Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sprytny Zbyś

ON szuka JEJ

Polecane posty

Gość szukanie
hej ludziki! wierszokleci niechaj tłumek się tu zleci to zabawa przednia przecie jak się rymem bzdury plecie. Kto jest gotów rymy składac? zapraszam - mozna pogadac. kazdy temat przyjmujemy słówek tysiąc zrymujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukanie
z dołów wszelkich wyleczenie siłę ma wierszy klecenie bo świat całkiem porąbany lepszy jest - gdy rymowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzień i noc
Porozmawiałabym z Wami trochę, bo na rozrywkę mam ochote. Lecz już dlugi dzionek gaśnie, Noc usmiecha się rubasznie. Pora spać niedługo drodzy moi. Czy moja obecność jutro tu Was zadowoloi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej śniadanko, do łóżka podane? a w kąpieli będę pianę mieć? - to kusi wielce i raduje moje serce ale tylko wirtualne bo to całkiem nie realne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień i noc, - będziemy tutaj więc bez pardonu zapukaj zaproszenie juz masz dane weź ze sobą rymowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzyc nie bede-obiecuje I naprawde nie oszukuje a dlaczego nierealne kto me serce znow przygarnie??? Tys taka miła\"przynęta\" czyzbys była juz zajeta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzień i noc
Spać już idę, Nocka szara Może wpadnę tutaj z rana. Teraz przesyłam uśmiechów moc Na dobrą i przyjemną noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jam jest wolna tak jak ptak no i będę tak czy siak nie pozwolę złapać w sidła bo opadną wtedy skrzydła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polne kwiatki lepsze w polu od bławatka do kąkolu no i chabry i rumianki całe łąki są dla Anki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale niech spokojnie rosną niech się cieszą ranną rosą i nie zrywaj ich, bo zwiędną żywe - świat upiększać będą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam ładny wierszyk ale dostęp się popieprzył a tak romantycznie było no i się popitoliło teraz idę spac - dobranoc bo juz prysła moja moc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie uciekam, nie uciekam tylko kłopot z kompem mam strasznie długo się ładuje, to co ja tu wypisuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania chyba spać już poszla ja tu jeszcze moge zostac ale tylko chwilke małą bo nie jestem żadną skała i spać muszę zeby rano nie byc zbytnio zaspaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania jednak tu wróciła wiec nie bede sie nudzila fajnie czyta sie to co piszecie wiec nie idzcie spac przecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieknie Panie rymujecie do pisania \"mnie ciagniecie\" Przez to serce mocniej bije znany rytm wystukuje Aniu komp jak facet czasem trzeba zrobic reset:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrej nocki i ja życzę :D -żegnam Anię ,no i Zbysia jutro zajrzę tu o świcie ...chyba,że ten świt przegapię i dopiero wstanę , na drugie śniadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem reset nie skutkuje wtedy drugi się kupuje nowy model czasem lepszy puki znów sie cos nie sp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I do rana bym siedziała byle czytać wasze zdania Ale rano piąta czterdzieści pięć wstawać nie mam chęci choć pisanie i czytanie strasznie neci Moze rano szef pozwoli zawitać na te strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj za długo juz tu siedze, w oczach piasek czuję a na moje slepka reset nie skutkuje zmykam teraz moi mili bawcie się grzeczniutko a jakby ktos pytał - zjawię się raniutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze ANiu moje słonce Moje oczka tez juz spiace Spij spokojnie no i słodko moze ci sie przysnie złotko? Lecz nie zycze tego snu lepiej walic głowa w mór:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z facetami trudna sprawa jeden.. drugi żadna rada Moze trzeci by sie zdał byle tylko szczęscie dał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich o poranku kawa pysznie pachnie w dzbanku Najpierw prysznic z zimnej wody to podobno dla urody pies przywitał mnie merdaniem kot zamruczał pięknie Pani tak to każdy dzionek witam i o zdrówko wszystkich pytam. Teraz czas juz siąść do pracy hej do pracy, hej rodacy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzień i noc
Witaj Aniu, ja już po drugim sniadaniu. Miłego dnia życzę i pracy znow idę w zacisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×