Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MM-

On się rozwodzi i zaczyna związek ze mną

Polecane posty

Celi, pisząc je, bardziej widziałam, że przypadki, że zacytuję tu kogoś, Beverly Hills nie są bajką, należą do wyjątków, ale są. Dominują jednak układy, hmmmm, poprzestawiane, w których daleko do kompromisow i zaprzestania wzajemnych przepychanek. Których przyczyną jest niekiedy postawa ex i jej chęć wzięcia rewanżu, co się przeciez często zdarza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróbla
calineczko rozumiem cię jak nie wiem co. Ja dokładnie tak samo teraz myslę. Co mnie to do diabła obchodzi, to nie moje dzieci. Ale piekny pokój wyposażony przeze mnie w zeszłym roku w ksiązki i maskotki stoi. a Pannica odmawia spotkań ze mną, stawia tatusiowi sprawę wprost- jak chcesz się ze mną spotkać to tej pani ma nie być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróbla, mała szantażystka z niej. Przykre to, ale mimo wszystko stoję na stanowisku, że samo się w niej to nie wzięło. Tylko, że moim zdaniem, next swoim przymilaniem się za wszelką cenę też popełniają błąd. :( jak ciężko o złoty środek:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojć a ja nadal jestem przy pierwotnej wersji calineczki , no może bez przesady z pokojem własnym w naszym domu ale tak zwanym \"miejscem\" dla jego dziecka to owszem..... mam nadzieje ze czas i okolicznosci nie zmuszą mnie do weryfikacji moich planów;) pewna dobra bardzo kobitka jest na tym forum Anouk.....oj dziękuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I uważam, że powinien ojciec zareagować, matka też... Bo taka postawa u małej w niedalekiej przyszłości może wywołać nie lada problemy. I nijak się to ma do wychowania jej. Niestety. Krótkowzroczność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróbla
A pewno, że nie wolno się przymilać . własciwie mozna się od tego odciąć i niech się sam z nia spotyka dla świetego spkoju tylko jak długo on może zyć w takich dwóch światach? Nie tylko siebie ale i jego mi szkoda. A jak wasi faceci radzą sobie z rozstaniem z dziećmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróbla
Celineczko jak wiesz jestem tu od niedawna, ale rozumiem, że Ty nie spotkałaś dziecka swojego Faceta? Jak to poukładaliscie? Da się tak, ty jestes z tym ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróbla, czy się tak da??????????? dobre pytanie:) ja i mój nie mamy wyjścia, więc nie wiem czy się da , my po prostu tak musimy:O Co ja czuję w takich chwilach - obecnie już nic, traktuje to jak wyjazd służbowy miśka , kiedys nie dawałam sobie z tym rady ( na początku topiku o tym pisałam , ale nie zostałam zrozumiana ) wiesz najbardziej dobiło mnie ostatnio to , że ta kuratorka chodziła po całym budynku i rozpytywała o mnie, o mój charakter, sposób bycia, sposób spędzania wolnego czasu, moje podejście do sąsiadów itp. To było takie upokarzające:O czułam się jak przestępca :O i pytam za co mnie to spotyka?? odpowiedz jest jedna mój zadał się z bezmózgowcem :P Bo czy jego ex nie mogła sobie darować zbierania o mnie informacji przez kuratorkę - mogła bo przecież ja nie jestem uczestnikiem w życiu jej córki:P , ale ona nie mogłaby odpuścić sobie zrobienia mi na złość :P Sorry ale od jakiegoś czasu nie jestem obiektywna w skosunku do ex mojego, to że samotnie wychowuje córkę zawdzięcza tylko i wyłącznie swojej głupocie, a ja nie pozwolę jej na dalszą ingerencję w moje życie:P Jak o niej myślę to przestaję być poprawna politycznie :P Po za tym mam dzisiaj @ i jakoś wyjątkowo jestem rozdrażniona :O Chyba natepna burza hormonów mna rządzi :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, nie dziwie się , skoro jesteś po kolejnej wizycie kuratora:P Trzymaj się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk, ojciec nie zawsze w takiej sytuacji może zareagować poprawnie, bo zostanie ukarany brakiem kontaków z ratoloślą :P To jest dopiero walka z wiatrakami:P krótkowzroczniość to cecha nie tylko rodziców po rozwodzie, ale w tych przypadkach wyjątkowo często sie na wiele dziwnych zachowań dzieci pozwala- oczywiście z wilką krzywdą dla nich samych, ale te minusy wyjdą dopiero po czasie i winnego nie będzie, bo wszyscy dookoła zwalą to na stres związany z rozwodem rodziców:P Garnierko, mam nadzieję, że chociaż ty będziesz miała normalny kontakt z dzieckiem twojego :) Wróbla, a ile lat ma ta pociecha, która jest już tak przekorna i próbuje być złośliwa?????????? Anouk, jestm i jak jeszcze raz zobaczę kuratora na schodach to chyba go z nich zrzucę :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, niestety na taka krótkowzroczność nie pomagaja okulary:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I chciałabym, żeby było już tak normalnie !!! Bez sądów, kuratorów, prób zastraszenia i poniżania:P Chyba muszę zwrócić się do \"dobrej wróżki\", która spełnia marzenia :) Bo w realu to tylko problemy i problemy :O Ostatnio nawet miśka zapytałam po co tam sie pcha z tymi wizytami, skoro cały czas słyszy , że jest tylko dawcą spremy ???????? a zamiast spędzać czas z małą musi zabawiać rozmową exteściową??????? Odpowiedż jakże lakoniczna mnie spotkała:O \"Sam nie wiem\" To wszystko chyba znowu mnie przerasta:P Mam dość i chcę uciec na koniec świata, tam poznac księcia na białym koniu, który nie ma dzieci , i exżony :P Dlaczego jak już wszytko sobie poukładamy, i jest cudownie to ex włazi z buciorami i rozwala wszytko?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życie:o moja surfinia tak się przyzwyczaiła do upałów, że oklapła przy cieple w normie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk ex mojego pomaga co innego :D:D:D:D a mianowicie - piwo w parku :P I już mam odpowiedz :D:D:D Jak się baba nażłopie tego piwska to jej się w głowie kotłuje i dlatego tak wariuje :D:D:D:D:D:D:D Właśnie słucham radia "radiostacja"- chyba pozostanie moją ulubiną stacją radiową :D:D:D:D:D fajana muza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróbla
Panienka ma 12 lat i zawsze była oczkiem w głowie tatusia dlatego tak trudno mu uwierzyć, że ona się tak zachowuje z rozmysłem, ciagle ją usprawiedliwia, mówi, że to skrzywdzone dziecko. Ale wydaje sie, że ty masz znacznie bardziej przerąbane... Czy Twój Facet juz się rozwiódł czy jestescie w trakcie? Rozumiem Cie doskonale jesli chodzi o to co mozna czuć kiedy Twój mężczyzna wychodzi z domu spotkac się z dziećmi sam .A ty siedzisz i myslisz jak długo tak wytrzymasz. Ja na przykład jutro mam z głowy całą niedzielę, bo On musi zawieźć dzieci na wakacje na drugi koniec Polski. matka jest zbyt wygodna. Choć z drugiej strony zanim ja zostawił to jeżdziła samochodem tylko do pracy i sklepiku osiedlowego, on za nią robił wszystko. W zeszłym roku jednak pojechała sama do Gdańska. Czyli jednak umie sobie sama zasznurować buciki.. Nie zarzucaj sobie braku obiektywizmu w stosunku do ex, szczególnie w Twoim przypadku trudno mieć o to pretensje. My jesteśmy ciagle w trakcie jego rozwodu i tak jak pisałam wczesniej on ma wciąż wyrzuty sumienia głównie w stosunku do dzieci i zarówno córka jak i " mam nadzieję że wkrótce w końcu ex" doskonale na tym grają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj mąż tego słucha w aucie, ja jestem wierna od pczątku istnienia lokalnemu radiu RAM:) ale tylko wieczorami, w dzień sieczka nie do wytrzymania, więc zostaje mi gadające TOK FM:P albo RMF Classic:P i płytoteka:) Ciekawa teoria, Celi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ciesze się że były upały, bo przywiozłam sobie z Chorawacji taki piekny kwiatek i nie chciał mi roznąć, a przez kilka dni upałów wypuścił 10 nowych listków :D Nie wiedziałam że on taki ciepłolubny :D:D:D:D:D I nawet robiłam mu przeciągi, które miały udawać wiatry Bora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróbla, on jest 7 lat po rozwodzie ! jak go poznałam to mijał 4 rok, a mieszkamy razem od 3 :) A te jego wyjazdy to poważnie traktuje jak służbówkę, chociaż to głupio brzmi bo oboje mamy firmy i przeważnie łączymy wyjazdy powyżej 50 km, ale to są wyjątki :P Anouk już lubię twojego męża :) za gust muzyczny ma się rozumieć :D:D:D A nie ma on brata bliżniaka??????? Bo mój uwielbia smuty typu The Rolling Stones :P okropność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młodszy brat też już zajęty, ale chyba mniej przystojny:P Mój mąż jest nieco bardziej, hmmmm, temperamentny, a jego brat spokojniejszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam :O A cyfrówkę ma dzisaj misiek, bo pracuje w terenie, ale jak bedę miała wolna chwilkę to prześlę :D Podoba mi się tez oleander, ale mam za ciemno w domku i nie moge go sobie na razie kupić :P a jest taki piekny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zmartwię Cię, mój mąż przejmuje mój gust muzyczny i zaczyna słuchać jazzu i wszystkiego, dla czego był źródłem bądź inspiracją:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróbla;), 12 latka to jeszcze dziecko, choć już rozumne :P ale mnie sie wydaje, że ona chce być bardziej lojalna wobec matki niż przebiegle podła wobec ciebie , To moje zdanie :) Anouk ;), a nie mają jakiegoś ciotecznego wolnego brata ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróbla
Matka ja oczywiscie podpuszcza. A a propos muzyki to pochwalę sie, że mam z moim bilety na koncert Jamiego Culluma, znacie go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ale ty masz okna od połunia :O a ja mam tylko małe okienka na poddaszu od pólnocy i w mieszkanku panuje przez cały rok półmrok :O Miły nastrój na sex, ale nie dla rozwoju kwiatków! Różowy jest ładniejszy od białego ;) tez sobie taki sprawię ;) jak zamieszkam w swoim domu , o ile ex nie puści nas z trobami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, mają, ma 24 lata, jest fizykiem, pracuje w banku, jest przeuroczy i na mój gust strasznie przystojny. Reflekstujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak ludzie kultura sie zachwycają , a mnie pozostało podziwianie trawy na działce :P Ale chociaz na biletach zaoszczędzę :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×