Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klosi

POWIĘKSZONE WĘZŁY CHŁONNE POD PACHĄ!!! TO RAK???

Polecane posty

Gość gość
Hej wszystkim! U mnie wyglada to tak od jakiegos tygodnia pobolewa mnie lewa pierś co jakis tam czas zakuje. Ostatnimi dniami trochę mocniej pobolewa. Troche sie martwie bo u mnie obydwoje rodziców mialo raka. Badalam sie sama typu ręką i wyczulam małe stwardnienie tak okolo 1cm. Poprosilam siostre zeby ona sprawdzila bo moze jestem ostatnio przewrazliwiona. Ona stwierdzila ze nic nie wyczuwa. A mnie pierś nadal lekko boli. Nie wiem czy to bardziej pierś czy węzły chlonny pod pacha i promieniuje na piers. Przez ostatnie miesiace czesto chorowalam i stosowalam leczenie domowe. Więc moje pytanie do was czy jest mozliwoscia ze po niedoleczonych przeziebiach umiejscowilo sie wszystko w wezlach chlonnych i dlatego mnie tak pobolewaja.?? Umowilam sie juz na wizyte. Ale to czekanie i nie pewność jest najgorsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakim wszystkim to hey?watek zakonczony w 2011 roku!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ból pod pachą to poważna sprawa, nie mozna tego lekceważyć. Ból węzłów moze byc oznaka wielu chorób, pod pachami moze byc oznaka chorób piersi. Badajmy sie, to podstawa. Zdrowie jest bardzo ważne i jest jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×