Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość Z tym samym problemem
Yka: Czyli sugerujesz że od farby wypadaja włoski?:D To ja sie cała pofarbuje....na różowo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
Olka_21: jak nie dostaniesz tej pracy to my będziemy szczęsliwe. Będziesz dłuzej z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
Ale mi smutno :( Mam już to nieszczęsne skierowanie. Teraz musze zadzwonic do jakiegos endo i zapisać się. Lekarka powiedziala ze w związku ze strajkiem lekarzy mogę czekać na wizyte nawet pol roku :/ pocieszyla mnie.... :( Zna ktoś jakiegos dobrego endo w Toruniu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
do z tym samym problemem nie przejmuj sie lekarka,juz on tacy sa zwlaszcza kobity,moja lekarz pierwszego konaktu(babka)nawet nie chciala mi wypisac recepty na tabletki antykoncepcyjne,to samo ze skierowaniem na zbadanie poziomu hormonow,wydaje mi sie ze specjalista moze tylko pomoc, w sensie zrozumiec. ps. dziekuje za pocieszenie w sprawie pracy:)fajnie ze jestescie kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
do Justyny,no ja mam tak naprawde cale cialo we wloskach,z tymze musze je golic na nogach,rekach,chce na przedramieniu,bo jeszcze tego nie robilam,plecy zostawiam chyba i brzuch tez,bo moje sie ze odrasna gorsze.NA pleckach i brzuchu sa jasne.Nogi golilam do tej pory maszyna,depilatorem stasznie mnie bollalo:(ale wiem,ze mozna sie do bolu przyzwyzaczaic. Sluchajcie laski,u mnie w rodzinie bylala taka sytuacja,ze pewna osoba(nie chce pisac kto)uzyla do wlsow kilkakrotnie wody utlenionej,bo chciala byc jasna blondynka:)i po jakis czasie uzywania wypadly jej wlosy,autentycznie Pamietac tylko trzeba,zeby byl jakis rezultat to trzeba poczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
Olu_21 a jak myslisz? Do endo mam isc wydepilowana czy zarośnieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
wydaje mi sie ze nieogolona,wiesz czemu,bo moze pomyslec,ze bagatelizujesz problem,musi zobaczyc jak to wyglada,jak ty to przezywasz i jak sie z tym czujesz,tak mi sie wydaje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
Jestem bardziej zarosnięta niż mój chłopak, a ona mówi mi ze " to nic takiego, to normalne" żenada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
nieogolona? :( to zle....przeciez ja nie wychodze z domu z włoskami na twarzy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
wiesz co moj chlopak tez jest mniej zarosniety niz ja:(powiem Ci ze teraz duzo chlopakow tez sie goli,nie mowie nawet o pachach....:)moj chlopak tez nie zauwaza problemu,a jak zobaczyl jak sobie pisze z wami,to sie smial,mam go gdzies:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
kurde,wiesz to moze buzke sobie zgol,powiesz mu to ze zrobilas,chodzi reszte..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
wloskow,zeby zauwazyl problem,bo wiesz czasami badania hormonow nic nie wykazuja,ze niby masz wszytsko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
mój chłopak nie ma owlsosionej klaty, prawie gładkie rączki, na twarzy też mięciutki lekki zarost :(, na brzuchu w ogole nie ma włosków a ja mam!!!!!!!!!! :( Tylko nogi i pachy ma bardzie zalesione;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
Zrobie tak jak mowisz. :) Mam nadzieje ze mnie nie opierdoli :D Twoj chłopak wie że piszesz na tej kafeterii? Podziwiam Cię! ja bym mojemu nigdy nie pwoiedziała. Jeszcze by wszedl i czytał co tu psize. Zawsze kasuje archiwum i historię na komputrze byle tylko sie nie dowiedział jaki mam propblem. Tzn on widzial u mnie pojedyncze wlsoki na twarzy i piersiach i nic nie mowil. Ale nie powiem mu ze jestem na to chora. Chyba ze bedzie tak zle ze nie bede mogla opanować nadmiernego owlosienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
sam zauwazyl,ze przychodza emiale,ale nie czyta ich,boje kasuje,wiesz predzej czy pozniej zauwazy Twoj chlopak,uwierz mi.Ja mieszkam ze swoim juz 5 lat,razem studiowalismy i w koncu i tak by zauwazyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
Wiesz, w koncu mu pewnie powiem, ale jeszcze nie teraz. Wiem że to moze troche nie fair, ale brakuje mi dowagi. Niby wiem że by nie było to dla niego jakimś wielkim problemem. Ale po co mówic? Skoro jeszcze sie mnie sam o to nie spytał to chbya nie ejst to widoczne. Kiedys napomknął "ooo, masz tu wloski" albo "masz włoska na klacie" czy coś takiego. Nie chce mu mowic, po co ma wiedziec ze mam taki defekt! Pewnie jak zaczne brac tabletki to sie spyta na co je biore....nie wiem jeszcze co mu wtedy powiem.... Olu, a jak Ty to powiedzialas swojemu chlopakowi? i jak na to zareagował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
wiesz co ja mu nie pwoeidzialam,ze jestem chora,po prostu wie,ze mam nadmierne owlosienie,a ze jestem chora dowiedzial sie z tego forum z tytulu forum i siie sam domyslij,nic mi nie pwoeidzial,ze nie chce mnie juz pewnie urazic...bo jak kilka dni temu chcialam przejsc do rozmowy na ten temat to uslyszalam co prawda zart(ale mnie urazil)-co urodzilas sie chlopcem????juz pisalam o tym na forum.Wiedzial,ze mi sie przykro zrobilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
tak mysle jak sobie pojde do endo...i bede juz miala wyniki to powiem jemu,moim rodzicom.Moja mama i siostra uwazaja,ze przesadzam!!!!!chce miec dowod,bo nie jest przeicez normalnym byc tak owlosionym???:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
chcialabym z chlopakiem porozmaiwac szczerze o tym,a nie tak jak teraz jest,ze wie bo cos tam zobaczyl jak sobie emialuje tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
Kiedys jak mialam zarosniete nogi i moj chlopak je dotykał i poprosiłam go aby tego nie robił bo są zarosniete...to powiedział ze go interesują nozki a nie gładkosc skory....Mysle zeby zaragował na to tolerancyjnie....moze jak sie zbiore w sobie i bedzie odpowiedni moment to mu o tym powiem... On zawsze sie dziwił czemu gole ręcę....pewnego tygodnia ich nie ruszalam, nic golilam i mialam takie czarne czeste chaszcze....wtedy sie zdziwil ze mam zarosniete rece (bardziej niz on) ale nic nie powiedzial.....ale nastepnego dnia jak byla u mnie rpzyjaciolka i był tez on....to zapytal sie jej czy ona goli rece hehehehe nie wiem po co;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
a on sam wiedząc tylko tak w połowie nie dopytuje się Ciebie o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
Duzo osob mowi ze przesadzamy :( Ale nie chcieli by meic tyle włosów co my :( Ja mysle ze mam cos z hormonami. Moj tata jest strasznie wolosiony, wujek to samo....a brat....lepiej nie mwoic....na plecach ma mnustwo wlosow, caly brzuch klata, ostry zarost na twarzy, dlonie, rece, pelno włosow.... ja przy moim bracie to jestem gladziutka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
tak, tak jak piszesz wiesz co chlopcy juz tacy sa...nie wiedza,ze to nas boli i ze jestemy takie wrazliwe.Ja tez sobie gole rece,nie raz spotkalam sie ze zdziwieniem,ale ze strony kolezanek:(>jedna moja kolezanka ubolewala,ze ma tak zarosnie,ze musi isc na solarke,a miala zaledwie kilka wloskow na rekach...kiedys mi pwoedizala,ze ma trzy wloski na udach i boi sie,ze jej chlopak to widzial...smiechu warte...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
moze to jest u Ciebie genetyczne?bo tez i tak jest.U mnie nie sa owlosieni,ja jestem pierwsza,nawet moj tata nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
moze to jest u Ciebie genetyczne?bo tez i tak jest.U mnie nie sa owlosieni,ja jestem pierwsza,nawet moj tata nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
Olu...a jesli geneteyczne? To juz nie ma nadzieji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
nie mysl tak....poczekaj jak pojdziesz do lekarza.Przeciez na pewno przepisze Ci cos,badz dobrej mysli!!!!!!!!!!!!!!!!!grunt to pozytywnie myslec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
tez mam kolezanki co sie dziwia ze gole rece, ze mam na nogach kropki itp. masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
Mysle ze kobiety są mniej tolerancyjne na ta dolegliwość niż faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
tez mi sie wydaje,ale moglby czasem zamknac gebe....:)nawet nie zdaja sobie sprawy jakie to bolesne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×