Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sprytny Zbyś

ON szuka JEJ

Polecane posty

Gość dobra rada
Aniu i Zbyszku weżcie się za rączki i idżcie szukać tej swojej łączki gdzie sa motyle maki i chabry bo przecież zycie to chwilka nie puszczaj Aniu Zbysia motylka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstyd się przyznac, lecz śniadanek to prawie nie jadam biorę kawkę, dużo mleczka i do kompa siadam. dobrze mam bo praca w domu a dom w miejscu pracy sama sobie jam szefową lecz wcale nie cacy straszna jędza ta szefowa wymagań ma wiele cały tydzień gna do pracy a czasem w niedzielę. A za powitanie dzięki, zawsze miło słyszec ze ktoś tam po drugiej stronie może o mnie myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra rado - jest motylek, co przy Ani lata i nadzieja, ze nie tylko tak do końca lata. A ze Ania całkiem mono - nie umie inaczej to Zbysiowi moze dac PRZYJAŹŃ - nie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche rym sie popitolił w poprzednim wierszyku trudno poszło juz do ludzi nie róbcie więc krzyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjażń bardzo ważna sprawa Zbyś na pewno to doceni - kawka z rana, pozdrowienie, rymów miłe zaplecenie... to jest właśnie najfajniejsze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprytny Zbyś i szukanie to ta
sama osoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty ( z góry) biedaku zmykaj lepiej na inne topiki i nie oglądaj też tak dużo telewizorka bo niepotrzebnie dopatrujesz się u nas jakiejś intrygi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mijanie
Zbysiu, Zbysiu powiedz mi, na której ty łące tkwisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, sorry za czekoladki Zamiast tego przyniosłam kwiatki. Będą Ci umilać pracę. Czy Twój wiersz znowu zobaczę? Ja tu z nudów płaczę. Rzadko się pojawiam, bo Wam zawód sprawiam. 😭 \"Osobistość\" to sprawiła No, bo nie jest całkiem miła... :( Wszak nie moją winą jest Że opublikował się wiersz Dwa razy. I znów mi się coś spieprzyło Cały wiersz popitoliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra rada
A gdzie ten Zbyś uciekł stąd dziś już nie ma Zbysia chyba zlapala go Marcysia. Ania zajęta innym motylkiem więc Zbysiu pognał schyłkiem za innym kwiatkiem się rozejrzeć a może w lustrze sie przejrzeć? Biedaczysko z tego Zbysia Ania nie jest już na dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz zaraz miłe panie popracowac muszę a Zbysiowi tez pozwólcie ukoic swa duszę. nie zostawię Pana Zbysia tu na pastwę Waszą polubiłam go dość mocno niech mi go nie straszą!!! Toż to widać, delikatnie z nim postąpić trzeba i przychylić biedakowi kawałeczek nieba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to czytam to sie dziwie jak mozna mowic tak krzykliwie ja i ania to jedna osoba taa dwa serca w jednym ciele chowam Byc moze mamy to samo rozumowanie ale jam nie podobny do kobiety tym bardziej do Ani Nie ublizyl bym Jej w tak brzydki sposob ania delikatka jam kawał kolosu;) Aniu👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mi miło drogi Zbysiu znowu Cię usłyszeć a widziałes ? jakis paskud tutaj do nas przyszedł fermant zasiac chciał moze tak - dla checy lecz kuksańca od przyjaciół szybko dostał w plecy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Anusiu zauwazylem repremende wystawilem Mam w nosie głupie insynuacje wkurzaja mnie takie sytuacje Buziak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ponownie, moja droga Aniu! Byłam tutaj zaraz po śniadaniu. Przyniosłam czekoladę, ale zjadłam całą I już nic z niej zupełnie nie zostało. Pachniały kwiatuszki? Latały doń muszki? O, i Zbysiu, witaj, witaj mi Też chcesz kwiatki? Wolisz maczki, chabry czy bratki? 🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki pisarko za czekoladki, chabry bławatki, czerwone maczki należy sie tez i coś dla Zbysia wszakze pojawił się juz tu dzisiaj Ja bym mu piwko dała schłodzone do piwka dobre orzeszki słone a teraz całus tylko dla Zbysia niech mu humorek dopisze dzisiaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jesteś pewna, że z tym schłodzonym piwem - to dobry pomysł? Po żubrówce kaca miał: Żeby tylko nie zachorował! Tyskie mu dajmy, lecz nie schłodzone Bo zachoruje biedaczysko Twoje. A może Żubra? Lecha? Czy może Herkules? Ja teraz gumę żuję i żuję I przestać nie umiem, mówić tak samo, Ale, wróćmy do Zbysia, co z jego pragnieniem? Dać mu więc Tyskie? Stoi w lodówce, Tak, jak Zbyś kiedyś wysłał, i ja wyślę na motorówce. No, to jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteście cudowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skończylam na dzisiaj pracy mam juz dość ledwie piszczy mycha dałam jej dziś \"w kość\" teraz klawiaturkę pomęczyć juz mogę ale tylko dzisiaj - bo jutro hen w drogę do przyjaciół ruszam odpoczac troszeczke na łąke, do lasu, a może nad rzeczkę? trzy dni odpoczniecie od mej rymowanki pozdrawiam Was wszystkich - uściski od Anki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, kim jesteś, Osobistości nowa? Jak widzisz, tu się dyskusja Ciągnie kolorowa. Czy chcesz się dołączyć do grona wierszokletów? Tu po protu tłumy bzdurnych poetów. Piszemy same bzdety, bzdury, Lecz bez tego świat ponury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to, Aneczko, możesz nas zostawić?! Czy Zbysiu bez Ciebie sobie poradzi? Ale baw się dobrze, nie martw się o Zbysia. Zaopiekujemy się nim i jutro, i dzisiaj. Odpoczywaj bardziej od pracy niż troszeczkę, I za mnie też, ja bym chętnie wybrała się nad rzeczkę. Odpocząć od nudy, wybrać się nad wodę, I leżeć w leżaku nawet w niepogodę. Choć nie lubię bezczynnie leżakować, Chociaż raz spróbowałabym Porządnie poleniuchować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przypadkowy Gość
Cudownie Wam czas leci Wy wierszokleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przypadkowy Gość
Już Was wpisałam w mój karnecik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przypadkowy Gość
Będę tu zaglać co jakiś czas lecz wiem, że nigdy nie dogonię Was. W skladaniu słówek i rymwankach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przypadkowy Gość
Jesteście cudowni i nikt się nie odważy tego podważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przypadkowy Gość
Przykro mi jest Panowie i Panie bo coś sie urwało to rymowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przypadkowy Gość
Czy to ja sprawiłam i wszystkich przegoniłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przypadkowy Gość
Tak bylo miło i coś się porobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przypadkowy Gość
Przykro mi Boże kto mi dopomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×