Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

upadly_aniol

od jutra odchudzanie

Polecane posty

Mirabelko to jesteśmy umówione na poniedziałek rano ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Ja tylko na chwilę,więc rozpisywać się nie będę, u mamusi jak już pisałam raczej nie schudnę,ale mam nadzieje,że nie przytyję. Upał taki ,że nawet jeść mi się nie chce. Mirabelko,ja też jestem z Kabat :), Ninno już dawno zapomniałam o niezbyt udanym naszym początku, teksty masz świetne,też czasem podobne wygłaszam.Miłego odchudzanka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wazonko jzu niedlugo ;) ju 13 nie moge uwierzyc:)alez to net jest maly;)nie pytam juz dalej bo sie okaze ze jestesmy z jednego osiedla:Dpozdrowki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez bede sie wazyc razw tygodniu!Posanowione;-D. Dzisiejsza glodowka przerwana, zjadlam jeden jogurt....Ale w sumie nadal glodna jestem. Ale jutro tylko na mineralce z czerwona herbata, zeby napuchniety balonik nieco spuscil z tonu;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku nie głodź się bo to odwrotny skutek przyniesie... nawpychasz się potem byle czego jak nie wytrzymasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jestem z wykształcenia mgr inż Technologii Żywności i dietetykiem. Na codzień pracuję w szpitalu oraz prowadze własna firmę udzielając porad dietetycznych w zakresie odchudzania, problemów z przemianą materii, alergiami pokarmowymi, oraz chorób uładu trawiennego Jeśli interesuje Cie kompleksowa \"usługa\" polegająca na ułozeniu diety, suplementacji i ćwiczeń oraz \"opieka\" dietetyczna możesz skontaktować się meilowo mychor@go2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Laurko, jakos moze wytrzymam;-D To w koncu tylko 2 dni. A w sobote zjem tynczyka, zeby rozweselacz lepiej wchodzil i zeby nie bylo zadnych odplywow;-D.... Bo przez ten okres cholerny taka spuchnieta jestem;-(i ociezala......Ale cos z ym zrobie;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to przy okresie jeszcze się głodzisz... uważaj bo żadnego fikańca nie będziesz jeszce mogła zrobić... mówie o tańcu ;) zasłabniesz albo co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakas dietetyczka z piekla rodem nam sie reklamuje;-D.....Milo, ze ktos chce dbac o KOCHANYCH GRUBASOW ale ja nie skorzystam, bo juz i tak diety mnie zzeraja finansowo, a wole sobie jakies pantofelki kupic niz wyrzucac w bloto;-D Laurko droga, a jak Ci dzonek leci? Jak córcia? Ile ona w ogóle ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj tam zaslabniesz od razu...Silna babka jestem, nie z tych delikatnych co mdleja na zawolanie...jak polece w gitany(byleby moj partner nie przejal sie za bardzo rola swiadka, bo wtedy to co najwyzej zjego chrezsniakiem bede mogla potancowac), to mnie pod koniec imprezy z parkiety sila beda sciagac;-D......Tylko te buki nowe ciut, ciut niewygodne;-(...mam nadzieje ze rozchodze;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się zastanawiałam jakie ten mail poniesie konsekwencje finansowe ;) a w nowych butach na wesele... zabierz ze sobą plasterek :) Córcia ma lat 2 i pół, właśnie mi tu smęci coś chyba zaraz z nią na dwór wyjdę, co prawda juz byłyśmy ale deszcz nas przegonił... na razie nie jestem głodna, a dziś włożyłam sobie spodnie, które zrobiły sie yyyhyhy jeszcze trochę luźniejsze... dziwne, bo na wadze jakos nie widać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki. U mnie dzis dzien fatalny. Jakby go nie bylo. Pofolgowalam troche, to przez ten okropny okres-jestem zla na siebie,no ale powinnam byla panowac nad tym co robie-nie udalo sie. No ale pozniej pojezdze troche na rowerze-moze co nie co spale a od jutra dalej to co bylo. Wczoraj sie jeszcze troche zazeibilam i mam zly dzien ogolnie:( Nie bede Wam juz smecila, jutro z lepszym humorkiem sie odezwe:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj O SLODYCZY TOFIFI!!!! Ladna apostrofa nieprawdaz, taka mickiewiczowska prawie;-D To ty tez biedaczyno z okresem???? oj jojoj, zal mi ciebie, ale nie jestes sama;-D To która tu jeszcze nawiedzona przez te przykre niechcane dni? lapka w góre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Anilku:)) Piekny zwrot piekny:)) Czekam na ten okres i sie doczekac nie moge i same szkody on wyrzadza. Teraz siedze z brzucholem odstajacym na kilometr. O losie.. Moze znasz jakis dobry srodek na takie dolegliwosci ??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofifi to Ty też jeszcze przed ??? bo ja owszem i znam ten ból... i ten brzuchol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na brzuchol nie ma bata;-(. Po wodzie robi sie jeszcze wiekszy, po srodkach przeczyszczajacych tez....po prostu musimy sie meczyc z balonem;-(. A ja wlasnie wrocilam z marketu kupilam sobie jakies nowe herbatki System Slim Figura, 3-fazowy. SByszaByscie cos o tym? Ja wlasnie zacznynam czytac ulotke. pozniej napisze co i jak....Tymczasem zabieram sie do lektury;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak laurko ja wciaz czekam :0 I czuje sie juz taka nabuzowana, prychol na plechach juz sie pojawil, wiec to znak,ze zaraz nadejdzie ta malpa wstertna. Aniolku ja 1szy raz slysze o tej herbatce, ale jesli wyprobujesz i okaze sie to jakims dobrym cudem to 1sza ustawie sie w kolejce po to picie:) Jak przeczytasz to podziel sie z nami ciekawostkami:) Ja pojezdzilam sobie na rowerku, choc i tak jestem pelna jak bąk:) MIalby dzis byc upaly a tu pogoda straszna i nici z opalania, ale mam nadzieje,ze jutrzejsza sie sprawdzi:) Mirabelko i ju 13 to Wy sasiadki ?:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widac tak i to bliskimi;) ja jestem juz po sniadanku ale ...znow zgadnijcie co bylo:( kurcze ot silniejsze ode mnie:( potem planuje juz tlyko same warzywka jesc i czekam na wazonko laurka w poniedzialek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej, oj Mirabelko było pół litra czy więcej? ;);) ja dziś dość intensywny i męczący dzień miałam, w powietrzu wisi jakaś chmura - niby upał jak sto dwa, słońce daje jak piec ale wilgotnośc w powietrzu jest koszmarna... cała się kleję, podłoga schła mi prawie pół godziny - dzis zamiast typowych ćwiczeń sprzątanie chałupy ;) zaraz obiadek, więc się cieszę bo kichy grają marsza ;) tofifi ja mam ten sam problem co Ty, też czekam, przyjemność powinna być na dniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REKLAMA Witam! Jestem mgr inż Technologii Żywności i dyplomowanym dietetykiem Układam diety indywidualne również przez internet za uprzednim przesłaniu mi wyników badań krwi i wypełnieniu kwestionariusza. jesli interesuje Cie całomiesieczna \\\"opieka\\\" dietetyczna: ułożenie indywidualnej diety, zasady diety, jadłospis, suplementacja, przykłady ćwiczeń oraz rozwiązywanie problemów pisz Pozdrawiam mychor@go2.pl PS....naprawdę tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam:) ja dzis zaczęłam stosowac zelazną diete, narazie jest dobrze bo nie czuje sie az tak głodna, ale najgorzej bedzie jutro, bo czeka mnie męczący ranek, a tu na śniadanie tylko herbata i sucharek... Dziewczyny napiszcie skąd jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie, a szczególnie Ciebie Upadla(Niewiasto)Anielico!!!!!!! Od razu Wam powiem, ze tyle stresu co mialam dzisiaj to nikomu nie zycze...;-(Uff, bylo goraco....I to nie yle na dworze. Ale ju| jest wszystko ok! Zreszt tak mam nadzieje!!! Zobaczymy za miesiac..... A teraz to co mialam napisa wczoraj, czyli SYSTEM SLIM FIGURA. Preparat na trzy fazy odchudzania. Pierwsza faza, ma trwa nie krócej niz 14 dni, i nazywamy ja spalaniem. W trakcie tej fazy, pijemy herbatki w których skladzie mamy: Pu-erh(wiadomo jakie ma wlasciwosci), lisc matae i nasiona guarany(posiadaja kofeine podnoszaca sprwano[c fizyczna organizmu), Owoce garcinia cambogia- zmniejsza uczucie glodu, hamuje apetyt, Lisc mity pieprzowej, koperek wloski i owoc anyzu- zapobiegaja wzdecia, przyspieszaja spalanie tluszczu, pobudzaja uklad trawienny. Faza 2: OCZYSZCZANIE, stosowac przynajmniej 7 dni: i tu mamy:zielona herbate, korzen mniszka, lisc pokrzywy, lisc werbeny, nasiona guarany, korzen lukrecji; korzen cykorii.....Czyli wszystko na odwodnienie, pobudzenie i takie am szmery bajery. Faza 3:STABILIZACJA 7dni(albo dluzej): lisc matae i guarana, L-karnityna, zen- szen;-) Ja w kazdym razie w to wchodze. Aniele- drugi Aniol jest z Legnicy! Co sdzicie o SSFigura? Czy któras z Was brala kiedys Postinor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upadły Aniele jak miło Cie \"widzieć\" :) dawno Cię tu nie było i juz myślałam że poległaś... ;) ale dobrze że się myliłam... herbata i sucharek... brzmi baaaardzo zachęcająco :D ja odpadam przy takich restrykcyjnych dietach, nie daje rady, pogłoduje trochę a potem najazd na lodówkę i ... bez sensu... dlatego wolę sobie tak jak teraz powolutku i bez stresu no cóż, wczoraj pofolgowałam i to jak... i to w dodatku wieczorem :O tak to jest jak sie znajomi zwalą na kolację, gdzieś się moja silna wola zapodziała, pewnie wróci wraz z pierwszym dniem @, mam nadzieję... raz że wróci a dwa że w ogóle przyjdzie ;);) co do herbatek, to ja ewentualnie kupię sobie czerwoną Pu-erh, do różnego typu Figur i innych takich podchodzę sceptycznie... boję się że kichy się od senesu uzależnią, chociaz z tego co czytam mój Ty Rogaty nie są to herbatki przeczyszczające, może faktycznie warto... postinoru nie brałam :D:D:D czyli mamy tak - Mirabelka i ju13 z Warszawy i to prawie po sąsiedzku, Rogaty Aniołek z Legnicy, tofifi ????????? albo mam dziurę w pamięci albo nie napisała ;), ja jestem z Gdańska Upadły Aniele a Ty skąd? pozdrawiam Was wszystkie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ze Skarżyska-Kamiennej koło Kielc... Narazie dieta idzie dobrze, jeszcze godzina i obiadek na który jem kawał gotowanego mięsa. Już sie nie moge doczekać, bo głodna jestem strasznie, ale nie odpuszcze tej diety i tego odchudzania!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki:) U mnie przed okresem dieta troche poszla w zapomnienie-ogolnie mam zle samopoczucie,ale trzymam sie:) Wiecie jak to jest. Laurko ja wciaz czekam.. a Ty? Aniolku z rozkami no to pij pij ta figure, moze wreszcie trafimy na cos \"dobrego\":) Ja zrobilam sobie kubel zielonej i beda ja saczyla. Dzien mam senny, meczacy, strasznie sie czuje. Ojej tez tak macie? Nie wiem czy to przez pogode czy przez co,ale wczoraj sie opalalam jakies 2,5 h i pozniej nie bylam do niczego zdolna-tylko do spania. Laurko wczoraj mialam identycznie-caly dzien dieta trwala, a wieczorem grill i jak zaczelo sie na kawalku chudego mieska, to skonczylo sie na calym szaszlyku i 2 kromkach chelbka z grilla:) Wiecej nie bede wymieniac co zjadlam ;) Za wszystkie grzechy zaluje i chce sie poprawic ;) Ale jak mowisz-z 1szym dniem @ apetyt zmaleje i bedzie dobrze:) Ja jestem z Koszalina:) Wiec Laurko prawie po sasiedzku:) Aniolku, a Ty dzis balujesz:) Wiec Baw sie dobrze, poszalej i wracaj do nas .. ach na stolach tyle pysznosci:):) Trzymajcie sie kobietki:) Milego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam ten katalog
Boze jak mnie nosi.... mam ochote na wszystko... musze z dala od kuchni sie trzymac. Boje sie ze nei wytrzymam i ze to bedzie sielniejsze ode mnie:( Kobity gdzie jestescie?? Niech mnie ktoras powstrzyma bo moja "silna" wola wygasa:) Zaraz musze wskoczyc na rower zebym nie myslala o jedzonku. Ach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofifi, mnie tez nosi :O:O ale trzymajmy się bo co to będzie jak polegniemy?? bo ja też czekam (@) i jeszcze pare dni poczekam, a dietę trzeba trzymać w garści, więc uwaga na lodówkę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×