Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Gość ewacia
Maba witam mam pytanko do Ciebie jestes ekspertem po 6 dniach zjadłam na biwaku pieczona kiełbaskę :))) Co to oznacza , oprócz mojej słabej woli. Mam dietę przedłurzyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arwi
To dolaczylam do was ;] Dzisiaj pierwszy dzien i juz za mna koktajl kakaowy i kurczak z grzybami. W sumie myslalam, ze to gorsze smakowo bedzie, a tu nie jest zle :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgos_84
HEJ DZIEWCZYNY MAM DO SPRZEDANIA: - NAPÓJ O SMAKU KAKAOWYM 14 SZT - ZUPA POMIDOROWA 1 SZT - ZUPA JARZYNOWA 4 SZT - ZUPA Z KURCZAKA 2 SZT - ZUPA GRZYBOWA 2 SZT - ŻUREK 3 SZT - KOKTAJL TRUSKAWKOWY 5SZT - KOKTAJL OWOCE LEŚNE 7 SZT JAK KTÓRAŚ Z WAS BYŁABY ZAINTERESOWANA TO PROSZE O KONTAKT. CENA DO UZGODNIENIA, A ILOSC SZT DOWOLNA. POZDRAWIAM SERDECZNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katierin
malgos 84 napisalam meila:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgos_84
WITAM MAM DO SPRZEDANIA : 7 SZT NAPOJU KAKAOWEGO 4 SZT NAPOJU OWOCE LEŚNE 2 SZT NAPOJU TRUSKAWKOWEGO 2 SZT ŻURKU 2 SZT ZUPY KURCZAK Z GRZYBAMI ZAINTERESOWANE PANIE PROSZE O KONTAKT CENA DO UZGODNIENIA DOWOLNA ILOŚĆ SZTUK POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny powiedzice mi szczerze ma 169 wzrostu i waze 67 kilo cche cambridge na poczatek na 2 tyg,kupic czy mm sznse schudnac cos na noej pozniej dokupie najywzej!a i napiszcie mi co nie smakuje jak budyn bo ponoc kokajle tak smakują a ja neinawidze ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja Ci szczerze napisze. Masz szanse przez tyrzy tygodnie styracic do 7 kg. I pamietaj o wychodzeniu z diety przez mieszana a potem powoli zwiekszaj ilosc kalori. Zeby jo-jo Cie nie dopadlo. I do zobaczenia, jade dzis na wakacje. Trzymajcie sie dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem na cambridge 2 dzien, mam szanse schudnąc na 2 tygodnie scisłej?? ile? bo jak widzicie nie mam duzej nadwagi :( no i do tej pory byłam na 1000 kcl przez pare miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapka - a ile chcesz jeszcze schudnąć? Jak dla mnie to wymiary masz takie jak trzeba. Trudno określić ile możesz schudnąć, to sprawa indywidualna.Myślę że jakieś 3 - 5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beczułka
witam wszystkich mam pytanie ??? po jakim czasie od przerwania diety jest widoczny efekt jojo?????czy to prawda ze jak zaczynamy jeśc to nie przybieramy na wadze , tylko po jakiś 2 tygodniach przybywa nam odrazu 3kg albo mniej lub wiecej, prosze odpiszcie bo to dla mnie wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zulon
witam diete skonczylem na poczatku kwietnia bylem dwa tygodnie na scislej zadowalajacy efekt z 88 na 81-82 ,po wakacyjnym wyjezdzie juz jest calkowite jojo spowrotem waze 88 , nie stosowalem wyjscia z diety wg zalecen tylko odrazu normalnie jadlem. Od poniedzialku podchodze jeszcze raz zobaczymy jak bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jo-jo średnio po 3 miesiącach, wcześniej nie \"wychodziłam \" z diety. Ostatnim razem byłam po 3 tyg ścisłej 3 tyg na mieszanej. Jak na razie jo-jo nie ma no ale minęło dopiero 2 miesiące.Mam nadzieję że już nie będzie takich skoków ale cały czas uważam na to co jem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrezygnowałam owszem 2 klio zrzuciłam ale po odejściu znowu wróciło, więc męczę tradycyjną 13-kę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety, ja wytrawna dietowiczka coś wam napiszę, jak cofniecie sie do stron chyba 70 tak do 80, to ja tam bywałam. Forum wspierało mnie przez dwa i nie tylko tygodnie.Pomaga!Na diecie byłam 2 tygodnie ścisłej, potem odstawiłam i żywiłam się racjonalnie, zreszta robie to dalej. Z 75 kilo jest mnie teraz 58, czuje sie wyśmienicie, nie głodzę się broń Boże, bo po diecie moje włosy niestety były w złej kondycji. I niech żaden konsultant bajek nie plecie, odbija się n a zdrowiu na pewno. Moje drogie, nie miałam chleba od marca w ustach, jadę na Wazie itp, nie jem ziemniaków, ogromne ilości warzyw, naturalnych soków, łykam czerwona herbatę w kapsułkach, chude mięso ryby, czasami lody a cooooooooo!!!Polecam, No i codziennie staram się cwiczyć, do godziny. Nówka ze mnie dziewczyna:):), nikt mnie nie poznaje.Pozdrawiam, i życze powodzenia, ale rozsadnego!!!!!I wierze w czerwona herbatę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teletubis
ze wzgledu na moje ksztalty teletubisia:) , przymiezam sie do DC, mam tylko takie pytanie...czy mozna kupic ja nie na aukcjach internetowych, a w normalnym sklepie np. zielarskim? Jestem z Sosnowca, moze któras z Was zna jakis konsultantow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie kupisz DC w normalnym sklepie. Poszukaj w internecie, wielu dystrybutorów sprzedaje właśnie w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!ja wracam na diete bo mam 2 tgodnie do slubu i piec kilo do zgubienia:) po pierwszym dc efektu jojo nie bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuniabb
hej dziewczynki!już bardzo dawno nie pisałam.Wogóle zauważyłam, że jakiś zastój się zrobił. Nikt się nie odchudza??Sprawy by to forum odżyło! Dzielmy się z dnia na dzień swoimi myślami, trudem wojny z kilogramami i słodyczami. Wspierajmy sie to naprawde bardzo pomaga w tych trudnych chwilach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuniabb
hej dziewczynki, czyżby nikt się nie odchudzał??tylko ja zostałam sama na placu boju? Nie poddawajcie się! Ja już na tej diecie schudłam 10 kg. I o wiele lepiej się czuje. Nie pokonuje mnie narazie żaden mały cukiereczek, który może zniweczyć moją prace i wysiłek tylu tygodniowy! Jeśli naprawde , ale tak naprawde chcecie schudnąc to tego dokonacie. Co prawda trzeba trochę pieniędzy poświęcic , ale ja myślę że warto. Piszcie o swoich zwycięstwach małych bitew ze słodyczami i jedzeniem, a także o porażkach! Wesprzemy się razem, a to bardzo pomaga! Uwierzcie mi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć !!! Moją dietke niestety szlak trafil schudłam na niej przez 3 tyg z 92 kg na 83,5 kg i po 2 miesiącach po diecie jest 92,8 szlak mnie trafi ale jadłam strasznie dużo. Ciuchy które nosiłam jak miałam 83 kg już na mnie nie wejdą . Ale od 4 września zaczynam od nowa DC. KuniaBB z jakiej wagi startowałaś i jaki czas stosowałaś DC. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuniabb
Ja startowałam z wagi 77 kg. , a waże 69 kg, ja najpierw stosowałam tą dietke w maju przez dwa tygodnie to schudlam do 72 kg. , potem przytylam 2 kg. bo wogóle nie wychodziłam z diety tylko się obżeralam. A teraz ostatnimi czasy stosowalam ja dwa tygodnie i waże 69 kg. Myślę ,że ta dieta jest super!Przynajmniej wiesz co jeśc a nie zastanawiasz się co by tu zjeśc ,a potem okazuje się ze je się same bomby kaloryczne. Ja tym razem bardzo powaznie podchodze do odchudzanie, bo jeśli nie będziesz podchodziła do tego poważnie to nie uda Ci się schudnąc . Trzeba sie pilnowac, a potem jak sie osiągnie swój cel trzeba dobrze wyjśc z diety!Nie ma innej rady,wiem ze to trudne. Ale jak pomyśle że na innych dietach musiałabym sie o wiele, wiele duzej dochudzac to już wole pomęczyc sie na tej i miec najszybsze efekty jakie można osiągnac na w miare normalnej diecie(chodzi oczywiscie mi że nienormlana jest głodówka).Więc stanowczo wolę te napoiki i zupki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuniabb
Dzisiaj waże już 68 kg, bardzo się ciesze, jeszcze 8 kg i osiągne swój cel.Przekroczyłam półmetek. Napiszcie jak sobie radzicie w trudnych chwilach, gdy dopada Cię wilczy głód, ochota na coś słodkiego? Bo czasami nie moge sobie z tym poradzic i musze bardzo ciężko walczyc!Czasami wygrywam,ale zdarza się podjeśc coś słodkiego!a potem tego strasznie żałuje, więc wole aby coś takiego mi się nie przydażało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was! Wrocilam z wakacji i chyba wroce do DC... Trzeci raz w zyciu. Fajnie bylo, schudlam 12 kg, wyszlam ladnie z diety i co dalej? Wiadomo, pysznosci na wczasach, piwo, lody... Juz mi wrocilo 3 kg:( Od poniedzialku bede jadla madrze i duzo bialka (mam z tym problem, wlasciwie nie jadam miesa), gotowane jarzynki, wode. Zobacze jak bedzie. Jak nie zrzuce przynajmniej tych trzech \"odzyskanych\" kg, to znowu DC. Bede do Was zagladac, juz raz to forum bardzo mi pomoglo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ramach uzupelnienia: startowalam z wagi 74kg po drugiej scislej wazylam 61,5 kg dzis... 64:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuniabb
Czy ktoś może wie, czy można sobie przedłużyc o kilka tygodni tą diete, czy też się będzie dalej traciło kilogramy?Czy są jakies powazne przeciwskazania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powinno się zbytnio przedłużać tej diety, organizm się do niej przyzwyczaja i już nie ma takich efektów. Od poniedziałku przechodzę na 10 dni ścisłej i potem 10 dni mieszana, od ostatniego razu przybył mi tylko 1 kg więc nie jest tak żle. Startowałam z wago 90 kg teraz jest 62. Pozdrawiam dietowiczki - DC jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuniabb
Hej dziewczynki!Jak tam idzie odchudzanie?Ja cały czas mam ochote na słodkie, czekoladke,ale ja wiem szkoda już tyle kasy wydałam i nie chce tego zmarnowac. Niestety cały czas ciągnie mnie do słodyczy!Dziewczynki napiszcie jak sobie z tym radzicie?? Boje się że jak już nie wytrzymam to dopade się do czekolady i całą zjem!Prosze dziewczynki jakie macie na to lekarstwo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuniabb
Dzisiaj mimo dużej ochotki na słodycze jakoś przetrwałam!Ale z wielkim trudem, ja poprostu żyje z dnia na dzień!ale jest coraz trudniej. Jak już zauważyłam dzień 4 i 5 jest najgorszy , przynajmniej jak dla mnie!spróbuje wytrzymac!Ale wątpie czy dam rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×