Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Gość Heelloo
ja sie odchudzam cambridge na forum f.kuchnia.o2 pl, ale fajnie wiedzieć, że gdzie indziej też można znależć "cambridżowiczki":-) Ja jutro konćzę mam 28 dzień ścisłej i zamierzam zrobić sobie przerwę, a póżniej znowu ścisła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_tri
CZesc Dziewczyny, 7my dzien diety...narazie mecze do urlopu dukana...i nei ejst zle...3,4 kg...mam andzieje ze ze trzy jeszcze poelca do konca miesiaca :)...narazie same bialka wcinam , ale staram sie urozmaicac jak moge..noo i czasem lekko grzesze...ale baaaaardzo lekko. Jak Wam idzie? Super pogoda u mnie, az zyc sie chce :).Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_tri
Ehhhhh no i oczywiscie po paru dniach zgrzeszylam i 3 dni bylo ostro..szczegolnei alkoholowo :)...ale od dzis znowu scisla cambridge! Wlasie wcinam pol zupki orientalnej...szalu nie ma ale zostaly mi rowno 3 tyg do wakacji i tym razem naprawde jestem zmobilizowana!!!! Dziewczyny piszcie jak Wam idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Czy któraś z Was stosuje ścisłą DC, czyli I stopnia? Moja konsultantka, z którą po raz pierwszy widziałam się 2 dni temu, powiedziała mi, że taką stosuje się tylko w specjalnych przypadkach i poradziła dietę II stp, czyli 800 kcal. Mam jednak tyle do schudnięcia (20 kg) i takie kłopoty ze spadkiem wagi, że obawiam się, iż przy 800 kcal trwałoby to całą wieczność. Zdecydowałam się więc na ścisłą. Mam nadzieję, że nie nadwyręży ona mojego zdrowia... Swoją drogą pierwszego dnia straciłam 1,5 kg! To mi się jeszcze nigdy nie zdarzyło. Jestem super zdeterminowana. Chcę znowu być atrakcyjna!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tam ktoś? To mój trzeci dzień na ścisłej DC. Oj, ciężko jest: zmęczenie, uczucie ciężkości w klatce piersiowej. Zminimalizowałam ilość kawy, bo pomyślałam, że to może od tego i chwilowo rezygnuję z gimnastyki porannej. Mam nadzieję, że od jutra będzie lepiej. A Wam jak idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klimcikówna ja tez tak mialam ale po kilku dniach juz jest lepiej ja dzisiaj zaczynam mam plan 3 zupki i jakas surówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, dodob! Dzięki za odpowiedź.Czuję się już znacznie lepiej. Dzisiaj nawet na rower wsiadłam! Trzymam za Ciebie kciuki. Trzymaj za mnie, bo moja waga w stosunku do wzrostu ma się znacznie gorzej niż Twoja. Mam 20 kg do zrzucenia. :( Mam nadzieję, że z DC to mi się uda!!! Całe szczęście, że się tak nie zaniedbałaś. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klimciakowna ja juz jestem weteranka DC pierwszy raz sie odchudzałam wtedy moja waga wyjsciowa byla 72 kf i schudłam 12 kg w 3 miesiace nigy juz na szczescie nie wrocilam do tej wagi mimo ze jestem mama 2 chlopakow teraz marzy mi sie waga 52 kg bo taka kiedys osiagnelam i czulam sie swietnie wiec glowa do gory jesli bedziez sie pilnowac kg nie wroca i zrzucisz je raz na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za słowa otuchy, dodob! Moja waga wyjściowa to właśnie 72kg i to prawda, już nigdy nie chcę do niej wrócić! Teraz, po 6 dniach na ścisłej DC ważę już 3kg mniej i oby tak dalej. Trzymam kciuki za Twoje spadki, co są wzlotami :)!Wspierajmy się, bo to podnosi morale. A siły i samozaparcia do chudnięcia tak bardzo potrzeba. Serdecznie pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow! 7kg - GRATULUJĘ!!! I czekam na taki wynik! Bardzo! Dziewczyny, mam pytanie. Czy poza dietą stosujecie coś na ujędrnienie ciała? W końcu przy dużym spadku wagi można się zdarzyć, że skóra bez dodatkowych zabiegów obwiśnie :( :( :( Ja oprócz serum wyszczuplającego zaczęłam właśnie stosować masażer. Czy któraś z Was stosowała takie urządzenia jako dodatek do DC? Czy rzeczywiście to daje efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klimciakówna ja chodze na zabiegi endermologiczne i urzywam kremu ujedrniajacego elancyl jest naprawde rewelacyjny i zabiegi robia swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha! Jesteś przykładem dbającej o siebie kobiety, dodob :)! Jak skończysz całą serię zabiegów, to napisz, czy były godne swej ceny. Dla mnie to na razie za duży wydatek. Jak będziesz zachwalać rezultaty, to się jednak zastanowię skąd wysupłać nieco grosza. A kremu elancyl z pewnością spróbuję. U mnie -3,5 kg. To jeszcze nie tak imponujący wynik, ale cieszę się każdym straconym gramem:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dietowiczki. Przymierzam się do kolejnego podejścia do DC. Jestem już weteranką, stosowałam tę dietę wiele razy, zawsze z bardzo zadowalającym skutkiem. Występowałam u, na tym forum pod wieloma nickami (niestety, nie pamiętam do nich haseł). Życie jest życiem, musiałam przerwać z dnia na dzień dietę, bo zaszłam w ciążę, wygłodzony organizm rzucił się na robienie zapasów. Myślałam, że zrzucę ten balast jak zacznę karmić piersią, ale nic z tego - jakiekolwiek ograniczenia żywieniowe lub większy wysiłek fizyczny powodowały, że laktacja mi słabła. Dla dobra dziecka musiałam więc toczyć się w rozmiarze XXXL dalej. Jeszcze kilka tygodni i moje dziecię skończy rok, więc zacznę odstawiać je od piersi - i to jest ten czas, kiedy chciałabym zacząć stosować DC. Mam do zrzucenia około 30 kg. Na więcej nie liczę - i figura jaką miałam ważąc 30 kg mniej niż teraz mnie całkowicie usatysfakcjonuje. Wiem, że nie uda mi się tego osiągnąć w miesiąc. Przede mną długie, żmudne odchudzanie. Trzymajcie kciuki - ja już rozglądam się za produktami DC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoje dziecko może być dumne z tak wspaniałej mamy! Z pewnością to za jakiś czas zrozumie. Życzę Ci powodzenia w tej niełatwej walce. Mój wynik to 11dni na ścisłej DC i -4,5kg!!! Trzymajmy się wszystkie razem. To dodaje sił :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj na polu bitwy ja niestety przerywam dietke bo lece na urlop do grecji :) mialam do zrzucenia 6 kg zrzuclma 3 ale przyznaje ze diety sie rygorystycznie nie trzymalam moze po powrocie wroce do rygoru dietki napewno przeanalizuje swoj jadłospis i ogranicze niektore produkty . ta dieta jest dla mie szyta na miare uwielbiam te produkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo słońca w Grecji, dodob! Ja przy Twoim wzroście i wadze, to już w ogóle bym się nie odchudzała. Najważniejsze jednak to czuć się dobrze we własnej skórze. Masz szczęście, że lubisz produkty DC. Jak dla mnie nie są złe, ale prawdziwe chrupiące warzywa, świeże soczyste owoce, piwko.... to zupełnie co innego :) No nic. Dziś jadę po kolejną porcję 2 tyg. diety i walczymy dalej :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klimciakowna dzieki mam nadzieje ze w grecji odpoczne niestety troche sie martwie bo moj synek ma zapalenie krtani i to maci moj spokoj ale masz racje ja tez uwielbiam piwo (to niestety jeden z grzechow popełniany podczas dietki ) no i owoce tez uwielbiam wiesz ja mam cyba cienkie kosci i nawet przy tej wadze robia mi sie boczki i brzuch (: ale nic to dodatkowy motywator to rzucanie palenia wiec musze sie pilnowac :) powodzenia CHudzinki odezwe sie 12 wrzesnia a Wy trzymajcie sie i piszcie piszcie zebym miala co czytac jak wroce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kateh
Witajcie, To mój pierwszy dzień na DC. Nie zapeszając idzie całkiem nieźle.Najgorszy jest chyba chemiczny posmak.Diete mam na 16 dni ,bo tyle zostalo do wyjazdu wakacyjnego... Lektura tego forum bardzo psychicznie mnie wspiera:) Chociaz jak czytam na innyc forach przeciwników DC to trochę mnie martwią info-ze na tej diecie traci sie tylko wodę i mięśnie a nie tłuszcz.. czy ktoś może to sprotstować ? :P Mam pytania: 1) Czy mogę pić nieograniczoną ilość wody ? 2) Czy mogę przyjmować suplementy diety typu Belissa Sun ? 3) Czy przyjmowanie antykoncepcji hormonalnej ma wpływ na efekty ? Pozdrawiam-Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kateh wśród walczących :)! Ja też się naczytałam opinii przeciwników tej diety, ale z moich - niedługich - doświadczeń wynika, że chyba jednak tłuszczyk schodzi :). Co do Twoich pytań, to z pewnością można pić nieograniczoną ilość wody. Ja normalnie piję ok 2l, a na tej diecie to chyba nawet ponad 3 i sądzę, że dobrze mi to robi. Ja także jadłam Belissę (zwykłą) przed rozpoczęciem diety i kontynuuję jej spożywanie, choć moja konsultantka powiedziała, że nie potrzeba żadnych suplementów. Jednak DC pewnie nie ma l-cysteiny itd. Właściwie to wystarczyłoby porównać skład Belissy i dawki produktów DC z zalecaną dawką dzienną wit i mikroelem. Wszystko jest na opakowaniach. Co do środków antykoncepcyjnych, to nie wiem. Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kateh
Dziękuję za udzielene wyczerpującej odpowiedzi Klimciakówna :) Dziś mój drugi dzień i nawet ta owsianka lepiej smakuje-pod warunkiem ,że rzeczywiście wsadzi się ją do mikrofalówki na minutkę. Czuje po ciuchach się już szczuplejsza- chociaż wiem ,że to sama woda to i tak sprawia mi to wiele satysfakcji :) Mam nadzieje ze uda mi sie do 16.09 spaśc to 7 kg. Waże 80 przy wzroście 173,wagą idealną byłoby 62kg.Przez rok przytyłam 20kg.Mam 22 lata. Wcześniej schudłam stosując zbilansowaną dietę i ćwicząc oraz posiłkując się Alli - potem poznałam swojego mężczyznę i się zaczeło-kuchnia włoska codziennie-makarony,ciężkie sosy,pizze...i tak jadłam z nim -tylko on nie drgnął ani kg na wadze a ja z 62 nagle zaczelam ważyc 82... Oto moja króka historia-która skłania do jednej refleksji- trzeba się pilnować całe życie i być mądrym żywieniowo-mam nadzieje ,że chociaż DC pomoże mi się wyrwać z tego bagna figurowego ,w którym teraz jestem... P.s kobietom,które narzekają na callulit- byłam na zabiegu "prasowania żelazkiem cellulitu" 1 min= 3zl. Ok 20 min na nogi i 15 min na brzuch. Po 4 zabiegach praktycznie pozbyłam się pomarańczowej skórki,chociaz miałam dość zaawansowany cellulit. Polecam dla dziewczyn ,które już nie wierzą w kremy -nawet w te z najwyżej aptecznej pólki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wody trzeba pić dużo, ale nie nieograniczoną ilość. Powyżej 4 litrów zaczyna to być niebezpieczne, bo wypłukują się minerały z organizmu i jest to zbyt wielki wysiłek dla nerek. Tak że DUŻO ale nie ZA DUŻO. Co do hormonów - może się tak zdarzyć, że po zrzuceniu nadwagi poziom hormonów w tabletkach okaże się za mały (tkanka tłuszczowa także zawiera hormony, więc po jej redukcji może być konieczna zmiana pigułek). Ja tak kiedyś miałam - zaczęłam krwawić w środku cyklu i udałam się do lekarki, powiedziałam jej, że schudłam dość szybko - i zmieniła mi pigułki na silniejsze - wtedy mi się to unormowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Dzisiaj mój 4 dzień na DC. Wczoraj było ciężko, ale dzisiaj znacznie lepiej. Przetrwałam nawet imprezę z pysznym jedzonkiem. Gratuluję wszystkim wyników. Ciekawe jak u mnie polecą kg, bo ja już dość zaawansowana wiekiem i diet trochę za mną.Zastanawiam się kiedy zacząć ćwiczyć, bo podobno na początku nie można. Ktoś ma info na ten temat? Trzymajcie kciuki. P.S. Bardzo pomocne to forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam! Widzę, że coraz nas tu więcej. I bardzo dobrze! Na początek chciałabym się podzielić moim małym miesięcznym podsumowaniem: SCHUDŁAM 8 KG :) :) :) !!! To oznacza także 11 cm mniej w pasie i wszędzie w ogóle trochę mniej. Czuję się bosko! Choć to jeszcze dla mnie nie półmetek, to i tak dumna jestem z wyniku. Jeśli chodzi o Twoje pytanie, Pesca, to wszystko zależy od jakiego progu zaczęłaś. Przy ścisłej DC chyba nie są wskazane ćwiczenia, a już na pewno nie na samym początku, bo wtedy i tak organizm ma sporo roboty i większość z nas nie czuje się najlepiej. Moja konsultantka powiedziała, że przy DC 800 kcal wskazane są lekkie ćwiczenia. Ja w drugim tygodniu ścisłej zaczęłam jednak jeździć na rowerze, ale nie zaliczam tego do specjalnych ćwiczeń, a do średnioaktywnego stylu życia, który po prostu na ogół prowadzę. Wszystkim życzę powodzenia i wytrwałości. WARTO oglądać siebie piękniejszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Klimciakówna. Też chcę takich efektów. Poszłam dzisiaj na nordic i niestety ale strasznie mi "głodno" przez cały dzień. Chyba na razie zrezygnuję ze wszelkich sportów. Jakoś ścisła nie idzie w moim przypadku w parze z ruchem. Masz rację Klimciakówna, organizm i tak ma co robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_tri
Czesc Dziewczyny, wlasnie zaopatrzylam sie w skladniki i po raz kolejny jutro zaczynam dietke. Mam andzieje wytrawc 4 pierwsze dni, potem jakos poleci...wiem to, bo to przerabialam...a mimo to tak ciezko mi kolejny raz wytrwac i sie nie zlamac ;(. Licze na Was i Wasze wparcie!!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia-tri trzymam kciuki. Ja dzisiaj zaczęłam 3 tydzień. Po 2 mam 4,8 kg do tyłu. Miałam nadzieję na więcej. Jedno mnie martwi. Wszystkie piszecie o braku uczucia głodu, a ja ciągle jestem głodna i nie łamię zasad. Może ktoś ma na to jakąś radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_tri
Aaaa wsciekla jeste mna sibie bo dalam place, zeby juz inaczej nei napsiac....wsciekla bylam bo ciezki dzien i do tego dieta ... i...zlamalam sie! Znowu!!! Bede musiala od niedzieli mzoe od nowa zaczac, czy od jutra. Powiedzcie jak ponownie te 4 dni wytrzymac? Mnie faktycznie jak diete przechodzilam cala to p o4ch dniach nie chcialo juz sie jesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_tri
sorry za literowki w pospiechu pisze i...wlanie widze jak mi to wyszlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki Kasia-tri. Pesca, w ramach sprostowania chcę nadmienić, że ja też jestem głodna na ścisłej DC. Nie jest tak źle jak przez pierwsze 3,4 dni, ale jednak nigdy nie towarzyszy mi uczucie sytości, co na dłuższą metę jest ciężkie do zniesienia. Nie zostaję jednak na ścisłej dłużej niż 2 tyg. i potem 2 kolejne tyg. na DC II stopnia są rajem - jestem w końcu syta. A potem znów ścisła... Nic, trzeba płacić za swe złe nawyki żywieniowe, a po utracie zbędnych kg do nich nie wracać! Mam nadzieję, że wszystkim nam się to uda. Pozdrawiam Was serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×