Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Gość Betty_1
Za 3 dni bedzie juz dwa tygodnie na DC no i jestem lekko zawiedziona. Myslam ze wiecej schudne. Do tej pory schudlam tylko 3 kg i od kilku dni waga ani nie drgie. Nawet ktoregos tu dnia bylo0,5 kg wiecej niz poprzedniego! Poniewaz nie mam duzo do zrzucenia moja konsultantka poradzila mi 2 tygodni DC scislej a potem stopnoiwe wychodzenie. Moje obwody nawet nie drgnely. Jakas chyba jestem inna od was wszytkich ktore chudniecie po 20 kg w 3 tygodnie! Poniewaz nie widze efektow mam juz dosc diety. Troche zaluje ze sie dalam w to wciagnac. Katuje sie juz prawie 2 tygodnie z marnymi rezultatami. Cale szczecie ze juz zblizam sie do konca scislej, ladnie ja wykoncze i wiecej nie dam sie nabrac na diety cud. Mam jednak cicha nadzieje ze przy wyjsciu z DC troche schudne. O czym nie omieszkam was o tym poinfromowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maba mam pytanie, zjadłam dzisiaj wyjątkowo późno obiad o 16.30 i zastanawiam się teraz co z kolacją, bo mam możliwość zjeść ją teraz do godziny 19, albo dopiero po 23, czy może dzisiaj całkowicie zrezygnować z 3 dania? Tylko martwię się, że jutro będe niesamowicie głodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to jest roznica a propos godzin zjedzonych posilkow...bo ja czasem jem dwa na raz a potem nic.....maba, jest roznica..???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ważne jest , żeby zjeść trzy posiłki dziennie. Godziny nie mają znaczenia. Trzeba tylko tak to ustawić czasowo, żeby nie doprowadzać do wilczego głodu. Jeżeli zjadasz 2 na raz to co Ci zostanie gdy dopadnie Cię głód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj ostatni dzień mojej ścisłej, nie było strasznie! 🌻 Jutro wchodzę na mieszaną i tu zaczyna się problem, ponieważ teraz to ja muszę decydować co zjećś, a to jest dużo trudniejsze niż przygotowywanie sobie koktajli i zupek. 🌻 Czy mogę jutro na obiadek pozwolić sobie na brokuły z serkiem wiejskim, mam na to niesamowitą ochotę? Czy lepiej by było zrezygnować z tego serka... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tchnienie wiosny Serek musi być chudy i w niewielkiej ilości. Ten posilek nie może mieć więcej niż 400cal. Nie może mieć też mniej cal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie z glodem daje rade, czwarty dzien zaczynam i musze powiedziec ze nie jest az tak zle, naprawde wsio jest dobrze, tylko nie wiem dlaczego nie moge pic kawy z mlekiem, to moja jedyna dezercja w takim razie......innej kawy nie moge pic, wiec tutaj nie ma innych alternatyw...pozdrawiam..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatita Kawę można zabielać niewielką ilością napoju waniliowego. Mleko może zmniejszać ketozę, dlatego należy go unikać. W niewielkich ilościach mleko 0% nie powinno zaszkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maba, mam kolejne pytani- problem, mam problem z wypróżnianiem, piłam regulvitę i nic, biore błonnik też nic, ale dzisiaj kupiłam sobie olejek rycynowy na rzęsy i wyczytałam na nim, że jest to środek przeczyszczający, myślisz,że mogę tego spróbować, czy lepiej byłoby sięgnąć po figurę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, chyba nie bede wariowac, jezeli jeszcze do tego wszystkiego mialabym nie pic dobrej kawy to bym chyba sie przekrecila, poza tym jezeli ta ketoza bedzie przebiegala wolniej, nic mnie to nie obejdzie.....chyba najwazniejsze tutaj jest to aby wytrweac, jedzac takie kalorie codziennie mimochodem sie chudnie a czy ketoza bedzie szybka czy nie..no dobrze moze to i ma znaczenie ale sadze ze nawet z ta kawa chyba schudne..zreszta juz widze troszke mniej wszedzie wiec jest na luzie...jeszcze jedno..wiem ze nalezy jesc tylko trzy posilki itp..ale co z owocami , warzywami, czy to mam juz obrac jako mieszana diete jak pozwole sobie na jedno jablko dziennie...?........pozdrawiam:))))) p.s. aga...mam 4 kg mniej......:))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tchnienie wiosny Raczej figurę lub inne ziołowe. Rycyna może przewlec Cię na lewą stronę :) Agatita Zadnych owoców! Jarzyny tylko na mieszanej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsio idzie ladnie ale mam jeden problem...zaczynam byc chora...nie wiem czy to przez wiosne ktora tutaj idzie wielkimi krokami czy wlasnie efekt tego ze z kilogramow owocow i jarzyn dziennie nie jem nic a nic..........gardlo mi wysiadlo, czy moge brac tabletki takie do ssania bo jak nie to chyba musze zrezygnowac z tej diety..a szkoda by bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatita Przy braniu lekarstw trzeba przejść na dietę mieszaną. Przy antybiotykach należy przerwać dietę Cambr. i przejść na 1000 cal. Sądzę, że tabletki do ssania nie powinny zaszkodzić. Życzę zdrowia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tchnienie wiosny Posiłek musi składać się z części białkowej - mięso 100g i jarzyn w sumie 400 cal. Przeczytaj proszę moją wypowiedż z dnia 30.03. 04. To jest bardzo ważne, żeby nie zjeść za mało lub za dużo. Smacznego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy nasze forum jeszcze żyje? Idzie mi całkiem dobrze na mieszanej, chociaż na ścisłej było dużo wygodniej. Jutro spotkanie z wagą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm...ja mam ciagle walke......ale ta dieta tutaj u mnie jest chyba inna...wlasnie wyczytalam ze powinnam pic cambidge przed kazdym posilkeim....normalnym posilkie, znaczy dietetycznym...teraz to juz nie wiem...w sobote byl moj tydzien, po 5 dniach musialam przejsc na mieszana bo sie rozchorowalam, po tygodniu stracilam 4.5 kg....ciesze sie..ale teraz juz nie wiem co robic, bo wy mowicie cos innego tutaj mowia cos innego......hmm.......chyba zostane na mieszanej...aha i tutaj sie nawet zaleca picie dietetycznej bo poprawia to metabolizm aczkolwiek nie nalezy cola zastepowac wody..pozdryy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maba chciałabym zakupić u Ciebie DC na 3 tygodnie. jak byśmy się mogły umówić? Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie walczace z kilogramami. :) Ja zamierzam jutro zaczac diete Cambridge. Mam tylko kilka pytan - Maba, prosze, odpowiedz: 1. Czy moge zuc wszystkie gumy do zucia bez cukru, czy tylko te mietowe? 2. Czy moge pic herbate Rooibos? 3. Czy moge wspomagac sie Plussszem Activem (studiuje i teraz mam sporo nauki przed sesja)? Mam nadzieje, ze wytrwam. :) Kiedys juz stosowalam diete Cambridge, ale nie 3 tygodnie, tylko niecale dwa, bo dluzej nie wytrzymalam. Teraz chce stracic ok. 10 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem lżejsza o 7,5 kg! 🌻 Bardzo się z tego powodu cieszę! 🌻 Maba, mam do Ciebie kolejne pytanie;), jak długo mam pozostać na 2xDC 1xzwykły posiłek, bo dzisiaj mija tydzień? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni - możesz. Juz włączyłam komunikator, lub zadzwoń. Nie pamiętam jaki kontakt do mnie podawałam . Sanna 1. gumę bez cukru można.Jeśli chodzi o smak, to poobserwuj czy po owocowych nie chce Ci się jeść. 2. Herbatę bez cukru. 3. Plusss Active - nie. To są witaminy, a w diecie jest tyle witamin ile trzeba. Mózg potrzebuje białka więc radziłabym dodatkowo zjeść dziennie 50 - 100 g.białka tzn. mięso drobiowe lub ryba - gotowane, wędlina drobiowa lub ser biały chudy. Tchnienie wiosny - jeżeli chcesz wrócić do ścisłej to musisz być na mieszanej min. 2, 3 tyg. Jeżeli na mieszanej dobrze chudniesz i czujesz się lepiej niż na ścisłej to możesz być na mieszanej do końca odchudzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obsesyjna
Hej dziewczyny! Jestem na tym topiku nowa, choć temat odchudzania jest mi dobrze znany. Przed świętami stosowałam dietkę Norweską, nawet sprawnie chudłam, ale cóż przyszły święta i wszystkie starania poszły na marne:( Teraz jestem 8 dni na Cambridge i powiem szczerze, że mam już serdecznie dość. Może wiecie ile mniej więcej się chudnie jeśli przejdę na mieszaną, bo nie mogę już wyrobić bez choćby jednego ludzkiego posiłku. Na ścisłej przez tydzień schudłam tylko 2 kilo i to mnie też trochę podłamało, bo tyle wyrzeczeń i takie marne efekty :( I jeszcze pytanie, czy tym tradycyjnym posiłkiem musi być mięso lub ryba i warzywa, czy np. też jajka? W końcu to też białko..... Doradźcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maba przepraszam dopiero weszlam na net. jesli masz gg to moj nr jest 1338926. tel. do Ciebie nie mam:-( Albo podaj maila to napisze :-) Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni Od rana próbuję wysłać email do Ciebie, ale mam kłopot z tym. Proszę przyślij mi swój tel. na maila, lub za ok.pół godz. moja córka napisze do Ciebie na gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×