Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ko

Nadmerna potliwość - porady

Polecane posty

Gość ko

Chciałabym się dowiedzieć jakie rady macie na tę dolegliwość. Dodam jeszcze, że głównie chodzi mi o twarz i placy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to samo
poci mi sie głównie głowa a pod pachami nic a nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ko
Ja pod pachami też siępocilam ale zastosowałam Etiaxil i przeszło. Zostały tylko głowa,nawet nie cała tylko właściwie twarz i placy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania K.
jejku,ja mam problem ze spoconymi stopami.czasem aż chlupie mi w butach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ko
Na stopy też bym zastosowała Etiaxil. Jest specjalny lotion przeznaczny do rąk i stóp. Warto sprówbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos na tym
innym topiku o nadmiernym poceniu sie twierdzil ze antidral mozna uzywac tez na twarz , ja osobiscie nie probowalam i chyba balabym sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika34
etiaxil badz antidral ten drugi 4 razy tanszy a tez dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny, ja mam straszne problemy z poceniem pod pachami - ale to straszne, probowalam jush chyba wszystkich antyperspirantów z drogerii, ostatnio kupiłam w aptece krem za 40zl - Spirial- i nic nie pomaga!!! jestem załamana:( może to objaw jakiejś choroby ? wiecie coś na ten temat ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dymna
na pachy polecam ETIAXIL !!!!!!!!!!! (51 zł) -wystarcza na rok! Nie podrażnia tak jak ANTIDRAL (12 zł) Dostępne w aptece, bez recepty. Ja naprawde miałam powazne problemy ze spoconymi pachami, na szczęscie nie śmierdział ten pot, za to miałam olbrzymie koła pod pachami na bluzkach, a większość z topów w kolorze czarnym. Etiaxil naprawde jest najlepszy i warto pocierpiec te kilka nocy pieczenia, wcale nie az tak strasznego, zeby wreszcie poczuć sie pewnie i jak normalny biały człowiek. Ja już naprawdę zwątpiłam, ze mi coś pomoże, próbowałam już tyle antyperspirantów! Ciągle zonk. Dla tego, kto wynalazł ETIAXIL proponuję nagrodę Nobla. Naprawdę szczerze i z czystym sumieniem POLECAM. W koncu mogę ubrać się w to co chce, a pachy są wiecznie suche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzywalam srodka o nazwie Excipial (to samo co Etiaxil) - ZERO efektu! pierwsze dwa-trzy dni wygladalo, ze bedzie dzialac ale teraz juz absolutnie nic! poce sie po nim tak samo jak po kazdym innym czyli - okropnie! mysle, ze teraz juz pojde zbadac poziom hormonow we krwi bo to moze byc przyczyna jesli w koncu nie przestane sie tak pocic (moge nosic wylacznie bluzki bez rekawow, na ramiaczka, nawet jak jest zimno to ja i tak pod pachami mega mokra) bo serio zwariuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elewina
pomocyyyy ja sie poce pod pachami to jest moj problem wy tez taki mieliscie lub macie kupie sobie dzis antridral mam nadzieje ze mi pomoze mam pytanie TO JEST W KULCE???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andidral i juz!smarowac na noc, przezyc jakos podrazniena (ktore wystepuja glownie na swiezo wydepilowanej skorze) i juz! ale raczej nei smarowac na twarzy, bo w sklad wchodzi przeciez m.in. mocny alkohol etylowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moren77
Dla mnie nie ma nic lepszego niż Etiaxil . Pocilam się potwornie .O wyjściu w lecie w bluzce bez rekawów mogłam tylko pomarzyć chyba że plamy pod pachami uznano by za ostatni krzyk mody .Kupilam i się opłaciło problem plam znika sam. Szczerze polecam naprawde działa tak przynajmniej bylo w moim przypadku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elewina
czesc wam mam nadzieje ze mi ktos odpowie na moje pytania 1 wczoraj posmarowalam sie na noc Antidralem i nic mnie nieswedzilo a ni nie szczypalo jak czytalam wczesniejsze wypowiedzi to duzo osob mialo takie opjawy a mi nic ?? 2 poszloam dzis do szkoly i tak sie spocilam jak zawsze odranu on dziala czy nie ??? 3 czy wy tez macie go w KULCE PROSZE WAS NIECH MI KTOS ODPOWIE PLISSSSS CZEKAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo właśnie przegladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uważam, że nie ma sensu wydawać kaski na Etixil, tylko kupić ANTIDRAL. Powiem wam o nim wszystko. A więc antidral kosztuje w aptece ( i tylko w aptece jest dostępny) około 14 złotych. Wygląda jak normalny wodny, niegęsty, dezodorant z kulką taką jak u wszystkich innych dezodorantach. Nie jest on jednak dezodorantem. Na opakowaniu wyrażnie jest napisane: \"środek profilaktyczno lecznieczy\". Odnośnie stosowania. Polecam dwa dni przed pierwszym zastosowaniem wydepilować pachy woskiem, pastą cukrową lub depilatorem elektrycznym, a nie maszynką, bo włoski odrosną, a przez tydzień nie będziecie mogły ich golić, ani depilować, bo nabawicie się podrażnień. Jeżeli komuś akurat te włosy nie będą przeszkadzały, bo w końcu jest zima, albo gdy jest się chłopakiem, włosy nie przeszkadzają w kuracji, ale podrażniona po goleniu skóra tak. No dobra, ale się rozpisałam, ale mam nadzieję, że czaicie o co mi chodzi :) Gdy już wasze paszki są ok, to wykąpcie się wieczorem. Zaznaczam jednak, że powinna być to kąpiel od razu przed snem, a nie na przykład o 19 godzinie, kiedy jeszcze \"łazicie\" po domku i oglądacie TV. Najlepiej ubrać piżamkę na ramiączkach lub bez rękawków, jeżeli takiej nie macie, to radzę spać w podkoszulku. A więc gdy już się wykąpiecie to dokładnie osuszcie suchutkim ręcznikiem paszki, muszą być absolutnie idealnie suche, bo woda zwiększa intensywność pieczenia. Można też użyć suszarki do włosów, tylko uważajcie, żeby podczas \"suszenia paszek\" ciepłym nawiewem nie spocić się...Więc jeśli macie suszarkę z zimnym nawiewem to polecam. Potem smarujecie paszki antidralem, nie za dużo, ale też nie za mało, tak w sam raz. Uwaga żeby nie nałożyć zbyt dużej warstwy w jedno miejsce, a w inne za mało, tak równomiernie na całej paszce. Szczęśliwe posiadaczki suszarek mogą sobie paszki jeszcze raz posuszyć, nie jest to jednak konieczne. UWAGA!!! Nie zginamy rąk, trzymamy je w górze w taki sposów, aby paszki były odsłonięte i \"niesklejone\" ze sobą, czyli posmarowane obszary paszek nie mogą się styknąć. Kładziemy się do łóżeczka i rączki kładziemy nad głową, w łokciach oczywiście może my zgiąć. I teraz cierpimy. Jeżeli oczywiście zaczęło już was swędzieć. Niektórych swędzi bardziej, niektórych mniej, zależy to od wrażliwości waszej skóry. Pod żadnym pozorem nie drapcie. Gdy paszki są już wyschnięte, czyli około po 15minutach możecie delikatnie \"poklepać, pogłaskać\" paszki, tak że by mniej swędziały to trochę pomaga. Najlepszym sposobem jest zasnięcie... Dla pocieszenia powiem wam, że kiedyś dokładnie liczyłam, i po około 1 godzinie paszki całkowicie przestały mnie swędzieć, a swędziły koszmarnie. Rano należy zmyć wodą antidral z paszek i można użyć dezodorantu (obojętnie jakiego może być antperspirant, ale to tylko dla zapachu, więć nie musicie wcale tego robić, to bez znaczenia, i tak się \" nie zaśmierdzicie\". Paszki będą suche przez cały dzień.Antidral można też stosować na ręce i stopy, może również na plecy, ja nie próbowałam jeszcze. Kuracja wygląda tak: najpierw przez 7 dni smarujecie się każdego wieczoru, potem już co 2, 3 dni. Nie należy kuracji przerywać!!! Niektóre osoby mówiły, że po kilku miesiącach używania, używały antidralu co 1, 2 tygodnie :) Jeżeli jednak antidral na was nie zadziała, to prawdopodobnie nie jest to zwykła nadpotliwość, tylko skutek jakiejś choroby, więć koniecznie przebadajcie się na cukrzyce i zbadajcie tarczyce. Sorki, że się tak rozpisałam, ale myślę, że dokładnie wam wytłumaczyłam jak stosować antidral, żebyście nie musieli czytać całego poprzedniego forum (tak jak ja) o nadpotliwości, po prostu wam to streściłam :D Ja z powodzeniem stosuję antidral już od ponad dwóch miesięcy i jestem z niego bardzo zadowolona. Teraz paszki mnie w ogóle nie swędzą lub swędzą tak minimalnie, po zastosowaniu antidralu oczywiście, że prawie tego nie czuję i nie jest to nie przyjemne. Zaletą antidrala jest to, że nawet podczas ogromneg wysiłku fizycznego i tak paszki są suche. W praktyce wygląda to w ten sposób, że gdy moje koleżanki, które się normalnie nie pocą, to na w-f-ie mają plamki pod paszkami a ja nie!!! :D Tylko uwaga, bo czasem pocą się plecki... No i jak są upały to też się nie spocicie :) Naprawdę polecam ANTIDRAL bo on zmienił moje życie na lepsze i pozbyłam się kompleksów na punkcie gigantycznych mokrych plam pod pachami :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etiaxil
Nie podrażnia tak jak Anidral i jest baardzo wydajny! Działanie 100%!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja5855
w tym temacie to juz chyba wszytsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. musze przyznac ze tez mam straszny problem z nadmiernym poceniem. Obiawia sie to u mnie tylko pod pachami.To jest koszmar...nic nie mozna normalnie zrobic...Z tego co czytam, sa dwa srodki ktore moga a nie musza temu zapobiec.Na ktory z tych srodkow jest lepsza gwarancja ze pomoze.Ja walcze juz z tym objawem ladne pare lat i nic...a tez chcialabym zakladac co tylko zechce.Doradzcie prosze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asasas
a mnie etiaxil podrażnił, szczypał i piekł, a miałam wersję dla wrażliwej skóry, a antidral w ogóle nie szczypie i jestem z niego zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez mam problemy z tym glupim poceniem sie:( powiem wam jedno jesli macie serio problemy z tym tak jak ja to nie kupujcie tego antidriala..bo on mi nic nie pomogł... no chyba ze tylko troszje sie pocicie to prosze bardzo.. a jak macie duuzo kasy ta slyszalam o zastrzykach z botoxu.. poczytajcie o tym bo ja niestety wypowiedziec sie nie moge bo nie stosowlam tego jeszcze..ale wiem ze dziala to na kilka miesiecy ale kosztuje od 1500 do 2500zł, niestety:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chikita
ja tez miałam problem z poceniem pod pachami, ale juz go nie mam:) stosuje antidral i powiem Wam, ze jesli pachy nie sa podraznione to w ogóle nie piecze, przynajmniej ja tak mam:) z tym ze od czasu do czasu odstawiam go na jakis czas zeby organizm sie normalnie wypocił - oczyscił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mondsichel
Antidral jest the best!!!! Już się nie pocę pod pachami i na plecach. Za taką cenę na prawdę warto. I w ogóle mnie nie podrażnił, ale to już pewnie zależy od rodzaju skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość packa
ja mam problem z nadmierna potliwoscia juz od kilku lat..poca mi sie dlonie i stopy...z nich poprostu kapie...nie moge normalnie zyc czuje sie jak niepelnosprawna...:( nic mi nie pomaga bylam u lekarza stosowalam wiele srodkow w tym etiaxil i nic nic mi nie pomaga.. wiem ze dzieje sie to na tle nerwowym..czuje sie strasznie podanie komus reki jest dla mnie koszmarem...zwykle eyjscie do sklepu jest stresem sprzedawczyni podaje mi reszte a mi kapie z rak...nie wiem co robic..teraz gdy jest lato nie moge nawet zalozyc japonkow bo jest to krepujace i widac ze kapie mi ze stop musze miec stopy schowane w butach zeby nikt tego nie zauwazyl to takie wstydliwe... na imprezach siedze nie zgadzam sie na taniec z nikim bo co bedzie jak zlapie mnie za reke???dlaczego ja??chce zyc jak wiekszosc normalnie.... najgorzej jest z dlonmi przeciez nimi robi sie tyle rzeczy.... stracilam wiare w to ze kiedys wyzdrowieje.. zyc mi sie nie chce... POT NISZCZY MI ZYCIE!!! co robic??najchetniej chcialabym umrzec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olina
packa ja mam identycznie, gdy przeczytałam Twoją wypowiedź to tak jakbym widziała siebie. Nic nie pomaga Antidral, Etiaxil, Odaban- skuteczne ale tylko pod pachy, natomiast na dłonie i stopy nic nie pomaga (no może jedynie Stoppot zadziałał ale tylko na dwa tygodnie). Od jutra zaczynam kurację tabletkami Bellapan (Bellergot nie pomógł), a jak i to zawiedzie to chyba tylko ets pozostanie żeby żyć normalnie i nie czuć się jak osoba niepełnosprawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość packa
Olina wiesz jakos tak mi lepiej ze nie jestem z tym problemem sama ze jest ktos kto mnie rozumie i wie co przezywam :) obysmy sie kiedys wyleczyly ja zrobie wszystko zeby znalezc na to sposob :) pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×