Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Gość Marchewka76
Moni - 162 cm. Jutro ide do dietetyka i on zadecyduje ile czasu bede na scislej DC, w jaki sposob i jak dlugo bede z niej wychodzic. Na tym etapie odchudzania chodzi mi o utrzymanie wagi, do ktorej doszlam. Na diecie mieszanej zaczelam cwiczyc i chce to robic nadal. Wiem, ze efekt diety jest bardzo dobry, ale to byla i nadal jest moja ciezka praca nad soba. Juz o tym wczesniej pisalam - nie podjadalam i nie podjadam, pije tylko wode mineralna, kawe i herbate. Warzywa i rybe gotuje na parze, duzo sie ruszam. Nie tesknie za slodyczami, moze dlatego, ze dwa razy w tygodniu na sniadanie zjadam batonika DC, jedyne za czym tesknie to swiezy chleb, albo bagietka - no ale cos za cos. Mam nadzieje, ze Tobie tez sie uda. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewka76 Jestem pod wrażeniem tak imponującego wyniku! Serdecznie Ci gratuluję!!! i oczywiście........zazdroszcze:)) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś 8 marca.... postanowiłam od dziś zacząć DC :) :) :) Dziś mój pierwszy dzień... Trzymajcie kciuki prosze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś mija drugi dzien mojej DC ....a na topiku ciiiiiisza :( :( :( Dziewczyny gdzie się podziewacie??? Marchewka76 Co u Ciebie, jak postepy w drugim podejściu? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Czemu sie nie odzywacie. Ja - mimo ze sama jeszcze nie na diecie - codziennie tu zagladam i lubie sobie czytac, jak Wam idzie. Swoja diete caly czas odkladam, czekam na dogodniejsze warunki, zeby rozpoczac. Planuje w kweitniu lub w maju. A ten topic jest super, bo daje mobilizacje i checi. BasiuK, Lajla, Marchewko76, Moni - jak Wam idzie? Pusto tu strasznie! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! izopa nic sie nie martw ja też tutaj zaglądam , ale nie piszę bo obecnie nie jestem na DC, za jakiś czas znowu sobie zafunduję tą kurację, ale teraz nie mogę.Mój organizm sie zbuntował. Ale musze powiedziec, ze od zakończenia diety nie przybyło mnie za dużo, może jakiś kilogram czy dwa.Ale ogólnie jesetem bardzo zadowolona z efektów. Pozdrawiam was wszystkie i trzymam kciuki za te na DC i te, które planują zacząć 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kruszynki! Izopa, Jeśli mogę coś podpowiedzieć, to nie wchodź w dietę zbyt późno. Na DC nie można jeść owoców i te panie, ktore póżno zaczynają dietę bardzo cierpią, gdy pojawiają się truskawki. Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po długiej przerwie. Prawie dwa tygodnie spędziłam w szpitalu, więc moja dieta została przerwana. Moje leczenie nie miało nic wspólnego z DC i moim odchudzaniem. Po prostu jeden z moich jajników ma skłonności do tworzenia cyst, ale już po strachu i bólu. Na szpitalnym wikcie plus do tego różne żywieniowe pocieszki i zero ruchu przybyło mi 2 kg, teraz chcę zastosować mieszaną DC. Maba czy moge na przykład dzisiaj być na pełnej DC a jutro zastąpić wieczorny batonik normalną kolacją lub zamiast zupki zjeść obiad? Pytam o to dlatego, bo w tym i przyszłym tygodniu czekają mnie urodzinowe spotkania taki marcowy wysyp :) a nie chciałabym się tłumaczyć z niejedzenia. Tak nawiasem mówiąc, to zjadłoby się truskawek oczywiście bez cukru i śmietanki ;) Dzisiaj i jutro bedę na pełnej DC a w piątek musiałabym zastąpić obiad i kolację normalnym posiłkiem (urodziny mamy). Maba powiedz czy ten sposób przyniesie jakiś efekt w odchudzaniu czy wręcz przeciwnie? Teraz idę do biura, muszę zapanować nad stertą papierzysk, których się uzbierało :( dobrze, że mam męża pedanta - zodiakalna Panna i pod moja nieobecność razem z synami zadbali o laboratoryjny wystrój domu :D wszystko lśni :) Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BasiuK! Jeżeli to była operacja, to DC możesz rozpocząć dopiero po kilku tygodniach po uzyskaniu zgody lekarza. Jeżeli tylko leczenie , to możesz się odchudzać jeżeli nie bierzesz lekarstw. Łykanie lekarstw na pusty żołądek nie jest najlepszym pomysłem. Możesz podjadać w czasie uroczystości, ale muszą to być potrawy takie jak na mieszanej. Najlepiej uzgodnić z gospodynią,żeby np. robiąc sałatkę jarzynową, zostawiła dla Ciebie porcję bez majonezu. żeby była wędlina lub mięso drobiowe, nie wolno Ci jeść pieczywa ani słodyczy, no i 0 alkoholu. Byłaś na mieszanej, więc wiesz co i ile wolno Ci zjeść, patrzysz na stół i układasz sobie w głowie jadłospis i ściśle się go trzymasz. Jeść należy powoli, żeby na cały wieczór starczyło i nigdy nie zostawiać pustego talerza, bo zaraz ktoś coś smacznego dołoży. Bedziesz chudła wolniej. Jeżeli masz zamiar poszaleć na przyjęciach to nie wchodż w DC, bo takie gwałtowne wchodzenie w normalne jedzenie kończy się bólami brzucha, zatrzymaniem wody, mogą spuchnąć ręce , nogi, wory pod oczami itp. No i szkoda pieniędzy i wysiłku. Myślę, że dasz sobie radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane DC :) Nie było mnie tu jakiś czas ale to ze wzgledu na prace:( Koniec i początek roku to koszmar u mnie:(. Byłam tylko tydzień na DC i na razie przeszłam na 1200 kcal bo moj organizm sie zaczał buntowac. Przez tydzien DC zrzucilam 4 kg i waga stoi w miejscu:) . Marchewka 76 co u Ciebie? Jak postepy? BasiaK - zyczę powrotu do zdrowia :) Lajla co u Ciebie? Maba jak sie wnusia?:) Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być: \"Maba - jak sie wnusia chowa\" :) pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izopa... Moj organizm zaczal sie buntować nie dlatego ze byłam na DC tylko dlatego ze intensywnie pracowalam. Wychodziłam z domu o 7 rano i wracałam po 23. Nie wiem czy z powodu malej ilosci dostarczanych kalorii, przemęczenia czy braku snu ale zaczęlo mi sie robić słabo, bolała mnie głowa. Miałam problemy z koncentracja ( jezdze autkiem!!) Po tygodniu DC postanowiłam przejśc na razie na dietę 1200 kcal. A jak się skończy juz \"gorący okres\" w pracy to wrócę znowu na pełną DC. Jeszcze do konca tego tygodnia mam taki maraton a pozniej mam nadzieje ze juz bedzie normalnie:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moni DC nie jest dla osób ciężko pracujących lub żyjących intensywnie. Dobrze zrobiłaś, że przerwałaś dietę. Czasami wystarczy przejść na dietę mieszaną. Wnusia jest bardzo grzeczna, nie płacze. Były kłopoty z karmieniem, ale jest już dobrze. 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brandy
Cześć Miłe Panie Zaglądam tu od jakiegoś czasu i jestem naprawdę pod wrażeniem. Do tego stopnie, że także postanowiłam spróbować. Czekam na moją dietę, którą zamówiłam prze internet u konsultantki. Mam nadzieję, że zadziała. Odezwę się niedługo. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam późnym wieczorem Zawieszam DC na dwa tygodnie, rozmawiałam z lekarzem, radził mi odczekać i zregenerować organizm po zabiegu laparoskopowym. Tak więc pozbawiona wyrzutów sumienia, bo przecież stosuję się do zaleceń lekarskich :D delektuję się jedzonkiiem i na śniadanie pożeram całą bułeczkę (z tych mniejszych) Jak się nie opanuję, to za dwa tygodnie sama będę wyglądać jak bułeczka i zaczynać od początku :( Muszę się wam pochwalić, że kupiłam książeczkę \"Odchudzanie na wesoło\" czyli jak schudnąć za pomocą 100 trików, mam nawet autograf w prześmieszną dedykacją autorki Ani, z którą rozmawiałam na forum dozy kultury i korzystam z wielu zawartych tam porad. Brandy witaj oczywiście, że DC zadziała, już trzymam kciuki za Twój sukces i pod koniec marca dołączę do Ciebie :) Marchewko podaj swój aktualny ubytek :) strasznie zazdroszę Ci konsekwencji w stosowaniu diety, bez żadnego grzeszku, wiem jakie to trudne. Lajla, Moni pozdrawiam, może razem wystartujemy? Maba dziękuję za wyjaśnienia, zawsze można na Ciebie liczyć 🌻 uściski dla Twojej malutkiej wnusi. Wkrótce się odezwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam późnym wieczorem Zawieszam DC na dwa tygodnie, rozmawiałam z lekarzem, radził mi odczekać i zregenerować organizm po zabiegu laparoskopowym. Tak więc pozbawiona wyrzutów sumienia, bo przecież stosuję się do zaleceń lekarskich :D delektuję się jedzonkiiem i na śniadanie pożeram całą bułeczkę (z tych mniejszych) Jak się nie opanuję, to za dwa tygodnie sama będę wyglądać jak bułeczka i zaczynać od początku :( Muszę się wam pochwalić, że kupiłam książeczkę \"Odchudzanie na wesoło\" czyli jak schudnąć za pomocą 100 trików, mam nawet autograf w prześmieszną dedykacją autorki Ani, z którą rozmawiałam na forum dozy kultury i korzystam z wielu zawartych tam porad. Brandy witaj oczywiście, że DC zadziała, już trzymam kciuki za Twój sukces i pod koniec marca dołączę do Ciebie :) Marchewko podaj swój aktualny ubytek :) strasznie zazdroszę Ci konsekwencji w stosowaniu diety, bez żadnego grzeszku, wiem jakie to trudne. Lajla, Moni pozdrawiam, może razem wystartujemy? Maba dziękuję za wyjaśnienia, zawsze można na Ciebie liczyć 🌻 uściski dla Twojej malutkiej wnusi. Wkrótce się odezwę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!!! moni przerwałaś DC z tego samego powodu co ja, też miałam za dużo pracy i organizm nie wytrzymywał.Na dodatek byłam starsznie nerwowa i kłutliwa a tego z kolei nie mogli wytrzymac moi najbliżsi. BasiuK mam nadzieje , ze za jakiś czas zacznę stosować DC, ale to dopiero jak odbuduję swój budżet,chwilowo cierpię na brak gotówki ;) Jak ja zazdroszczę tym z was, którym udało sie zgubić tak duzo kilogramów,ale ta zazdrość jest dla mnie bardzo mobilizująca,więc moze ja tez stracę jeszcze prę kilo :) Witaj Brandy 🌼 maba a dla Ciebie to cały bukiet kwiatek] kwiatek] kwiatek] kwiatek] kwiatek] kwiatek] kwiatek] kwiatek] Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmmmmmmmmm trochę mi ten bukiet nie wyszedł ;) następnym razem sie poprawię buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) Witaj Brandy:-) Dziś wreszcie sie wyspałam i mam wiosenny świetny humorek:) Skończylam wczoraj zestawienia i wreszcie moge odpocząc:) Byłam wczoraj u lekarza na kontrolnej wizycie - badania mam ok ( mimo ze ostatnie dwa tygodnie to był niezły maraton) i nie ma przeciwskazań żebym zaczęła DC od poniedziałku. Pod warunkiem ze w weekend dam naprawdę odpocząć organizmowi:) Maba co TY na to? Może lepiej jeszcze poczekać? Chociaz z drugiej strony j=nie chce juz tego odwlekac bo niedługo świeta itd. Pozdrawiam serdecznie i wiosennie! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marchewka76
Czesc dziewczyny dlugo tu nie zagladalam - przepraszam u mnie wszystko ok Po konsultacji z dietetykiem przeszlam na diete 1000 kcal, a dokladnie mowiac na poczatku bylo 800 kcal i stopniowo dochodzilam do 1000 kcal. Teraz waze 53 kg. Nie stosuje juz DC, ale bez niej na poczatku kilogramy by nie spadly. Calkowicie zrezygnowalam ze slodyczy, pieczywa, makaronow, sosow itp........ jem za to ogromne ilosci warzyw i cwicze 3x w tygodniu. Mam nadzieje, ze w ten sposob moj wysilek nie pojdzie na marne i utrzymam aktualna wage. Trzymam za was kciuki - dacie rade. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziękuję ! Moni, Sama musisz zadecydować - teraz czy za tydzień. Poleniuchuj w weekend \"pogadaj\" ze sobą i zrób tak , żeby Tobie było dobrze. Wejdź w dietę ścisła na tydzień i zobacz jak się czujesz. Jeżeli będzie Ci słabo to przejdź na mieszaną. Jak już pisałam osoby młode, dynamiczne , lepiej się czują na mieszanej. Bóle głowy, zawroty głowy to przeważnie wynik odwodnienia. Na dC spada ciśnienie więc osoby z niskim ciśnieniem też czasami mogą czuć się słabo. Dlatego tak ważny jest kontakt z konsultantką, która na bieżąco powinna korygować tego typu sytuacje. Dc jest dietą bardzo nisko kaloryczną i pomimo wielu zalet może np. spowodować ujawnienie jakiś wad organizmu, których nawet lekarz nie jest w stanie znaleźć. Dlatego nic na siłę, wsłuchujcie się w siebie, pytajcie się. . Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maba :-) dziekuję za radę. masz rację nic na siłę. Poleniuchuje sobie teraz i zobaczę co dalej. Maba zawsze możemy na Ciebie liczyć i to jest wspaniałe. Duże buziaki za to że jestes :-) Pozdrawiam P.S. Żeby wszystkie konsultantki były takie jak nasza MABA ...... oj marzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bądżcie ostrożne, bo jeszcze wpadnę w samouwielbienie i zrobię się nieznośna. :) 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczyny!!! Melduje sie dzis na starcie. Rozważyłam wszystkie za i przeciw i ...... dziś pierwszy dzien DC. Zrobilam zakupy:))... 4 zgrzewki wody niegazowanej:))) i zaczęłam. Trzymajcie kciuki prosze. Słoneczko świeci czuje się juz wiosne:) Buzaki i pozdrowienia P.S. A może się ktoś do mnie przyłączy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dzisiaj zaczęłam. Będę na pełnej DC tydzień a póżniej przechodzę na mieszaną. Dzisiaj zdążyłam zjeść tylko batonik, ale zaraz zrobię sobie zupkę i będę się nią łyżeczką od herbaty delektować :) Moni życzę powodzenia Tobie i sobie bo to moje drugie podejście do DC nie jest zbyt udane. Marchewko gratuluję 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BasiuK cieszę się że nie bede sama:) :) trzymam kciuki za Ciebie. W parze zawsze milej:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Dzis 2 dzień DC... jak na razie jest ok. Mam nadzieje ze jutro już wszystkie objawy zwiazane z przejściem na pełną DC miną i będzie juz tylko coraz lepiej;) :) BasiakK co u Ciebie? Ja postanowilam ze zważe sie dopiero w sobote. Jutro bede miec okres wiec..... nie chce sie za bardzo dolować chwilowym zatrzymaniem wagi:) Pozdrawiam serdecznie i wiosennie:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drugi dzień diety zaliczony ale teraz jeść mi się chce!!!! Wypiję jakieś ziółka i idę spać bo inaczej rzucę się na lodówkę oczywiście nie po to, żeby ją umyć :) Moni powodzenia życzę, ja się zważę po tygodniu, w poniedziałek rano. A teraz dobrej nocki życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×