Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sprytny Zbyś

ON szuka JEJ

Polecane posty

Gość szukanie
Miły Zbysiu tyś to sprawił Parę babek dziś rozbawił No i moja tez zasługa byłam pierwsza A nie druga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorrisek
więcej, więcej wierszokletów, i róznej maści poetów, może jak sie rozkręcimy, wiecej bzdetów natworzymy ))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukanie
Jak to milczę? a "szukanie" zapomniałes ze to Ania????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _malutka_
Oj Aneczko mila, przeciez nie bede sie o Zbysia bila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukanie
Oj Ty Zbysiu, Ty niecnoto i paskudo, niedobroto zakręciłes się wsród Pań i zgubiłeś wiele zdań. które dzielnie tu pisałam nieudolnie rymowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukanie
Hej niedziela już się kończy gin się cienką stróżką sączy Wprawdzie wolę malowanie niż słów w rymy dobieranie Ale to tez super zabawa i duchowa lekka strawa mówcie kiedy sie spotkamy? kiedy rymy pozbieramy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anus jak mozesz moje serce orzesz ja pamietam i czytałem nawet wszystkie spamietałem o tabasco i sledziuku i o ginie i tonicu ktore jeszcze chcesz? -przytocze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..moze jutro- rano? mam nadzieje ze wstane po tej dawce zubróweczki moga platac sie nóżeczki lecz do rana moja mila jest co prawda długa chwila kac mniemeczyc bedzie -uuuu moze zostan jeszcze tu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukanie
Wielkie dzieki drogi Panie tak zmyliło mnie wezwanie "Aniu milczysz mow cos do mnie bo szaleje nieprzytomnie" Teraz Cię przeprosić muszę, za przezwiska i katusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukanie
jeszcze chwilę mogę zostać bo jutrzejsza Twoja postać może mnie zatroskać wielce po wypitej dzis butelce Ja do pracy musze wstac, o cholera k... mac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anus słodka i powabna wyslij wszystkich ich do diabła weekend powinien trwac piec dni wtedy wiecej czasu poswiecila bys mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukanie
dobrej nocy Wam życzę i dnia też takiego Milutkiej podusi i słówka czułego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukanie
Być może wieczorem jutro tu zawitam i o kaca Zbysia grzecznie Cię zapytam Ale nic obiecać na pewno nie mogę A teraz się zbieram do łózeczka w drogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie sobie rymujecie, ale spać może już pójdziecie Jutro rano trzeba wstać i do pracy szybko gnać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajrzałam tu w gości, ot, tak sobie...z ciekawości - widzę, że romans sieciowy kwitnie na potęgę i składa do literki wciąż nową literkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna Ela
Ja jak zwykle na słowo śnijcie kolorowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukanie
Jak tam Twój kacyk? mój Zbysiu miły czy wszystkie pustynie świata Ci się śniły? Czy język jak kołek?, czy boli główka? Moze nie dobra była żubrówka? Rano zimny prysznic, potem mocna kawa takie poranki to świetna zabawa Juz dzień pracowity zacząć przyszedł czas Wszyscy wyerszokleci! pięknie witam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj moja droga ciezka dzis przede mna droga Głowka boli pic sie chce ech co ja dzis biedny poczne słowkom rymu brakuje ale cos pokombinuje Sen miałem o pieknej kobiecie to o Tobie było przecie co tanczyla i spiewała Az mnie głowka rozbolała ale to nie z jej spiewania lecz z kaca co mnie meczy od rana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZUKANIE
na kaca najlepsza jest praca! ruszaj Zbysiu do roboty. niech ci się nie lęgną koty! Ja pracuję juz od rana chociaż trochę niewyspana. Miłego życzę Ci dzionka radosnego jak skowronka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZUKANIE
Cicha wodo, gadac szkoda Zbysia zmyła wartka woda którą spijał dziś przed pracą by wyleczyć gigant - kaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbyszku gdzies Ty
Czy szukanie dzisiaj samo juz zostanie?? Zbysiu wracaj do szukania. ulecz tego kaca, drania. Ja tu wszystko przecztalam i sie calkiem tu usmialam. Temat ten choc jeszcze nowy, na tym forum jest najbardziej odlotowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukanie
ooo zjawiła się niecnota z nudów juz dostaję kota!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie moja miła ziarenko szczescia we mnie zaszczepiłas nie mogł bym zostawic Cie sobie samej byłbym niezłym hamem teraz jestem lecz bez drinka wypiłem go rano na \"klinka\" to był zart moja miła chybas w to nie uwierzyła?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukanie
witaj, witaj Zbysiu drogi bardzo masz splatane nogi? Mnie sie ciut literki mylą bo prace skończyłam przed chwilą 12 godzin przy kompie byłam oczkęta troszkę nadwyrężyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×