Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

co do lekarza endokrynologa w olsztynie.. ja byłam w wojewódzkim szpitalu dla dzieci. miałam 17 lat. wiec raczej odpada bo sądząc po nicku masz 21 lat ;] reszty nie miałam okazji sprawdzic, tzn nikogo innego. wiecie co? zaryzykowałam. siedzę właśnie z intensywnym rozjaśniaczem nałozonym na włoski na brzuchu i małą kropeczkę na wąsiku ;D [ w razie jakiejś alergii czy podrażnień pępek zakryje, twarz wolę ostrożniej ] i zobaczymy co z tego będzie. depiluję ścieżkę od pępka w dół a góra zostaje. nie są tak tragicznie ciemne te włosy ale jak wyjdę z wody i są mokre to musze zakryć brzuch bo mnie to krępuje. i ryzykuję a co ! nie dostałam zadnego rozjaśniacza w sprayu, to wzięłam najmocniejszy rozjaśniacz jaki był. chyba nie umrę nie? ;) o 13 zmywam, na pewno zdam wam relację czy są jakies efekty ;) pozdrawiam ciepłoo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym samym problemem: zmien tą babe ;> przeciez do lekarza idzie sie po to, by dal Ci rade, skad masz wiedziec jakie masz zrobic badania i jaka chorobe masz u siebie podejrzewac? tak samo jakby bolała Cie sledziona albo trzustka to skad bys miala wiedziec gdzie robic badania jakie i na co? ;D lekarz jest chyba od wypisania skierowania nie?? jejooo co za kraj, co za ludzie ! zmien ją, mówie Ci, wybierz kogos innego. moja endokrynolog najpierw obejrzała włoski, zważyła, zbadała, popytała czy ktoś w rodzinie nie jest nadmiernie owłosiony, ojciec, dziadek, po czym powiedziała wypisując skierowania że trzeba zrobić badania hormonalne, pobrac krew, wybrac się do ginekologa. jak zrobiłam wielkie oczy (to miała byc moja pierwsza wizyta u gina) to uspokoiła mnie ze to miła kobieta itd. widac ze jak pójdfziesz do tej baby to bedziesz sie tylko wkurzac i irytowac a watpie, zeby Ci pomogła, to prawie pewne ze zleje Twój problem jeśli z badań nic nie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmyłam rozjaśniacz :D i jestem w szoku szczerze powiem, nie wiedziałam że to przejdzie tymczasem włoski sa bialutkie ;D są widoczne, szczególnie pod światło, ale nie są teraz takie obrzydliwe tylko ... takie kochane, bez kitu :D wąsik hmm.. no tez biały ale wydaje mi się ze teraz bardziej widoczny, zobacze rezultat po kilku dniach, moze przestanie sie tak swiecic ;) aa jedyne co mnie zaniepokoiło na brzuszku to to, ze w miejscu gdzie kładłam farbe po zmyciu została jasniejsza skóra, ale pójdę na solarium i wszystko się na pewno wyrówna. od wczoraj zaczęłam kurację opalającą, 100 min na karnecie i wiara, że będzie lepiej ;] jestem zadowolona, poczekam do jutra i zobaczę jak z tym pępkiem, czy to się będzie tak świecić czy nie ;] ale myślę, że mogę polecić ten sposób na ukrycie włosków ;] dodam, ze nigdy ich nie goliłam, nie wyrywałam, były bo były. użyłam intensywnego rozjaśniacza palette. 14 zł chyba ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
z tym samym problemem: ja tez ci radze zmienic dr....pomysl zo kazda wizyte musisz placic,do tego badania,potem leczenie...szukaj predko innego:) poodzenia..trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
wiecie co...kolezanka dostala od ginekologa recepte na tabletki antykonc. z jakas fajna znizka szkolna....musmy pytac naszych lekarzy....oby najtaniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
yka: fajnie,ze ci ten rozjasniacz zadzialal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczekam kilka dni i jak cos to rozjasnie tez włoski na pupie. jestem bardzo zadowolona, że to wysżło, myślałam ze albo nic nie da, albo skóra będzie podrażniona. a tu żadnych zaczerwienień, włoski jaśniutkie. pozostaje tylko zapuścić sciezkę i też wybielić włosy, tyle że 1. jakbym miała ją zapuścić skoro co jakiś czas jezdzi się nad jeziorko? tylko ten strój by mnie uratował, jutro ma być dostawa w triumfie, moze coś znajdę, a 2. włoski odrastają mi straaasznie grube, do tego każdy w inną stronę ;/ nie wiem, nie wieem dosłownie co z tym zrobić. teraz jest dobrze bo wyrywałam niedawno włoski penseta, ale jak odrastaja i ani nie moge ich wyrwac ani nie chca sie przebic przez skore to zygac mi sie chce, nie moge patrzec na brzuch, chodze taka przybita, czuje sie okropna i nieatrakcyjna.. ehh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
yka: wiesz,ja tez przez te wlochy mam zanizona samoocene.....oglnie wydaje mi sei,ze wygladam ok i moge sei podobac:) ale jak ktos stoi obok to jestem pewna,ze widzi tylko wlochy...i to mnie dobija.....hmm..trochce mnie podkusilas tym rozjasnianiem..tylko wiesz..ja jestem dosc mocno opalona naturalnie i balabym sie przebarwien na skorze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
Dzięki dziewczyny za rady, Wy poprostu jesteście kochane i niezastąpione. Podzwonie po innych endo...skoro wy trafilsycie na spoko lekarzy to ja też bede takiego szukać! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
Do yka: No to super masz że Ci tak pięknie rozjaśniło :) Oby tak dalej! powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *LOLA*
A jaki macie poziom testosteronu? bo ja mam już swoje wyniki i idę z nimi do swojej Pani Gin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
LOLA: ja tez czekam na wyniki...beda w lipcu ..ale na pewno porazka bo jestem baaardzo zarosnieta.....i ciagle mnie to zalamuje:( wiesz,,...ty powinnas isc do endokrynologa,nie gin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooooooooolllll
witam musze do was dolaczyc niestety mam dosyc wyrywania penseta klakow zwlaszcza na brodzie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój testosteron wyjściowy był 1,3 przy normie do 0,8 (u szczupłych kobiet powinien być sporo poniżej normy, a ja jestem szczupła), po leczeniu 1,0 więc duży spadek, a teraz nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
Kto zna dobrego endo z Torunia lub okolic? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna zwykła
dziewczyny, a powiedzcie mi jedną rzecz: czy pasek od pępka w dół, niezbyt gęsty no ale widoczny, to już oznaka hirsutyzmu, czy tez miesci się to w "normie"? no bo ja mam taki pasek, w sumie to nie mam zadnego owłosienia na twarzy, z takich dziwnych miejsc, to jeszcze mam włoski naokoło sutków i na udach z tyłu(długie, ale nie gęste) i w okolicach intymnych rosną dosc nisko na udach, tak ze majtki ich w zaden sposób nie zakryją. w pozostałych miejscach mam włoski w normie: na rękach w sumie niewidoczne, na łydkach mam takie jak każda dziewczyna, tak mi sie przynajmniej wydaje. czy więc jestem Dziewczyną Z Hirsutyzmem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
taka jedna zwykla: NIE MASZ H.....badz spokojna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
Do Markotki: Markotko czy przy tym poziomie testosteronu Twoja sylwetka była bardziej chłopięca niż normalnie? Chodzi mi o to byś napisala jeśli możesz jaką wielkość miseczki masz ? Bo ja mam male piersi i tak mysle ze to moze rpzez testosteron :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna towarzyszka niedoli
Co robicie z tylko małymi czarnymi kropeczkami,kóre dopiero przebijaja sie przez skóre.Są za małe,żeby je wyrwać piensetą.Mam takie ochydne kropeczki na szyi.Kilka lat temu głupi ze mnie dzieciak przejechał po włochach maszynką :/ Z resztą nie jest tak źle.Na plecach się juz tak nie przejmuje włoskami bo ich nie widze ;),z nóg,bikini,rąkgole.Problem jest jeszcze z brzuskiem,ale na opalnoje skórze tak tego nie widać i da sie przeżyć.Tylko ta szyja.Tragedia.Czarne pkt. zakrywam włosami,fluidem i poprostu staram sie kontrolowac moje ruchu,które bymiały się przyczynić do nadmiernego eksponowania mojego problemu.ehhhhh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna towarzyszka niedoli
ojej sorki za błędy,ale pisałam jak szalona ;) pozdrawiam Was serdecznie kobietki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
kolejna towarzeyszka niedoli: witamy cie:) sluchaj..mi tez wrastaja wloski..na brodzie,brzuchu..wszedzie ble bleee:( probuje je podwazac czasem wydlubywac....to cholerne owlosienie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna towarzyszka niedoli
ja,gdy już nie mam na nie nerwów to zdrapuje je,wtedy wiadc krótkie włoski,które usuwam pensetą,a te długie jasne usuwam kremem do depilacji i ogólnie na bierząco czestuje je pensetą.najgorzej latem,pod słońce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Markotka pisałaś,że 3 dni sędziłaś w szpitalu. ja też mam iść dostałam skierowanie,chyba się na wrzesień zdecyduję....jakie badani Ci tam robili?czy tylko z krwki, czy może jeszcze jakieś inne?Ja okropnie się krępuję, mam nadzieję spotkać same Panie doktor;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
do ide na tory i z tym samym problemem:dziewczynki juz wrocilam i przeczytalam wszytskie wasze opinie.Probowalam w domku ogolic sie depilatorem,masakra to chyba nie dla mnie:(a tak chcialabym....bo nie bylyby takie sztywne i geste jak po goleniu maszynka:(porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
przez te codzienne golenie opalenizna mi zeszla...jak ja nie nawidze wakacji!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
Olu_21!!! jak dobrze ze wrocilas:)))) Przykro mi że nie dajesz rady depilatorem :( szkoda...bo to naprawde dobra metoda (dla mnie najlepsza) A co do schodzącej opalenizny to też to znam...zwłaszcza na rękach które gole :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
ja sie tez ciesze,ze juz jestem;)!!!!co prawda probowalam depilatorem,ktorry ma gdzies 4lata:(moze powinnam kupic nowy????nie wiem sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
do ola: super,ze juz wrocilas:) :) :) bez ciebie bylo tu pusto........jak tam odpoczelas u rodzicow???? pogadalas o leczeniu pewnie:) ja mam dosyc moich podraznien na nogach od golenia..wiesz tez nie moge przelamac sie do depilatora.....i tez lezy on ze 4 lata:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
jak milo;)do Justynki odpoczelam,odpoczelam.Ale o leczeniu nie pogadalam,powiedzialam tylko,ze musze isc do lekarza i kropka!!!!!!!!!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×