Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Gość kilogramy.pl
tam przeczytasz wszystko, a dietę przysyłają pocztą i to bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaMic
kilogramy.pl Napisałam do nich kilka dni temu z pytaniem, czy istnieje możliwośc kupienia przez internet to dostałam odpowiedź, że "Zgodnie z wprowadzonymi zasadami producenta sprzedaż DC przez Internet została zablokowana od dnia 1 kwietnia 2008". czyli chyba już nigdzie nie kupię, d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luckbealady
Nie próbowałaś się skontaktować z centrum DC? Ja wpisałam dieta cambridge Gdańsk i mi wyszło..mam fajną Kosultantkę. Skąd jesteś? Może będę mogłą Ci pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaMic
Kontaktowalam się z centrum DC, to dzisiaj dostałam wiadomość, że jednak jest w mojej miejscowości konsultantka. Próbowałam do Niej zadzwonić, ale okazało się jednak, że nie ma Jej do września, więc i tak nie mogę rozpocząć diety.. Ja jestem z drugiego końca Polski - z okolic Jeleniej Góry.. ale zazdroszczę Ci tego Gdańska ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luckbealady
Wiesz co, Może jednak zadzwoń, podam Ci numer telefonu,wiem,że to jest konsultantka z bardzo długą praktyką, ponad 11 lat, na pewno Ci pomoże.Ja kupuję u Jej synowej, sama konsultantka jest z włocławka. tel./fax (54) 236-44-47 tel. kom. 692-036-935 E-mail: dietacambridge-polska@dietacambridge-polska.pl Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaca_randa
Witam miłe Panie :) Chciałam donieść, że jestem już 2 tygodnie po zakończeniu DC, w tym mieszanej - i waga się utrzymuje, a nawet spada! A naprawdę jem teraz sporo. Trzymam się jednak zasady: jak najmniej tłuszczu i mącznych potraw. Zajadam się wszystkimi możliwymi owocami (w tym bananami i winogronami), warzywami (w tym bobem i innymi fasolkami), a do tego dobiałczam się chudym twarożkiem i jogurtami. Powiem Wam, jaką wspaniałą zupkę sobie wymyśliłam (mój mąż, który je normalnie wręcz się nią zajada, a wcale nie jest wyposzczony po diecie jak ja, ale i tak mu strasznie smakuje, więc mamy wspólne obiadki): Wrzucam do garnka rozdrobnione: - marchewkę - pokrojoną fasolkę szparagową, - pietruszkę, - kawałek selera, - kawałek kalafiora, brokuła, czy co tam znajdę w domu, - kawałek kalarepki, - garść groszku zielonego (jak akurat uda mi się kupić) - garść czerwonej soczewicy (szybko się rozgotowuje, ale mogą być też inne "zagęszczacze" białkowe) Dodaję do smaku soli i wegety (wegety daję dużo, bo lubię) i gotuję do miękkości warzyw. Później dosypuję 1-2 łyżki białka sojowego (do dostania w hipermerketach lub sklepach ze zdrową żywnością) i otręby owsiane - też około 2 łyżek, tak, żeby zupka była gęsta. Po wierzchu posypuję posiekaną natką pietruszki. Zapewniam, że zupka jest przepyszna, niskokaloryczna, a jednocześnie pełna witamin, minerałów i białka. Polecam też po diecie ruch. Ja sporo jeżdżę na rowerze, nie po to, żeby schudnąć, ale sprawia mi to przyjemność i zaczęłam nowy zestaw ćwiczeń na dolne mięśnie brzucha. Nie sądziłam, że po zakończeniu DC będę nadal chudła i to w szybszym tempie niż pod koniec ścisłej. A jednak... Pozdrawiam wszystkie dietowiczki i popieram, że WARTO tę dietę stosować. Nie ma żadnego jo-jo, jeśli się wychodzi z niej z głową, a wręcz chudnie się dalej - miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luckbealady
Jaca, gratulacje i dzięki za świeży powiew optymizmu! I przepis!!Chociaż powiem wam,że dzisiaj widziałąm się z człowiekiem,który schudł 52 kg!!!! 52!!! Niektóre z nas tyle ważą po diecie :) Wygląda..inaczej, super w zasadzie, niedługo będzie wyglądał zabójczo, bo jednak taka nadwaga pozostawia ślady, mimo wszystko. Mówi,że do zrzucenia ma jeszcze 20...podziwiam, naprawdę podziwiam. Schudł pod kontrolą dietetyka i mówi to co każdy odchudzający,że najważniejsze to jeść mało,często i niskokalorycznie. I nie dopuszczać do wilczego głodu..dlatego dla mnie DC jest tak dobra, goraca woda i już P) Pozdrawiam Dobrego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m.nowa
Czesc kochane:) Ja dzisiaj nakupowalam sobie tych wszystkich paczuszek:D wytrwalam jeden dzien:) konsultantka powiedziala mi ze powinnam byc na DC 21 dni:) nie wiem czy dam rade ale jak czytam te wszystkie posty to jestem pod wrazeniem ze tyle schudlyscie i ze nie ma jojo:) juz sie nie moge doczekac efektow:) Ps. Czy was tez przeczyscilo?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luckbealady
Hej Jeden dzień to milowy krok - bo zaczęłaś! A ile chcesz zgubić? Co do efektu jojo ..bywa,że bywa :P o ile nie pilnujemy się przy wychodzeniu z diety. U mnie już drugi dzień waga ani drgnie..żeby nie przeczytane wczesniejsze posty zaczęłabym się bać,że znowu tyję.. a tak wiem,ze walczę z organizmem i długoletnim przyzwyczajeniem jadania raz dziennie , wieczorem i do wypęku. Miłego wtorkowego odchudzania .. to mój 11 dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc dziewczyny ;) u mnie dzisiaj drugi dzień, jak narazie trzymam się dzielnie ;) waga wyjściowa 82 kg;( cel 60? , ale to pomalutku ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limba2
Witam wszystkie forowiczki Dziś pierwszy dzień na DC. Na razie wszystko ok, ale to dopiero początek drogi:) Mam nadzieje, że wszystko będzie szł gładko, bo do diety zbierałam sie dość długo ( od 2 ty leży w szafce).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m.nowa
Hejo hejo:) luckbealady niestety waze juz 80 kg:-/ najgorsze jest to ze kiedys bylam szczupla i wazylam 65 przy wzroscie 174. Narazie, pierwszym celem jest aby bylo 70. Pozniej sie pomysli. Drugi dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luckbealady
m.nowa... jak ja ci zazdroszczę... moja docelowa waga to 80...mam nadzieję,że zostało mi tylko 14,5 kg do zrzucenia( czyli mam nadzieję ,że moja waga początkowa to 100 kg). Nie mogę więcej, bo będę wyglądała jak odchudzony słoń..z olbrzymią ilością niepotrzebnej skóry. :P Bo nigdy nie byłam szczupła..dawne czasy,leczenie alergii encortonem,sterydy i żegnaj szczuplutka figurko Trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m.nowa
luckbealady moja kolezanka po lekach tez ostatnio przytyla, chyba wazy okolo 115 bo jak ostatnio mi mowila ile wazy to bylo 100 a dalej tyje. Niestety nie potrafie namowic jej na zadna diete ehhh te tabletki sprawiaja ze ciagle chodzi glodna i je same zle rzeczy typu kfc mcD ehhhh Trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m.nowa
A mnie gubia slodycze:D dlatego kupilam sobie same slodkie rzeczy w diecie cambridge:D no i kilka zupek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaca_randa
Witam koleżanki. Wiecie co, od czasu skończenia diety (2 tygodnie) schudłam 1.5 kg bez odchudzania :) Objadam się ile wlezie - owocami, warzywkami, do tego staram się z rozsądku zjadać jakieś białko (chudy serek, fasolki, białko sojowe). Jem też słodycze (landrynki) i pomału włączam do diety ziarna i tłuszcze (ciasteczka owsiane z orzechami i masłem) - ale NIEWIELKIE ILOŚCI!!! Czasem jakieś winko lub likier owocowy... w gruncie rzeczy naczelną zasadą u mnie jest: jeść wszystko poza pieczywem i tłuszczami (to moja zguba - np. chleb lub bułki Ćwiczę brzuszek (skończyłam już a6w i zaczęłam zestaw na dolne mięśnie brzucha) i jeżdżę na rowerze, jeśli tylko pogoda dopisuje, ale nie morduję się, robię tylko to i tyle - na co mam ochotę i co sprawia mi przyjemność. Dieta Cambridge jest naprawdę bardzo skuteczna, a jak się chwilowo zatrzyma spadek wagi, to nic strasznego. Na samej diecie schudłam przez 3 tygodnie jakieś 5 kg, ale teraz chudnę nadal, więc nie ma co się przejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luckbealady
Dzięki za słowa otuchy Jaca :) zawsze 9 znaczy od 11 dni) będę powtarzała,że największą motywacją dla mnie jest to forum. Kiedyś bywałą na nim dziewczyna o nicku nikulina..poczytałam jakbym czytała o sobie... Dla mnie zabójstwem było zawsze wieczorne jedzenie no i oczywiście wszelkie pizze, kfc,no i domowe jedzenie w weekendy niestety. Ze słodyczy najbardziej śledzie :P ..tyle,że przy niedoczynności tarczycy trzeba naprawdę namęczyć się,zeby schudnąć i wcale nie trzena się męczyć żeby przytyć . Ale ! W górę uszy, bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Na wstępie gratuluję wszystkim wytrwałości i efektów w gubieniu ciałka ;) Chciałabym zacząć srosować DC od końca miesiąca. Czy macie może sprawdzoną konsultantkę z Wrocławia, którą mogłybyście mi polecić? Nie mam nadwagi, jednak potrzebuję w szybkim czasie zrzucić 6-7kg, ponieważ takie są wymagania mojej pracy, a przez rok miałam przerwę, siedziałam z dzieckiem i troszku sobie pofolgowałam :( Czy dietę DC można stosować nie mając nadwagi? Czy na tym forum jest jeszcze niezastąpiona MABA? Pozdrawiam Was serdecznie i życzę wszystkim wytrwałości! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam;) jak narazie trzymam się dzielnie ;) tylko rozchorowałam sie trochę - czy podczas ścisłej diety moge brać jakieś lekarstwa typu np. gripex ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olliczka
hej laski! musze powiedziec, ze slowa jacy- to wcale nie zadna sciema... ja wprawdzie mialam scisla tylko 1 tydzien, na ktorej scudalm 2kg, a nastepnego tygodnia jadlam NORMALNIE- nie tak nawet jak jaca:) tylko bulka razowa z bialym serkiem na sniadanie, potem zupka dc na obiad i jakas salatka na kolacje, a kolejne 2 tyg juz bez dc i co popadnie- lacznie ze slodyczami, do ktorych milosc jednak szybko powrocila, jedyne czego nie jem do tlusteych dan, typu smazonych czy pizzy, i nie przesadzam z ilosciami, jak zjem ciastka, to juz nie zjem bulki i odwrotnie, i schudlam jeszcze kilo i waga sie utrzymuje! chodze na basenik, 2 razy w tyg na aerobik i tyle... nie wiem, czy to lato, czy ki, czy rzeczywiscie ten tydzien dc, no alejest OK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luckbealady
Arla, spytj swoją konsultantkę co z tym gripexem, ale czytałam na forum,że można wcinać przeciwgrypowe, tylko mniej niż zazwyczaj,bo żołądek pusty..no, chyba,że przejdziesz na antybiotyk, wtedy musisz przerwać. Gratulacje, tydzień DC i tak ładnie chudniesz.. czytałam Jacę już ze trzy razy - ma dziewczyna rację, wynocha z cholernym tłuszczem.. u mnie waga odrobinkę drgnęła..moja konsultantka powiedziała,że jakby stałą dalej to ją trzaśniemy w gamoń. Powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m.nowa
Hejo laski, wciaz chodze glodna ze az mi ciezko wytrzymac, 3ci dzien podobno najgorszy uhhhhhh. Jem batona od 11 co 20 minut:D jeden gryz i znoe 20 minut, jeden gryz i znow 20 minutD:D podzielony zostal na 5 czesci:D te czekoladowe sa pyszne:) Nie poddam sie tak szybko:) buzka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luckbealady
Czekoladowy zjadłam wczoraj na kolację...z gorącą herbatką earl grey...tyle,że podzieliłąm go na 24 maluteńkie kawałeczki i jadłam półtorj godziny.. warto było. M.nowa, pij dużo herbaty, najlepiej gorącej, to dużo lepsze niż hektolitry wody..przynajmniej dla mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m.nowa
:) no wlasnie zauwazylam ze picie cieplej herbaty czy wody nawet sprawia ze az tak nie chce sie jesc:) ja wole 5 kawaleczkow co 20 minut, takie male to by mnie wqrzaly hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luckbealady
Wkurzają...to prawda. Ale mniej niż współplemieniec przy stole zajadający mmmm jakie dobre rzeczy :P pocieszeniem jest fakt, że wyżej wymieniony waży 109kg..a ja nie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No!! Mam czarnego nicka:D nie moglam dojsc do tego jak to sie robi:) To nie chce wiedziec co Twoj kolega je:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luckbealady
Hej..wiecie co, mam kości policzkowe! Dzisiaj zauważyłam. Jasne,że dopiero z bliska i niezbyt mocno widoczne ale jednak. Z ulgą za to pożegnam myślę,że do końca tygodnia, drugi podbródek. I nie będę za nim tęsknić wcale,chociaż był ze mną baardzo długo. Cel mi sie nie zmienia - chcę ważyć 80 kg. Mam nadzieję,że osiągnę taką wagę na Święta .. wczoraj było ciężko, skurcze,senność,i upiorna wręcz ochota na taki wielki kawał..nie powiem czego, ale leżał przed nosem a ja nic! Jak skała. Dzisiaj znowu 0,5 kg w dół..życie jest piękne, nawet na zupkach DC Miłego czwartku, dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dietowiczki;) 4 dzień - 2 kg w dół ;) mam pytanko - dieta ścisła - czyli 3 x DC plus woda i nic po za tym ? bo wczoraj jak robiłam zapasy diety w aptece Pani mi powiedziała, że oprócz tego mam jeszcze jeść jeden posiłek 200 kalorii. ??? jak narazie czuję się świetnie, po za tym , że jestem przeziębiona i katar leci mi z nosa - biorę gripex max - mam nadzieje, że to nie zaszkodzi w decie;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luckbealady
Hej znowu Moja konsultantka dała mi do wyboru dwie opcje, ścisłą i mieszaną - jeden posiłek 200 kcal. ale to ze względu na leki,które muszę brać na stałe( niedoczynność tarczycy) Podobno ustawodawca nakazał,żeby dieta miała nie mniej niż 800..ale..ale czytasz to co się dzieje na tym forum, od kilku lat przecież. Dziewczyny są na ścisłej i żyją.I co najważniejsze - chudną! 21 dni to nie wieczność a później i tak wchodzimy na mieszaną..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Masz racje, to tylko 21 dni, da sie chyba wytrzymac... 5ty dzien:) Ajjjjjjjjj!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×