Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

cliooo. Nie musze zaczac liczenia od nowa, bo to po prostu bez sensu. Weglowodany nie przerywaja procesu ketozy, bo jak sie wchlania mniej niz 500 kcal na dzien, to nie ma sily, zeby organizm nie czerpal energii z zapasow tluszczu. Wiec to po prostu bajka opowiadana w celu niezlamania silnej woli. Tym bardziej, ze sama widzisz, ze wychodzac z CD poprzez mieszana - nadal sie chudnie (wolniej, bo dostarcza sie wiecej kalorii), wiec zadna ketoza nie jest przerwana. Widzisz, rodzinie to moze mozna sie wytlumaczyc, gorzej jak wyjedziesz i tamtejszy zwierzchnik zaprasza Cie do siebie do domu. Wytlumaczylam mu, ze z obiadu nici, ale gdybym sie nadal opierala przed przyjsciem i skorzystaniem z ich goscinnosi - to byloby to po prostu nieeleganckie oraz krzywdzace. Uwazam, ze kontakty z ludzmi sa dla mnie znacznie wazniejsze niz jedna czy dwie torebki CD. Dzisiaj odpokutowalam to wczorajsze \"obzarstwo\", zjadlam tylko 1 zupke i polowe batonika. Konia z rzedem temu, kto stosujac CD bedzie mial mniej kalorii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, tak na marginesie - koktaile i batoniki CD maja znacznie wiecej weglowodanow niz kilka swiezych owocow. Na ketoze ma wplyw niska podaz kalorii, skad to wiem? Bo schudlam kiedys bardzo szybko i efektywnie na diecie weglowodanowej. A co do liczenia... Nie mialam zamiaru stosowac CD 3 tygodnie tylko 16 dni. Zostalo mi jeszcze 7 - i wcale nie uwazam, zebym miala przedluzac odchudzanie, bo niby po co? Po tym tygodniu przez 6 dni bede stosowac 2CD+1posilek, pozniej przez 5 dni 1CD+2posilki. Zreszta, nic na sile. Jak bede czula, ze nie jestem glodna, to nie bede w siebie wmuszac. Po tych wczorajszych owockach czulam sie wspaniale i nie bylam glodna do 15.00 dzisiaj wiec nic nie jadlam. Uwazam, ze grunt to sluchac swojego organizmu. On juz da znac, czy mu czegos brakuje. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski Co do moich tabel to nie mam wątpliwości bo dała mi je lekarka delicji nie jadam ja bo sa bardzo słodkie ale lody to tak, nie mówię o lodach ociekających śmietaną to sa sorbety owocowe mówi wam to coś??? zastanówcie się dziewczyny a zrresztą ja chudne gubie centymetry i to jest dla mnie najważniejsze a niestety mojego lekarza będę słuchała a nie opakowanie czytała po delicjach. A wogle wyszła teraz w klaudii ciekawa gazetka diety i bardzo ciekawy artukuł jest o kaloriach to wy sobie poczytajcie powodzenia gratulacje dla wszytkich co chudną i trwaja i nie przerywają diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej to jeszcze raz ja Laski każde ciało inaczej wygląda jedna dziewczyna zrzuci 5 kilo i juz wygląda jak anorektyczka ja aby tak wyglądać musze zrzucić jeszcze z 20 kg mnij więcej Dlatego mój lekarz wypisał mi taki a nie inny jadłospis ja nikomu nie narzucam mojego systemu odchudzania ale jedząc nawet te pare słodkości ja widze że chudne stopniowo po mału i to mi sie podoba bo wiele diet stosowałam w życiu i zawsze sie to kończyło jo jo Więc DC bardzo mi się podoba można jeść prawie wszystko w małych ilościach i to 5 razy dziennie najpierw ścisła a potem po malutku dojśc do 1000kcal. Od niedzieli ja stosuje nie jestem w stanie zjadać tego wszystkiego co mam uszykowane i to mnie cieszy kiedyś potrafiłam wciągnąć 4 bułeczki na kolacje a teraz ledwo wciągam dwie kromki ciemnego chleba. więc ja stosuje sobie dietke według lekarza a za reszte trzymam kciuki p.s nadal waga stoi -12 kg po 5 tygodniach i 2 dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziark, ja sadze, ze metoda Twojego lekarza jest bardzo dobra, bo nie odmawiasz sobie tego, co lubisz, wiec masz przyjemnosc ze stosowania tej diety, zatem dlugo na niej wytrwasz (juz dlugo wytrwalas). To nie jest normalne, zeby zakazac sobie definitywnie jedzenia tego, co sie lubi. Stworzy to wielki konflikt wewnetrzny i nawet, jak sie schudnie, to bedzie sie nieszczesliwym i na bank po skonczeniu diety rzuci sie na to, czego tak bardzo brakuje... i efekt jojo gwarantowany. A tutaj nie chodzi o zrzucenie 10 czy ilus tam kg i juz, chodzi o nawyki na cale zycie, zeby sytuacja sie nie powtorzyla. Co do weglowodanow to jeszcze taka uwaga: one dostarczaja 3 razy mniej kalorii niz tluszcz, owszem, sa wykorzystywane energetycznie niemal od razu, ale to dziala takze w druga strone: zeby je przerobic na lipidy potrzebny jest znaczny wydatek energetyczny, wiec tyjac po weglowodanach jednoczesnie sie chudnie! (oczywiscie calkowity bilans zalezy tu od ilosci i jakosci dostarczanych weglowodanow). Z tluszczami jest dokladnie odwrotnie: duzo trzeba energii zeby je strawic, a bardzo malo, zby zmagazynowac. No, najlepiej w tej kategorii przedstawiaja sie bialka: duzo energii wymaga zarowno ich zmagazynowanie jak i strawienie. Co wiecej, sa najwazniejszym budulcem, wiec przechodzac na normalne odzywianie powinno sie przede wszystkim zadbac o podaz bialek. Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MissCaroline
Kobitki!!! Witam wszystkie:)) Jestem w drugim dniu ścisłej. Wcześniej stosowałam DC dwa razy - w 2000r. i w 2004r. z dobrym skutkiem. Najwięcej schudłam w 2004, był to jednak efekt stresu i złej kondycji psychicznej niż diety. Jednak 12kg w 5v tygodni poleciało. Później nadrobiłam z nawiązką, wyprowadziłam sie do Anglii - w 2 pierwsze miesiące przybrałam 6 kg (ach te nowe batoniki...), a później to była równia pochyła... po powrocie do kraju nie dbałam za bardzo o to co jem, wrzucałam w siebie co popadnie i ogólnie odpuściłam odchudznie i zdrowy styl życia. Niestety... Ale teraz szykuje mi się wyjazd do Stanów na minimum rok a tam tyej się od samej wody mineralnej!!!!!hehe Każdy wie jak odżywiają sie Amerykanie:(( Junk food non stop, wszystko nafaszerowane tablicą Mendelejewa i tłuszczem wrrr Dlatego postanowiłam zabrać sie za siebie, zrzucić tyle ile dam radę a przede wszystkim ustabilizować cykl jedzenia (3 posiłki a nie jeden wieeeelki) i postarać zmienić nawyki żywieniowe zanim wylecę (7 maja)... Moja waga nie jest dramatem 64 kg przy 168 cm ale ja sie po prostu źle czuję z boczkami, oponką zamiast brzucha i masywnymi udami... Trzymam za Was wszyskie kciuki i liczę że sie nam uda:)) Pozdrawiam, Karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wytrzymałam i się zważyłam, 12 dzień diety a ja ważę 96.9 :D Czyli schudłam już 7.1 kg !! ta dieta jest niesamowita :) pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie laski Dolita gratulacje naprawdę gratulacje Witaj Karolino ja już weteranka tej diety mam za soba juz -12 kg, za trzy tygodnie na nowo ścisła dieta mam duzo więcej do zrzucenia niż ty ale trwam cały czas i mam zamiar zrzucić te cholerne 20 kg jescze aby do wakacji pozdro dla wszystkich madziark30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również witam wszystkich :) Ja początkująca - dziś wystartowałam - w planach 15 kg mniej. Mam nadzieję,że wytrzymam bo pokusy jedzenia są niesamowite. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinaM
Dollita GRATULUJĘ:) madziark30 jak wytrzymałas tyle , to wytrzymasz i dalej :)trzyma kciuki:) zouza27 jak mam pokusy , to zagladąm na forum i czytam o sukcesach inych dziewczyn w odchudzaniu i natychmiast pokusa mija:)trzymam kciuki za ciebie i oczywiście za wszystkie babki:) ja jestem 6 dzień na diecie , ale nie wchodze jeszcze na wage:)ale po ciuszkach już widać,że coś spadło i moje pracownice pytają co się stało z moim brzuszkiem:) powodzenia dziewczyny w wytrwałości, czego i sobie życze i pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć wszystkim
od 2 stycznia na ścisłej i 16kg w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinaM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinaM
od 2 stycznia na ścisłej?????????? coś nie tak , przecież ścisłą można stosować najdłużej 21 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarz stwierdzil
że mój organizm nie jet "wycieńczony" (zrobilam badania) i mogę dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieczyny jestem zalamana ;( jak wiecie schudlam 7.3 kg, gdy wazylam o te 7.3kg wiecej nigdy, przenigdy nie mialam problemow z nogami/kolanami/stawami. Od wczoraj zaczelo mnie kluc lekko kolano, myslalam, ze moze nadwyrezylam, kulo jedynie jak siadalam, czasem jak wstawalam. Dzis tez lekko kulo w tych momentach, ale bylam pewna, ze przejdzie. Mialam sie wlasnie smarowac balsamami ujedrniajacymi gdy zauwazylam lekka opuchlizne od zewnetrznego boku kolana :( moze to woda w kolanie ? ;( bede musiala chyba isc do ortopedy, boje sie. Gdzies czytalam, ze jak sie pije za duzo wody to moze sie ona magazynowac w kolanie - ale to chyba jakas bzdura... nie wiem czy to ma jakis zwiazek z dieta, jesli nie to jest to cholernie dziwny zbieg okolicznosci. Jestem zla, ja sie tak potwornie boje bolu, a o czyms takim jak punkcja kolana wole w ogole nie myslec. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dollita, to moze byc jakis tan zapalny siegien. Jak nie bylas na diecie, to pewnie wiecej sie ruszalas i rozgrzewalas przez to sciegna. To na 100% nie jest wina wody, a raczej wychlodzenia organizmu (metabolizm spada, temperatura ciala spada itd). Oczywiscie, najlepiej zasiegnij opinii lekarza. Ja doradzam picie pokrojonego na plasterki swiezego imbiru (nie ma kalorii ani weglowodanow!) - bardzo ostry smak, bardzo rozgrzewa, zwlaszcza sciegna i stawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, oczywiscie nie pije sie imbiru tylko napar z imbiru. Pare plasterkow tegoz imbiru zalewa sie wrzatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacaranda dziękuję trochę spanikowałam bo poczytałam o wodzie w kolanach, operacjach i się wystraszyłam :)opuchlizny nie ma, dalej trochę pobolewa jak siadam, ale nie jest żle, jeśli się nie pogorszy to dopiero po świętach pójdę do doktora. Myślę, że to stan zapalny. Popijam wlaśnie napar z imbiru - nie za dobry :D no i kupiłam herbatki sobie, bo od 10 dni gdzieś żyłam na samej wodzie, nic ciepłego prócz zupek - i może faktycznie to od tego :) Dziękuję raz jeszcze. U mnie 14 dzień -7.6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cliooooo
dollita, mnie tez pobolewalo kolano. Sprobuj uzyc Reparil Gel. To swietna masc. Wszelkie bole stawowe, nerwobole itp. szybko mi po tym ustepuja. Ja sadze, ze to zbieg okolicznosci, nie dieta. Iza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Clio dzięki, jutro pójdę do apteki i kupię, póki co smaruję się fastum gelem :) W diecie Cambridge można pić czerwoną herbatkę prawda? Bo kupiłam dziś o smaku bergamotki pu-erh i właśnie piję, ale mam wątpliwości czy wolno. Pozdrawiam wszystkie dietowiczki, trzymajmy się razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinaM
dziewczyny, u mnie siódmy dzień i ubytek wagi 3kg:) chyba nieżle?????????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego_____
mnie tak wolno idzie???? 1 - 1,5kg na tydzien. A przestrzegam diety rygorystycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malina bardzo ładnie. Do ANONIMA: to Twój pierwszy cykl? ile masz do zrzucenia, jaką nadwagę - bo to się liczy. Być może masz już taki organizm, jedni chudną szybciej inni wolniej - tak to już jest. Ja się martwię, że trochę za szybko chudnę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc laski Dolita współczuje ci spróbuj lekko rozruszać to kolanko spacerkami lub ćwicz sobie delikatny rowerek na lerząco tylko to na dobre wyjdzie herbatki można pić wszystkie ale nie te spalające kalorie bo w diecie dostarczacie ich tylko 500kcal a taka herbatka może i te znikome ilości w dzień sspalić Ja jestem juz na diecie 1000kcal chodze obrzarta jak nic wiecie ile to żarcia laski wytrwacie no i super wiadomość pykła mi po tylu dniach oczekiwania -13kg piękna cyfra i trwam dalej uwielbiam tą diete jej prawie wszystko często i mało i nawet są słodycze powodzenia dziewczyny Od 6 tygodni nie zjadłam ani chipsa, pizzy, nachosów itp zbieraczy pustych kalorii i wiecie co moje dzieci tez tego nie jedza nie kupuje im tego i sa szczęśliwe ale za to moja lodówka pęka od marchewki cykorii kapusty jabłek są pyszne Dajcie znać jak wam idzie ja trwam dalej aby do maja pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWELINA396
Hej Dziewczyny dawno mnie nie bylo nie mam w ogole czasu tyle pracy i szkola,czytam Wasze wypowiedzi ale sie nie odzywalam. Ja po 2 tygodniach na scislej schudlam w sumie 5kg. potem wychodzilam powoli tydzien na mieszanej schudlam jeszcze kg, a teraz mija 5 dzien a ja jem sobie warzywka z drobiem, czasem nawet pozwole sobie zjesc dwa cukierki i jakas kanapeczke a waga na szczescie stoi. Nie weim czy zaczynac znow cambridge bo waze 69kg przy wzroscie 168. Co sadzicie powinnam znow zaczac cambridge czy moze zalecalybyscie mi jakas inna dietke. Prosze o pomoc bede wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również witam Wszystkich :) Ja dopiero trzeci dzień na ścisłej - i już 2kg mniej :) Myślałam,że będzie o wiele trudniej przestawić się na te proszki ale nie jest tak źle. Podstawa to chyba dobre nastawienie psychiczne i człowiek zapomina o głodzie - a wręcz ja czuję się po takiej zupce najedzona. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinka ja bym Ci poleciła 1000kcal + ćwiczenia, no chyba, że Ci bardzo zależy na czasie to wtedy Cambridge. Ja dziś zjadłam cztery mentosy... niby nic, ale pewnie nie wolno ;) trudno liczyć od nowa diety nie mam zamiaru. Dziś 15 dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to NA BANK zatrzymalas ketoze!!! ;) A tak na serio, nie przesadzajmy. Gdyby to 3 paczki byly, to moznaby sie zastanawiac. Ale uwazaj na takie grzeszki, bo jak sie je czesto powtarza, to mozna sie przyzwyczaic. U mnie 13 dzien. Bywa ze jestem strasznie glodna. Woda nie pomaga. Pomaga wtedy albo goraca herbata, albo blonnik w tabletkach. Ale bywaja dni, kiedy dobrze kilka godzin po porze posilku sie orientuje, ze chyba zapomnialam o obiedzie :) Trzymajcie sie dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacaranda to był pierwszy taki grzech i ostatni ;) U mnie dzień 15, i -7.5kg :) jeszcze tylko 6 dni i mieszana! Nie jest źle naprawdę, ja w sumie głodu nie czuję, co czasem chęć na sałatę chociaż ;) ale damy radę, mnie potem czeka cykl drugi więc już w ogóle muszę dać radę. Kupuję sobie parowar Tefala i będę wszystko na parze gotować, zdrowiej niż gotowane w wodzie. Trzymam za nas kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×