Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

kasia_tri nie załamuj się i bez robienia sobie wyrzutów, kiedyś jakoś pójdzie. Trzymam kciuki. Klimciakówna, a jak u Ciebie przy powrocie z DC II na DC I. Nie masz spowolniałego metabolizmu i znów lecą kg, jak za pierwszym razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_tri
Dzieki Dziewczyny za wsparcie!! Naprawde dodaje to sil! Wszystko naszykowane , zupki podzielone..."mniam" :) i jutro ruszam do ataku :)...Trzymam kciuki za Nas Wszystkie :) Damy rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Kasia-tri, trzymam kciuki! Pesca, po przejściu z DC II na DC I przez półtora tygodnia schudłam 2kg, więc chyba pod względem metabolizmu jest ok. Gorzej, że psychicznie już zaczynam być zmęczona tą ścisłą dietą, więc chyba dalej będę kontynuowała na DC II i tylko II. Od tygodnia marzę o mięsku, kartofelkach... no bzika już można od tego dostać! Poza tym od października czeka mnie znaczne podkręcenie tempa życiowego, więc mówię DC I "bye, bye". A schudnąć i tak schudnę na DC II. Mój dotychczasowy wynik to MINUS 10 KG! :) :) :) Zajęło mi to odrobinę ponad miesiąc, więc ogłaszam wszem i wobec: TA DIETA DZIAŁA :) :) :) No i teraz kolejne 10 kg na 800 kcal/dzień trzeba spuścić. Trzymajcie kciuki! Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie, Dzielne Kobiety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Nie za bardzo ma czas czytac cały post. Chciałam zapytać, jak polepszyć smak tego ohydstwa? Właśnie zaczęłam od koktajlu i 7/8 poszło do kibla.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny. Klimciakówna gratuluję, świetny wynik. Ja mam w czwartek ważenie po 3 tygodniach ścisłej. Co to będzie????? Co do metabolizmu, nie wiem w jakim wieku jesteście, ale ja prawie 40, więc jestem już trochę spowolniała w spalaniu. Pannatunia, smak po 3 dniach staje się do zniesienia, ja na początku piłam na siłę, później z głodu wszystko wchodzi. Poza tym kwestia nastawienia. Trzymajcie się cieplutko. I dalszych sukcesów. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_tri
Czesc Dziewczyny, Jak Wam idzie? COs rzadko tu zagladacie. Ja wkoncu od dzis mam wolne wiec za diete sie wzielam. Przezyc 4 dni to pojdzie latwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia_Tri
Hmmm...jest tu ktos poza mna????? Dziewczyny !!!! Ktos chce sie ze mna odchudza? U mnie dzien 2/21... jakos sie trzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny. Zgłaszam się. Pewnie, że się z Tobą odchudzamy. W czwartek miałam ważenie i po 3 tyg ścisłej 6,7 kg do tyłu. Dzisiaj miałam mały kryzys i kolację 200 kcal zastąpiłam słodyczami. Jest mi dobrze, a przy @ nie mogłam się powstrzymać. Wiem, że to nie najlepiej ale po tych tygodniach jakoś musiałam sobie wynagrodzić. Jutro znowu w ryzach diety.Na razie na 800 kcal. Kasia_tri trzymaj się i cała reszta też. Meldujcie o sukcesach i załamaniach też. Razem łatwiej wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawulka
Stosowałam tę dietkę 5,5 roku temu, mam pytanie czy smaki zup i koktajli troszkę się poprawiły?? Nie było wtedy owsianki i innych wynalazków czy to jest dobre???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka79
Witajcie:) Mój pierwszy post:P Jestem na ścisłej diecie czwarty dzień, czuje się b. dobrze ale mięsko, żeberka itp sni mi się co noc:D Ale się nie ugnę! Mam do zrzucenia ponad 20kg, to takie minimum. Waże 84 kg przy wzroscie 165:(( Porażka co ze sobą zrobiłam... Ale cóż... W końcu powiedzialam sobie dość, mam 32 lata i czas najwyższy wrócić do normalnej wagi a nie popadać w płacz ubierając się. Ważyć się nie waże w ogóle, chcę wejsc na wagę po 14 dniach scislej diety, nie wczesniej :) Acha i mam pytanie... dzisiaj np . zjadlam tylko jeden baton i nic wiecej, wczoraj baton i napoj... muszę jesc 3 posilki dziennie? Czy mogę mniej jak nie jestem glodna? I jeszcze jedno pytanie aporo batonow, ktoś pisal wcześniej ze batony można jesc dopiero po 2 tyg scislej. Mnie osobiscie konsultantka nic takiego nie powiedziala. Poinformowala tylko, że góra, jeden dziennie. Pozdrawiam wszystkie Kobietki z forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam do Was :) Mam do zrzucenia jakieś 8 kg :) mam nadzieję, że uda się w ciągu 2 miesięcy i na święta i sylwestra będę musiała wymienić cała garderobę na rozmiar mniejszą :P Będąc na diecie stosujecie się ściśle d tego programu: http://dieta-cambridge.pl/program.htmlpierwszy stopień wygląda ciężko, trochę się boję, że nie wytrzymam :/Konsultowałyście w ogóle dietę z lekarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatańczmy!
a trzeba? bo już zaczęłam mojego namawiać na kupno tych produktów, nie wpadłam na to że trzeba to skonsultować :/ chociaż w sumie to dobre podejście, lepiej dostosować dietę do możliwości organizmu niż potem żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veryAnka
Zdecydowanie trzeba - jeśli ma przynieść dobre efekty i nie zaszkodzić zdrowiu. Na dobrą sprawę każda dieta powinna być prowadzona pod okiem specjalisty/lekarza/żywieniowca - niepotrzebne skreślić :P Byłam na Cambridge, bo mój organizm nie zniósłby np. Dukana. Gdyby nie fakt, że zwróciłam się o pomoc do specjalistów, pewnie bym poszła "owczym pędem" i zaszkodziła sobie źle dobranym Dukanem, tylko dlatego, że innym pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wolę wszystko skonsultować z fachowcem, żeby z tego nie było więcej szkody niż pożytku. Znajoma kiedyś bez konsultacji przeszła na dietę proteinową, źle się czuła i się okazało, ze ta dieta nie jest dla osób z problemami zdrowotnymi, a ona od wieków się z nerkami męczyła... więc ja wolę dmuchać na zimne i dla pewności wolę zasięgnąć porady specjalisty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatanczmy!
dobra, to już w takim razie dotarło do mnie, że trzeba do dietetyka sie wybrac ;) mysle ze w przyszlym tygodniu to ogarniemy, zobaczymy co nam powie :) bo tak jak czytam to to naprawde dobra dieta moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brunetka_5555
Czesc Dziewczyny, U mnie dzis 4ty dzien na dietce....-,24 kg na wadze i powoli najwiekszy kryzys za mna...jak jzu 4 dni przetrzymam powinno byc lepiej... Odchidza sie tu ktos jeszcze ze mna??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja drugi dzien , nie jest zle chociaz posatnowilam razem z dietka rzucic palenie wiec nie wiem sama czy bardziej mnie ciagnie do palenia czy jedzenia no i przedemna dlugi weekend i 3 imprezy ale trudno najwyzej bede sie oszczedzac na imprezie a od poniedzialku tylko cambridge najwazniejsze to cel 52-53 do swiat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BRUNETKA_5555
Czesc Dziewczyny, Dzien 6ty...rano na wadze 3,2 kg yupiiii :) . A kiedy zobaczylam wkoncu na pasku ketonowym sladowe ilosci to cieszylam sie jak maly jasiu :) :) :). Glod przeszedl...Ledwo mieszcze te 3 porcje w rozlozeniu na raty. A jak Wam idzie? COs skromnie sie tu zrobilo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ursulla
Cześć Brunetka_5555, w sumie to mnie zachęciłaś, bo zawsze sama przeżywam te bóle związane z dC. Jestem dziś drugi dzień i nie muszę chyba mówić co czuję. Ale mam zaparcie i chcę wytrzymać to 21 dni. Pozdrawiam wszystkich i trzymam kciuki, jutro się odezwę. Mam nadzieję że szybko zasnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BRUNETKA_5555
Dasz rade Usrulla!!! Trzymam kciuki!!! Ja dzis osmy dzien...waga stanela na -3,7 kg ale...zgrzeszylam...poszlam na urodziny kolegi i wypilam troche,,,staralam sie nci nie jestc poza sledzikiem wiec az tak zle nie bylo no i jutro znowu bede odczuwala glod....no coz...za glupote trzeba placic...nei poddaje sie jednak mam zamiar te 21 lub wiecej dni wytrac :)...Usulla pisz jak Ci idzie. MAsz moje slowo ze jak przetrwasz 4 dni to juz z gorki...ja juz ktorys raz to przerabiam...moja rada...spij ile mozesz i pij meliske....onaspowalnia rytm bo po 3cim dniu nabierasz mnostwa energii szczegolnie po kawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Zwracam się do Was prośbą o podanie mi wiarygodnej ,sprawdzonej strony na której zakupie produkty diety cambridge, dużo się naczytałam i jestem zdecydowana . Mam do zgubienia około 10 kg , postanowiłam podjąc walkę :) Bardzo proszę o odpowiedz, bo już nie mogę się doczeka tej diety. Bedę zdawac relacje na bieżąco :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BRUNETKA_5555
Anna Maria -10 skad jestes? Najlepiej kupowac u konsultanta. Jak ze Slaska to mam namiary, jesli nie to podpytam moja kosultantke o jakiegos konsultanta w Twoim rejonie. Dobrze zebys miala z jakims konsultantem kontakt...no i koszty przesylki Ci odejda :). Po moim wczorajczym "wybryku" kac moralny masakryczny....ale...o dziwo na wadze ani w gore ani w dol wiec dobre i to...narazie waga stanela..mam nadzieje ze nie za dlugo :).....To jak Laski????? DO sylwestra bedziemy szczuplusie co? :D :D :D...Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DziEkuję za zainteresowanie , jestem z Bydgoszczy i chętnie nawiążę kontakt z konsultantem diety. Mam zarazem pytanie ile kosztuje 3 tygodniowa kuracja, chodzi mi o same zupki -3 szt dziennie , oraz czy konsultacja tez jest płatna?? Pozdrawiam Anna-Maria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ursulla
Dziękuję Brunetko za słowa otuchy. Wczoraj wytrzymałam, a już myślałam że to koniec dC. Już dziś jest lepiej, jak na razie jeden posiłek za mną. Zazdroszczę Ci że masz 8 dzień, ech też bym miała gdyby nie imieninki mamy. Też trzymam za Ciebie mocno kciuki i za resztę dziewczyn. Chciałabym trochę zrzucić przez to 21 dni. Mam zaparcie więc może się udać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BRUNETKA_5555
anna-maria10 wygooglaj sobie DIETA CAMBRIDGE BYDGOSZCZ i na bank cos Ci wyskoczy. Jeli chodzi o cene to na ogol zupka kosztuje 7,37 za szt czyli 7,37 x 3 x 21 = 464,31 (jesli nie ebdziesz chciala innych skladnikow jak np. batony itp).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ursulla7
Cześć dziewczyny!! Jak Wam idzie. U mnie dzisiaj 4 dzień i jakoś lepiej. Przed chwilą wróciłam z pracy i zjadłam zupkę. Nie wiem czemu ale mam po nich odruch wymiotny tak jak i po napojach. Włąściwie to tylko owsianka i batony mi podchodzą. Chociaż po tych batonach mam uczucie mega wzdęcia. Byle do przodu :) Jak u Was? Co u Ciebie Brunetko? Masz dziś 9 ty dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BRUNETKA_5555
Czesc Ursulla7 i reszta odchudzajacych sie :) :) :)...u mnie 10ty dzien...na wadze wciaz zastoj...ani rdgnie malpa jedna skubana nooo.....ale na szczescie nei drgnei w zadna strone wiec i to dobre...zastpj trwa juz 4ty dzie nwiec powoli zaczyna msie irytowac (cierpliwa to ja nie jestem :) )....pocieszam sie tym, ze pasek testowy wykazuje jakies tam ilosci cial ketonowych i nie czuje sie za bardzo glodna....wiec musze kiedys z tej wagi zjechac...bo jak to ktos wczesniej napisal madrze...nie ejstem przeciez darmowa elektrownia :)...organiz tez korzysta :)...Ursulla...a jak Tobie idzie? Juz chyba coraz lepiej co???? JA tez mialam odruch wymiotny i tylko przyjmuje kurczakowa z grzybami nooo i moej ulubione napoje ze slomka...polecam!!!! Nopoje te z torebek...koncza w zlewie na ogol :).Anna-Maria10 ...kupuj prowiant i dolacz do nas :) .Piszczie jak Wam idzie :) i POWODZENIA !!!!!!!! Na sylwestra w KAZDA sukienke wejdziemy Laski :) !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×