Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lolek42

Apel do kochanek i kochanków

Polecane posty

Gość ksiądz Bolek z ptw
(1) Paulus et Silvanus et Timotheus ecclesiae Thessalonicensium in Deo Patre nostro et Domino Iesu Christo (2) gratia vobis et pax a Deo Patre nostro et Domino Iesu Christo (3) gratias agere debemus Deo semper pro vobis fratres ita ut dignum est quoniam supercrescit fides vestra et abundat caritas uniuscuiusque omnium vestrum in invicem (4) ita ut et nos ipsi in vobis gloriemur in ecclesiis Dei pro patientia vestra et fide in omnibus persecutionibus vestris et tribulationibus quas sustinetis (5) in exemplum iusti iudicii Dei ut digni habeamini regno Dei pro quo et patimini (6) si tamen iustum est apud Deum retribuere tribulationem his qui vos tribulant (7) et vobis qui tribulamini requiem nobiscum in revelatione Domini Iesu de caelo cum angelis virtutis eius (8) in flamma ignis dantis vindictam his qui non noverunt Deum et qui non oboediunt evangelio Domini nostri Iesu (9) qui poenas dabunt in interitu aeternas a facie Domini et a gloria virtutis eius (10) cum venerit glorificari in sanctis suis et admirabilis fieri in omnibus qui crediderunt quia creditum est testimonium nostrum super vos in die illo (11) in quo etiam oramus semper pro vobis ut dignetur vos vocatione sua Deus et impleat omnem voluntatem bonitatis et opus fidei in virtute (12) ut clarificetur nomen Domini nostri Iesu Christi in vobis et vos in illo secundum gratiam Dei nostri et Domini Iesu Christi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co teraz ? zostały nam tylko powyrywane drzewa oraz konary i gałęzie na ścieżce .. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie ... zbliża sie koniec wakacji, a wy co ? nie wykorzystujecie ostatniej szansy ? ostatnich dni bez małżonka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doda Elektroda
Ja myślę Lolek, że jesteś zdrowo jebnięty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy mozesz trochę zmienić sposób swojego myslenia i ponowić próbę myślenia ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doda Elektroda
Jeszcze bardziej jebnięty niż myślałam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twój sposób myślenia trochę odbiega od standardów, aczkolwiek na pewno jest fazi i jazzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dupcia
POPIERAM DODĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!SPADAJ LOLEK DALEJ PODGLĄDAĆ, A POTEM PEWNIE JEDZIESZ TYM SWOIM ZAJEBANYM ROWERKIEM I KONIA WALISZ PO DRODZE...BO KOBIETY TO PEWNIE NIE MASZ...POTEM NA DRODZE SIĘ SPUSZCZASZ I AUTA WPADAJĄ W POŚLIZG....BUAHAHAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dupcia
ZATKAŁO LOLECZKA????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dupcia ... chyba zniemiłaś ostatnio nick ... pamietam cię pod troszke innym .. ale i wtedy byłaś bardzo wulgarna .. niestety kultury ci brak nie zależnie jakiego nicka używasz ... zawsze zostaniesz zwykłą gadżeciarą bez podstawowych zasad dobrego wychowania ... pewnie miałaś ciężkie dzieciństwo .. to smutne jednak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawy sposób pytania o dostępność ;) nie ... nie jestem wolny ... jestem zajęty i szczęśliwy i uprzejmie proszę o niewyładowywanie swojej złości na mojej skromnej osobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dupcia
Aleś ty pojebana! Tak jak Lolek..............Siebie warci nie? Kto mnie popiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka lolka
jak widac nikt ! Lolek jest super!! Loleczku.....dla Ciebie 👄 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KWIAT
Dupcia upadla w dziecinstwie na glowe i tak mu zostalo !!!! Biedactwo !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powót czadowej ? pisałem już, że jestem zajęty :):):):) i po co te podchody babciu ? no po co ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dupcia
POPIERAM DODĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!SPADAJ LOLEK DALEJ PODGLĄDAĆ, A POTEM PEWNIE JEDZIESZ TYM SWOIM ZAJEBANYM ROWERKIEM I KONIA WALISZ PO DRODZE...BO KOBIETY TO PEWNIE NIE MASZ...POTEM NA DRODZE SIĘ SPUSZCZASZ I AUTA WPADAJĄ W POŚLIZG....BUAHAHAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KWIAT
lolek 42 pijesz do mnie ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolek tam gdzie wykle w piątek o godzinie 19:37!!!!!a wino już kupiłeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli myślisz o tych francuskich co ja to wszystko zapowiada się fantastycznie :) A do tego wieczorem koncert JMJ :) ... poprostu bardzo miły wieczór się zapowiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaa.... TE francuskie ???? :):):):) ależ oczywiście, że jak najbardziej ....... :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×