Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Gość gość
Dzisiaj pierwszy dzien jestem na diecie. Trochę czuje głód - moje dziewczyny w biurze wsuwają własnie pyszne pierogi ruskie :) A ja w tych zapachach trwam dzielnie :) Ktoś też startuje?? Piszcie razem łatwiej przetrwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowalam, ta diete 3 lata temu. Do dzisiaj przestrzegam reguł i efektu jo jo nie mam. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia1774
Dzisiaj pierwszy dzień, zaczynam dietę ostatniej szansy .... jak nie wytrzymam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej jest tu kto .ja mam już 10 dni za sobą i jest super.wiem ze teraz będzie juz gorzej ile schudlyscie na mieszanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej,ja zaczęłam od wtorku ,jak na razie jest ok.planuje wytrzymać 3 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, u mnie na wadze 3,5 kilograma mniej jupi !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desperatta
Właśnie zaczynam swoją przygodę z Cambridge i jestem zaskoczona że posiłki w zupełności mi wystarczają i nie czuję żadnego głodu. Dopiero zamówiłam kilka z tych produktów supelmentwowych i ciekawi mnie jaki bedzie efekt. Postanowiłam zwazyc sie dopiero po pierwszym tygodniu. Od kolejnego wprowadzam tez bieganie. Trzymajcie kciuki, ja tez trzymam za was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela11
Ja po pierwszym tygodniu 3,5 kilo zobaczymy jak będzie dalej mam do zrzucenia jeszcze 10 kilo a przedemną jeszcze dwa tygodnie. Trzymajmy się razem będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej.ja po drugim tygodniu mam zastuj jestem zalamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela11
poczekaj,głowa do góry ,waga na pewno ruszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję bo juz tak ładnie szło może dlatego że podziebiona jestem.poszlo 12 kg i stoi od siedmiu dni.konsultantka zalecił Jeden dzień luzu żeby podkręcić metabolizm .zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela11
Oj to super 12 kg ,tez bym tak chciała u mnie na razie 4,5 kg teraz mam drugi tydzień a do zrzucenia pozostało mi 9 kg :( jeszcze jeden tydzień ścisłej przedemną a później wychodzenie i tego wychodzenia się boję ,żeby waga nie podskoczyła.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wychodzenie jest trudne bo waga początkowo wzrasta ale potem już jest ok.ja mam jeszcze 14 dni ścisłej i czekam na spadek bo się zmartwiłam tym zastojem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela11
Ja kończę ścisłą 12.10 potem wychodzenie z diety ,i tak się zastanawiam czy kupować produkty na to wychodzenie czy pociągnąć dietę kopenhadzką dalej ,szkoda mi trochę kasy :( . Doradzcie mi co mam zrobić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pociągnęła bym mieszaną .a jeden posiłek zrobiła bym ala proteinowa białkowa ja mam taki plan po 14,10 mam parcie do końca października musze jeszcze z 10 zgubić ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela11
Dzisiaj mija dwa tygodnie diety ścisłej szału nie ma 5,5 kilo jeszcze tydzień ścisłej i potem przechodzę na wychodzenie.Dziękuję za pomysł też tak zrobię ja do końca października chciałabym zgubić jeszcze 8 kilo choć wydaje się to nie realne :( choruję na niedoczynność tarczycy stąd taki niski spadek wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie to samo z tarczyca ale po ciuchach czuje ze lepiej .ważenie 14 mam nadzieje ze ruszy tak jak bym chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelove_com_pl
Zapraszam na moją stronę z najlepszymi kosmetykami w bardzo atrakcyjnych cenach! www.morelove.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja nie wiem. Nie wierze w cuda ale ta dieta u mnie się sprawdza. A może jest ktos jeszcze kto ja stosuje, fajnie byłoby wymienić się doświadczeniem :-) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem juz miesiąc ważenie mam 14 po ostatnim -12 czuje ze jest nie mniej☺ czuje się świetnie ciuchy mi wiszą tylko pogoda lekko juz nie dopisuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trustka
No mam 316 stron osób które były lub są tą dietą zainteresowane :) Ja byłam na niej krótko bo zależało mi na zwrzuceniu 10kg. Chwale sobie, bo chodziłam najedzona i czułam sie pełna sił, a waga stopniowo spadała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mar teczka. Ja idę tylko na zupy batony i owsianki reszta mi nie smakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie .... byłam na tej diecie Cambridge w tym roku, schudłam przez dwa miesiące 14 kilo, później zdrowo się odżywiałam liczyłam kalorie uprawiałam sport.... udało mi się stracić kolejne 6 kilo. Wyjazd na wakacje to był strzał w kolano :( zaszalałam czego rezultatem jest przyrost wagi :( Zastanawiam się do powrotu na dietę Cambridge, zostało mi kilka saszetek i batonów. Od jutra zaczynam trzymajcie za mnie kciuki muszę zgubić 7 kilo ... pamiątka z wakacji i kolejne 5 kilo dla czystej satysfakcji :):):) Pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, jest tu ktos??? Ratujcie dziewczyny bo motywacja maleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymaj się kobieto☺ mi też siada motywacja bo chudne w oczach ubrania wiszą jestem lekka jak piórko a na wadze nic nie spada .taki jestem przypadek medyczny ciezki☺najważniejsze że ja widzę po ciele A z czym masz problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj, jestem 18 dzien na scislej, w pierwszym tygodniu poszlo 5 kg a teraz to nie wiem bo wagi boje sie jak ognia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co teraz robic? Dramat.... wciaz trzymac sie scislej? Moj konsultant powiedzial ze mam na niej byc 4 tyg a ja po 18 dniach sie zalamalam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×