Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sprytny Zbyś

ON szuka JEJ

Polecane posty

Witam wszystkich poetów, pisarzy, wierszokletów, kucharzy, murarzy! Jestem Marta, szukam pisarza Bo każdy dzień mnie trochę postarza I dzielić miesięcy nie mam z kim. Niech zainteresowani odpiszą mi! Czy jesteś Andrzej, Kleofas czy Radek, czy jesteś młody czy jesteś dziadek, napisz więc do mnie, bo szaleję nieprzytomnie! Wiek mój to sześćdziesiąt osiem wiosn Skowronków trzy i jeden kłos. Czekam na Was moim mili, byście się czym prędziej zjawili! Od nudów letnich, upałów i słońca Kipię jak woda w czajniku gorąca Zbiera mi się na wymioty. Już nadchodzą ósme poty. NIE WYTRZYMAM! DO ROBOTY! Bleeee...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Marto nasza miła dobrze że się tu zjawiłaś świżej weny twórczej trzeba bo ja na kawełek chleba ciężko dziś pracować muszę i przeżywam wciąż katusze. Mózg gotuje się już prawie choć po drugiej mocnej kawie. telefony i pytania, ciągłe głowy zawracania Ja się skupić wreszcie chcę!!! I pozbierac myśli swe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Aniu, co ze Zbysiem? Gdzie podziewa się kochanek? Czy jest z Tobą czy z kimś innym? Może w stadzie jest kochanek? Zbysia szukaj, znajdź koniecznie Bo nie będzie czekał wiecznie Aż go znajdziesz... Dobra partia jest ze Zbysia. Nie ma go dzień cały dzisiaj. Może chowa się przed Tobą? Cały Zbysiu! Olaboga!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbysio nie mój - wolność cenię to tylko rymów klecenie Ja jak ten niewierny Tomasz \"jesli dotkniesz - wtedy masz!\" lepszy w garści wróbel - bo w necie na bubel bardzo łatwo trafić lepiej się zabawić mówiąc to od razu by nie było urazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wirtualny romans zakończył się więc tragicznie? Szkoda, by fajne by było Wasz wspólne, wirtualne życie. A teraz muszę lecieć, Zgotować sobie obiadek. Wpadnę tutaj jutro Przyniosę czekoladę. Na kawkę z mleczkiem Poczułam także chęć Więc wodę zagotuję Bo już korci mnie. Oj, kipi zupa Dlatego idę stąd. Od siedzenia boli mnie już d... Pa, bo już nie mogę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jam jest dzis smutny i rozżalony bo rocznica smieci Żony Cztery lata dzis stuknęło a mnie na płacz wzieło Rym sobie dzis daruje bo marnie sie czuje bez drinka i bez czystej wodki utopie w swych łzach smutki Kwiatuszek dla Ciebie Aniu🌼 ku zapamiętaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nostalgicznie się zrobiło tym wyznaniem Zbysia - serce boli, łzy się cisną, ...zaraz chyba się napiję, żeby o tym już nie myśleć 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbysiu, nie smuc się dzisiaj bo zonka z góry patrzy na Zbysia Wspomnij co piekne, co miłe było wszystko ma koniec, więc się skończyło rok temu z bólem żegnałam Adasia ale On radość w mym sercu zasiał i dzieki Niemu cieszyc się umiem a Twoje smutki i tak rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka szukania i Zbysia
Gdzie jest Zbysiu??Gdzie szukanie?? Co sie dzieje, co sie stanie?? Ja tu czekam dzionki, nocki a tu takie hocki-klocki. Hej, wracajcie szybko tutaj bo sie nudno robi i rym mi juz nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasu troche na zadumę , było nam potrzeba teraz juz do rymów wracam - i do powszedniego chleba. Hej witajcie znów po przerwie mili wierszokleci niechaj kazdy sie rozerwie muza w górę wzleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w mej główce coś się rodzi pomysł całkiem nowy by na jeden temat pisać wierszyk odlotowy rzucam hasło! - to \"Motylek\" taki tytuł wiersza może ja zrobie poczatek hi hi - będę pierwsza! MOTYLEK Fruwa nad łąką biały motylek na każdym kwiatku przysiada na chwilę jedno skojarzenie do głowy mi leci podobni do motylka są przecież faceci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i po co ja tu dzisiaj, nie ma fanki, nie ma Zbysia ni pisarki ani wody dzień i noc tez sie zgubiła choc dosc często tutaj była eee tam pójdę sobie moze piórkiem cos poskrobię albo wode z akwarelka zmieszam tak to zwykle sie pocieszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka szukania i Zbysia
Hej szukanie, jam juz jest Lecz gdzies Ty szukanie jest?? Gdzie jest Zbysio szuka dalej?? Zbysiu wracaj i nie szalej. Zbysiu zglos sie nie badz draniem zajmij lepiej sie "szukaniem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj niejeden kwiatuszek na łące mruga do motylka nęcąco. Trudno się motylkowi więc oprzeć ich pięknym oczkom ,na niego łypiącym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodo cicha czys nie zbyt wyrozumiała dla motylków co to kwiatków wiele zaliczają po kolei??? Wprawdzie kwiatki nęcą słodko \"moje serce, moje złotko. pójdź tu do mnie i tak dalej...\" no a potem, smutki, żale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemuż tutaj cisza głucha? Czyż mojego wiersza nikt już nie wysłucha? Aniu, droga koleżanko, przyniosłam czekoladę... Może masz ochotę na mocniutką kawę? Co tu taka cisza? Mam zjeść wszystko sama? Chyba tego nie zjem aż do jutra, do rana... Chociaż... mlasku, mlasku... Jutro w rannym słońca brzasku Rozpuści się czekolada. Zjeść ją wypada. Jeszcze się pogniewa I będzie ze mną bieda. No to jem. O, kurczę blade, sory za tą czekoladę! Chyba zjadłam całą Albo coś zostało I zwiało. APELUJĘ! Ludzie, duzi i mali, I wszyscy pozostali! Pomóżcie odnaleźć me jadło, Choć od niej rośnie mi sadło, Lubię ją i jem uparcie, Bo to bardzo dobre żarcie! Ten kto znajdzie, temu też dam. Jeszcze w barku trochę jej mam. Ale ta była biała, mleczna, z MILKI, Nie upłynęły nawet dwie chwilki - - i już - nie ma! Znajdźcie ją, błagam... Z nerwów o nią, że się rozpłynie, aż mnie coś w środku rozsadza... Może to te kamyczki, co były w czekoladzie? One strzelają, jak na wojnie Ale trzesie! Ale rozsadza! Na początku było spokojniej... Pisało na opakowaniu, że w czekoladzie - niespodzianka... Tak, mieli rację, po raz pierwszy zgubiłam rym... Chyba utonął w bombach czekolady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba idę spać... Ale jeszcze chomikowi Żarcia muszę dać. Szybko odpowiadajcie Bo umiera chomik z głodu. Albp wy mu jeść dajcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka szukania i Zbysia
Smutki , zale, lecz i radosci nikt nie wyrwie z serc przeszlosci coz by kwiatek bez motylka szczescie to ulotna chwilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialbym zwrotke jedna dodac motyl lubi koloryzowac a mezczyznę prawdą czuc wiec na niego okiem rzuc:) ps.Witaj Aniu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos motyla; Jego życie to CHWILA. Zgadzam się, Fanko, Że szczęście przelotne, Że nieszczęście odchodzi, Lecz jest zawrotne. Na kwiatku usiądzie motylek biedny A tu ludzka ręka sięga po owada... I kędy ma uciekać? Kędy? Więc na ludzkiej ręce spokojnie siada. A wtedy dziecko obrywała skrzydełka biadakowi Męczy go i czułki wyrywa I tak ze szczęściem Właśnie bywa. Raz latasz i wolność czujesz Jej chwilami się rozkoszujesz... Ale to właśnie minus bycia wolnym motylem: Szczęście jest tylko chwilę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos motyla; Jego życie to CHWILA. Zgadzam się, Fanko, Że szczęście przelotne, Że nieszczęście odchodzi, Lecz jest zawrotne. Na kwiatku usiądzie motylek biedny A tu ludzka ręka sięga po owada... I kędy ma uciekać? Kędy? Więc na ludzkiej ręce spokojnie siada. A wtedy dziecko obrywała skrzydełka biadakowi Męczy go i czułki wyrywa I tak ze szczęściem Właśnie bywa. Raz latasz i wolność czujesz Jej chwilami się rozkoszujesz... Ale to właśnie minus bycia wolnym motylem: Szczęście jest tylko chwilę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobistosc osobista osobowosci
he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osobistosc osobista osobowosci
bla bla bla Oj pisarka cos Ci idzie to pisanie widac ze chcesz byc na pierwszym planie skroc nieco swoje wywody i daj chomikowi wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka szukania i Zbysia
oj nie lubie kiedy ludzie nie poznaja sie na ludzkim trudzie hej Ty nowy czy Tez nowa badzze bardziej kolorowa:) usmiech ladniej twarz wykrzywia niz uwaga uszczypliwa daj sie ludziom tu popisac bo gdzie maja sie zapisac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka szukania i Zbysia
dobrej nocki wsystkim Wam ja tez ide spac zeby jutro wczesnie wstac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam i czekam zaraz uciekam chcialem podziekowac i umilowac za wszystko co napisałas i wyjawiłas serce me tym rozpromieniłas Dzieki ze jestes spadłas mi z niebios lecz w moje dłonie nie w gniazdo OS... Ty wiesz ze to o Tobie a nie o innej osobie Nie Szukaniem lecz Szczeciem odznaczasz sie Aniu bo dalas mi go nico w moim dołowaniu... A teraz spij spokojnie lecz nie snij o mnie tak jak juz wspomnialem sen ze mna jest koszmarem... Teraz ide ułozyc głowe na poduszce puchowej ja o Tobie snie codziennie sen ten sam niezmiennie jesli kiedys bedzie nam dane wypic drinka nad ranem opowiem ci o moim śnie teraz juz nie wiem jak skonczyc rym ten wiec zgasze swiatlo i utne sobie drzemke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..tak ten świat stworzony, że na jeden kwiat przypada ćwierć motylka a więc faktycznie czasem go brak z tąd szereg łypnięć i kolorowych oczek nawet jeśli z motylkiem ma się tylko chwilkę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj o Szukanie Własnie jem sniadanie Ty juz pewnie o sniadaniu dawno zapomniałas i za cięzka prace juz sie zabrałas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×