Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

upadly_aniol

od jutra odchudzanie

Polecane posty

Gość gość
Turnusy może i Ok, ale gdy nie zmienisz swoich nawyków żywieniowych to nic nie da. A co pijesz na co dzień? Ważne jest aby pić około 2l wody, oczyszczonej i takiej która ma zbliżone pH do pH krwi. Ja pije Veroni Hydration.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominique1
Żadna dieta u mnie nie przynosiła oczekiwanego efektu. Nawet ćwiczeniami nie mogłam pozbyć się nadmiaru tłuszczu na brzuchu. Gdzieś natknęłam się na artykuł o kriolipolizie, która powoduje ubytek komórek tłuszczowych i utratę podskórnego tłuszczu. Chodzę do krakowskiego salonu Vici Clinic. Widzę już poprawę ale ostateczny efekt widoczny będzie po ok. 3 miesiącach, gdyż w tym czasie organizm usuwa zniszczone w trakcie zabiegu komórki tłuszczowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zaczęłam niedawno odchudzanie z dietific w Krakowie dla mnie najlepsi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie najlepszy sposób to dieta połączona z aktywnością fizyczną.Ja schudłam sporo na tej diecie http://dieta-lux.pl/44535 ,już w pierwszym tygodniu spadło mi z wagi 3 kg .Dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułożona jest przez dietetyków i trenerów.Przede wszystkim jest to najtańsza dieta jaką znalazłam ,co jest dla mnie ważne bo nie stać mnie na wizytę u dietetyka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O sobie mogę powiedzieć że nie jestem za bardzo pracowita a tym bardziej systematyczna,a udało mi się schudnąć dzięki wsparcia Slimunox.Więc myślę żę osobą którym naprawdę zależy na tym aby schudnąc bez problemu dadzą radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×