Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

upadly_aniol

od jutra odchudzanie

Polecane posty

gubią mnie maślane ciasteczka ;) ale jestem wiosenna, jak będe miała nie być to na pewno Ci powiem, ale za bardzo ciekawa jestem jak idzie Tobie bo trzymam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z poranną kawusią :D odezwę się po południu ;) co u Ciebie? jak humorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dziś zaczęłam nieciekawie, zeżarłam trzy rolmopsy po kartusku, takie w oleju :( za to wczoraj, po raz pierwszy udało mi sie przetrwać bez bólu okres niejedzenia po 18-tej, nawet nie zauważyłam jak zleciał mi wieczór, a nie byłam specjalnie zajęta... tylko te nieszczęsne śledzie dzisiaj...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
cieszę sie, ale nie mówmy hop, bo wieczór dopiero przed nami a jutro szkoła, i pewnie zeżrę coś słodkiego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak już musisz coś słodkiego to polecam ci takie nowe batoniki z ziarenek, reklamują je ostatnio, nie pamiętam nazwy niestety, jest w nich trochę czekolady, wielkości są mniej więcej twixa, też są dwa w opakowaniu, oba mają jakieś 120 kcal, lepsze to niż na przykład kaloryczny snickers ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dziś się nie dałam, ale nie wiem jak będzie jutro... wiem, o które batoniki chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
do zobaczenia w środę, a raczej do poczytania, bo wyjeżdżam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to do środy :) batoniki już wypróbowane ? bo u mnie test całkiem pozytywnie wyszedł :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jaki test? Jaki test? Ja robiłam jedynie test wagowy :P pół kilograma mniej, całe szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Rozumiem, że ten test to był, test batonikowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i gratuluję spadku wagi kochana, u mnie na razie brak drgań :D kurcze denerwuje mnie to 60 sekund :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja nie straszę, ja pytam :D Mnie też denerwuje, i to jak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a poza tym , to Ty straszysz!!! :D bo kto się by ze mną odchudzał w przypadku wypadku :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a tak w ogóle, to czy słowo \"test\" nie kojarzy się nam zbyt jednoznacznie ? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to juz niestety domena kobiet, mówisz o teście to od razu brzuch na myśłi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosenna obudziłam się dziś z nowym porywem :D:D nie wiem tylko czy poważnie to traktować :D zastanawiam się też co tak na mnie wpłynęło, Twoja utrata wagi czy sylwester za dwa miechy ;) jedno i drugie pewnie bo czasami zazdrość babska jest najlepszym czynnikiem motywującym :D więc zaczynam od początku, na razie skórki od chlebka po niuńce i kawa z mlekiem :D potem się zobaczy, chociaż zaplanować coś powinnam bo jak nie zaplanuję to chwyce cokolwiek :D łisz mi lak :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a widzisz, Ty z nowym porywem, a mnie się nic nie chce :( sylwester mnie nie motywuje, bo pewnie i tak będę siedzieć w domu z mamusią i tatusiem 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
stało się ! zeżarłam kebab w grubym cieście ! nawet nie chcę myśleć ile toto może mieć kalorii... mam nadzieję, ze u Ciebie jest lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kebab to tylko kebab i tak do tego podejdź, stało sie trudno, dziś na wieczór w takim razie tylko jabłuszko :) ja dzis zeżarłam kinder maxi kinga do kawy i cóż... też się stało, ale ogólnie pilnujęe się dziś a jutro idę na aerobik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
też bym poszła, ale samej nie chcę i pieniążków nie mam :( z w-f też się wymigałam, niedobrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ślad swój odciska, znaczy się żyję :D pozdrawiam i miłego weekendu życzę 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wzajemnie Laurko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam znad porannej kawki 🖐️ weekend to za bardzo dietetyczny nie był cholera, w piątek na aerobiku też w końcu nie byłam bo brzydko było i nosa się nie chciało wystawiać z chałupy... oj, jesień to niezbyt dobra pora na diety i inne ograniczenie 😭 ale nie wpadajmy w ponury nastrój mimo londyńskiej mżawki za oknem ;) co u Ciebie? pewnie znowu pół kilo mniej a ja sie nie mam czym pochwalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jakoś nie miałam czasu, by sie dziś zważyć, ale jakoś szczuplejsza się nie czuję, wręcz przeciwnie. Mój wekeend też nie był chudy :( Byłam u mojej \"schudniętej\" od niedawna koleżanki, szczupła, zakochana i szczęśliwa. Zazdrość mnie zeżarła :( Ja też tak chcę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosenna to w takim razie potraktuj to jak zdrową motywację ;) ja i tak mam przeczucie jakies takie że Ty będziesz jedyną osobą z tego topiku któej uda się dotrzec do celu, bo ja jakos czuję więcej w pasie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
może dla kogoś normalnego to była by motywacja, a ja mam doła z tej zazdrości :( a Ty to się lepiej pozbądź tych głupich przeczuć nie chcę tu być sama :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no sama nie zostaniesz bo lubie tu zaglądać :D a dół precz bo to nic dobrego, popatrz na to z innej strony - ona do niedawna też wcale schudnięta nie była ;) a Ty możesz już niedługo być... na zły humor zaparz sobie rumianku :D alebo melisę, i nie bucz, przyjdzie i na Ciebie czas że te serduszka tu powklejasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
już nie buczę, teraz narzekam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×