Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Gość kasiunia
bodzia001 nic kochana nie zgrzeszylam u mnie to albo wszystko albo nic...B-)kawe pije raz dziennie americano bez slodzikow i bez mleka.. pije herbaty(czerwona, mietowa i pokrzywa) i wode ...ok 4 l dziennie razem ostatnio wytrzymalam tylko 10 dni i pozniej na prawie 2 miesiace zapomnialam o diecie zeby moc wrocic na nia z wieksza para:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiuniu, jestem pełna podziwu dla Ciebie ,zobaczymy czy mi się uda ,a można wiedziec z jakiej wagi startowałaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
startowalam teraz z 69:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złotowłosa:)
Witam, też stosuję tę dietę, dziś jest mój 8 dzień:) zapraszam na mojego bloga, specjalnie w tym celu założonego:) www.odchudzaniezdc.blog.onet.pl pozdrawiam i życzę powodzenia wszystkim korzystjącym z dc!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złotowłosa:)
mała pomyłka, dziś jest 9 dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
konczy sie moj 16 dzien:-) bez grzeszkow cale 16 dni:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
witam , dzis moj dzien 17/21...:-) nadal czuje sie swietnie... mysle o przedluzeniu diety z3 tygodni na moze 4-5... nie wiem jeszcze czy przeciagne scisla czy dodam posilek bialo zielony jak w wariance PLUS... jade do londynu na 3 dni zeby zwiedzic troche i to troche dla mnie problem bo nie mam bagazu tylko podreczny i nie moge miec w nim saszetek:-( pomysle jeszcze... mam na to kilka dni:-) trzymam sie dobrze tylko od kilku dni mam ochote na porzadne latte z mlekiem(zawsze takie pilam w dodoatku z odtluszczonym mlekiem, teraz przy diecie tylko zwykle americano,nie ododaje mleczka) 3-majcie sie dziewczyny... ja zmykam do pracy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
witam, dzis 18/21 dzisiaj mam wolne:-) troszke odpoczne sobie,bo w pracy ostatnio mlyn... obiecalam corce kino, wiec jakis relaksujacy seansik chyba wskazany:-) wiecie co dziewczyny, nie powinno mnie to interesowac w zasadzie ale niepokojace jest jak laski same zmieniaja zasady stosowania diety! np przy wzroscie pow 173 spozywa 3 saszetki a nie 4. albo inny wpis ze po 2 produktach nieodczuwala glodu i zakonczyla dzien na 2 saszetkach... nie wiem czy te laski maja problemy ze zrozumieniem czytanego tekstu(mowie o materialach od konsultanta w ktorych jest wszystko wyraznie opisane) czy moze wlasne zdrowie nie ma dla nich znaczenia... tylko wtedy ta dieta jest bezpieczna kiedy utrzymujemy zasady diety cambridge...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę mi wstyd pisać ,ale w sobote wypiłam dwie lampki wina,miałamw niedziele straszne wyrzuty sumienia ale się stało.od niedzieli trzymam się dzielnie i na bank już nie nawalę,dziaij jest mój 7/21 miałam się zważyc ale bałam się rano wejśc na wagę po tej sobocie a że jestem teraz przed okresem więc lepiej omijać wagę z daleka. kasiunia bardzo cię podziwiam że tak dzielnie się trzymasz. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
bodzia001 powinnas liczyc od nowa chyba... cyba 1 z kolejnej proby a nie 7/21...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
ale tak czasem jest... ja ostatnim razem zjadlam paczka w 10 dniu...wogole nie ljubie paczkow ale...stalo sie, wyszlam wtedy z diety na 2 miesiace i wrocilam pelna sil:) by walczyc dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
bodzia001 trzymam za slowo... szkoda czasu na wpadki za duzo nas kosztuje ta dieta... zobacz w sobote byl Twoj 5 dzien czyli ketoza dopiero co zawitala ... bylas na niej 2 dni i poleglas...teraz znow 3 dni trzeba zeby wskoczyc na nia:-) ale bede Cie pilnowac:-) chociaz z jedna laska tez zaczelam i tez mnie wystawila:-P a ja dzisiaj mam loda:-) zamrozilam napoj ze slomkaczekoladowy:-) buzka... komu sie nudzi niech pisze mam wolne i czesto wchodze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiuniu ,teraz bedę się trzymala 10.08.10.wyieżdzam do Egiptu i chciałabym w miarę dobrze wyglądać,chyba te pare kilo mi poleci. u nas dzisiaj pieknie grzeje ,mieszkam w gdańsku pogoda idealna a ja siedze w pracy. miłego dnia.papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
bodzia 001 dokad lecisz dokladnie? ja chce do egiptu w styczniu leciec:-) a teraz na 3 dni do londynu spadam:-)25-27.07: ja mam juz obrany tez ten egipt myslalam o titanic resortz wieeeelkim aqua parkiem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
a co do pogody to u mnie w Cork(irlandia) srednio. nie pada ale nie ma upalu...jest zwyczajnie:-) a przydaloby sie wiecej opalic:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jade do SHARM do hotelu AQUA BLUE właśnie z aqua parkiem ,ze względu na moje dziecko ,które ma 11 lat ,żeby jej się nie nudziło,w zeszłym roku byłam w HURGADZIE w hotelu Singbad Aquapark było bardzo fajnie ,wirujaca rzeka hotel fajny wujazd bajka zobaczymy jak bedzie w tym roku. więc sama rozumiesz dużo czasu mi już nie zostało aby mieć w miarę ładna figurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LO.
kasiunia, nie wystawilam Cie ;-) (razem zaczynalysmy) .., bo po tej wpadce wrocilam na diete, tylko rzadko tu zagladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetka2099
Witajcie prawie 1 dzień za mną nie było tak źle,ale tylko dlatego ze są takie upały i nie chce się jeść...mam pytanko czy można ćwiczyć,albo chociaż robić brzuszki???pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta - kwadrat
Brunetka2099 - konsultantka mówiła że można ćwiczyć dopiero od drugiego tygodnia - ale dziewczyny robią różnie niektóre ćwiczą od początku, niektóre dopiero po zakończeniu DC. LO jak ci idzie bo ja zawaliłam na całej linii ale się znowu spinam do walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sun80
czesc dziewczyny ja jestem na DC od srody 7 lipca wszystko w sumie ok za wyjatkiem soboty i niedzieli gdzie sie z regoly spotyka ze znajomymi i griluje, tortura okropna ale nie skusilam sie na nic tylko wode popijalam, dzis poniedzialek i jakas deprecha mnie zlapala, dlaczego nie moge normalnie jesc tylko dieta? odpowiedz prosta bo jestem grubasem. Ciezko mi jest z mysla jak widze innych jedzacych pysznosci i do tego szczuplych ale bede sie starac wytrwac.Nie moge powiedziec ze jestem glodna ale ta monotonnosc jedzenia mnie dobija, chcialabym schudnac do wesela ktore mam 28 sierpnia pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, mam dzisiaj próbę sił ,tak za mną chodzi cos ostrego do zjedzenia ,jakies ogórki konserwowe,ale bede dzielna i sie nie poddam,a co u was słychac nikt nie pisze. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lo.
sun80, ta deprecha to brak weglowodanow na tej diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sun80
juz dzis lepiej deprecha minela i pozytywnie nastawiam sie na kolejny tydzien, jutro ide po kolejny zestaw produktow. A tak na marginesie to po 7 dniach 3,5 kg mniej i czuje troche luzu w ciuchach. Dla mnie osobiscie najlepszym wskaznikiem chudniecia sa moje ubrania po nich widze czy chudne :O) pozdrawiam wytrwale dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sun80
dziewczyny piszcie cos, czyzbys Cie sie poddaly? ja jestem zalamana bo od 5 dni nic nie chudne tylko stoje w miejscu pierwszy tydzien schudlam 4 kg a 2 nic dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonek
Witam, mam trochę produktów, bo niestety nie mogę stosować tej diety. Zakupiłam u konsultanta w zeszłym tygodniu. Odsprzedam jako całość taniej niż u konsultanta, chcę tylko trochę aby koszty mi się trochę zwróciły. Długie terminy ważności. Piszcie na e-mail b.korcz3@wp.pl 20 szt.owsianki cynamonowo-jabłkowej 4 zupy jarzynowe 5 napoi czekoladowych w kartoniku 3 napoje truskawkowe w kartoniku 2 batony jabłkowo-truskawkowe 1 baton karmelowy 1 baton czekoladowy 1 baton pomarańczowy 1 baton toffi 1 baton żurawinowy 1 baton orzechowy 3 napoje kakaowo- pomarańczowe bez laktozy 3 napoje cappucino bez laktozy 1 napój waniliowy Razem 47 szt po 5 zł, tj 235 zł. tj ok 100 zł taniej. Mogę wysłać po wpłacie na moje konto lub za pobraniem paczką priorytetową doliczając 10 zł kosztów wysyłki. Do uzgodnienia e-mailu. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonek
Mój adres nie ma w rozszerzeniu Tlen. to pomyłka Mój adres to b.korcz3@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryha888
ja bym była chetna tylko napisz mi na ile to wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość life-time
witam serdecznie :) dziś pierwszy dzień więc postanowiłam dołączyć bo przy wsparciu podobnie doświadczonych zawsze raźniej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×