Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 smutna_ma艂gosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Go艣膰 LKA
oj kochaniutkie, tak was rozumie. Mi si臋 w pewnym stopniu uda艂o to zaakceptowa膰 i ju偶 nie robie problem贸w z tego powodu przynajmniej przy moim m臋偶czy藕nie. D艂uuugi czas si臋 ukrywa艂am, prze偶ywa艂am, zadr臋cza艂am na przysz艂o艣膰, teraz ju偶 nie musze. Pierwszy krok zrobi艂am przyznaj膮c si臋 przed moim Mi艣kiem 偶e mam z tym problem, oczywi艣cie powiedzia艂 偶e nic nie zauwa偶y艂 i to mu nie przeszkadza. Na d艂ugo to nie pomog艂o bo wstyd by艂 silniejszy. Kt贸rego艣 razu poprosi艂am Go nie艣mia艂o 偶eby mi pom贸g艂 w depilacji (woskiem) w miejscach gdzie nie dosi臋gam, no i pom贸g艂. Spodoba艂o mu si臋 i pom贸g艂 wi臋cej ni偶 my艣la艂am. Od tamtej pory zd膮偶y艂 mnie wiele razy poogl膮da膰 w ca艂ej zaro艣ni臋tej okaza艂o艣ci pomagaj膮c przy depilacji. Ja robi艂am si臋 coraz bardziej odwa偶niejsza daj膮c mu wydepilowa膰 bikini potem nawet pupe. Dzi艣 nie mam powod贸w si臋 przejmowa膰 偶e mo偶e mnie zobaczy膰 zaro艣ni臋t膮 bo juz teraz mam pewno艣膰 偶e dla niego jest to jak najbardziej naturalne. Nawet jak widzi wrastaj膮ce w sk贸re w艂oski to bierze pensetke i je z dok艂adno艣ci膮 i zawzi臋to艣ci膮 wyd艂ubuje. Kiedy艣 nigdy bym nie przypuszcza艂a 偶e b臋d臋 mog艂a 偶y膰 przy boku m臋偶czyzny maj膮c nadmierne ow艂osienie. Wiele razy tak偶e chcia艂am zrywa膰 zwi膮zek z tego powodu. Trzymajcie si臋

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 tez mam ten problem
z tego co si臋 dowiedzia艂am to wiekszo艣膰 przypadk贸w to nie hirsutyzm,kt贸ry si臋 leczy.Tylko nadwra偶liwo艣膰 na androgeny objawiaj膮ce si臋 nadmiernym ow艂osieniem. chc臋 mie膰 dziecko ale...czy ja mam prawo tak ryzykowa膰 i je urodzi膰.Ci膮gle my艣l臋 co b臋dzie jak odziedziczy po mnie t膮 dolegliwo艣膰?Je艣li to b臋dzie dziewczynka i zrujnuje jej to 偶ycie? Na pewno b臋dzie mia艂a do mnie 偶al wiedz膮c 偶e ja te偶 mam taki problem... A u mnie to naprawd臋 powa偶nie wygl膮da.Mam w艂osy wsz臋dzie.Najgorsze 偶e nieumiej臋tnie usuwa艂am to ow艂osienie.Cz臋sto si臋 goli艂am przez co moje w艂osy s膮 jeszcze bardziej widoczne.Teraz jestem na takim etapie 偶e tylko golenie lub depilowanie depilatorem pomaga.Ani krem ani plastry nie s膮 w stanie usun膮膰 mojego ow艂osienia. JE艢LI U KT脫REJ艢 Z WAS ZACZYNA SI臉 DOPIERO TEN PROBLEM TO NAJLEPIEJ ROZJA艢NIA膯 W艁OSY A呕 OS艁ABN膭 I ZBLAKN膭 !!! Nie decydujecie si臋 na golenie czy depilowanie bo b臋dzie gorzej. Po goleniu zwi臋kszy艂o mi si臋 ow艂osienie a po debilowaniu mam wieczny problem z wrastaj膮cymi w艂osami i to jeszcze gorzej wygl膮da bo mam blizny kt贸rych niczym sie nie usunie.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 niesmiala
dziekuje bardzo za rady i slowo otuchy;)mam jeszcze pytanie co do rozjasniania wloskow...jakie stosuje sie do tego preparaty i czy trzeba robic to czesto? ps.troszeczke wstydze sie wizyty u lekarza..:(dlatego tak z tym zwlekam,ale obiecuje,ze niebawem zdobede sie na to i odwiedze endokrynologa;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 niesmiala
zerknelam sobie wlasnie na stronke gdzie prezentowany jest "Forever Satin".i powiem szczerez ze nie mam pojecia czy warto w to wierzyc,ze wloski zostana na trwale usuniete po kilku uzyciach,ale mysle ze mozna sprobowac...a noz okaze sie,ze to prawda;)lub ewentualnie wyrastajace wloski beda slabsze,jasniejsze itd.cena tez nie jest zbyt wysoka w porownaniu z innymi zabiegami...ja mam ochote sprobowac jak to dziala... pozdwawiem was serdecznie馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 niuuuuunia3
ja tez mam ochote sprawdzic ten "Forever Satin" 125 zl to nie duzo za cene tego ze nie bede sie juz wstydzic przed moim ch艂opakiem ;(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 chce sie wybrac do endokrynolo
Prosze napiszcie mi czy trzeba sie przy nim rozbierac i jakie bdania sie wykonuje. :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Hej! Widz臋 sporo nowych os贸b i sporo post贸w. Witam serdecznie! 馃尲 Jedziemy na tym samym w贸zku, ja mam nienal identyczne problemy, jak te kt贸re opisujecie. M贸j m膮偶 wie o wszystkim, oby艂o si臋 bez dramatycznych rozm贸w, on wie i to wystarczy, nie toczymy specjalnych rozm贸w na ten temat, nie wa艂kujemy rego tematu, to jest dla mnie uci膮zliwe i o tym on tez wie. Nie wyobra偶am sobie jednak, aby m膮偶 pomaga艂 mi w depilacji, nie widz臋 te偶 takiej potrzeby, przesadne zajmowanie partnera \"swoim w艂ochatym problemem\" uwa偶am za ma艂o szcz臋sliwy pomys艂. Ja w ka偶dym razie radz臋 sobie sama. do tez mam ten problem 馃尲 cytuje \"chc臋 mie膰 dziecko ale...czy ja mam prawo tak ryzykowa膰 i je urodzi膰.Ci膮gle my艣l臋 co b臋dzie jak odziedziczy po mnie t膮 dolegliwo艣膰?Je艣li to b臋dzie dziewczynka i zrujnuje jej to 偶ycie? Na pewno b臋dzie mia艂a do mnie 偶al wiedz膮c 偶e ja te偶 mam taki problem...\" przyznaje, 偶e porazi艂o mnie to zdanie!!! Jak mo偶esz my艣le膰 w takich kategoriach??? \"Tak ryzykowa膰\"??? Wcale nie jest powiedziane, 偶e Twoje dziecko odziedziczy te problemy,a poza tym, hirsutyzm to nie nowot贸r, czy inna wada genetyczna, to bardziej problem kosmetyczny, kt贸ry mo偶na jako艣 zawlacza膰, a nie tragedia, 偶yciowy dramat. Ja zamierzam mie膰 dzieci, je艣li b臋d臋 mia艂a dziewczynke, b臋d臋 uwa偶nie obserwowala jej rozw贸j i reagowa艂a natychmiast, 偶eby uw艂atwi膰 jej 偶ycie. Nie mo偶esz tak m贸wi膰, bo krzywdzisz siebie, wbijaj膮c w kompleksy. Nie uwa偶am, aby hirsutyzm by艂 przyczyn膮 do skazywania na niebyt. Ja nie mam pretensji do mojej mamy, ze mnie urodzi艂a. S膮 gorsze choroby, kt贸re komplikuj膮 偶ycie.Zastan贸w si臋 nad tym. Mysle, ze potrzebujesz jakiego艣 duchowego wsparacia. Po pierwsze nie zamartwiaj sie na przysz艂o艣膰, bo wcale nie jest powiedziane, ze Twoje dziecko bedzie mia艂o t臋 dolegliwo艣膰. Nie wbijaj sie w taki nastr贸j, my艣l pozytywnie, to bardzo wa偶ne, po co dok艂adasz sobie problem贸w, kt贸re p贸ki co, jeszcze nie istniej膮 i byc moze wcale nigdy ich nie b臋dzie. Czuwaj jednak na \"ewentualn膮 c贸kra\" nie daj sie. Przecie偶 Ty sobie radzisz, funkcjonujesz jak ka偶da kobieta. Wiele jest kobiet z hirsutyzmem, pewnie nieraz mijamy sie na ulicy i ka偶da z nas my艣li, ta to ma g艂adk膮 sk贸r臋 :-)Trzymaj si臋 i nie za艂amuj si臋, wpadaj na topik, moze razem sie jako艣 zbudujemy, pozdrawiam serdecznie, trzymaj sie 馃尲 Hmm, jesli chodzi o te wynalazki, c贸偶, ja si臋 raczej nie skusze, nie mam zaufania, a juz i tak duzo kasy wyda艂am na 艣rodki dora藕ne, czas na solidny kontratak. Endokrynolog musi obejrze膰, jak wygl膮da Twoja dolegliwo艣膰, jedyne, co moze zrobi膰, to dac skierowanie na badania hormonalne, 偶adnych innych dzia艂a艅 nie przewiduj臋 :-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 oBSJESJA
SIEMKA ZNOW JA HEHE NO FAJNIE MACIE ZE JUZ MACIE MEZA I ZE W SUMIE IM TO NIE PZRESZKADZA NIESTETY JA ZRYWAM CALY CZAS BO DALEJ SIE WSTYDZE I CHYBA NIGDY NIE BEDE SZCZESLIWA NIE WIEM CZY SIE ZNAJDZIE KTOS KTO TAKA MNIE ZAAKCEPTUJE :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Bucha
Nie potrafi臋 was pocieszy膰 bo sama mam ten problem.To jest chyba najgorszy problem w moim 偶yciu.Tak czasami sobie my艣l臋,偶e gdyby nie to ,to 偶ycie by艂oby pi臋kne.Boj臋 si臋 ludzi,boj臋 si臋 偶e kto艣 zauwa偶y.Wola艂abym umrze膰 ni偶 przyzna膰 si臋 偶e musz臋 goli膰 si臋 jak facet.Odsun臋艂am si臋 od wszystkich,zaszy艂am w domu.Nie lubi臋 s艂o艅ca tzn s艂onecznej pogody bo wtedy wszystko bardziej wida膰.Zy膰 mi si臋 nie chce.Mam 5 letni膮 c贸rk臋,jeszcze 2 lata temu przez my艣l by mi nie przesz艂o 偶e mog臋 mie膰 taki problem!!!!!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zrozpaczona obsesja
no ale masz coreczke przynajmniej a co ja mam powiedziec kiedy kogos poznam ? mam sie przyznac ze mam taki a taki problem az wstyd :( nie wiem...... jesli to sie zaczyna nasilac jeszcze pozniej to ja nie wiem jak juz bede wygladac :( pzresada dlaczego to jest dziedziczne???????wszystko w normie wyniki ok ale geny nienawidze tego jesli kiedys bede miala rodzine i dziecko to wole zeby to byl chlopczyk bo wspolczycia dziwczunce z mysla ze moze cos po mnie takiego odziedziczy :(narazie i do uslyszenia

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 wedlug mnie
nie powinnyscie tego ukrywac a powiedziec o tym swoim partnerom domyslam sie ze to musi byc trudne wstydliwe i krepujace ale jesli im na was naprawde zalezy i jesli naprawde was kochaja to ten wasz problem niczego nie zmieni beda was kochac nadal a i wam bedzie latwiej jesli im powiecie bo nie bedziecie musialy sie z tym meczyc same i ukrywac tego i bac ze to sie wyda

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 obsesja come back
Latwo ci powiedziec bo nie masz takiego problemu pojawia sie taki blok bo widzisz nie do konca wiesz jak ktos zareaguje .... no niestety ah mam juz wszystkiego dosc ......to jest takie meczace .......... :(

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hej Malgosiu czytalam twoja ostatnia wypowiedz o tym ze jak bedziesz miala corke i cos zauwazysz to natychmiast bedziesz sie starala jaj pomoc wiec moja corka ma niecale 15 lat bylam z nia u endokrynologa badanie tarczycy wyszlo w normie usg nadnerczy i jajnikow tez lekarz powiedzial ze nic nie da sie zrobic gdyz corka odziedziczyla to po ojcu a wspomne ze jest caly zarosniety jestem tym zalamana jak mam jej pomoc nie mowie tu juz o nogach brzuchu najgorzej jest z twarza prosze poradzcie cos bo z dnia na dzien jest coraz gorzej pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zasmucona...
Ja te偶 mam ten problem, tylko mo偶e na pocieszenie dla was ja mam jeszcze PCO i najprawdopodobniej WPN,tak偶e nie macie tak 藕le...Ja nawet mog艂abym to znie艣膰 tylko im d艂u偶ej trwa to moje depilowanie w艂osk贸w(ju偶 skupiam sie tutaj tylko na twarzy)tym s膮 one ciemniejsze a najgorsze jest to 偶e brode od tego wyrywania ich mam wiecznie czerwon膮 i przesuszon膮,tak偶e nawet makija偶 juz mi czasem nie pomaga i najbardziej boje sie tego ze jak moj kochany sie zorientuje co jest grane to mnie zostawi,a ja bez niego chyba calkowicie bym sie zalamala.Tyle razy mialam ochote mu powiedziec,ale jak przyszlo co do czego to nie potrafilam. On wie ze jestem chora,jezdzi ze mna na te wszystkie badania,wciaz jest przy mnie,ale jak do tej pory moje owlosienie udaje mi sie ukrywac,choc wydaje mi sie ze napewno cos zauwazyl,tylko mi tego nie mowi...Zalamuje mnie to wszystko.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zasmucona...
Do ani1 to nie doko艅ca tak jest ja te偶 juz o wiele wcze艣niej zauwazy艂am u siebie w艂oski-w艂a艣ciwie s膮 odk膮d pami臋tam i mia艂am robione pierwsze USG mniej wi臋cej w tym wieku co Twoja c贸rka i r贸wnierz nic nie wykaza艂o,badania te powtarza艂am co roku,dopiero w tamtym roku okaza艂o si臋 偶e mam mn贸stwo cyst na jajnikach przez co s膮 one powi臋kszone,mia艂am te偶 robione USG nadnerczy i nic nie wykaza艂o,teraz czekam na tomograf komputerowy,mam za tydzien i strasznie sie boje...Gdy pyta艂am lekarza czemu nikt wczesniej nic nie zauwa偶y艂 na moich jajnikach m贸wi艂 mi 偶e do tego trzeba dorosn膮膰.mam nadzieje,偶e Twoja c贸rka nie bedzie miala takich problem贸w jak ja.Mam 21lat. Do wloclawek strasznie przykre to co opisujesz,nie wiem nawet jak Cie pocieszyc,ale najwazniejsze jest to ze masz przy sobie dzieciatko,masz dla kogo zyc,a Tw贸j byly maz to poprostu dupek. Pozdrawiam was wszystkie:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Do tez mam ten problem! Pisalam juz o tym na topiku OWLOSIENIE ale powtorze dla dodania otuchy. Bylam swiadkiem takiej sytuacji w rodzinie, ze w czasie ciazy, u osoby z naszym problemem wlosy staly sie bardzo mocne na calym ciele, ale po 5 m-cach od porodu (nie wiem czy to tez ma znaczenie ale dzidzia jest karmiona piersia) zniknely!!!Mysle ze burza hormonalna zrobila swoje, ale juz na szczescie jest nieporownanie lepiej:))) Pozdrawiam was wszystkie@->-

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 niesmiala
czesc dziewczyny! czytalam gdzies,ze nie nalezy od razu depilowac ciemniejszych wloskow,ale probowac je rozjasniac,zeby staly sie slabsze i mniej widoczne. czy sa jakies specjalne preparaty do takiego rozjasniania??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
do zasmuconej tak jak wczesniej pisalam moj maz i mezczyzni z jego rodziny sa strasznie owlosieni wiec czy to nie swiadczy o tym ze moja corka tez to odziedziczyla tak tez powiedzial lekarz i zeby nie robic sobie ani corce nadzieji powiedzcie jak moge jej pomoc kompletnie sie zalamalam patrzac jak cierpi moje dziecko a najgorsza jest moja bezradnosc pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 beti 0104
Fizycznie mo偶na niewiele zrobi膰 z tym problemem,ale duchowo bardzo wiele.Wspieraj c贸rke,dodawaj otuchy,wyt艂umacz jej 偶e przecie偶 to nie koniec 艣wiata,przecie偶 w艣r贸d nas 偶yja ludzie z owiele wi臋kszymi defektami urody,z naprawde powa偶nymi problemami zdrowotnymi kt贸rzy zapewne wiele by dali by miec tylko problem z ow艂osieniem.Niepomy艣l 偶e bagatelizuje sprawe,sama mam ten problem,moje "w艂oski"te偶 odziedziczy艂am po ojcu,robi艂am badania hormon贸w,testosteron mam grubo ponad norme,czasem my艣le 偶e niejeden facet ma mniejsze ow艂osienie ni偶 ja i praktycznie nic niemoge z tym zrobi膰 ite偶 by艂y momenty(i czasem nadal mnie dopadaj膮)totalnego do艂a nic nieby艂o wa偶ne tylko moje ow艂osione cia艂o,twarz,r臋ce,nogi,ale ucze sie z tym 偶y膰 i podchodzi膰 do tego jak do czego艣 co nie jest ko艅cem 艣wiata.Niech twoja c贸rka zagl膮dnie tutaj i wie 偶e niejest sama z taka przypad艂o艣ci膮.Uszy do g贸ry!Grunt to zaakceptowa膰 siebie,takim jakim sie jest,a inni te偶 nas zaakceptuj膮,bo przeciez nietylko wygl膮d sie liczy,prawda?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dziekuje ci Beti za slowa otuchy ,wiem ze sa gorsze rzeczy, tak tez tlumacze swojej corce. Wiele razy namawialam ja, zeby tu zajrzala niestety nie moze sie jeszcze przelamac ,wogle nie chce o tym mowic mnie osobiscie ten topik bardzo pomogl. Jestem wdzieczna za wasze cenne rady i wogle za wszystko ,to dzieki wam mam sile aby wspierac swoje dziecko. Pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Dziekuje ci Beti za slowa otuchy ,wiem ze sa gorsze rzeczy, tak tez tlumacze swojej corce. Wiele razy namawialam ja, zeby tu zajrzala niestety nie moze sie jeszcze przelamac ,wogle nie chce o tym mowic mnie osobiscie ten topik bardzo pomogl. Jestem wdzieczna za wasze cenne rady i wogle za wszystko ,to dzieki wam mam sile aby wspierac swoje dziecko. Pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ania a ile lat ma twoja cora

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zasmucona...
I jestem po tomografie kt贸ry nic nie wykaza艂 ale za to dzi臋kuje Bogu 偶e przezy艂am,bo dosta艂am ostrego uczulenia na wszystkie leki jakie mi podali w trakcie badania i tak oto wyl膮dowa艂am na izbie przyj臋膰 wygl膮daj膮c jak jakie艣 mostrum.Dzi艣 ju偶 wygl膮dam o niebo lepiej ale jestem strasznie ciekawa co teraz powie m贸j lekarz. Pozdr贸wka

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 obsesja come back
oj dlatego nigdy nie berzcie lepiej owlosionych facetow ja tak na pewnoe nie zrobie o ile wogole bede kogos miec jesli mnie taka zaakceptuje nienawidz4e siebie czasami mam dosc serdecznie dosc.........ahhhhhhh

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 jeszcze jedna
Witam was towarzyszki niedoli:)Zalamki z powodu nadmiaru wlosow sa u mnie na porzadku dziennym:((Przyznam ze dopiero od roku wiem ze to CHOROBA(mam 21lat) a nie jakis defekt kosmetyczny,i pluje sobie w brode ze wczesniej tego nie badalam.Mam tez troche zalu ze zadna kobieta z rodziny mi o tym nie powiedziala(moze dlatego ze zadna nie ma tego problemu).mam za wysoki poziom testosteronu.Lykam Diane ale na wloski to nie dziala narazie:(Chociaz buzke mam juz lepsza(mam tradzik)mam nadzieje ze hormony tez sie troszke ureguluja.Planuje zrobic sobie USg(podejrzewam ze moge miec PCO:((Takze totalna zalamka.napisze moze tylko tak:kobiete z hirsutyzmemm zrozumie tylko inna kobieta z hirsutyzmem.Te "normalne" nie wiedza jak ta choroba niszczy zarowno zycie codzienne,jak i myslenie o przyszlosci,jak siada psycha gdy caly czas myslisz o tych klakach,ze nie wspomne o masakrycznych kompleksach w relacjach z innymi ludzmi(a zwlaszca mezczyznami)Mnie niedawn zostawil jeden,powodem nie byly "wloski"albo moze po prostu oszczedzil mi tego:(((Nie wiem....Jak czytam,ze macie mezow,chlopakow to mi sie robi ciutke lzej na serduszku.Czsaami tez jestem wsciekla samam na siebie ze mam doline z powodu "wloskow" gdy tyle innych nieszcesc na swiecie.Juz sama nie wiem...Ale wy mnie rozumiecie kobietki prawda?:)Pozdrowka dla wszystkich"naznaczonych".Nie jestesmy kosmitkami(jak niektorzy mysla)bo troche nas tutaj jest:) Trzymajcie sie:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zasmucona...
I postawiona ostateczna diagnoza PCOS,dobrze ze chcociaz nie WPN,bo to juz by byla totalna zalamka ... Do jeszcze jedna ja tez bralam Diane i nawet sie cieszylam bo te wloski az tak szybko nie odrastaly,najgorsze bylo jak przestalam ja brac-rosna tak szybko ze nie nadanzam z wyrywaniem ich:( Niby teraz biore Yasmin,ale nic mi nie pomaga i juz mi sie odechciewa tego wszystkiego... Pozdrawiam Was.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dominika_19
hej kobietki,przegladam to forum czytam czytam i kurcze sama nie wiem co mi jest :(, ot贸z mam 19lat,od d艂u偶szego czasu mam problem jak ka偶da z ow艂osieniem.szczeg贸lnie na nogach ,okolice bikini i brzuch(do pepka).jest to uciazli,we szczeg贸lnie latem mi to przeszkadza.wieczorem gole nogi a rano czuje juz lekk膮 \"tarke\",wkurza mnie to.nienawidze depilatora bo to cholernie boli,a wiadomo 偶e w miejscach intymnych jest nie do wytrzymania:( s艂ysza艂am, 偶e laser jest fajny,ale po jakims czasie odrastaja w艂osy i laski gol膮 sie normlanie,no i do tego ta kasa(kt贸rej niestety nie mam),kurcze porad藕cie mi co mam zrobic bo wpadam powoli w dziwna desperacje,a do tego mam 19 lat,zbliza sie lato,wiadomo faceci,plaza str贸j 2-a nie 1-cz臋sciowy.buuuuuu

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dominiko:)jezeli twoj problem to jedynie wlsoki na brzuchu,to gdzies przeczytalam ze,latwo mozna je rozjasnic przy uzyciu wody utlenionej..teraz to chyba nie wyjdzie:)ale latem wystarczy polezec troche na sloncu,wczesniej polewajac brzuszek woda utleniona a wloski podobniez zjasnieja...ja nie wiem jak sie ta metoda sprawdza bo nie probowalam,ale chyba warto zaryzykowac:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
oj teraz gdzies przeczytalam,ze nie wolno sie opalac po uzyciu wody utlenionej,bo to powoduje jakies podraznienia skory:0...tazke wystarczy przecieranie zwilzonym wacikiem:)mam nadzieje ze to pomaga;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×