Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Jajko 50 g. to ok.5,6 g białka i ok.70cal. mięso 100g to ok. 20g białka i ok. 120 cal chudy ser to ok. 20g białka i ok. 100 cal Białko z mięsa jest jednak najlepiej przyswajalnym przez organizm białkiem. Jeżeli macie wielką ochotę na jajko , to 1 na jakiś czas nie zaszkodzi, ale bezpieczniejsze jest mięso i ryby. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba musze zakonczyc diete, nie wiem dlaczego okres dostalam dwa tygodnie wczesniej, biore tabletki wiec to nie powinno sie zdarzyc...schudlam juz ponad 5 kilo, ale musialam przejsc na mieszana bo sie rozchorowalam...nie wiem.....czytalam tutaj o tej diecie ze powinnam jesc czy pic jeden posilek dc przed normalnym dietetycznym posilkiem...ze wazrywa i owoce sa wskazane jako przekaski...nie wiem maba czy to jest inna dieta albo czy ty chcesz nas zaglodzic....pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatita Może masz inną dietę. Sposób stosowania DC to nie mój wymysł. Każda dziewczyna kupuje dietę u konsultantki i jest przez konsultantkę informowana jak należy ją stosować. Przykro mi, ze rozchorowałaś się. Pisałam już o tym, że osoby młode lub ciężko pracujące źle znoszą dietę ścisłą i powinny być na mieszanej. O tym powinna decydować konsultantka. Może u Was jest inny rodzaj dystrybucji i dlatego inaczej stosuje się dietę. 5 kg. ładny wynik. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostałam kolejny tydzień na mieszanej, tylko,że wczoraj do normalnego posiłku doszło wieczorem trochę alkoholu ;). Czy dorzucić jakiś \'międzyposiłek\' w formie owoców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tchnienie wiosny Owoce to cukier. Jeżeli chcesz jeszcze schudnąć to nie jedz owoców. Zahamujesz chudnięcie i pobudzisz apetyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty_1
2 tygodnie diety scislej i 1 tydzien mieszanej za mna. Jaki jest bilans? Na scislej sluchudlam 4 kg. Na mieszanej ani grama. zastanawiam sie co dalej robic. Chcialabym sludnac jeszcze kilka kg. Przejsc na scisla na tydzien (czy to ma sens?) czy moze na dwa. Bo odchudzanie ma mieszanej u mnie nie dziala. Moge to traktowac jak wychodzenie z DC ale nie odchudzanie. Co robic prosze o dobre rady? Żaluje ze od razu nie zrobilam 3 tygodnie scislej, ale kto wiedzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty_1 Może na mieszanej za dużo jadłaś. Już pisałam o tym, że bardzo ważne jest ścisłe stosowanie się do zaleceń konsultantki. Spytaj swojej konsultantki czy ma paski ketonowe do sprawdzania ketozy. Mozna też takie paski kupić w aptece, ale trzeba kupić całe opakowanie. Jeżeli próba wypadnie negatywnie, to znaczy , że jadłaś za dużo, lub jadłaś produkty niedozwolone. Spróbuj jeszcze tydzień mieszanej. Czasami waga bez powodu zatrzymuje się, a potem gwałtownie spada. Czasami woda zatrzymuje się. Mierz się, centymetr nie kłamie. Jeżeli ubywa Ci w cm.to znaczy , że chudniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty_1
Dzieki Mamba Raczej jadlam to co nalezy: drob gotowany, raz jajko sadzone a do tego gotowane warzywa lub surowka, kurczaka dokladnie odmierzalam tyle ile nalezy, moze warzyw za duzo i surowki ale tu nie jestem stanie sprawdzic ile kalorii ma mieszanka warzyw, wiec warzywa jadlam na oko. Zmniejsze porcje obiadowa do minimum. Sprobuje z tymi paskami a jak proba okaze sie negatywana to zmniejszyc jedzenie? czy jeszcze mam szanse na wejscie w ketoze? i schudniecie podzas dc mieszanej przez tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty_1 Zmniejszenie jedzenia do minimum tez nie jest dobre. Powinno być 400cal. Sprawdź najpierw ketozę. U kobiet bardzo często zatrzymuje się woda - stres, podróż, nagły wysiłek fiz., przed okresem itp woda zatrzymuje sie i waga stoi. A może już osiągnęłaś swoją wagę i nie masz z czego chudnąć, więc organizm broni się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odchudza się na tym forum ktoś jeszcze? Bo tak cichutko tutaj... Maba, czy surówka z kiszonej kapusty na obiad dozwolona? Kilka razy zdażyło mi się wypić sok z marchwiowy jedniodniowy-oczywiście bez cukru, to chyba nie duże \"przestępstwo\" ;)? 🌻 🌻 🌻 na wagę nie wchodziłam juz prawie tydzien,ale czuję, że spodnie stają się luźniejsze. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tchnienie wiosny Kapusta kisz. jest dobra, tylko raczej nie należy wprowadzać jej zaraz po ścisłej,tylko po kilku dniach, żeby żołądek nie zastrajkował. Sprawdż ile cal. ma ten sok z marchwi, żeby nie przekroczyć dozwolonego progu 400cal. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki maba! A teraz idę spalać kalorię na imprezę! Obiecuję,że będe ograniczać alkohol :D ( lepsze białe czy czerwone wino wytrawne?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:-) ...co tu taka ciiiisza nastała? wszystkie już są smukłe i zgrabne? :-) ... no cóż powróciłam do pełnej DC bo tylko ona na mnie działa:-) a iostatnio sobie poluzowałam z jedzonkiem:-( i tak....jestem drugi dzień na pełnej DC ... Maba pozdrowienia serdeczne:-) batoniki są super:-) co prawda dzielę je sobie na pół bo: 1. są słodkie 2. zbyt smaczne :-) a tak to troszkę się oszukuję ze niby zjadłam dwa:-) :-) Trzymajcie za mnie kciuki w niedziele. Mam zaproszenie na komunię do rodzinki. Znacie jakieś wypróbowane sposoby na wymiganie się od jedzenia? :-) Nie chce mi sie tłumaczyć wszystkim ze jestem na diecie POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni Zanim zasiądziesz do stołu zjedz dietę. Potem możesz jeść sałatki jarzynowe, i zieleninę, chudą wędlinę , mięsa pieczone. Może uda Ci się załatwić u gospodyni, żeby odłożyła np. sałatkę jarzynową dla Ciebie bez majonezu. Jedz powoli i pilnuj, żebyś nie miała pustego talerza, bo zaraz ktoś będzie próbował coś dołożyć. Taka jednodniowa dieta mieszana. :) 🖐️ Hej, reszta kruszynek! Opowiadajcie o swoich sukcesach i grzeszkach ;) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny..melduje sie....ano tak sie stalo ze musialam moja kochana dc przerwac absolutnie..rozchorowalam sie.....od dzis znowu jestem na pelnej dc..mam nadzieje ze takie przerwy nic nie spowoduje....przez dwa tygodnie schudlam 5 kilo i co najwazniejsze pomimo jedzienia normalnego nie przytylam czego nie ukrywam sie troszke balam..........wiec drugi dzien zaczelam pelna dc...wiecie co mam bardzo czesto problem z weksciem na kafeterie..ale to juz chyba problem informatyczny hihihih...pozadrawim i trzymam kciuki....papaptki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Betty_1
Ja skonczylam juz 2 tygodnie diety scislej i 2 mieszanej, schudlam tylko bedac na scislej ( 5kg), na mieszanej niestety ani grama, a szkoda, bo teraz zaluje ze nie pociagnelam scislej przez trzy tygodnie byloby w sam raz. Ale widze ze nie ja nie schudlam nic a nic na mieszanej, na mnie to dziala. Dlatego mam taki chytry plan (prosze o komentarze), zeby pojsc na 1 tydzien na scisla dc a potem przez dwa tygodnie stopniowo wychodzic, licze ze przez ten tydzien pare kilko schudlabym. Czy ja sie myle? Jak nasz Espert Mamba mysli? Czy tydzien na scislej ma sens,no i to co na pisalam. Ketozy nie sparwdzalam odpuscialam sobie. Piszecie o batonikach, gdzie je mozna dostac i za ile. Moja konsultantka ich nie miala podobnie jak koktajlu czekalodowego. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Betty_1 Myślę, że Twój plan jest dobry, tylko pamiętaj o powolnym wychodzeniu z diety. Poproś konsultantkę, żeby Ci sprowadziła batony i napoje. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie odchudzaczki po dość długiej przerwie! Jestem w trakcie sesji i troche czasu mi brakuje! Jutro wchodzę ponownie na ścisłą, bo to dużo łatwiejsze niż mieszana, z którą to różnie u mnie bywało, tzn. pierwsze 1,5 tyg. było super,ale później...oj nie dobrze...niestety...:( Maba: moje panie konsultantki, nie chcą zamawiać zadnych nowości, bo twierdzą,że to nam nie zasmakuje(budynie, batony itp.), prosiłam juz kilka razy,czy istnieje możliwość abym zamówiła sobie część zestawu, w sumie to może być i całość z Warszawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och daleko tym pseudo konsultantkom do naszej Maby !!! W sprawie batoników skontaktuj sie z Mabą bo batoniki są superrrrrr:-) Szczegolnie czekoladowe i owocowe ( zbozowe mi nie podpasowały). Jak mam ochote na coś słodkiego to wtedy jeden posilek stanowi batonik. Ja dzisiaj zaczęłam 2 tydzień DC. Po pierwszym waga wskazała 2,5 kg mniej:-) ( w komunie zrobilam tak jak mówiłaś Maba - dc mieszaną) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że takiej jak maba trzeba długo szukać. Niestety, ale chyba jednak musze zmienić swoje plany, bo mnie jakieś chorubsko wstrętne dopadło, dlatego pozostanę kilka dni na \"UCZCIWEJ\" mieszanej, obiecuję i Wam i sobie ! Maba jak moge złożyć u Ciebie zamówienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni, gratuluję. Dobry wynik! Tchnienie wiosny Chętnie wysłałabym Ci batony, ale nie mam prawa sprzedać diety bez karty zdrowia. Nie mam faxu, a przesłamie mi karty zdrowia pocztą może potrwać. Jeżeli masz dostęp do faxu to szybciej będzie jak wyślesz kartę zdrowia i zamówienie do Centrum DC w W-wie nr.22 859 03 04. Budyniu na szczęście już nie ma - był beee. Batony są pyszne. Dziękuję za miłe słowa. Podoba mi się to, chyba robię sie próżna!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpinakk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpinakk
Widzę, że tu kompletna cisza ??? Ślędzę topik od dość dawna, bo zazdroszczę dziewczynom chudnięcia próbowałam różnych diet, ale niestety skończyło się tym, że jak zaczęłam odchudzanie przy 70 kg to teraz doszłam do 84,5 przy moim wzroście 1,60 to trochę dużo. Niestety jestem strasznym łasuchem i moje ręce jak widzą słodycze nie chcą mnie słuchać, poza tym jak jestem głodna to zaraz mi słabo i boli żołądek więc trudno mi było wytrzymać np. na kopenhaskiej po śniadaniu tylko z kawą Próbowałam DC we wrześniu ubiegłego roku, ale to była straszna porażka - spróbowałam napoi , po których już od zapachu było mi nie dobrze i strasznie żałowałam wydanych pieniędzy bo miałam komplet na tydzień próbowałam się przemóc, ale niestety moje gardło i nos protestowały bardzo mocno ale moje kg przeszkadzały mi coraz bardziej zachęcona właśnie przez WAS, za co bardzo dziękuję 🌼 🌼 🌼, kiedy przeczytałam na topiku, że można jeść tylko zupki postanowiłam spróbować jeszcze raz, ale nie nastawiałam się pozytywnie bo po smaku napoi nie sądziłam że zupki będą inne odgrzebałam moje zapasy diety i zaskoczenie totalne po pierwsze zupki są pycha - oprócz pomidorowej :( po drugie nie jest tak źle z moim ssaniem w żołądku - bałam się tych pierwszych trzech dni - a to nie było takie straszne, dziś już czwarty dzień i trzymam się wczoraj dostałam paczuszkę z kolejną porcją zupek i z batonikami na próbę - spróbowałam takiego owocowego - SUPER - nawet miałam wyrzuty sumienia że takie pyszności na diecie zajadam i oglądałam to opakownie czy to na pewno dietetyczne trochę się nawet zaniepokoiłam bo nie ma tam napisu "dieta cambridge" , Na koniec szczegónie chcę podziękować Mabie, jest super konsultantką telefonicznie rozmawiałam z kilkoma innymi konsultantami DC, ale nigdzie nie było tak wyczerpujących informacji jak tu udzielonych przez Mabę 🌼 🌼 🌼 [cały bukiet kwiatków]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpinakk
Halo !!! Czy wy na DC nie macie siły pisać już na klawiaturze ? Bo zaczynam się bać czy ja za parę dni nie stracę sił? ;) Jestem ciekawa jak wasze postępy? tchnienie wiosny,agatita, Moni, Betty_1 gdzie zginęłyście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siła jest, ale nie ma czasu ;) Fajnie,że jesteś Szpinakk, razem zawsze razniej 🌻 Waga niestety nie leci już tak szybko :( Jestem teraz na zmodyfikowanej mieszanej tzn. jem 3x DC do tego raz dziennie jogurt naturalny lub kefirek z otrębami pszennymi. Chyba nie jest to złe, Maba? Od przyszłej środy, kiedy będe mogła juz więcej czasu poświęcić sobie wchodzę na prawdziwa mieszaną. Pozdrowienia! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szpinakk, ale smakowicie nazywasz się. Dziękuję za kwiatki. Mam nadzieję , że uda Ci się zgubić zbędne kg. Tchnienie wiosny, jeżeli chudniesz to jest ok. Ktoś mądry kiedyś napisał, że chudnie się wtedy, gdy chęć chudnięcia jest większa od chęci jedzenia. Tylko jak dogadać się z tymi \"chceniami\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpinakk
Mam pytanie Na stronach o DC czytałam, że można dzielić w ciągu dnia torebki po połowie tzn rano I śniadanie 1/2 torebki II śniadanie 1/2 torebki obiad 1 torebka podwieczorek 1/2 i kolacja 1/2 A czy można tą obiadową porcję tez podzielić na pół i jeść 6 x dziennie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szpinakkk Można dzielić tak jak się chce. Ważne zeby zjeść tyle ile zaleca konsultantka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×