Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Az wstyd sie przyznac:( Startuje od 65 kg przy 160 cm wzrostu:( Damy rade! Bedziemy laski! Zaczynam 6 list, w poniedzialek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu nie ma co sie wstydzic, ja mam 163 i 62 kg wiec bardzo podobnie, a chcialabym chociaz, ...... chociaż 5 kg, juz nie licze na wiecej ale te 5 by sie przydalo, mam nadzieje że damy rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaraSara_20
Ja 160 i około 60 a może więcej...;( sama nie wiem bo przestałam się ważyć jak zaczęłam docierać do 60 ;((( Jak wejde na wage i zobacze że to 60kg albo więcej to obie chyba coś zrobię ;-((( Jestem w takim dołku,że już mi wszytsko zobojętniało ;( Wiem,jestem nieznośna...sama siebie mam dość ...hlip,hlip... Ja dietę mam zakupioną,a raczej mam postałości z poprzedniego stosowania.Dodatkowo dobija mnie fakt,że czy chcę czy nie musze schudnąć bo lekarz mi kazał... i zalecił albo DC albo Herba Life...tylko na to drugie to już wogole mnie nie stać bo miesiąc kuracji to ponad 400 zł.Zastanawiałam się jeszcze nad odhcudzaniem się za pomocą odżywki bialkowej...Nawet byłam z sklepie pooglądać te cuda...są odzywki które prawie w 100% zawierają białko....może na tym szybciej się chudnie...sama już nie wiem...Najchętniej to bym umarła...;-((( Dziewczynki- dziękuję wam za wsparcie.Nie wiem co bym bez was zrobiła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara bo zaraz klaps w tyłek !!!!!!! nie opowiadaj głupstw, ja Ci dam umarła, nie bierz tego odchudzania aż tak bardzo do głowy, owszem każda z nas chce schudnąc, ale nie można aż tak się przejmować, zwłaszcza że nie ważysz aż tak dużo. Nie będę pisała że troche cierpliwości i schudniessz, że to proste, bo sama wiem jak to jest, ale nie na odchudzaniu tylko życie polega, więc nie przejmuj się poradzimy sobie i z tym jakoś ;) Ja też od dawna sie odchudzam, ale urodzilam dwoje dzieci i niestety zostalo mi sporo do zrzucenia, ale wiem że trzeba czasu i poświęceń, ale jak jeszcze raz tu przeczytam że wolalabyc umrzeć, to osobiście przyjadę do Ciebie i Ci wleje .... wiadomo gdzie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlaAla
No normalnie nie moge ... Dziewczyny dieta DC jest dietą dla grubasów .. jak czytam wasze wypowiedzi (160 cm wzrostu i 60 kg wagi) śmieje się w głos :) Wam jest potrzebny psycholog ... albo dobry fitness .... opamiętajcie się ... Tą dietą można sobie zrobić krzywdę. Czytałyście przeciwwskazania do diety? Pozdrawiam gruba Ala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Po ostatnim sukcesie kiedy stosowałam DC i z 92 kg schudłam na 83 kg przyszła porażka i przytyłam 98 kg. Od dzisiaj zaczynam DC i jest mi tak ciężko, że szok. Mam nadzieję, że dotrwam do końca. A może ktoś też dzisiaj zaczął dietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlaAla
Kaska14 te osoby do których "pije" wiedzą że to do nich ... Dobrze zauważyłaś ... masz nadwagę...moim zdaniem są inne sposoby niż DC na zgubienie takiej ilości tłuszczyku ... a jak już 3 tygodnie ścisłej 2 tygodnie mieszanej ... i nic więcej .. blondi24 ... ja startuje z wagi 95 kilo ... i się tym nie martwie .. nie raz już po DC ważyłam 70 kilo ... moim zdaniem suuuppperrr... znowu zaczynam od początku ... Bo schudnąć to nie problem ... utrzymać to sukces. Znajdz sobie fajną konsultantkę i stosuj się do jej rad ... i miej w nosie wszelkei pokusy!!! Ile zjadłąś w życiu kilogramów słodyczy? jak przez te pare tygodni nie zjesz ani grama nic Ci sięnie stanie ... Trzymam kciuki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaraSara_20
AlaAla rozumiem,że nie mogłas sobie podarować skomentowania mojej osoby i rościłaś sobie prawo do oceny mojej osoby.Jeśli już musisz wiedzieć to waga 60 kg przy wzroście 160 cm nie jest odpowiednia.I nie ważne jak się wygląda.ja wiem,że niektórzy z tą wagą wyglądają normalnie a inni nie.Po 1 to ja sama się ze sobą źle czuję...po kolejne całe życie byłam bardzo szczupła i nie usiałam się martwić wagą.Jak byś się czuła będąć całe życie zgrabną a potem w ciągu 2 miesięcy przytyła 15 kg?Pewnie świetie bo przecież nie byłabyś gruba.Po nastepne to okazało się,że jestem chora i to lekarz zalecił mi dietę.Spory uprawiam całe życie.Mam 20 lat i całe życie przed sobą.Mam do wyboru albo schunąć conajmniej 10 kg albo dostać zawalu i niegdy nie móc mieć dzieci.Pasuje??? Możesz się teraz "pośmiać w glos" bardzo proszę.I skieruj mnie do psychologa bo pewnie jestem nienormalna .I nie wmawiaj mi,że chcę schudnąć bo mam takie fanaberie!!! I na przyszłość zastanów się co i do kogo mówisz. Nie chcę żeby to zamienilo się w wymianę krtycznych uwag bo nie po to jest to forum.Miałyśmy się wspierać... Ja mam rodzinę,ale wy dla mnie też jesteście ważne,wasze wsparcie.Dla wielu z nas to jedyne miejsce skąd można czerpać wiedzę,wymienić sie spostrzeżeniami i usłyszeć ciepłe slowo,że będzie dobrze...Dzięki sineqanone - wiesz za co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlaAla
blondi24 DC zaczynam od przyszłego poniedziałku, jestem już po 12 dniach (niestety choroba przerwała odchudzanie, brałam antybiotyki, a one nie idą w parze z DC niestety) ... Dlatego od poniedziałku bo muszę troszkę zregenerować organizm po antybiotykach ... zalecenie mojej pani doktor. blondi24 i nie chce słyszeć że skusił Cię jakiś słodycz ... walcz dziewczyno, bo naprawdę warto ... i mów wszystkim że się odchudzasz, to motuwuje, troszke będzie wstyd jak się przyznasz że skusiła Cię czekolada :) ... A jeśli będziesz mówić.. ja się odchudzam a to na mnie nie działa ... sama siebie będziesz oszukiwać... Trzymam kciuki ... pisz jak Ci idzie .. rób lekkie ćwiczenia, smaruj fałdki jakimś kremem ujędrniającym ... i głowa do góry :) ...Ja startowałam od 108 kg, na diecie ŻP schudłam do 100 kg przez 3 miesiące, a teraz ważę 95 kg ... czyli 5 kilo straciłam w ciągu 12 dni na DC ... Od przyszłego poniedziałku dołaczę do Ciebie ... i nie chce słyszeć że się wyłamałas ... Pozdraiwam SaraSara_20 tak na wstępie Ci powiem że ja nie moge mieć dzieci ... może Cię to pocieszy ... (mam 30 lat, całe życie się zabezpieczałam przed ciążą, a jak zaczełam się starać o to się okazało że mało możliwe) ... Zadowolona? ... Więc Ty masz szczęście ... dowiedziałaś się w wieku 20-tu lat że może być z tym problem, po za tym jaki lekarz przy Twoim wzroście i wadze zaleca DC? ... Jakiś niezły konował ... Dokładnie jakie masz problemy zdrowotne? Co Ci dolega? ... Ja całe życie walcze z nadwagą, dopiero 2 lata temu tak naprawdę trafiłam do lekarza który "odkrył" co mi dolega ... Może zmień lekarza ... i Dla Ciebie polecam dietę "plaż południowch" ... DC jest dla osób otyłych nie z nadwagą !! Poczytaj na temat DC sama się przekonasz że mam rację. Ja to rozumię że ktoś może źle się czuć we własnej skurze ... nawet jeśli świat uważa że wygląda idealnie, ale uwierz to też jest problem z "duszą" nie tylko z ciałem. Nie twierdze że jesteś nienormalna, po prostu przesadzasz wypisując że nie chcesz żyć ... Nie odezwałam się dlatego by krytykować ... może chcę pomóc? ... Może mi się uda :) ... Pozdrawiam. Napisz parę słów o swoich dolegliwościach może coś doradze. Pozdrawiam Trzymajcie się dzielnie Dziewczyny ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaraSara_20
Wierz mi,że nie pociesza mnie to że nie możesz mieć dziecci.Nie cieszy mnie cudze nieszczęście.A jeśli lekarz(nie jeden-konsultowałam to) powiedzał,że mam zgubić 10 kg żeby kiedyś nie żałowac,to zebym miała żć powietrzem schudnę- bo chcę mieć w przyszłości swjego maluszka.Nie będę się rozpisywała o swoich choróbksach i innych niepowodzeniach które mają akurat teraz wpływ na moje smopoczucie bo to nie jest miejsce na takie wywody.Piszesz o diecie laż południa- całe swoje życie jestem wegetarianką.Nigdy się nie objadałam,uprawiam biegi i jazde konną od 6 roku życia...Moja najwieksza waga ,zanim lekarze stwierdzili co mi jest to 47 kg...Potem nie wiadomo skąd zaczęło się tycie i inne problemy.I tu nie ma nic do rzeczy BMI bo to jest gówniany wyznacznik.Moge ważyć 47 i ponad 60 kg a BMI mówi,że jestem w normie.Poza redukcja wagi musze wyregulować inne wskaźniki biochemiczne krwi.I nie zamierzam rezygnować,no chyba że z pojawiania się i wypowiadania w tym gronie,bo to był 1 lekarz który powaznie podszedł do tematu i potraktował mnie serio.Inni mówili podobnie jak Ty - "niech Pani sie przestanie objadac to pani schudnie" albo "Trzeba troszke se ruszać" .Przerobiłam co najmniej 6 lekarem z podejściem takim jak Twoje. Twoje wypowiedzi wcale mi nie pomagają,skoro nie wiedząc co mi dolega polecasz zmienic lekarza...Zabawne...Nie chcę za 10 lat byc zgorzkniałym,samotnym,grubym babsztylem.Wolę działac teraz niż jak będzie za późno....A dziieci to najwiekszy skarb na ziemi.Nie zamierzam sobie odebrać tego cudu przez żarcie i brak silej woli oraz komentarze takie jak Twoje.Rada od już w połowie psychologa - nie oceniaj ludzi bo nie wolno tego robić w sposób jaki Ty to robisz i nie postrzegaj wszytskiego w czarno-bialych barwach.Świat ma wiele odcieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlaAla, mysle, ze faktycznie ciut przesadzasz ze swoimi opiniami. Piszesz jak dietetyk, ktory dokladnie przesledzil jadlospis, bledy w diecie, ilosc ruchu oraz ilosc i rozmieszczenie tkanki tluszczowej... To forum jest aby sie wspierac... Sara, damy rade! Ja dla odmiany mam dzieci, i nadwage- prezent od dzieci;) Mam maly dylemat kiedy zaczac. Wchodza mi w parade imprezy rodzinne (5 i 11 list). Ale w ten sposob to bym to DC wiecznie odwlekala. Zaczynam myslec, ze najlepiej to od jutra:) Pierwszego, to jakos tak fajnie:) Kto sie dolaczy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć nie jest najgorzej ciągle myślę o jedzeniu. Nawet mi się dzisiaj śniło, że się tak najadła i moja dietę szlak trafił. Ale wytrwam do końca. A jak wam idzie odchudzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaraSara_20
Kaska14 dzieki za słowa zrozumienia...szczerze to po słowach Ali poczułam się jakbym była jakaś gorsza i dlatego,że mam mniejszą nadwagę nieproszona na tym forum...:( Wiem,że kg po dzieciach zostają,ale sama na pewno przyznasz,że warto - no bo czy zamieniłabyś swoje maleństwa na szczupłą sylwetkę?Na pewno nie :-) Ja tylko chce mieć szansę i być zdrowa.Nie mam powodu nie wierzyć mojej lekarce...Zrobiła mi wszytskie badania w szpitalu,hormony,biochemię,pomiary tłuszczu,dała leki. I będę się jej trzymać.Dzisiaj 2 dzień i czuję się znakomicie ;-) pełna enegrii i czuję,że mogę osoągnąć wszytsko !!! Kaska14 co do imprez rodzinnych to ja np. jutro jadę w polskę i na pewno będą obiaadki rodzinne...Najlepiej powiedzieć,że masz klopoty z żołądkiem,że się zatrułaś,głowa Cię boli...zrób cierpiącą minkę,popijaj miętę lub herbatkę a jak będe namawiać na jedzenie to mów,że Ci niedobrze.jesli oczywiście nie chcesz się przyznawać,że jesteś na diecie.ja nie chcę gadac ze wszytskimi bo nie chcę znowu słuchać komentów takich jak już tu były. A jesli Cię to mobilizuje to powiedż z usmiechem i dumnie jak jest i że postanowienia nie zmienisz ;-) Blondi24 też miewam takie sny...i to nawet dość często ;) że zjadam coś a potem sobie przypominam,że jestem na diecie ;) zabawne to ;) Trzymaj się - tym razem się uda !!! A na święta będzie można zrobić sobie sobie prezent i zjeść cos dobrego a potem w cudnych ciuszkach szaleś i wyginac seksowne ciałko na sylwestra ;-) Mówię wam - tak będzie !!! Tylko się nie dawajcie !!! Ale się znów rozgadałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlaAla
:) Mówisz Sara o zdrowiu a DC chcesz stosować ... wydaje mi się że masz problem z czytanem ze zrozumieniem ... Przeczytaj jeszcze raz moją poprzednią wypowiedz ... albo popros kogoś ... może ten ktoś Ci wytłumaczy co miałam na myśli ... Zdrowie i DC ... :) znowu mnie rozbawiłaś ... Daję Ci 100% gwarancji .. że po DC wyniki krwi będą jeszcze gorsze .... i miesiączki nie będziesz miała przez pół roku... Ale i tak życzę Ci powodzenia ... jesteś jeszcze młodziutka, masz prawo jeszcze myśleć o sexi ciuszkach i takich tam :) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala, nie nawracaj nas. Chyba malo wiesz o DC, bo glupoty piszesz. Ja juz na DC bylam, wyniki mialam dobre, wlosy i paznokcie mocne, skore sliczna i promienna. Nie obraz sie, ale ja wiecej nie bede czytac tego co tu piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaraSara_20
Rozumiem więc tylko dlatego,że mam 20 lat w twojej ocenie jestem glupia,płytka i nie umiem czytać ze zrozumieniem...Udało Ci się wrezcie mnie rozbawić ... I Nie uda Ci się mnie zdenerwować...po prostu widzę,że wiesz lepiej niż ja i moich 2 lekarzy, ale jak sobie chcesz.Jesteś tak sobą sflustrowana,że chyb chcesz się na mnie wyładować.Nie pierwszy raz mam do czynienia z osobą grubszą od siebie która tylko z tego powodu jest dla mnie niemiła.Tak mam prawo być sexi w wieku 20 lat i za następne 20 lat...jak każda kobieta.Walczę o siebie i swoje zdrowie...a ty możesz sobie pisac co tam chcesz... Również juz byłam na DC i miałam miesiączkę,świetną skórę i byłam pełna energii,pozbyłam się cholesterolu i podbudowałam białe krwinki.Powodzenia życzę i proszę - już się nie wpowiadaj na mój temat bo sobie tego nie życzę.Ani tego ani Twoich dobrych rad a tym bardziej troski... Czuję się dużo lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlaAla
Ale po mnie pojechałaś ... :) rzeczywiście ... :) Walczysz o Zdrowie? ... Walcz dalej ... :) A tak w nawiasie dodam, że forum jest po to by móc wypowiedzieć swoje opinie ... mam Ci dziobać i pisać miłe rzeczy które nie są zgodne z tym co myślę? ... Ja mam prawdziwych znajomych, fajną rodzinkę i kochającego faceta ... nie są mi do szczęścia potrzebne "wirtualne przyjaciółki" ... Dlatego nie pisze tego co byś chciała usłyszeć ... Nie wysilajcie się już w moją stronę ... nie będe tu zaglądać ... wspierajcie się nawzajem ... Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basias
AluAlu, Tobie już tu dziękujemy.Nie chodzi tutaj o czepianie się drugiej osoby,ale niewiele wniosłaś w życie tego forum.Jesteś,przepraszam byłaś najbardziej zajadłą osobą tutaj.Pisząc takie opinie byłaś chyba w nie najlepszym nastroju (jakaś mała kłótni,itp?).Życzę Ci powodzenia i bądź milsza dla otoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Wam kochane idzie? Ja od soboty zaczynam. Postanowione. Psychiczne przygotowania w pelni:) Basias, Ty tez na DC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basias
Tak,na DC jestem od 27.09.06r.Myślę,że z dobrym skutkiem;-13 kilosków i mam ochotę,żeby ich więcej zgubić. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dzisiaj mój 4 dzień diety jakoś idzie, ale dzisiaj ciągle myślę o jedzeniu. Rano waga pokazała 94,7kg. Basias super wynik od jakiej wagi startowałaś i czy teraz jesteś na mieszanej, czy po ścisłej przeszłaś na dietkę swoją. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondi, jak to Ci nie idzie? Stracilas ponad 3 kg! Super! Basias, gratuluje wyniku! Az sie soboty nie moge doczekac:) Stesknilam sie za \"proszkowanym jedzeniem\";) Mam zapasy w szafce, dolacze do Was z radoscia za 2 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga07
Cieszę się bardzo, że tu trafiłam :) Zaczęłam dzisiaj, startuję od 80kg przy wzroście 167cm. Mam nadzieję że i mnie będziecie wspierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BASIAS
Ja zaczynałam od wagi grubo powyżej setki.Jestem trochę na nietypowej DC.Od samego początku moja konsultantka pozwoliła mi oprócz picia 3 zupek,jeść codziennie,zamiennie 25 dkg kapusty kiszonej lub 2 surowe marchewki.Na takiej diecie jestem cały czas czyli od 27.09.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×