Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Gość abigay
ja po roznych wpadkch, i dluzszej przerwie- dzis tez zaczynam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abigay
trwam, konczy sie powolipierwszy dzien, ale mialam momenty, ze bylam gotowa isc do sklepu kupic babany (jakas chec na nie).. oby chec ta nie wrocila do konca dnia, Najtrudniej zaczac cambridge..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abigay
oh sama się odchudzam ? na tym forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM. ZACZĘŁAM WCZORAJ DC. START 69,1 KG. STOSOWAŁAM DIETĘ 4 LATA TEMU. W CIĄGU 3 TYGODNI STRACIŁAM 7 KG. WÓWCZAS WAŻYŁAM 84,5 KG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abigay
KOTA64, utrzymalals wage po ostanim razie czy powrocilo i zaczynasz od nowa? ja dzis mam 4 dzien scislej. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abigay
Kota 64, wybacz umkbela mi jedna linijka twojego wpisu z aktualna waga- stąd moje pytanie o "utzrymanie wagi' nieaktualne, bo waga dzisiejsza sama mówi za siebie:) Gratuluje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abigay, Po diecie waga się utrzymała. Ale poszłam dalej. Codziennie jeździłam na rowerze stacjonarnym 1 godzinę, potem włączyłam hula-hop i zaczęłam ćwiczyć. W ciągu roku zjechałam do 61 kg. I taką wagę utrzymałam /z małymi skokami/ do lutego tego roku. Potem zaczęłam chorować i jestem 5 m-c na L-4. Z nudów ŻARŁAM!!! Zero ćwiczeń. teraz jestem po operacji kręgosłupa i nie mogę uprawiać żadnego sportu. Ale waga 69,1 kg mnie tak dobiła, ze postanowiłam zacząć dietę od nowa. Próbowałam Dukana, ale nie lubię mięsa. Poza tym w szpitalu zrobino mi badania i potas był poniżej normy. Dałam sobie z Dukanem spokój. Potem na chwilę dieta z syropem klonowym. Zero rezultatu. Przyszedł czas na cambridge. Dziś drugi dzień. Nie ważałam się od wczoraj. Najlepiej ważyć się co kilka dni. Najlepiej rano. Dziś drugi dzień i jest OK. A, przed "śniadaniem i kolacją" dodatkowo stosuję colon C. Nie odczuwam wogóle głodu. Mam nadzieję, że rwnież ma dużo zapału.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abigay
Kota 64 Te liczby (wagi) , które podałaś 84, 5 i 69 sa mi bliskie :), ..tylko u mnie zaczęła się przygoda z dietą cambridge 'od innej strony" bo od wagi 67-68 (schudlam do 63) - ..tylko, że później jojowałam, pogorszyly mi się wyniiki (mam niedoczynnosc tarczycy, ale pogorszenie wyników oczywiscie nie bylo zwiazane z dietą), zwolniony metabolizm+ zmiana trybu zycia na bardziej siedzący + zaczelam pozwalac sobie na pieczywa od czasu do czasu, ktorego wczesniej unikałam jak diabel swięconejw ody;)..i skonczylam po 1,5 roku z wagą 84 (sic!)...hm, na 1000 kaloriach nie chudne (próbowałam), Dukana stosowałam 2 tygodnie, nie schudłam a przytylam kilo, więc dałams obie spokójna mnie działa tylko cambridge (niestety), wiec teraz MUSZE podejsc do tego rozsadniej, ... Mam teraz swiadomosc, ze ja po diecie tak "scislej" musze dodawać sobie co tydzien po 100 kalorii więcej i duzo cwiczyc bo inazcej zawsze bede jojowac, i to coraz więcej...liczę ze nauczona doswiadczeniem tym razem schudnę...TRWALE:) Jestem zmotywowana, cholernie mocno:), bo gruba czułam sie już przy 67 kg (175 cm)[ ile Ty masz wzrostu?], więc wazac 84 to czuję sie wielka jak całe centrum warszawy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abigay
ps. zainteresowałaś mnie tym ColonC , on zdaję sie sklada się z blonnika? a zawiera weglowodany? chyba nie...(?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abigay, colon C stosuję ze względu własnie na spowolniony metabolim. Mam z przemianą materii duże problemy. Na szczęście kolonsoskopia nie wykazała zmian w jelicie. Czekam jeszcze na gastroskopie, ale za jakiś czas. Teraz ze względu na kołnierz ortopedyczny jest to nierealne. Colon C ma trochę węglowodanów, ale wartość energetyczna na 100g 35,9 kcal. To niewiele. Zażywam, bo przy tej diecie trudno z wypróżnianiem. Mi osobiście pomaga. Niewiele, ale inne środki nie działają wcale. Nie próbowałam błonnika z DC. Mam 172 cm wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abigay
hej KOTA64 jak sie trzymasz? :) U mnie mija 5 dzien , i jak do tej pory przez te dni znakomicie, zero głodu, zero zachcianek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abigay
Kota 64 jakCi idzie? :), u mnie konczys ie 7 dzien, jutro rano wazenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abigay
u mnie dzis rano zaczals ie 8 dzien, waga po tygodniu odchudzania wskazala -4kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abigay
w trakcie drugiego tygodnia diety melduje, ze schudlam 2 kg, dzis zaczyna się pierwszy dzien 3 tygodnia :) ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sugga
SZUKAM KOSULTANTA DC W LUBLINIE: Hejka dziewczyny.Ja też myślałam o zastosowaniu tej diEty.Chciałabym zrzucić parę zbędnych kilogramów do Sylwestra.Czy znacie jAkąs kompetentną osobę w Lublinie ,która zajmuje się dystrybucja Diety Cambridge?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia B.
Witaj, ja dostałam namiar od koleżanki z pracy 693 776 063, sympatyczny konsultant, dowozi do domu jak trzeba. Zapomniałam jak się nazywa. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fioletkaa
Hello kobietki.Przeglądam neta i szukam aktywne fora na temat cambridge jak znacie takowe to podajcie link prosze póki co zaryzykuje i przyłącze sie do was. Mam 1,58 cm i waże 65 kg.Dzisiaj napisałam do konsultanta po raz pierwszy i czekam na odzew by zakupić tą dietke. W sumie mój zywot to wieczne odchudzanie ale na jakiś czas.Maksymalna moja waga to 68 kg gdy widze tyle na wadze natychmiastowo stosuje głodówke by choć troszeczke zjechać i nie przekroczyć magiczych 68 kg.Tylko to sa mega kiczowate dietki typu rosołki i glodowanie z podjadaniem twarożków itd.Zdaje sobie sprawe ze organizm dostaje kopa i do niczego dobrego to nie prowadzi a dieta cambridge motywuje mnie tym że dostarcza wszystkie potrzebne składniki dla organizmu dlatego brzmi zachęcająco i bardziej pozytywnie wpływa na psychike że to że jem 3 zupki dziennie to nie znaczy że katuje organizm bo jednak dostaje to co najbardziej potrzebne.Mam wprawe w jedzeniu jednego rosołka dziennie więc myśle że spróbuje tej diety może faktycznie się uda. Kobietki jak stosujecie tą diete to znajdżcie chociaż chwilke na kliknięcie tutaj jak wam idzie to bardzo motywuje :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abigay
fiolettka mzoesz sprobowac tu : http://f.kuchnia.o2.pl/temat.php?id_p=37288&start=12540&page=419 lub tu: http://forum.gazeta.pl/forum/w,26093,115803292,115803292,_cdn_27_08_2010_nasz_nowy_watek_.html w sumie jest malo aktywnych forow, byc moze dlatego ze teraz wiecje osob odchudza sie na dukanie, czesc zawiodla sie efektem jojo po cambridge (ale to zdarzyc sie mzoe przy kazdej niskokalorycznej diecie, organizm wyglodzony, i ma spowolniona przemiane), lub inni tak jak ja odchudzaja sie na cambridge ale juz nie biora tak aktywnie udzialu na forum ( mnie to nie mobilizowalo, za duzo dziewczyn mialo wpadki, male grzeszki jak o nich czytalam to tracilam motywacje, lub z drugiej strony niektorych kilogramy lecialy jak szalone, a mi wolniej wiec sie demobilizowala:) ) ps. jestem na drugiej turze scislej, najpier bylam 2 tyg, - pozniej 2 tyg przerwy- teraz jestem 11 dzien na scislej. Czasem tu zajrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abigay
melduje się bo dzis bylo wazenie :), i w drugim tygodniu scislej (drugiej scislej) ubyło mi 2 kilo, kilogramy nie spadaja spektakularnie jak niektorym, (szkoda ), ale spadaja :) (od poczatku tej scislej czyli przez 2 tygodnie schudlam 5 kg), dzis zaczynam trzeci tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta67
Witajcie,stosowałam dietę w zeszłym roku i z wagi 85kg zjechałam do 62kg.Teraz po krotkiej ciązy ważę 66kg i zaczynam ponownie.W tej chwili uzywam od tygodnia 2 posiłków i 2 DC,od poniedziałku ścisła.Mam nadzieję,że zjadę do wagi 57-58kg,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta67
Jeszcze jedno,dzisiaj kupiłam herbatniki i makaron,podobno DC,ale w woreczkach,więc nie jestem pewna.Miał ktos te dwa produkty z DC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta67
hallo,jest ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubaska75
Czesc, Wlasnie dzisiaj zaczynam swoja przygode z DC! Mam nadzieje ze zrzuce szybko ze 20 kg. Duzo przytylam w ciazy i stwierdzilam ze skoro szybko utylam to i szybko schudne:) Mam nadzieje ze znajde u was wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abigay
Aneta67 moge zapyatc jak dluo zajelo Ci zrzucenie tamtych 23 kg? ja z tej samej wagi startowalam czyli 85 kg , dzis mam 75, (jestem w III tygodniu, drugiej scislej), - mam cel podobnie jak Ty 58 kg (wlasciwie 60, ale zawsze wraca mi 2 kilo na drugi dzien po scislej), wiec przede mna jeszzce 2 lub 3 sesje scislej... ps acha, i jaki maszsz wzrost? (ja 175 cm) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubaska75
http://www.cambridgekuren.se/11/page.asp?page_id=3006&type=info tutaj mozecie sobie zobaczyc ile schudli ludzie na DC. Mnie to super zmotywowalo po raz drugi:) ale to tylko dlatego ze bylam w ciazy i sie zapomnialam:) Po pierwszej ciazy schudlam na DC ok 40 kg i nie przytylam przez 6 lat czyli do ciazy:) jak by link nie dzialal to trzeba go wkleic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×