Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sprytny Zbyś

ON szuka JEJ

Polecane posty

Gość Guapa
Ania siedzi w garach a Zbysiu z inną nie chce gadać gdzieś się pewnie ukrywa i nowe rymy z seca wydobywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guapa
już Zbyś drineczka proponuje coś chyba doczekać się nie umie a jak po drineczku humorem trzaśnie to pewnie niejedna dziś nie zaśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zagubiona kobietka niezła z Ciebie kokietka Dzieki za uznanie ale to nie ja jestem na pierwszym planie Kwiatek dla Ciebie Dorotka jaka rasa tego kotka moze to pers? fajnie zakonczył by ten wers...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guapa
Napiłabym się chętnie drina ale w chałpie lodu ni ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu taka jestes lekka w slowach ze sie Adas wieszcz nasz chowa :) Jestem raczej za Slowackim lecz on teraz lezy plackiem nad nim kwiatki i sloneczko Ty zaś zywa nam Aneczko :) Serdecznosci sle ja Tobie bo mię ciesza rymy Twoje.. :):) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam lodu pod dostatniem drina przysle moim statkiem Choc nie statek to a motorówka Zaraz bedzie u Ciebie zimna zubrówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, że topik sie rozkreca Podoba mi sie forma wiersza Co prawda ja nie jestem ONA Lecz bede wpadał jesli mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W oddali widzę jakąś motorówkę Dzięki Zbysiu za żubrówkę zaraz szklanką się z Tobą stuknę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _malutka_
Fajne sa rymy Zdzisia az mi humorek poprawil dzisiaj. I powiem mu w tajemnicy ze tez jestem Ania...w spódnicy, tyle ze mala, bez dziatek jeszcze. Ale sie milo czyta te wiersze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie Ela
Ja tylko na słowko wypij kobietek zdrowko bo co piekniejszego na świecie jak uśmiech kobiety przecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochaniutka_
drin za drinem tu się sączy, a Zbyś kazdej w głowie mąci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _malutka_
Zbysiu jest fajny i bardzo mily, pojetny, gietki, inteligentny, szkoda, ze mlodych nie ma podobnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos sobie bez słomki poradzę najważniejsze, że dziś nie prowadzę A gdzie Twoja Ania się podziewa? mam nadzieję,że o jednego drinka się nie pogniewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukanie
Zbysiu biegnę na ratunek mam ze soba dobry trunek gin ze spritem no i lodem lód jest dobry na ochłodę. Widze ze się towarzystwo trochę rozkręciło w kupie wierszokletom będzie bardziej miło I choć Słowackiego cenię nad Adasia łetwiej w Adasiowym rymie po ginie pohasać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorrisek
Doła dzisiaj miałam, ale wsio czytałam, I jak przeczytałam, To się uśmiałam, Takie miłe gadu-gadu, I po dole ani śladu. Jak Zbyś i Ania cudnie rymują, I byle czym się nie przejmują. ps. Dorotka która ma chrapke na kotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukanie
Nisiu wróć tu szybko, nasza żabko nasza rybko wiersz Ci sam się pieknie plecie wracaj do nas miłe dziecię!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukanie
hej Dorisku jakie doły? popatrz jaki świat wesoły!!! choć pleciemy same bzdury to radości całe fury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem juz mlodym kawalerem wrecz przeciwnie- starym pierdzielem lubie kobiety i lubiec bede do póki po tej ziemi stapac dane mi bedze Nie jestem kobieciazem ani flirciarzem wielkim szacunkiem kobiety darzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukanie
Sprytny Zbyś to fajny facet nie powiem, ze z ikrą, bo pewnie co do rozmiaru byłoby mu przykro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorrisek
Hej Szukanie Racji fura, Czasem w myślach czarna chmura, Ale lepiej pisać bzdury, i pogonic czarne chmury ))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukanie
hej Dorrisek się rozkręcił, Zbysia topik ją zanęcił Wierszokleci, gdy są w kupie, wszystkie smutki mają wd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _malutka_
Gdybym miala stale lącze... pisalabym z Wami bez konca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×