Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

Gość AnKo77
Dzisiaj ósmy dzień - 4 kg :) ale przede mną jeszcze 20 :( jestem dobrej myśli , tylko za dwa dni święta !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnKo77
Ps dzięki Baby za wsparcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnKo bedize dobrze pamietaj o tych 4 kilach jak szybko do tego doszłąc i niepodjadaj a jak zmienisz garderobe to dopiero wpadniesz z wir odchudzania ;))) ja tak miałam jak z 52 zaszalałam na 44 ;) bo to były mojie pierwsze zakupy z mniejszym rozmiarem bo wcześniejsze cos tam w domu miałam ;))) i kazdy widział efekt to dopiero mobilizuje i niemartw się śiwetami to tylko 2 dni niewarte staty tego co już osiągnełaś i pamietaj podjesz znóe bedzie cię ssać przez 2 dni i bedziesz się meczyć niejest to warte.Więc trzymam kciuki kochana ja tez od wcozraj znó na ścisłej wiec bedziemy swieta razem ściśle przestrzegać buzaiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnKo77
Jej! Od razu odechcialo się jeść po Twoim Baby wpisie :) Jesteś super ;) dzięki. Robienie sałatki z rodzina nie było takie trudne ! I twardo postanowiłam nie jeść ! I tego się trzymam . Nie i już ;) choć muszę się przyznać , ze planowałam zgrzeszyc ten jeden dzień i później dalej dietka . Ale jak znowu mam cierpieć dwa dni , to dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnKo77
Wesołych Świąt wszystkim odchudzającym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evelka77
Hej kochane, widzę,żę wreszcie coś się tutaj ruszyło. Ja nadal walczę. Przez święta jadłam zupełnie normalnie, nawet ciasta. Na szczęście przybrałam tylko 0,5kg więc jest ok. Waga 75,5 no ale idzie strasznie marnie. Teraz w czwartek lecę na Karaiby no i obawiam się,że dopiero waga mi skoczy po powrocie. To całe 2 tygodnie z all , więc jak sobie czegoś odmówić??? Trzymam kochane za Was kciuki...za te "nowe" i za te "stare".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anko no to brawo za wytrzymałoś ja jutro mam warzenie ciekawe co bedzie moze juz wkacu zaczne stabilizacje mam nadzieje bo ostanio zaczeto już podjadam te 11 miesiecy w scisłej daje mi się w znaki ;))))) ale jeszcze troszke trzeba wytrzyac .BUziaki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnKo77
Baby podziwiam za wytrzymałość !!! Też tak chce ;) ja mam jeszcze do zrzucenia około 22 kg !!! Ale jestem dobrej myśli . Zawziełam się ;) jedynie na majowke wypije trochę alkoholu . Przyjeżdżają starzy znajomi i nie ma jak odmówić , a nawet nie chce :) Baby ma m pytanko , po trzech tygodniach ścisłej robiłaś tydzień mieszanej i z powrotem na ścisłą , czy tylko dzień mieszanej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnKo77
Cześć Evelka ;) miłego wypoczynku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnKo kochana umnei było bardziej rygorystycznie bo zaczełam z wagi 13o kilo wiec ja miałam co 6 tygodni tydizeń mieszany i znów 6 tygodni ścisła ;) i tak mam do dzis wsumie do 17 maja ;) pużniej już zaczynam 2 pordukty i śniadania normalne wiec prawie koniec ;)) poozdraiwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie jestem zwolenniczką takiej "diety" jak ktoś chce schudnąć to niech nie idzie na "diętę" a zmieni styl życia, zacznie się ruszać i zdrowo odżywiać. Nie wierzę, że "coś" co się hodowało miesiącami, może nawet latami, można zgubić w 21 dni bez uszczerbku na zdrowiu. polecam dietetyka (np. Urszula Grochowska z Prosenu) i racjonalne myślenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnKo77
Baby Ciebie to tylko za wzór brać ;) mój wielki szacun dla Ciebie ;) pewnie będą Cię opisywać na stronie Cabridge :) ile w sumie schudłaś ? Mi bardzo podoba się ta dieta , bo nie trzeba nic robić ;) nawet na tyle się zleniwiłam , ze już nie robię napoi tylko kupuje gotowe . Nie czuje głodu , jedzenie już mnie nie rusza . Mogłabym tak cały czas :) a te tzw gorące kubki ( smak warzywny) mogłabym pic bez przerwy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnKo kochana ja już wsumie schudłam na tej diecie 64 kilo ;) i kochany gościu to nieprawda ze w 21 dni schudniesz i bez nic nierobienia ja już jestem 10 miesiąc na tej diecie plus 4 razy w tygodniu po 2 godz sport wiec niejest tak lekko proponuje na miesiąc czy dwa sprubowac to pogadamy czy jest tak łatwo sobie odmawiac jak ktos obok ciebie je pysznego grila a ty możesz tylko powąchac byłam kiedys na diecie dietetyczki ale jakoś jak zemną skączyła to kilogramy wracały chyba złe mi wyznaczyła co moge jesc a co nie .,A wiec nie ma tak łatwo jak by się chiało kazda dieta odnas wymaga duzo wyżeczeń i stabilizacji taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnKo77
W stu procentach się z Tobą zgadzam baby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuspis1981
I ja rownież baby:) super dajesz radę!! Ja byłam 6 tyg na ścisłej i teraz ciągnę mieszana ale troche posiadam czasem niestety. Czy stosujecie sie ścisłe do tych podanych na str cambridge przepisów?? Pozdrawiam Was serdecznie i powodzenia trzymam kciuki. Baby czy Twoja skóra nadąża sie obkurczac?? Jak z biustem ? Bo u mnie dość mocno spadł z 80 D na 70 B:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuspis1981
Baby1979 czy moglabys napisać co robisz oprócz diety?? Tzn jak wyglądają Twoje posiłki konwencjonalne /D??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnKo77
Hej dziewczyny ? Jak tam odchudzanie ? Ja pojutrze kończę trzy tygodnie ścisłej ;) później mieszana . Bardzo dobrze się składa bo mam same imprezy i na jeden mały posiłeczek z gośćmi będę mogła sobie pozwolić :) a od poniedziałku znowu trzy tygodnie ścisłej i tak do swojej wymarzonej figury ;) Muszę powiedzieć że przez te ostatnie dwa dni mam jakieś napady wieczorami na jedzenie. Wezmę do buzi czegoś trochę , pogryze i wypluje . Jestem twarda . Nie jem .Może to spowodowane jest tym, że dostałam okresu . Pozdrawiam Kochane i piszcie co tam u Was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak85
Dużo czytałam o tej diecie, a i tutaj strasznie dużo o tym piszecie. A jak to jest przy zrzuceniu niedużej ilości kg? Myślicie, że też zadziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie kochane troszke mnie nie było ;( Kuspis no dieta oki neinarzekam a skura jak narazie się kurczy ale to tez dlatego ze uprawaim sport wiem ze przytyje diecie nie trzeba ale to robie własnie dla skury jeśli chodzi o biust tez z g95 spadł na d80 ale nie narzekam bo nie chiałam mieć dużego choc wygląda nieciekawie ale juz niedługo ;)Jełsi chodzi o moje posiłki to dlaej jestem na scisłej i jem 500 kl za 2 tygodnie zacyznam stabilizacje wtedy dojdzie śniadenie i lancz ;) Gosiu kochana dużej wagi hmmmmmm poczytaj sobie co ja wpisuje to zobaczysz ze jest mnie juz połowa mniej ;) wiec polecam bo warto z rozmiaru 52 mam 38 ;))) polecam i trzymajcie sie kochane do sklikania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evelka77
Witajcie kochane! Musiałam Was odwiedzić i sprawdzić jak idą Wasze zmagania. Widze ze calkiem niezle. AnKo dziekuje. Ja wlasnie wyszlam z restauracji japonskiej. Nawet nie jestem w stanie opisac ile tu jeddzenia. Cos mi sie zdaje ze po tym urlopie dlugo ze strachu nie stane na wadze. Staram sie plywac i chodze na spacery i silownie ale i tak chyba mnie nie ominie scisla od poczatku. No coz...raz sie zyje.Trzymam za Was kciuki ....Anko napewno dasz rade, a o Baby to juz sie nie martwie. Caluje Was goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka ;) to szalej a później znów do nas wracaj i do dzieła ;)))))) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam na cambrige, mialam jojo, kolezanka ktora schudla 30 kg tez. Nie znam osoby ktora nie miala po tej diecie jojo, ale wiaodmo trzeba samemu na wlasnej skorze doswiadczyc....bo ja kiedyś również alergicznie reagowalam gdy ktoś tą diete krytykował..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnKo77
Hej Dziewczyny ;) majówka , chrzciny synka , coroczne zjazdy rodzinne. Nie było kiedy pisać ;) Cztery pierwsze dni maja - po diecie. Ale starałam się mało jeść , fakt sporo alkoholu było ;) teraz znowu jestem na ścisłej. Tylko jakoś waga stoi w miejscu , ani drgnie :D ciągle 79 !!! Ale pociesza mnie fakt, że było jeszcze niedawno 88 :P Powinnam pewnie zacząć delikatnie ćwiczyć ale jestem troszkę leniwa . Co myślicie o rollmasażu ? Słyszałam , że dieta + rollmasaż czynią cuda . hm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnKo77
Hallo, hallo ktoś się jeszcze tu odchudza ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evelka77
Hejka odchudzaczki...wróciłam. Muszę Was pocieszyć, że z tym jojo wcale nie jest tak jak piszą. Od 3 tygodni, po odstawieniu ścisłej przybyło mi tylko 2kg. Niech przestaną pisać ludzie bzdury, bo po każdej diecie jak będzie się jeść jak świnia, to normalne,że wszystko wróci i to pewnie z nawiązką. A teraz krótki opis co jadłam codziennie> kromka z serem żółtym i pomidorem, 2 naleśniki meksykańskie z nutellą i masłem orzechowym, mufinki i koktajl bananowy. Później frytki, kurczaka i trochę pizzy. Owoce, na kolację przeróżne mięska z puree albo frytkami, sałatki i oczywiście jakieś ciasta z lodami. Codziennie kilka albo kilkanaście drinków, bardzo słodkich. Gdybym miała tak jeść codziennie przez 4 miesiące, tyle ile się odchudzałam to by waga zapewne wzrosła. Ale jak widzicie nie jest to zdrowy jadłospis więc ludzie opamiętajcie się!!! Rzygać mi już się chce jak piszecie i przestrzegacie przed jojo, a nie potraficie opamiętać się po odstawieniu diety i nie umiecie ułożyć zdrowego jadłospisu. AnKo77 jeśli chodzi o roller nie byłabym tak zachwycona. Owszem, może poprawić kondycję skóry ale bez szaleństw. To jak mocny masaż i robiony regularnie na pewno da efekty ale nie takie jakie powinnaś uzyskać przy swojej wadze. Chyba wysiłek fizyczny Cię niestety nie ominie. Weź się w garść i może wybierz się na basen. Nie zmęczysz się bardzo, a woda świetnie rzeźbi sylwetkę. Całuski dla Was kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani ;) już wróciłam po dwu tygodniowym urlopie ;) nawet na wadze niezaszalałam wiec moge powiedziec ze urlop był udany.Od tego tygodnia zaczynam juz stabilizacje jak miło zjesc coś wiecej ;)))) już zapomniałam jak smakuje jabłko po tych 11 miesiacach scisłej ;) trzymam za was kciuki i do sklikania kochani;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiziamiziago
Mnie efekt jojo ominął, fakt waga waha się kilo w tą czy w tamtą, ale poza tym nic. Mnie ta dieta nauczyła zdrowego stylu życia, jak robić posiłki by były zdrowe i niskokaloryczne. Wprowadziłam to w życie i jest super! Czego również wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiak82
Najwazniejsze własnie jest żeby dieta, która pokazauje i uczy zdrowego żywienia a nie po prostu zrzucania na sile kg kosztem zdrowia. Dobrze o Cambridge świadczy, że nie ma efektu jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Princessa_Kokosowa
A w jaki sposób ona pokazuje i uczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka222
W jaki sposób? Uczy systematyczności, zmiany myślenia co można jeść, jak robić posiłki by były zdrowe i niskokaloryczne. Na swojej stronie i fb mają wiele przepisów z któórych można korzystać. Dodatkowo konsultant odpowiada na wszystkie nurtujące nas pytania i tym samym przygotowujemy się do życia po diecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×