Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Cześć dziewczyny :-) Ja dziś 7 dzień na DC (ubytek wagi: 3,5 kg). Tyle że zup już nie mogę, na następny tydzień mam tylko koktajle i batony (uwielbiam słodycze), w razie zmulenia zawsze mogę wypić bulion DC (jest naprawdę niezły). Co do ścisłej DC, to w Anglii np. można stosować ją przez 4 tygodnie chociaż nie wiem czy bym się zdecydowała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubella
Witam!Zaczynam jutro(mam nadzieję)-zwlekałam już za długo.Nie mogę na siebie patrzeć...Może ktoś jutro też zaczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luckbealady
Cześć. Łatwo nie jest..dzisiaj 15 dzień i zaczynam odliczać,żeby w końcu zjeść coś normalnego. Batony ratowały mi życie w desperacji,ale kupiłam ich za mało.. i teraz mam dwa kartony zupek..mimo wszystko mam nadzieję że dam radę! Mam w domu taką świetą dżinsową koszulę , za dobrych czasów zapinałam się bez problemu i jeszcze była luźna..na razie zapinam się. Bez problemu musi jeszcze poczekać :) Postanowiłam zważyć się dopiero za tydzień..po ostatnim dniu ścisłej. Mam nadzieję,ze będziej jakaś niespodzianka :P. Trzymajcie się i na pohybel zwałom tłuszczu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubella
Popijam właśnie herbatke miętową.Jestem po 1/2 grzybowej.Będe dzielic posiłki na mniejsze porcje,bo inaczej nie wytrzymam. Pierwszy posiłek byl o 13.nie wiecie ,co przechodziłam.Zastanawiałam sie nad kanapeczką,czymkolwiek,ale się nie skusiłam,bo nie mogłabym spojrzeć w lustro...Potem się odezwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luckbealady
Lubella, dasz radę! Słowa,które usłyszałam po dwóch tygodniach : Ale Pani zeszczuplała - warte są każdej zjedzonej parszywej zupki po 7 zł/szt. Po raz pierwszy od dłuugiego czasu odsłoniłam twarz i nie mam już zaczesanych na pucułowate policzki włosów. Ostrzygłam sie i zrobiłam świetne pasemka. Jestem przekonana,że spokojnie przez te 2 tygodnie zeżarłabym za więcej niż 133 zł wydane na fryzjera... A pół zupki 6 razy dziennie sprawia,ze jesz co 2 godziny, nie zdążysz zgłodnieć! 3maj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świadomie przerwałam,imprezka rodzinna,rocznica ślubu,okres.. Zacznę pod koniec m-ca lub na początku września, Dwa razy bardziej sie rozpisałam,ale nie przeszło,daltego teraz nie chce mi się rozpisywać.mam nadzieje,ze teraz przejdzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo,wreszcie się udało-do jutra Dziś nie zjadłam nic słodkiego i naprawdę mało zjadłam. Po wczorajszym obżarstwie to prawie tyle co nic,pozdrawiam,pa:) P.S.Uzależniłam sie od tego forum (i od czarnej oliwki-też forum od DC)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luckbealady
Nareszcie zaczęłaś!! Widzisz jak było warto? 0,9 to naprawdę niezły wynik! 3 maj się i pamiętaj że jeszcze tylko 20 dni... Dzisiaj powiedziano mi,że na początku odchudzania należy i owszem powiesić swoje obrzydliwie tłuste zdjęcie.. bo ucieka sie od czegoś, ale później nalezy do czegoś dążyć...mam powiesić zdjecie z liceum??? Pozdr.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny... przerwalam diete:(( grile i te sprawy... zaczynam od jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luckbealady
M.nowa, jak Ci w drugim dniu nie jest najgorzej to może wytrzymasz. .. tylko doaj spokój z grillem :) u mnie 18 i zaczyna się lekka panika - co będę jadła na pierwszy normalny posiłek? Liczenie kalorii staje się obsesją, bo nie chcę znowu przytyć te 8 kg, które zrzuciłam.. mam ochotę na wiecej. Wiem,że to co mogę zjeść w sobotę jest tym na co mam strrrrrraszną ochotę..żeby tylko nie przesadzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze :O ale Ci zazdroszcze... 18 dni!!! niesamowite!!!! Gratulacje!!! :) Ja bym zjadla piers i kalafior:P straszna mam ochote:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laayla
Czytam Wasze wypowiedzi i jestem pełna podziwu! Mam nadzieję, że tak samo jak Wy dam radę podołać DC. Jak narazie 2 dni za sobą... do zgubienia 10 kg. Mam jedno pytanie: czy przez picie wapna (takiego dla dzieci) efekty diety mogą być słabsze? pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luckbealady
Witaj Wapno od czasu do czasu piłam, podobnie jak biorę magnez z wit B6, dzisiaj 19 dzień i 8 kg mniej..wiec chyba nie trzeba sie bardzo martwic.. a dlaczego pijesz wapno dla dzieci? Czy w jego składzie jest cukier? Bo jeżeli tak to wydaje mi sie,że powinnaś zmienić wapno. Pytam dlaczego pijesz wapno dla dzieci dlatego,ze jest go tam bardzo mało..calcium sandoz ma 1000 albo 500 mg, suplementy ok 300..masz alergię? ...jeszcze 3 dni i pierwszy normalny posiłek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiwonka
Witajcie. Ja dziś 2 dzień na DC - spokojnie - gotuje obiady dla rodziny i jestem dzielna - brakuje mi pomidorków i takich tam. Ja wole zupki - koktajle są za słodkie np. cappuccino to okropieństwo, ale waniliowy z mniejszą ilością wody jako budyń - może być. Życze wszystkim jak i sobie wytrwałości ! Też mam do pozbycia się ok 10kg!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laayla
zgadza się...jest tylko 500mg. Nie piję normalnego ponieważ nienawidzę tego smaku-zbiera mi się na wymioty. Cukier jest...więc odstawię na te 16 dni, nic się dziać nie powinno ;) Dzisiaj miałam mały kryzys, ale jakoś przetrwałam. Chyba będzie ciężko wytrzymać do końca... :( Jak nie będę miała siły wejdę na forum-mam nadzieję, że to mi pomoże! ;) buziaczki i wytrwałości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puuuuszysta
jak długo i często można stosowac tą diete? Zastanawiam sie i coraz bardziej nakręcam na odchudzanie z tymi super zupkami;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puuuuszysta
jak długo i często można stosowac tą diete? Zastanawiam sie i coraz bardziej nakręcam na odchudzanie z tymi super zupkami;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puuusszysta
jak długo i jak często mozna stosowac te diete? Czy w trakcie tej diety uprawiacie jakis duzy sport? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puuusszysta
jak długo i jak często mozna stosowac te diete? Czy w trakcie tej diety uprawiacie jakis duzy sport? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe ja waniliowy z duza iloscia wody jako zupe mleczna :P ogolnie nie jest taka zla ta dieta, a do batonika to sie nie moge zawsze doczekac:D \ 4ty dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luckbealady
Hej Puszysta.. moja konsultantka powiedziała mi,że na diecie ścisłej 3 tyg, mieszanej 2xDC i 400 kcal conajmniej 2 tygodnie a później 1xDC też 2 tyg i 1000 kcal. A potem znowu ścisła jak kto potrzebuje. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puuusszysta poczytaj troche o tej diecie na tym forum albo w necie lub umow sie z konsultantka... to sie wszystkiego dowiesz:) nie ma sensu pisac po raz tysieczny. Chyba ze sie komus chce :D pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puuusszysta ..sorki za skrót w nicku, poprawiam się natychmiast. I zachęcam,zachęcam.. wyniki może nie są takie,że po 3 dniach wracamy do rozmiaru 38( kiedy to było!!) ale jednak jakby po tych 19 dniach człowieka mniej..coraz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo oplaca sie, to napewno:) ja tez zachecam... tylko kilka dni a efekty rewelacja chociaz pozniej tez trzeba sie pilnowac aby wyjsc z diety:) tego jeszcze nie robilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M.nowa ja też jeszcze nie wychodziłam, ale w sobotę zacznę :P mam tyle radości z powody DC,że przez pierwszy miesiąc dam radę! Poza tym moja druga połówka szczęśliwie dobiła do 110 kg i zgłosił chęć odchudzania.więc skończą sie dobre obiadki z przystaweczką i słodycze. Ile ja przeszłam!! Ale zawsze będę powtarzać..warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia kato
hej -))) gratuluje wszystkim sukcesów -))) jutro idę do konsultantki i mam zamiar od niedzieli zacząć dietę ... w weekend ide na wesele, więc odpada ... najbardziej się boję, że po zakończeniu wszystko wróci do starej wagi, dlatego już kupuję książki Montigniaka, żeby później też jakoś było -))) pozdrawiam Wszystkich i mam nadzieję, że dam rade -))) ps. moja pierwsza w życiu dieta - 174 cm, obecnie 66 kg, chcialabym 58 kg - piszę oficijalnie, żeby później zobaczyć co z tego wyszło -))) miłego popołudnia -))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaserka
Czesc wszystkim dietowiczkom. Dzis znalazlam to forum i postanowilam do Was dolaczyc... 27 lipca postanowilam zaczac wielkie odchudzanie. Mam 169cm wzrostu i moje wymiary na ten dzien wynosily: waga: 88,3kg talia: 88cm pas: 99cm biodra: 110cm biust: 105cm udo: 62cm ramie: 30cm MASAKRA!!! Konsultantka zaleciła mi na początek 3 tygodniową dietę scislą. Przestrzegałam jej w 100%. Jadlam 3 posiłki DC (bez batonów, bo gdzies wyczytalam, ze na scislej nie sa wskazane). Piłam ok 3 litrow wody dziennie. 17 sierpnia zakończyłam stopień 1A DC. Oto rezultaty: waga: 80,2kg talia: 81cm pas: 92cm biodra: 104cm biust: 101cm udo: 59cm ramie: 29cm Jestem szczesliwa. Zrzuciłam 8kg. Ubrania "lecą" ze mnie. Czuję się świetnie. Dzis jest moj 4 dzień na stopniu 1B. Jem zatem 3 posiłki DC+ posiłek "biało-zielony" o wartości kalorycznej 200, no i nadal pije ok 3 litrow wody, oczywiscie niegazowanej. Na tym stopniu zamierzam byc przez 3 tygodnie. Potem przechodze na stopien 2, ktory pocagne przez tydzien i na nowo wroce do scisłej trzytygodniowki. Mam sporo do zrzucenia, bo chcialabym osiagnac wage 60kg. Mam nadzieje, ze mi sie uda. Licze na wasze wsparcie. Trzymam kciuki za wszystkie nowe jak i stare dietowiczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) jestem z siebie tak zadowolona ze az musze to opisac. Sluchajcie, jesli przytrafi wam sie jakas wpadka podczas diety tak jak mi ze np. bylyscie na grilu i pojadlyscie troche zakazanych rzeczy to sie w ogole nie przejmujcie i jak najszybciej wracajcie na diete Cambridge :) nic sie nie stalo :) ja tak zrobilam i w sumie od 11.08.09 do dzisiaj (przed sekundka sie wazylam) schudlam 4,4 kg:) w sumie 11 dni (nie wliczajac grzesznych 2 dni- sb, nd). Chodzi mi glownie o to ze warto wrocic do diety a nie warto sie poddawac i rzucać na jedzenie :) Nic nie utylam podczas tamtych dni w ktore pilam coca-cole, jadlam kielbase z chlebem czosnkowym i ziemniaczkami z maselkiem :P wzielam sie w garsc na drugi dzien i znow zaczelam diete, tak sie da!! :) Powodzenia: ) Tak wiec dzis jest 5ty dzien bez grzeszkow z DC :) jeszcze tylko 8,6kg do konca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×