Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MM-

On się rozwodzi i zaczyna związek ze mną

Polecane posty

co to jest fittonia????????????????? ja znam tyko brzuszki ha ha ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobbra alle le bleu:) Zaczynam kibicować. Masz rację, mała, upał im się rzuca, mój mąż dalej nie rozumie, dlaczego mam pretensje. O to, że nie ustąpuje, kiedy mamy konflikt. I jeszcze kiedy mu to mówię, jest na mnie oburzony. Dziś i tak było lepiej, wczoraj przeszedł sam siebie, obraził się na mnie, że chcę oglądać mecz:D A fittonia to taki cieniolubny kwiatuszek:) Taka ładna roslinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no taka ja z botaniki byłam noga. Raczej umysł scisły. Co do upartosci osłow im ieplej tym gorzej. oooooo mój ek sie odezwal Podrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dlatego nie lubie Portugalii, za to symulowanie karnych, faulowanie i udawanie, ze nic nie było. Ośmieszają się;) Mała, to śliczny drobny kwiatuszek. A ja znów dziś sama oglądam mecz:P mój osioł zajął się porządkowaniem swoich gratów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Christano Ronaldo technicznie jest bajeczny, jak drybluje, tyle tylko z tego nic nie wynika, właśnie taki osiołek...biega, czaruje, zachwyca, a i tak męczy się i spełza na niczym;) Ale nóżkami drobi cudnie z piłeczką. A kibice na stadionie go nie lubią, buczą i buczą. Francuzi:) alle le bleu:D yeny, pozdrawiam Cię w tym momencie wyjątkowo serdecznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apropos C. Ronaldo zapomniałam napisac, ze i tak z tego nie wynika, bo piłkę wyjmie mu spod nóg kolejny obrońca, albo odbije się ten pseudo strzał o mur obrońców. Jest taki zachwycająco i bajecznie bezefektywny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem widać we francuskiej mniejszości........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KA:D Na Ciebie można liczyć:) Krzyczymy razem? Alle le bleu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i C. Ronaldo jest całkiem apetyczny......:D Mój zaprzyjaźniony gej mówi, że dla nich jest ikoną:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I kolejna próba wyłudzenia kartki, wolnego czy chćby faulu przez Portuga;czyków. Dlatego mnie tak straszliwie deenerwują, mimo ich bajeczności i romantyzmu:) Niestety:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisienka32
natulinda ja odeszłam od męża pomimo że mamy 3 dzieci zostawiłam wszystko prace dom majątek teraz zaczynam wszystko od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No trzeba przyznać, że fajoskie te posrtugalskie chłopaki, właśnie taki mnie ostatnio podrywał,,,,aaaaaaaaaa nie mogę tego przeboleć :D...ale jakoś serce mi bije do Francji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten, co biegł przz centrum Gdyni:P????????? Wiesz Figo też jest całkiem, całkiem, ale niestety na boisku straszny drań i na dodatek hipokryta, bo niby tyle się modli i Bozia kieuje jego życiem. Al po meczu z Holandią myślę, że odnosi sie to swtierdzenie do jego pozaboiskowego życia. A nie fachu:) Cieszę się, że w podobnym rytmie sreduszka nam biją:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Frank Ribery, choć mało twarzowy, to waleczny, dzielny i imponująy piłkarz. Dla mnie to odkrycie na tym munialu. Kiedy to mówię, mój brat mnie z pobłażliwością prostuje, że to król strzelców ligii francuskiej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dzizus, ale akcja.....Jak się nazywa ten od niecelnej główki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko dziesięć minut..... Ka, widzę, że Tobie też się język plącze;) Mi jak zwykle po moim wieczornym Reddsie, egzotycznym. ALe chyba bardziej z podniecenia i wrażenia;) Trzymam kciuki za Barteza:) wolny ufffffffffffff:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy C. Ronaldo podpadł tak tłumom za Ronneya i swoje nędzne aktorstwo?????? Bo buczą na niego zawsze, kiedy jest przy piłce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ten akcent naszego polsatowkiego komentatora, gdy mówi Makelele:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:DS:D:D mam nadzieję, ze w niedzielę będzie tak samo:) koniec nadawania:) idę do mojego osła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w niedzielę
to jednak Włosi będą górą... jak porówna się te dwa mecze, to mam wątpliwości co do Francji... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) A ja mam znowu doła, bo dzisiaj była u nas kolejna pani kurator :O Kiedy to się w końcu skończy????????????? :O Mam ochotę udusić ex mojego :O I jego też :O Po jaką cholerę mi to wszystko ????????? :O Pozdrawiam cieplutko, choć bardzo smutno !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, no to czujesz, że żyjesz!;):D MOże upały wpływają na racjonalność nie tylko naszych mężczyzn, ale także ich dawnych kobiet?????;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Jak wy to wczoraj zrobiłyście, że jednocześnie ogladałyście mecz i pisałyście na forum? Ja siedziałam przykuta przed tv, nie mogłam się ruszyć taka zaczarowana byłam ;) I tak jak Ty Anouk i Ka kibicowałam Francji :) Pamiętacie jak zastanwaiałyśmy się na forum kiedy wreszcie będzie wiosna? A teraz upały takie, że hoho. Tropik. A ponoć miało nie być lata ;) Idę włączyć wiatrak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy kartę telewizyjną:) Nie mamy jeszcze stacjonarnego telewizora, stary się popsuł, a nowego ciągle niet:P Cześć Groszku:) Znów u mnie i u Ciebie jest najcieplej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz wyzione ducha dopiero 10 za oknem juz 28 stopni. witam wszytstkich. Wiecie co ja chyba jako jedyna nie oglądam mundialu ale jakos mnie to nie kreci. Groszku ciiiiiiiii bo zapeszysz i nie bedzie lata dopiero 6 lipca ponarzekaj tak po 15 sierpnia oki ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała, ja juz tak mam:) Żebyś widziała minę, jak powiedziałam mu: włącz TV, bo zaraz będzie mecz! :P Chciałam ogladać finał Ligii Mistrzów z barceloną, a on nie rozumiał dlaczego:P U mnie też ciepło, uciekam do spraw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak u Ciebie, u mnie i u małej nawiększy upał. Na szczęście u nas nie tak daleko do morza i do wielu jezior :) A u Ciebie są jakieś ładne akweny za miastem? Upał, jak upał pracować trzeba. Jak dla mnie to przez cały rok mogłaby być taka pogoda :D Mam coś z południowca. Co do mundialu, to przyznaję, że w tym roku po raz pierwszy oglądam wszystkie mecze z wielkim zainteresowaniem - na szczęście moja połówka podziela je :D Mała, lubisz AniMruMru? Dziś są o 20 koło Twojego domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooo uwielbiam Groszku ty masz przynajmniej klimatyzacje w urzedzie. a mój prezes zydzi na wiatrak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×