Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość Z tym samym problemem
Olu, a nie zastanawiasz się czasami co będzie keidyś, jak będziemy miały po 40 lat? jakie wtedy będziemy owłosione? Mnie ta perspektywa przeraża :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
pewnie,ze sie zastanawiam:((((((strasznie sie tego boje.Jak myslisz,bedzie jeszcze gorzej?wiecje tych wlosow?czy tak samo?boje sie strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
Nie wiem...ja mam takie boawy że będzie ich więcej :( Wcześniej dziewczyny pisały ze często podczas brania tabletek choroba sie uspokaja. Natomiast po ich odstawieniu nadchodzi wielkie boom i włosków jest jeszcze więcej. Tego też sie strasznie boje.... :( i keidy nachodzą mnie takie mysli to chce tylko aby zawsze było tak jak teraz, nie musi byc lepiej, ale też zeby nie bylo gorzej....Jesli za kilka kilkanascie lat bedzie gorzej to będę chdozić kanałami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
niestety nie wiem tego co bedzie za kilkanascie lat,ale moze zapytaj lekarza?nie wiem czy on tez znaja odpowiedz na te pytanie,ale moze beda wiedzieli cos z doswaidczenia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
No...zapytam.... A Ty wiesz jakie podłoże ma u ciebie ta choroba? Bo mowisz ze wszyscy w Twojej rodzinie są gładcy....nawet twoja siostra(co jest bardzo dziwne) W ogole bierzesz juz tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
tego jeszcze nie wiem,nie bylam u lekarza,ale to pewnie hormony...wybieram sie jakos za tydzien,dwa teraz jade do domku pogadac z mama o tym,pewnie powie ze przesadzam,ale powiem jej nawyzej ze chce zrobic te badania tak dla siebie. A wiesz moze ile kostzuja takie badaniapisala,ze kosztowne i ze lekarz tez drogi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
wiesz moja mama nie jest tak owlosiona,ale na przyklad od paru lat goli sobie brode i wasik,czyli ma problemy z twarza,dlatego boje sie tak tego co bedzie w przyszlosci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
dziewczynki poczytalam wasze wypowiedzi..sluchajcie..nie chce sie wymadrzac....ale kazda sama indywidualnie musi sie zbadac i znalezc przyczyne,,...kazda ma zaburzenia z roznych przyczyn...moze byc to genetycznie,moze byc cos nie tak z jajnikami...ja mialam nawet badanie kregoslupa...bo juakis roszczep tez podobno powoduje owlosienie....ale wszystko byllo ok..wiec chyba ta moja anoreksja to wszystko spowodowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
ola zazdroszcze ci ze nie masz na buzce:)zacznijpredko leczenie to jest nadzieja ze gladziutka pozostanie... pociesze cie,ze nie jest z toba zle skoro masz na pleckach jasne,a posladki gladkie....ja mam dlugi,ciemne i gesto....no teraz wydepilowane,ale nie wiem na jak dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
masz racje Justyna, ja nie moge sie doczekac jak pojde do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
Ja chce aby powodem mojego hirsutyzmu było to że za mało pije mleka....żeby tylko wyzdrowieć piłabym hektolitrami;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
jescze porusze kwestie facetow....jestem z nim 8 m-cy,a po 4 juz powiedzialam o wszystkim......widzial wszystko i powiedzial ze nawet kocha te moje wloski...to wszystko zalezy od dojrzalosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
wiesz co jak pisalam mam wszedzie wloski,posladki tez sa owlosione,ale moze te wloski sa jasne albo tak wygladaja,bo mam ciemna karnacje????nie wiem, na piersiach tez mam i miedzy,sa wszedzie,a na buzi sa jasne,choc wasika musze sobie golic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
W wieku naszych rodziców co już więksozść kobiet ma problem z wąsikiem i bródką....ale nie w takim w jakim my jesteśmy :( u nas to jest nienormalne...nie chce myśleć co będzie pzoniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
może masz jasne...jak tak to nie masz aż tak zle....moje są ciemne jak smoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
Do ide na tory: Ty szczęściaro!!! :) Gratulacje!!!!! naprawdę super się zachował!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrzychuBB
Dziękuje Olu21 za miłe słowo wstosunku do mnie pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
sluchajcie ten Krzychu juz nie pisze,chyba go wystraszylyscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
czesc Krzysiu!!!!!powaznie lubisz takie dziwczyny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
Krzychu uwierz,ze my staramy sie robic wszytsko by tych wlosow nie miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
Nie rozumiem faceta który ceolo szuka sobie kobiety z nadmiernym owłsoieniem...troche dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
wiesz,one na pewno zima ciemnieja,ale ja od maja do pazdziernika jestem bardzo opalona i moze dlatego.Dla mnie najgorsze sa ramione,czy Ktoras ma tez tam wloski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
ja na ramionach mam akurat tylko drobniutki meszek, ale ostatnio widzialam w autobusie dziewczyne ktora miala normalne wlosy ciemniejsze na rekach- takie jak rpzecietna dziewczyna, a na ramionach dłuzsze jasne gęste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
to moze bylam ja????:)zartuje ja mieszkam w gdansku,a golisz je sobie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
no to nie moglabym ja,bo na rekach mam dzungle:(((((myslicie ze ten Krzychu przeczytal od deski do deski kafeterie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
heheh nie nie, to bylo toruńskie mzk :))) Meszku nie golę, coś Ty.... akurat ramiona to chyba najgładsze miejsce na moim ciele oprocz plecków:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
Wątpie aby cała przeczytał, bo nawet ja tego nie zrobilam...za dużo tych postów tutaj jest....Ale napewno psozczegolne posty czytał....niech lepiej stąd ucieka, to nie miejsce dla faceta:D jeszcze się przestraszy i bedzie mial uraz do kobiet:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
Olu, a masz włoski na karku? Bo duzo dziewczyn normalnych (normalnych czyli bez tej przypadlosci) ma włoski na ramionach i jednoczesnie na akrku, wiem to po moich kolezankach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
mam,ale ich prawie nie widac...na szczescie.A ja mam czesto tak,ze ot tych wloskow na ramionach wlasnie dostaje takich wypryskow ropnych,male syfki,czytalam ze to od zapalenia mieszka wlosowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
No ja też wlasnie nie mam wlsokow na karku....a inne "nomralne dziewczyny" często mają....ale to wszystko dziwne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×