Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lajla

Cambridge-czy ktos stosował?

Polecane posty

dzieki kochana! Lepiej mi z Toba niz samej. Zdrowia zycze:) Po 6 dniach kolejnej serii DC waze 59 kg. Tylko 1,5 kg zgubilam przez prawie tydzien:( Cholera jasna! Biore sie na przetrzymanie, kiedys ta okropna waga spadnie! Nie popuszcze, jestem juz prawie na koncu mojej drogi przez tluszcz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaraSara_20
Kasienka mam to samo...gubię jakis kg do 1,5 kd tygodniowo...amrniuśie wyniki...Ehh wszyscy sobie już chyba odpuścili bo święta za tydzień,trza przygotować pyszności i nikt nie ma woli...a nam chyba na mózg padło - tak mi mama wczoraj powiedziała ;) Ciekawe co powie ak się dowie,że rozważam pozostanie na dciecie nawet podczas świąt...szczerze to szkoda mi po prostu już rozpoczętej kwasiy...bo wiadomo,że jak coś zjem nawet mało to i tak od początku kolejny tydzień nic nie zgubię bo organizm będzie wracał do ketozy.Na dodatek kiepsko się czuję po lekach które biorę.Kurde ja to mam farta.I jeszcze teraz grypa.Dobrze,że już w sporej części zaopatrzyłam się w prezenty bo w nastepnym tygodniu to już bym nic nie znalazła...Kasienko a Ty jak ze świętami?Co robisz? #maj się cieplutko w tę pogode okropną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaraSara_20
a 59 to już mniej niż 60 !!! BRAWO !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro, ja tez juz mam wiekszosc prezentow:) Teraz czas na zakupy spozywcze. ja robie wigilie w domu. Tradycyjnie, dla 12 osob:) Roboty troche ale za to ile radosci:) Wszyscy mnie chwala, ze czysto, ladnie, milo, jedzenie pyszne:) I to mi wynagradza prace wlozona w przygotowania:) A dodatkowo jak duzo roboty to nie mam czasu jesc;) Pozdrawiam, zycze zdrowia, odzywaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaraSara_20
Eh...podłamka...schudłam tylko 4,5 kg ... z czego wróciło jeszcze jakiś 1kg...mieszana...ale już wogóle nie chudnę.Załamka totalna...jestem obleśna,brzydka,gruba i wogóle żygac mi się chce jak na siebie patrzę...mam dość wszystkiego i nawet świętami nie potrafię się cieszyć...a tak bardzo mi zależało... kiecce na sylwka nawet nie ma co marzyć...;( wpadłam w dół...jeszcze chyba z nego nie wyszłam po tym co usłyszałam od lekarza...z nikim tez na razie nie potrafię o tym pogadać...czy ktos tu wogóle jescze zagląda? ja spędzę kolację wigilijna przy zupie grzybowej...A Wam dziewczęta zycze wesołych radosnych świąt,dużo milości,ciepełka,bliskości...i żebyście po świętach staneły na wagę i było 2kg mniej ;-) Smacznego,i wogóle wszytskie cco wam się tylko marzy.bez was nie dałabym radyczekam na info od was...Pewnie po świętach forum odżyje...mam nadzieję ;-) Buziaki dla wszytskich Sara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaraSara_20
I jak zaczynamy od nowa? Ja w święta zmarnowałam 2 tygodnie mczarni...choc jadłam doslownie po malenkim kawałeczku i tylko jak juz mnie do ściany pryparli...ehh...do boju od nowa ;) dziewczynki?ktokolwiek?bez was nie dam rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara, jasne, ze zaczynamy! Po nowym roku, bo teraz musze po swietach skurczyc zoladek;) Damy rade, zycze nam tego na nadchodzacy rok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuniabb
Ja z chęcią sie przyłącze!Od jutra zaczynam nowe życie z DC!Równo z 1 stycznia?Kto ze mna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Dawno mnie tu nie było. Niestety moja waga idzie w górę. Fakt moja wina, pofolgowałam sobie za bardzo. Jednak zima to nie pora na drastyczne głodówki. Do DC wrócę na wiosnę jak na razie to przestawiam się na makrobiotykę. Życzę Wam wszystkiego najlepszego w Nowym Roku i utraty na stałe zbędnych kilogramów bez efektu jo-jo. Z DC na pewno nam się uda. Szczęśliwego Nowego Roku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pączuś33
Widzę, że zamiary są, tylko gorzej z realizacją? Nie ma to jak Nowy Rok, a po jakimś czasi e zapał przechodzi. Ile to juz razy zaczynałam! Teraz musze udac się na badania i do dietetyka i chyba ruszyć do dzieła bo to ostatnia szansa. Czekać aż popadnę w chproby nie myslę. Życzę wszystkim wytrwałości i cieszenia sie z małych kroczków no i dojścia do celu! Ruszamy w styczniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zulon
Witam chciałem sie podzielic swoimi wrazeniami ze stosowania tej diety zaczynałem w marcu od wagi 88 kg mam 30 lat pracuje srednio 6-8 h dziennie na siedząco , chudłem fajnie po dwoch tygodniach bylo 81,5 i dałem sobie spokoj teraz waże 92 kg wiem ,że pewnie odezwą sie ludzie z teorią ze nie bylo etapu wychodzenia z diety itd itp. Ten kto sie wpakuje w cambridga ma potem mylne przekonanie ,że panuje nad swoją wagą i jak tylko bedzie chcial to zrzuci znów nadmiar kilogramów (nietylko ja tak mam ale moje znajome ktore sie w to bawiły tez mają duze jojo) Polecam tę diete tylko ludziom ktorzy mają ograniczenia ruchowe nikomu innemu szkoda zdrowia wypaczenia psychiki. Od jutra biore sie za solidny ruch basen długie spacery i bede mniej jadl napisze wam jak bedzie sie zachowywac moja waga pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bernadetka b-stok
Polecam MM oto link: http://www.dietamm.com/index.php to nawet nie jest dieta,nie ma katowania sie, liczenia kalorii, efektu jo-jo,super sprawa...zteszta na stronce wszystko jest , takze forum....warto zajżeć pozdrwaiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graziaZ
trafiłam na ten wątek zupełnie przypadkowo ale pozdrawiam wszystkich tych którzy są aktualnie na DC, ja jestem od poniedziałku, tak więc dzisiaj minął 3 dzień, pokładam w tej diecie wielkie nadzieje, dla mnie jest ona naprawdę dietą ostatniej szansy. W grudniu byłam na niej niecałe 3 tygodnie, udało mi się scudnąć 4,5 kg, potem były niestety święta i różne takie tam, postanowiłam wrócić na DC po sylwestrze i solidnie przeprowadzić 3 tygodnie ścisłe + 2 przejściowe, w zależności od efektów pomyśle co dalej. Kiedyś byłam na DC przepisowe 5 tygodni i udało mi się zrzucić ostatecznie 7,5 kilo, długo potem trzymałam nową wagę więc wierzę mocno w to że i tym razem mi się uda czy ktoś ma ochote trochę odkurzyć ten wątek :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem_na_diecie
Dziewczyny! Ja z Wami! To moj piaty dzien. Zaczelam w Nowy Rok. Czuje sie calkiem niezle. Mam wiecej energii i duzo lepszy humor. Na wage wejde po 7 dniu. Bede informowac. Przede mna mnostwo kilogramow. Trzymajcie kciuki. Pozdrawiam, Anka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem_na_diecie
Dziewczyny! Gdzie sie podzialyscie? Ja tu walcze z kilogramami, uzewnetrzniam sie, a Wy co? Pod ziemie sie zapadly? Na wage nie weszlam, kiilogramy to nie wszystko, ale musze sie pochwalic, ze zupelnie inaczej wygladam, znikam w oczach. postanowilam pomierzyc obwody, one mowia wiecej niz waga :) ale to dopiero po powrocie do domu. odezwe sie... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka333
Witam wszystkich czytam zawzięcie wasze wypowiedzi i coraz bardziej się przekonuje do tej diety. Bałam się zacząć ją stosować że nie wytrwam, może zaczne od jutra bo tą diete mi dostarczono 2 miesiące temu.Na początku wspierały siebie dziewczyny Lajla, BasiaK i Maba może by się odezwały jak tam po diecie, czy nadal utrzymują wagę? Mam nadzieję że będą mnie wszyscy mobilizować. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka333
Zapomniałam że mam od groma do zrzucnia ,ważę 83kg przy wzroście 155cm.Wyglądam jak tocząca się baryła i przestałam patrzeć w lustro to co wnim widze to mnie przerasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć !!! Ja zaczynam dietę od 24 stycznia ostatnio miałam efekt jojo i przytyłam strasznie kiedy startowałam na DC z 92 schudłam na ścisłej 83,5 nie wychodziłam z diety i teraz po 7 miesiącach jest 103 kg. Jestem zrozpaczona ale zawzięłam się ,że wytrwam będę stosowała 3 tyg ścisłej 2 tyg mieszanej i powtórzę jeszcze raz dietę. Aneczka333 życzę powodzenia pisz jak Ci idzie, najtrudniejsze pierwsze 3 dni. Basis napisz ile schudłaś i jak idzie utrzymanie diety. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka333
Witaj blondi 24 ja mając 20 lat (teraz 30) czyli 10 lat temu po 2 tygodniach schudłam 8 kg ale też nie wychodziłam z diety i przytyłam drugie tyle.Jeszcze nie jadłam oprócz 3 łyżek kaszki manny mojej córy i zastanawiam się czy zacząć od dziś czy od poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć !!! Ja bym zaczeła od poniedziałku bo w sobotę i niedzielę nic się prawie nie robi będziesz myślała o jedzeniu. A tak w nowym tygodniu zaczniesz dietą. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka333
Witam dzisiaj zaczęłam dietę i o dziwo czuję się dobrze .Żadnych mdłości nie ma zawrotów głowy i rozpiera mnie energia,jednak nastawienie psychiczne dużo daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hellllllp
Witajcie !!!! Czytam Was i zaczynam zastanawiać się czy nie zamówić tego cudeńka.Mam sporą nadwagę ponad 30 kilogramów.Szukam konsultantki w Gdyni,czy może ktoś mi pomóc ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hellllllp
Sporo jest czytania a przyznam szczerze,że nie bardzo mi sie chce.Mam nadzieję,że nie uraziłam Was tym,na pewno pisałyscie tutaj sporo ciekawych rzeczy,ale przeczytanie tych wszystkich stron zajełoby mi sporo czasu.Proszę napiszcie po krótce cos o tej diecie.Jestem juz u kresu sił,mam dość wielkiego brzucha i równie wielkiego tyłka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hellllllp
Aneczko napisz coś więcej.Ile mogę schudnąć będąc 21 dni na dietce cambridge ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć !!! Helllllllp ja przez 21 dni ścisłej schudłam z 92 na 83 kg. Ale nie wyszłam z diety i po 7 miesiącach ważę 103 kg. Nigdy w życiu tyle nie ważyłam ale się obiadałam strasznie moja wina. Ja zamawiam dietę na allegro tam jest mnóstwo ofert. Aneczka333 ja dołączę do Ciebie 24 stycznia nie poddawaj się damy radę. Muszę schudnąć przez 4 miesiące 20 kg wezmę 2 serie tej diety. POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka333
DO Hellllllp .. 0-22 859-03-04 pod tym telefonem powinnaś uzyskać informacje o konsultantce w Gdyni. Nie wiem ile można zeszczupleć na tej diecie bo ją dopiero zaczęłam a cały tydzień przygotowywałam sie do niej psychicznie .Kiedyś pare lat temu po tej diecie schudłam ok9,5kg .Nastawienie psychiczne jest bardzo ważne i nie myśleć o jedzeniu wtedy będzie łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hellllllp
Witam !!! Dziękuję dziewczyny :D Czekałam do wczoraj na kontakt konsultantki DC niestety nie odezwała się do mnie.Chyba nie chce moich pieniędzy :-( Wystawia produkty na allegro i podała swój nr GG miałam kilka pytań do niej i pozostawiłam jej wiadomość,muszę zamówić u kogoś innego,bo chcę zacząć jak najszybciej.U kogo zamawiacie i czy macie stały kontakt z swoją konsultantką-słyszałam ,że tak najlepiej.Dodam jeszcze ,że mam rodzinkę:męża i dwoje dzieci i będę dla nich gotować-gotowanie podczas diety to prawdziwy koszmar- ale dam radę.U kogo na allegro zamawiacie ? Dziękuję za nr tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ja zamawiam od różnych osób wybieram sobie sama co mają mi przysłać bo niektóre zupy mi nie smakują. Kup sobie z 5 batonów DC jak będziesz miała na słodkie ochotę to sobie ziesz. Zacznijmy razem od 24 stycznia. Napisz ile ważysz i wzrost. POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hellllllp
Blondi moja waga jest duża,ważę dokładnie tyle co Ty tylko,że mam 1,69 wzrostu :-( Nie chcę czekać do 24 bo to strasznie długo.Dietę zamówiłam dzisiaj więc pewnie dostanę ją w czwartek najpóźniej w piątek i zaczynam zaraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczynam 24 stycznia jestem ciekawa jak mi pójdzie, już nie mogę się doczekać jak zobaczę za 3 tyg - 9 kg. Startujemy z tej samej wagi ciekawe ile kto schudnie przez ścisłą a później na mieszanej. Życzę Ci powodzenia i opisuj jak Ci idzie. Ja codziennie zaglądam na forum to będę tez pisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×