Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lolek42

Apel do kochanek i kochanków

Polecane posty

Gość bo będziesz uziemniony
przez pewien czas i nici z podgłądania ;) hahahahahahahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to teraz
będziesz jeździł na rowerku z Eweliną F. ??????????? no, no ;) tylko czy ona o tym wie :) hahahahahahahahahahahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaDOwa
dO LOLKA - MARZĘ ŻEBYS NATKNĄŁ SIE NA MNIE... WIESZ... TERAZ JAK TO ROBIE W AUCIE TO ZAWSZE MYŚLĘ O TOBIE I TEN DRESZCZYK EMOCJI I NIEPEWNOŚCI BARDZO MNIE PODNIECA, MAM WIELOKROTNY ORGAZM I JEST SOOOPER. z UTĘSKNIENIEM CZEKAM NA TWOJE LEKKIE ZAPUKANIE W SZYBKĘ SAMOCHODU... HMMMMM...... jAK DŁUGO KARZESZ MI CZEKAĆ LOLKU??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinę f. nakleiłem sobie na siodełku ;) czadowa .... masz baniak wody ? uschniesz biedaczko w tym samochodzie zanim ktoś ci zapuka w szybkę ;) no chyba, że dzielnicowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaDOwa
Lolek, a może to Ty jesteś dzielnicowym :) Jeszcze bardziej mnie podnieciłeś.... Teraz jak to zrobie pod laskiem to poprostu eksploduję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jak idę na rowerek to ma wziąć również ze sobą szmatkę ? ;) a przystojny ten lasek chociaż ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czadowa może dać ci namiary na Lolka? oraz rozkład jego dziennych zajęć ...;) bo z nocnymi to już u mnie trochę słabiej ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kierowca fioletowego tico
Lolek, ja w tych gęstych krzakach kupe robiłem! O żesz, kurde, podglądaczu jeden zboczony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faktycznie ... przecież obok stała stara szambiarka ... ;) nie zauważyłem ;) chłopie, ale żeś miał sr... nie .... ale przynajmniej po tym mogłeś zapewne swobodnie zmieniac biegi, nie ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolek - powiedz, gdzie jedziesz nastepnym razem to może i ja tam pojadę . I może razem spróbujemy na tych rowerach !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadac na rowerze sie nie da ... :( juz probowalem :) zreszta po to wlasnie sie czlek przesiada do samochodu ... wiec lolek42 nie zagladaj do tych samochodow ... ;) jak juz tak cwaniakowac to najwyzej sie do nich dolaczyc ... :) ja z laska ... szukamy kogos do dolaczenia sie :) - ale z nas marzyciele :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz czadowa ... chyba masz rację ... bo jak się zbyt mocno nadymasz, to faktycznie możesz eksplodować, więc ściereczka się przyda, co by powycierać cię z okolicznych drzew i konarów ... ;) DIARRA ... za 10 minut będę za rogiem ... przygotuj się ;) zyzio ... tyle wokół psów bezpańskich ... zlituj się nad biednymi zwierzątkami ... i ty możesz być przyjacielem zwierząt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do serca przytul psa ... weź na kolana kota .... patrz widzisz zobacz pchła ... daj spokój pchła to też istota ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbereźna
Fajny jesteś Lolek, choć nie jeżdże rowerem bawią mnie Twoje teksty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta_
lolek42 ---> ciekawy temat, nareszcie cos innego na tym forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no chatowa gdzie
jesteś? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja, moi drodzy, trzymiem rękę na pulsie i dzisiaj znów brak rozbrykanych aut ;) wiecie ... zaczynam powoli żałować, że tak was odgoniłem od samochodowego seksu ...:( nie mam z kogo się śmiać :( no i jestem zdziwiony wielce, że tak bardzo się wystraszyliście ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już dobrze .... wiem który to lasek i która do ścieżka leśna... w sobotę rano będę na ciebie czekała ... może być nawet srebrny szerszeń, tylko proszę napraw te skrzypienia ;) bo inaczej nie dam sie namówić na ekscesy na tylnej kanapie !!!!!!!!!!!!!!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może zamienisz sie rolą .. Ty będziesz uprawiał sex w smochodzie a ktos inny będzie podpatrywał udajac ze nie moze przejechać rowerkiem... wtedy będziesz miał spojrzenie z tej drugiej strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaDOwa
A ja sie Lolka nie boję, wcale nic a nic. Lolek jest soooper gość, ze szmatka chodzi i podciera mnie jak mam zbyt mokro... hmmmm..... Lolek jest the best.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaDOwa
Lolku, gdzie się podziałeś???? Jestem cała podniecona, i trzeba mi... no wiesz....A może szmatka sie suszy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do czadowej - na Lolka czekaj około 7 rano w lesie za mostkiem. Teraz to on w pracy, a nie na rowerku. Natomiast w niedzielę to na rowerku jeździ koło 20 ... więc masz wybór pory na spotkanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czadowa uwazaj bo sie chłopak wystraszy i wogóle przestanie jeździć na rowerku a wtedy mu brzuszek urosnie ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czadowa ... każdy ma jakieś marzenia ;) rybka ... nie denuncjuj mnie :):):):) myslicielka ... a po co ? mam się wstydzic siebie do końca życia ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaDOwa
Lolku, czy ty marzysz o mnie, kochanie???? Czuję, że tak.... O jak mi milo, kochanie. Napisz skąd jesteś/// Ja z Gdyni, pa, narka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myslicielk
Lolek... co Ty myslisz że jest az ak źle... napewno dałbys rade .. :-) znasz powiedzenie.. korzystaj bo nie znasz dnia ani godziny ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czadowa ja ci już nie mogę więcej powiedzieć o Lolku bo dostałam szlaban ma info ;( ... musisz się więcej postarać ... i użyć całego swojego czaru .... jak dobrze pójdzie to obmyśli plan wycieczki rowerowej nad morze :) życzę ci powodzenia i dobrego polowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka nie będzie wycieczki rowerowej ... bo znasz powiedzenie... krowa która dużo buczy mało mleka daje..:) a Lolek za duze strachajłoi wstydniś ...;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×