potem tryskałeś na lewko i prawo stray głupi perwersie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A Bolek co jechał po bułki
w siatkowym podkoszulku pomógł mu od tyłu wbijając rączkę od kierownicy w odpowiednie miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I wszyscy byli szczęliwi
Łącznie z Lolkiem, co na starą, brzydką żonę nie mógł patrzec, a jeszcze impotentem stał się od nie dawna i tak bardzo przeszkadzało mu, że ktoś zrobił to w samochodzie, ze musiał stworzyć o tym topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A inne stare kwoki też 42 lub
50 zleiały się do lolka jak osy do dżemu, bo stary wspomniał o seksie w samochodzie i już jest powód, żeby można było poflirtować z równolatkiem..Ach Ci dziesiejsi niewykształceni, znudzeni po srednim wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolek lolek stary kon z ciebi
e a zupełnie jak dziecko się zachowujesz i na forum jak nmastolatek przesiadujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż jeśli Lolek jest impotentem to jak mógł tryskać na prawo i lewo ????? tego nie moge zrozumieć. Powiadasz że jestem stara i brzydka i nie może na mnie patrzeć. A co mieszkasz na naszej wycieraczce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaDOwa
do Lolka - czy wiesz że mnie obraziles stary kutafonie, nie lubie ciebie to juz za malo powiedziane, ty oblesny branzlowiczu, stary jestes a niewyrzyty, oj cieniutko...Prosze nie wzywać mnie na tym topiku. Zakonczylam dyskusję, i sp....aj Lolku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wyszło szydło z worka, że i gadżeciara i do tego bardzo wulgarna. A chciała uchodzić za taką bardzo dowcipną i taką wyluzowaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaDOwa
Nie chciaslam uchodzic, tylko taka jestem. aAle jak ktos mnie zdenerwuje to nie licze sie ze slowami, na zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaDOwa
i c-huj twojego zbereźnika lolka, co przesiaduje na necie tobie w pipe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no śmieszna gadżeciara, nie ? ;) zostałaś czadowa dokładnie tak potraktowana, jak się zachowałaś ... czemu więc się denerwujesz ? obleśne były twoje teksty na temat jak się niby podniecasz ... na przyszłość radzę nie wrzucać takie teksty, bo przez każdego faceta będziesz tak traktowana ... ;) Powodzenia ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ostatnio jeżdżę sobie spokojnie i nie widzę już kochanek i kochanków w samochodach ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyscioszek
a fe ,co za prostactwo ,tak brudzic samochod,a moze to jest produkcja malych samochodzikow.Lolek wytycz sobie nowa sciezke bo cos zlapiesz.to ci nowobogatcy dorobkiewicze ,szkoda im na zabawke w hoteliku a bawic sie chca.Wystraszycie ptaszyny i inne rogate.Jak juz to jak Telimena.na mrowiski,na mrowisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym brudzeniem to prawda ;) ale jak kto ma odkurzacz samochodowy, to prędko odkurzy tylne siedzenie z włosów łonowych ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednak ślady
spermy pozostają i świecą w ultrafiolecie 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znaczy sie
trza tryskac w leo i prawo, a nie do srodka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej tryskać
do cipki 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tego pana, co to kilka dni temu zatrzymał się samochodem dostawczym z pieczywem koło mojej trasy i cięzko harował w budzie .. ;) Z tej mąki chleba nie będzie panie piekarz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiądz Bolek z ptw
1 Juda, niewolnik Jezusa Chrystusa, a brat Jakuba, do powołanych, którzy są umiłowani w związku z Bogiem, Ojcem, i zachowani dla Jezusa Chrystusa: 2 Miłosierdzie i pokój, i miłość niech się wam pomnożą. 3 Umiłowani, chociaż dokładałem wszelkich starań, aby do was pisać o wybawieniu, którego się wspólnie trzymamy, uznałem za konieczne napisać do was, żeby was usilnie zachęcić do podjęcia ciężkiej walki o wiarę, raz na zawsze przekazaną świętym. 4 Czynię to dlatego, że wśliznęli się pewni ludzie, którzy dawno temu zostali przez Pisma wyznaczeni na ten sąd, ludzie bezbożni, obracający niezasłużoną życzliwość naszego Boga w usprawiedliwienie rozpasania oraz sprzeniewierzający się naszemu jedynemu Właścicielowi i Panu, Jezusowi Chrystusowi. j 5 Pragnę wam przypomnieć — mimo iż wszystko raz na zawsze wiecie — że Jehowa, chociaż wybawił lud z ziemi egipskiej, potem zgładził tych, którzy nie okazali wiary. 6 Aniołów zaś, którzy nie zachowali swego pierwotnego stanowiska, lecz opuścili swe właściwe miejsce mieszkania, zatrzymał wiekuistymi więzami w gęstej ciemności na sąd wielkiego dnia. 7 Tak też Sodoma i Gomora oraz miasta wokół nich, gdy już w ten sam sposób jak tamci bez umiaru pogrążyły się w rozpuście i poszły za ciałem ku pożyciu sprzecznemu z naturą, stanowią dany nam ostrzegawczy przykład przez to, że ponoszą sądową karę ognia wiecznego. 8 Podobnie jednak i ci ludzie, rojący sny, kalają ciało i lekceważą zwierzchnictwo oraz mówią obelżywie o chwalebnych. 9 Kiedy zaś archanioł Michał miał zatarg z Diabłem i toczył spór co do ciała Mojżesza, nie śmiał go osądzić obelżywymi wyrazami, lecz rzekł: „Niech cię zgromi Jehowa”. 10 Jednakże ci ludzie mówią obelżywie o wszystkim, czego w rzeczywistości nie znają; lecz we wszystkim, co pojmują zgodnie z naturą jak bezrozumne zwierzęta, w tym dalej psują samych siebie. 11 Biada im, ponieważ poszli ścieżką Kaina i dla zapłaty puścili się błędną drogą Balaama, i poginęli w buntowniczej mowie Koracha! 12 To skały ukryte pod wodą, gdy z wami biesiadują na waszych ucztach miłości, pasterze, którzy bez bojaźni pasą samych siebie; bezwodne obłoki unoszone przez wiatry tu i tam; drzewa późną jesienią, lecz bez owoców, po dwakroć obumarłe, wykorzenione; 13 dzikie fale morskie, które pienią się tym, co im samym przynosi wstyd; gwiazdy bez ustalonego toru, dla których na wieki zachowana jest czerń ciemności. 14 O nich też prorokował siódmy w linii od Adama, Henoch, gdy powiedział: „Oto przyszedł Jehowa ze swymi świętymi miriadami, 15 aby nad wszystkimi dokonać sądu i aby wszystkim bezbożnym udowodnić winę w związku ze wszystkimi ich bezbożnymi uczynkami, które bezbożnie popełnili, oraz w związku ze wszystkimi szokującymi rzeczami, które mówili przeciwko niemu bezbożni grzesznicy”. 16 Są to szemracze, ludzie, którzy się skarżą na swój los w życiu, postępujący według swoich pragnień, a ich usta mówią nadęte słowa, oni zaś dla własnej korzyści podziwiają osobistości. 17 Wy zaś, umiłowani, przypomnijcie sobie wypowiedzi, które poprzednio wyrzekli apostołowie naszego pana, Jezusa Chrystusa, 18 że do was mawiali: „W czasie ostatnim będą szydercy, postępujący według własnych pragnień tego, co bezbożne”. 19 Są to ci, którzy wywołują podziały, ludzie zezwięrzęciali, nie mający usposobienia duchowego. 20 Ale wy, umiłowani, budując się na swej najświętszej wierze i modląc się w duchu świętym, 21 trwajcie w miłości Bożej, oczekując miłosierdzia naszego pana, Jezusa Chrystusa, ku życiu wiecznemu. 22 Wciąż też okazujcie miłosierdzie tym, którzy mają wątpliwości; 23 wybawiajcie ich, wyrywając z ognia. Drugim zaś okazujcie miłosierdzie, czyniąc to z bojaźnią i nienawidząc nawet spodniej szaty zbrukanej przez ciało. 24 A temu, który jest w stanie was ustrzec od upadku i stawić jako nieskalanych wobec swej chwały z wielką radością, 25 jedynemu Bogu, naszemu Wybawcy, przez Jezusa Chrystusa, naszego Pana, niech będzie chwała, majestat, potęga i władza od całej minionej wieczności i teraz, i na całą wieczność. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bolek tobie sie chyba wypowiedzi pomyliły .... dzisiejsze kazanie miało być na temat rozwiązłości i niomoralnego prowadzenia się niektórych mężczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiądz Bolek z ptw
Chrześcijanin nie może nadużywać alkoholu (może nie pić wcale lub pić w ilościach, które nie powodują utraty świadomości) Chrześcijanin nie może brać narkotyków ani innych środków, które będą mu służyły do utraty świadomości w rozwiązłych celach (zakaz ten oczywiście nie dotyczy chorych np. na raka, którym podaje się narkotyki w celach leczniczych). Pismo daje nam ogólne wskazówki, na ich podstawie mamy wyciągać wnioski, co do spraw, o których nie mówi wprost. Komputer, telewizor itp. mogą stać się nałogami i naszą ucieczką od rzeczywistości, od problemów naszego życia. Na podstawie Ef 5,16.18a mamy ograniczać korzystanie z tych dobrodziejstw, podobnie jak z wina. Czas wolny spędzać nie na imprezach alkoholowych, ale raczej na spotkaniach modlitewnych i nie tylko przed telewizorem, ale lepiej na studiowaniu Słowa Bożego i szukaniu woli Pana. W spotkaniach modlitewnych brać aktywny udział poprzez wspólne śpiewanie, wysławianie Pana w sercach, dziękowanie Panu za wszystko. Badać, co jest miłe Panu, odrzucić grzech, naśladować Boga, postępować zgodnie z Jego wolą we wzajemnej miłości, dbać o chrześcijańskie relacje w domach, modlić się w Duchu, czytać Słowo i sprawdzać siebie - jaki owoc przynoszę, czy nie zasmucam Ducha Świętego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj z rana mogliście robić co wam się zywnie podobało ..;) nie byłem na rowerku ;) ale w ten weekend zmiana turnusów, więc przypuszczam, że w ten poniedziałek znów obrodzi w samochody pełne kochanków ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiądz Bolek z ptw
(1) Objawienie Jezusa Chrystusa, które dał Mu Bóg, aby ukazać swym sługom, co musi stać się niebawem, a On wysławszy swojego anioła oznajmił przez niego za pomocą znaków słudze swojemu Janowi. (2) Ten poświadcza, że słowem Bożym i świadectwem Jezusa Chrystusa jest wszystko, co widział. (3) Błogosławiony, który odczytuje, i którzy słuchają słów Proroctwa, a strzegą tego, co w nim napisane, bo chwila jest bliska. (4) Jan do siedmiu Kościołów, które są w Azji: Łaska wam i pokój od Tego, Który jest, i Który był i Który przychodzi, i od Siedmiu Duchów, które są przed Jego tronem, (5) i od Jezusa Chrystusa, Świadka Wiernego, Pierworodnego umarłych i Władcy królów ziemi. Temu, który nas miłuje i który przez swą krew uwolnił nas od naszych grzechów, (6) i uczynił nas królestwem - kapłanami Bogu i Ojcu swojemu, Jemu chwała i moc na wieki wieków! Amen. (7) Oto nadchodzi z obłokami, i ujrzy Go wszelkie oko i wszyscy, którzy Go przebili. I będą Go opłakiwać wszystkie pokolenia ziemi. Tak: Amen. (8) Jam jest Alfa i Omega, mówi Pan Bóg, Który jest, Który był i Który przychodzi, Wszechmogący. (9) Ja, Jan, wasz brat i współuczestnik w ucisku i królestwie, i wytrwałości w Jezusie, byłem na wyspie, zwanej Patmos, z powodu słowa Bożego i świadectwa Jezusa. (10) Doznałem zachwycenia w dzień Pański i posłyszałem za sobą potężny głos jak gdyby trąby (11) mówiącej: Co widzisz, napisz w księdze i poślij siedmiu Kościołom: do Efezu, Smyrny, Pergamu, Tiatyry, Sardów, Filadelfii i Laodycei. (12) I obróciłem się, aby widzieć, co za głos do mnie mówił; a obróciwszy się ujrzałem siedem złotych świeczników, (13) i pośród świeczników kogoś podobnego do Syna Człowieczego, obleczonego [w szatę] do stóp i przepasanego na piersiach złotym pasem. (14) Głowa Jego i włosy - białe jak biała wełna, jak śnieg, a oczy Jego jak płomień ognia. (15) Stopy Jego podobne do drogocennego metalu, jak gdyby w piecu rozżarzonego, a głos Jego jak głos wielu wód. (16) W prawej swej ręce miał siedem gwiazd i z Jego ust wychodził miecz obosieczny, ostry. A Jego wygląd - jak słońce, kiedy jaśnieje w swej mocy. (17) Kiedym Go ujrzał, do stóp Jego upadłem jak martwy, a On położył na mnie prawą rękę, mówiąc: Przestań się lękać! Jam jest Pierwszy i Ostatni (18) i żyjący. Byłem umarły, a oto jestem żyjący na wieki wieków i mam klucze śmierci i Otchłani. (19) Napisz więc to, co widziałeś, i to, co jest, i to, co potem musi się stać. (20) Co do tajemnicy siedmiu gwiazd, które ujrzałeś w mojej prawej ręce, i co do siedmiu złotych świeczników: siedem gwiazd - to są Aniołowie siedmiu Kościołów, a siedem świeczników - to jest siedem Kościołów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te oszołom - Bolek .... zejdź z tego topiku .... jesteś tu nieproszonym gościem ... załóż swój topik i tam katuj ludzi swoimi wypocinami ... jehowym dziękujemy i nie zapraszamy ponownie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×